Top 10 Bathroom Mirror Cabinet – Zrcadlové skříňky do koupelny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EMKE

#ad

EMKE Zrcadlová skříňka 50 x 65 cm zrcadlová skříňka koupelnová skříňka s oboustranným zrcadlem černé

#ad
EMKE #ad - Holicí strojky, abyste mohli v koupelně uložit více potřeb, léky atd. Humanizovaný design díky praktické funkci soft-close lze dvířka skříně bezhlučně zavírat a otevírat.

Snadná instalacenástěnná skříňka je předmontovaná a lze ji jednoduše nainstalovat během 20 minut. Ekologické materiályzrcadlo bez mědi a rtuti. Dveře mají skrytou rukojeť. Tělo pouzdra se skládá z hliníkového profilu s práškovým nástřikem o tloušťce 1, 0 – 1, 2 mm a rám dveří zrcadla je vyroben z termopolymeru ABS, robustní a stabilní.

Nastavitelné skleněné police díky 2 skleněným policím se rozšiřuje úložný prostor, kosmetiku, zubní kartáčky, např. Dveře lze otevřít až do 105°. Pokud narazíte na problémy, můžete nám kdykoli poslat e-mail. Velikost zrcadlové skříně 50 × 65 × 14, matná černá, 5 cm š × v × h, oboustranná zrcadla.
ZnačkaEMKE #ad
VýrobceEMKE #ad
Výška25.59
Délka5.71
Hmotnost22.49
Šířka19.69
Číslo díluSpiegelschränke fürs Bad
ModelkaMC5B5065-DR

2. EMKE

#ad

Zrcadlová skříňka do koupelny s oboustranným zrcadlem bílá, EMKE Zrcadlové skříně 75 × 65 cm

#ad
EMKE #ad - Těleso krytu se skládá z hliníkového profilu o tloušťce 1, 2 mm a rám dveří zrcadla je vyroben z ABS termopolymeru, 0 – 1, který je robustní a stabilní. Nastavitelné skleněné police 2 skleněné police rozšiřují úložný prostor, např.

Ekologické materiályzrcadlo bez mědi a rtuti. Tuto zrcadlovou skříňku lze použít v každé místnosti, 5 cm š × v × h, matná bílá, např. V koupelnách nebo obývacích pokojích. Používají se závěsy z ušlechtilé oceli 304. Ty zajišťují, křídlové dveře, že se dveře zrcadlové skříňky dají tiše otevřít a zavřít. Holicí strojek, zubní kartáček, abyste mohli v koupelně uložit více potřeb, kosmetiku, léky atd.

Humanizovaný designzrcadlová skříňka na celou obrazovku bez clony, které lze otevřít v úhlu 105 stupňů. Velikost zrcadlových skříněk 75 × 65 × 14, oboustranná zrcadla. Snadná instalace nástěnná skříň je předmontovaná a lze ji jednoduše nainstalovat během pouhých 20 minut, pokud narazíte na problémy, můžete nám kdykoli poslat e-mail.
ZnačkaEMKE #ad
VýrobceEMKE #ad
Výška25.59
Délka5.51
Šířka29.53

3. Jokey

#ad

Jokey Zrcadlová skříňka Havana LED bílá 55 cm

#ad
Jokey #ad - Jokey zrcadlová skříňka ze dřeva v bílé barvě. Osvětlení: 3 led body; EEK: A plus. Rozměry v cm: Š 55 × v 66 × H 23. Vybavení: zrcadlové dveře z křišťálového skla, průběžné skleněné police, odkládací plochy vnější zrcadlení, zásuvka s ochranným kontaktem a vypínačem ZAP/VYP.
ZnačkaJokey #ad
VýrobceJokey #ad
Výška25.98
Délka21.65
Hmotnost0.03
Šířka9.06
Číslo dílu211211110-0110

4. Tokvon

#ad

Tokvon® Rivulet koupelnová zrcadlová skříňka černá LED koupelnová skříňka se zrcadlem skříňka do koupelny se zrcadlem zásuvka na holicí strojky dotykový spínač 3barevná LED 50 x 70 cm

#ad
Tokvon #ad - Kromě toho jsme z bezpečnostních důvodů zabudovali spínač pro zapnutí/vypnutí. Vertikální okolní světlo led perly zajišťující příjemnou úroveň osvětlení bez potíží jako namáhání očí, migrény nebo bolesti hlavy. Bez zamlžení topná rohož dokonale ukrytá v zrcadle zaručuje jasný odraz bez vodních pruhů a mlhy na povrchu zrcadla.

Zabudovaná zásuvka na holení 2 zásuvky na holení jsou univerzální zástrčky a hodí se pro elektrická zařízení s nízkou spotřebou energie, jako jsou elektrické zubní kartáčky nebo elektrické holicí strojky. Pozor! ! ! nenechávejte na něj používat fén! ! ! dodatečný světelný zdroj led světelná lišta na obou stranách dveří zrcadla dodává přesně správné množství osvětlení, aby byl váš zrcadlový obraz jasnější a jasnější. Optimální pro líčení a holení, s touto funkcí se budete těšit z přirozeného osvětlení v koupelně.

Flexibilní úložný prostor vnitřní velikost paměti je 592 × 612 × 100 š × v × h; dvoudveřový design, se 2 nastavitelnými hliníkovými lamináty a 5 výškovými nastaveními lze zvětšit úložný prostor a zabránit tak nepořádku a plýtvání časem. Jasný výhled pouhým jedním dotykem! 3 barvy světla dlouhým stisknutím dotykového spínače můžete nastavit teplotu barvy teplého světla 2700 K na studené světlo 6500 K.
ZnačkaTokvon #ad
VýrobceTokvon #ad
Výška27.56
Délka5.12
Hmotnost22.05
Šířka19.69
Číslo díluTK-MCB-005BK
ModelkaTK-MCB-005BK
Záruka1 rok záruka a záruka výrobce na všechny komponenty od data nákupu.

5. HAPA Design

#ad

Smontované, HAPA Design Koupelnová zrcadlová skříňka s osvětlením a zásuvkou Benátky. Vyměnitelné LED osvětlení 12 W, vyrobeno v EU, vhodné do výklenků. Bílá 120 x 60 x 16,5 cm

#ad
HAPA Design #ad - Poté jednoduše odstrčíte starou led žárovku, zapojíte nový LED světelný zdroj a výměna je hotová. To se vyznačuje udržitelnou koupelnovou zrcadlovou skříňkou, prospívá životnímu prostředí a navíc ušetříte peníze. Tím lze výrazně prodloužit životnost koupelnové zrcadlové skříňky.

Dlouhá životnost: všechny části zrcadla a led komponenty lze snadno a bez odborných znalostí vyměnit. Výškově nastavitelné vkládací police umožňují navíc flexibilní využití úložného prostoru zrcadlové skříňky. Rovnoměrné světlo: boční a světlé led osvětlení zrcadlové skříňky poskytuje perfektní světlo pro líčení, kadeřnictví nebo holení. Vyměnitelná led: výměna led osvětlovacího prostředku u skříňky se zrcadlem benátky je stejně jednoduchá jako výměna žárovky.

Na něj se pak zavěsí zrcadlová skříňka. Základní údaje led osvětlení: výkon 2x 6 w, barva světla 4000 K neutrální bílá, 1420 lumenů. Stačí pouze našroubovat nástěnný držák na stěnu. Naše hodnocení jsou skutečná a nejsou zakoupena. Boční části zrcátka lze sejmout. Snadná montáž: zrcadlová skříňka benátky se dodává smontovaná.
ZnačkaHAPA Design #ad
VýrobceHAPA Design #ad
Výška23.62
Délka6.5
Hmotnost65.92
Šířka47.24
Číslo díluVEN120E
ModelkaVEN120E
Záruka2 roky.

6. BEJOY

#ad

78 × 10 × 75 cm, černá, nástěnná skříňka, úložná skříň, skříňka na léky, závěsná skříňka do koupelny, BEJOY Zrcadlová skříňka do koupelny se 2 hracími dvířky

#ad
BEJOY #ad - Zrcadlové skříňky do koupelny: není nutné kupovat další zrcadlo! tato koupelnová skříňka má zrcadlové dveře pro každodenní make-up nebo holení, čímž ušetříte místo a peníze. Velký úložný prostor: rozměry: 78 × 10 × 75 cm, velký prostor pro přidání potřebného úložného prostoru do každé místnosti.

Tato nástěnná koupelnová skříňka je z MDF, má dlouhou životnost a je bezpečná, jako je formaldehyd. Z kvalitního dřeva, takže můžete zabránit emisím škodlivých látek, vodotěsná, dvou zrcadlových dveří a elegantního černého rámu lze tuto koupelnovou skříňku snadno integrovat do každého prostoru a do každého stylu. Tuto nástěnnou skříňku lze použít na toaletní potřeby v koupelně, obývacím pokoji, kořenkách v kuchyni, jídelně a dokonce perfektně k vyplnění prázdných stěn nad stoly, vstupními prostory, umyvadly a dalšími.

Klasické barvy a minimalistický design se jednoduše a perfektně hodí do každého pokoje a každého stylu a skryjí vaše toaletní potřeby a další vybavení koupelny za dveřmi skříně pro uklizený a uklizený vzhled. Montáž na stěnu zajišťuje, což znamená, že zrcadlová skříňka nezabírá místo v půdorysu, že získáte spoustu úložného prostoru a málo nebo vůbec žádné pochozí obytné plochy. Otevřené regály se perfektně hodí pro prezentaci dekoračních prvků.
ZnačkaBEJOY #ad
VýrobceBEJOY #ad
Výška5.08
Délka34.06
Hmotnost31.17
Šířka21.18

7. HAPA Design

#ad

HAPA Design Skříňka se zrcadlem Paris Alu 2dvéřová s LED osvětlením a dvojitým zrcadlem 60 × 60 × 14,5 cm

#ad
HAPA Design #ad - Příjemné a velmi úsporné světlo díky bočnímu zabudovanému 13, 2 w led osvětlení s barvou světla 4500 K neutrální bílá, 1500 lumenů a energetické třídě A+. Na vnější straně umístěný kolébkový spínač pro pohodlné zapínání a vypínání osvětlení bez nutnosti předtím otevírat dveře.

Vhodné pro sádrokartonové, sádrové a sádrokartonové stěny. Návod k montáži a fotografie zákazníků najdete na naší domovské stránce. Skříňka se zrcadlem do koupelny s bočním LED osvětlením z hliníku 60 cm široká. 2 dvojité zrcadlové dveře a 2 vkládací police z bezpečnostního skla ESG. Snadná montáž, skříň se dodává předmontovaná.

Jiné velikosti na vyžádání! Zajistěte si nyní jarní slevu! sleva 100 eur na zrcadlové skříňky HAPA Design Paříž. Flexibilní uspořádání úložného prostoru díky výškově nastavitelným skleněným policím. Rozsáhlé vybavení: boční led osvětlení a zásuvka s certifikací vde pro vysoušeč vlasů, žehlička na vlasy nebo holicí strojek. Plochý hliníkový korpus s hloubkou 14, 5 cm.
ZnačkaHAPA Design #ad
VýrobceHAPA Design #ad
Výška23.62
Délka5.71
Hmotnost27.56
Šířka23.62
Číslo díluPAR60U
ModelkaPAR60U
Záruka2 roky.

8. Schildmeyer

#ad

Zrcadlová skříňka Schildmeyer dřevo dekor, 70 x 17 x 67 cm

#ad
Schildmeyer #ad - Rozměry: cca 70 × 75 × 16 cm Š/V/H. Umožňuje perfektní pohled po celém obvodu. Zrcadlová skříňka se 3 dvířky a 6 výškově nastavitelnými skleněnými policemi. Včetně led osvětlení a kombinace vypínačů. Vysoce kvalitní rukojeti a kování z kovu. Rychlá montáž se srozumitelným montážním návodem český jazyk nelze zaručit, vyrobeno v Německu.
ZnačkaSchildmeyer #ad
VýrobceSchildmyer #ad
Výška29.53
Délka27.56
Hmotnost40.79
Šířka6.3
Číslo dílu133075
Modelka133075

9. DOMTECH

#ad

Koupelnové zrcadlo, DOMTECH Koupelnové zrcadlo s policemi, nástěnné zrcadlo, dub sonoma koupelnové zrcadlo

#ad
DOMTECH #ad - Montáž na stěnu s neviditelným a nastavitelným přívěskem. Křišťál a přírodní reflexní zrcadlo: 44 × 40 cm výška × šířka. Police z dřevotřískové desky – záruka funkčnosti, vysoce kvalitní laminát vhodný pro prostředí koupelny. K našim dalším nabídkám možností s osvětlením, LED nástěnné svítidlo. Dubové koupelnové zrcadlo s policemi: panel 50 × 80 × 12 cm výška × šířka × hloubka.
ZnačkaDOMTECH #ad
VýrobceDOMTECH Home Decor #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost16.53
Šířka19.69
Číslo díluHU-XI-130
ModelkaNF-948I-HBF3

10. ChooChoo

#ad

ChooChoo Spiegelschrank für Badezimmer, Weiß, Medizinschrank mit Einzeltür und verstellbarem Regal, über der Toilette platzsparender Aufbewahrungsschrank

#ad
ChooChoo #ad - Es ist eine mischung aus Spiegel und Schrank, die Platz und Geld spart. Dieser badezimmer-wandschrank verfügt über einen einzigen Spiegel für Ihr tägliches Make-up oder Rasieren. Verleihen sie ihrem raum ein bisschen mehr Charme mit dem ChooChoo Badezimmer-Medizinschrank.

Dimension & echter allroundermaße: 54, 9 cm l x 16 cm b x 61 cm h. Solide konstruktion: hergestellt aus hochwertigem mdf-material, strahlt das rustikale Finish von ChooChoo ein einfaches, aber zeitloses Möbelstück aus. Wir werden auf alle Kundenfragen in weniger als 24 Stunden antworten. Kundenservicechoochoo bietet den besten Kundenservice vor oder nach dem Kauf. Platzsparend: ist ihre badezimmer-arbeitsplatte zu überladen? ChooChoo Badezimmer-Spiegelschrank bietet sowohl versteckte Aufbewahrung als auch visuelle Regale für eine Kombination aus Medikamenten, Toilettenartikeln und sogar Krimskrams, die Ihr Badezimmer ordentlich und makellos aussehen lassen.

Holziges Material ist voller Textur. Bringen sie einen natürlichen look in Ihr Bad! Schneller und einfacher aufbau es ist einfach zusammenzubauen und wird mit nummerierten Teilen, bebilderter Anleitung und Montagewerkzeugen geliefert.
ZnačkaChooChoo #ad
VýrobceChooChoo #ad
Výška24.02
Délka7.48
Hmotnost22.6
Šířka21.65
Číslo díluEUR-MC20001-WH
ModelkaMC20001-WH-NEW