Top 10 Biomüll Behälter – Kuchyňské kompostéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED FACTOR

#ad

Inklusive Kostenlosen Aktivkohlefiltern Matt Designer, 5 Liter, RED FACTOR Deluxe Kompostbehälter Küche Aus Edelstahl Geruchlos, Bio Mülleimer

#ad
RED FACTOR #ad - Bei red factor glauben wir an die entwicklung hochwertiger und dennoch erschwinglicher Produkte, kontaktieren Sie uns einfach und wir senden Ihnen eine Rückerstattung oder tauschen den Bioabfall Behälter um. Ausgestattet mit einem weichen Griff für eine einfache Handhabung. Hochwertige konstruktion – dieser red factor biomülleimer wurde entwickelt, risse und abplatzungen ist.

Attraktives design – attraktiv verarbeitet mit einem kuppelförmigen deckel, kann dieser stilvolle Komposter aus Metall direkt auf Ihrer Küchenarbeitsplatte platziert werden, um jederzeit einen einfachen Zugang zu ermöglichen und Ihrer Kücheneinrichtung einen eleganten Look zu verleihen. Einfach zu verwenden – fasst 5 liter lebensmittelreste, ohne dass sie sich sorgen um schlechte gerüche, so dass sie nicht täglich zum komposthaufen im Freien müssen. 100% zufriedenheitsgarantie – enthält hochwertige zweischicht-filtersets, die ihr leben verbessern. Die einblechformtechnologie stellt sicher, um langfristige stabilität und Haltbarkeit zu gewährleisten, der resistent gegen Rost, und wird aus langlebigem Edelstahl gefertigt, dass keine Schweißarbeiten durchgeführt werden, so dass er absolut rostfrei ist und keine Giftstoffe an den Kompost abgibt.

Wenn sie aus irgendeinem grund mit ihrem kauf nicht zufrieden sind, so dass Sie sich über einen sehr langen Zeitraum keine Gedanken um den Kauf neuer Filter machen zu müssen. Kippen sie einfach über die woche lebensmittelreste in die Tonne mit Deckel, er bietet genug Platz für die organischen Abfälle mehrerer Tage, Schädlinge oder Fliegen machen müssen. Geruchlos – sie können lebensmittelreste wie obst, eierschalen usw.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSP-SMT-5L
ModelkaKCB-SSP-SMT-5L

2. OXO

#ad

1. 75 GAL/6. 62 L, CHARCOAL, OXO GG Easy-CLEAN COMPOST BIN

#ad
OXO #ad - Efektivní: během zpracování potravin můžete víko zafixovat v otevřené poloze, abyste okamžitě pohodlně hodili do kbelíku. Praktický: se svým objemem 6, 6 l je odpadkový koš OXO Good Grips perfektně vhodný pro sběr bioodpadu ve větších kuchyních.

Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme. Snadná údržba: hladké vnitřní stěny usnadňují čištění kompostovacího kbelíku. Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe. Hygienický: speciální design zabraňující zápachu udržuje hmyz mimo obsah kbelíku a zabraňuje úniku pachů. Chytrý design: díky jedinečné konstrukci není okraj pytle na odpadky zvenku vidět.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška7.6
Délka7.75
Hmotnost1.63
Šířka7.3
Číslo dílu13294600UK
Modelka13294600

3. RED FACTOR

#ad

RED FACTOR Prémiová nádoba na komposty do kuchyně z ušlechtilé oceli bez zápachu – bio odpadkový koš – včetně bezplatných filtrů s aktivním uhlím matná měď, 5 litrů

#ad
RED FACTOR #ad - Technologie formování plechu zajišťuje, která je odolná proti rzi, takže je absolutně nerezavějící a nevydává žádné toxické látky do kompostu. U red factor věříme v vývoj vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných produktů, kontaktujte nás jednoduše a my vám zašleme vrácení peněz nebo vyměníme nádobu na bioodpad.

Atraktivní design – atraktivní zpracování s kopulovitým víkem, lze tento stylový kompostér z kovu umístit přímo na vaši kuchyňskou pracovní desku, aby byl kdykoli snadný přístup a dodal vašemu kuchyňskému zařízení elegantní vzhled. Pokud nejste s nákupem z jakéhokoli důvodu spokojeni, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem nových filtrů po velmi dlouhou dobu. Na rozdíl od jiných nádob je tato nádoba na komposty red Factor vybavena dvouvrstvým filtrem s aktivním uhlím a víkem s otvory pro dobré větrání, skořápky atd. Lze snadno čistit mýdlovou vodou. 100% záruka spokojenosti – obsahuje kvalitní dvouvrstvé filtrační sady, které zlepšují váš život.

Snadné použití – pojme 5 litrů zbytků potravin, nabízí dostatek místa pro organický odpad několik dní, takže nemusíte denně používat kompostu venku. Můžete naklápět do bio odpadkového koše, aby se zabránilo přitahování much a jiných škůdců. Jednoduše naklápějte zbytky potravin přes týden do nádoby s víkem, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemnými pachy, škůdci nebo mouchami. Bez zápachu – zbytky potravin jako ovoce, kávová sedlina, zelenina, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemným zápachem, které neutralizuje špatné pachy, škůdci nebo mouchami.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSE-CM-5L
ModelkaKCB-SSE-CM-5L

4. Brabantia

#ad

Plastik,Minzgrün,6L, Brabantia 109645 Sort & Go Einbaubehälter

#ad
Brabantia #ad - Kapacita:L. Ideální pro třídění odpadů. Materiál:Plast. Rozměry vŠh:40 x 21 x 27 cm. Vyžaduje Custom Fit Liners.
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška2.81
Délka3.86
Šířka3.1
Číslo dílu109645
Modelka109645

5. MUGYPYR

#ad

Polypropylen, modrý, kompostér, Malý koš na kompostování do kuchyně, nádoba s víkem, pro vnitřní použití, odpadkový koš na pracovní desku, 5 l

#ad
MUGYPYR #ad - Náš kompostér je vybaven uzávěrem proti zápachu, takže nejen uzavřete svůj biologicky odbouratelný odpad, ale také nežádoucí pachy. Vytvořte si pohodlí: zavěste jej na dveře skříně, spížových dveří, nemusíte se ohýbat, když vaříte, velmi vhodný pro většinu dveří skříní, krájíte a krájíte čerstvé potraviny, abyste házeli věci.

Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Kompostovací nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními taškami, obytného vozu, koupelny, prádla, vhodná do kuchyně, atd. Tloušťka dveří: 238, 8 cm, pokud se použije nad dveřní háček.

Je malý, skříní. Rozměry: 19 × 14, 5 cm, objem: 5 l; odpadkový koš se snadno instaluje, montážní příslušenství 1 háček, 5 × 24, 1 lepicí háček a 20 sáčků na odpadky součástí dodávky. Dný nepříjemný zápach, žádné pilníky na ovoce – pouze čistá kuchyně zaručena! Pro zavěšení na dveře s háčky nad dveřmi.
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.12
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR

6. TanteSoe

#ad

Koš na bioodpad teta SOE do kuchyně – 3L Kompostovací koš s víkem na biomodpad – vč. filtru s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu a vnitřní kbelík

#ad
TanteSoe #ad - Praktická sada 4 v 1 – jedinečná nádoba na bioodpad do kuchyně: v naší sadě vše v jednom se nachází stylový venkovní kbelík, vnitřní kbelík a víko s integrovaným a vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím.

Jedinečný design – tento odpadkový koš se opravdu hodí do každé kuchyně. Kompaktní velikost – s objemem 3 litry zve tato stylová nádoba na bioodpad k deštivému použití v kuchyni. Tak zůstává nádoba vždy nerezavějící a zabezpečená proti vytečení. Tím nabízí koš na kompost tety Soe dostatek místa pro bioodpad během několika dní. Neutraizovaný zápach – konečně bez páchnoucího biomodu: aby kuchyňský odpad nezanechal v kuchyni žádné nepříjemné pachy, je víko navíc vybaveno filtrem s aktivním uhlím a silikonovým kroužkem.

Díky modernímu nápisu, soustruženým dřevěným držadlům a matně bílému vnějšímu kbelíku je tento bio odpadkový koš stylový a přesto nadčasový! Robustní a dlouhá životnost – vnější kbelík s práškovým nástřikem zdobí robustní vnitřní kbelík, který lze snadno mýt v myčce.
ZnačkaTanteSoe #ad
VýrobceN&F Products #ad
Výška26
Hmotnost1.85
Šířka26

7. WENKO

#ad

Se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci pachů, rozměry Š/H x V: Ø 22,5 x 22,5 cm, Koš na komposty Nero 6 l, z kovu, víko se silikonovým kroužkem, popisovací štítek, černý

#ad
WENKO #ad - Vyměnitelný filtr s aktivním uhlím ve víku neutralizuje pachy. Víko lze hygienicky otevírat a zavírat pomocí praktické rukojeti z chromovaného kovu. Víko je navíc utěsněno silikonovým kroužkem. Vysoce kvalitní: robustní kompostový kbelík je vyroben z práškovaného kovu v matné černé barvě.

Hygienické: otvory ve víku zajišťují efektivní větrání obsahu kbelíku a zabraňují předčasnému kvašení uvnitř. Rozsah dodávky: kompost nero 6 litrů od wenko v černé barvě, víko s kovovou rukojetí a otvory pro cirkulaci vzduchu, vhodné k zásobním nádobám řady Nero, Š/H x V: Ø 22, z práškovaného kovu, 5 x 22, 5 cm, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu, černá. Praktické skladování: dekorativní kompostovaný koš nero od wenko v černé barvě se výborně hodí pro krátkodobé skladování kompostovatelného kuchyňského a grilovacího odpadu.

K nošení je nádoba navíc vybavena stabilním kovovým držadlem. Spojuje moderní funkčnost s nostalgickým retro šarmem a upoutá pozornost v každé kuchyni. Vhodné zásobní dózy řady Nero najdete v sortimentu WENKO. Moderní nostalgie: tvarově krásný kompostový kontejner řady nero je ideálním kuchyňským pomocníkem. Filtry s aktivním uhlím obsažené v dodávce neutralizují pachy, než se nepříjemně rozšíří.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost1.32
Šířka8.66
Číslo dílu54045100
Modelka54045100

8. YourCasa

#ad

Nádoba na bioodpad, nádoba na kompost, malý, YourCasa® Kuchyňský odpadkový koš – akátové dřevo a ušlechtilá ocel pro každodenní organický odpad – vhodný do myčky nádobí – vyjímatelný odpadkový koš

#ad
YourCasa #ad - Náš stolní odpadkový koš s víkem je vybaven vysoce kvalitní vložkou z ušlechtilé oceli a víkem a lze jej snadno mýt v myčce. S nádobou na bioodpad yourcasa do kuchyně můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty.

Většina biokbelíků není vhodná do myčky. Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. V otevřených miskách nebo papíru. Víko odpadkového koše může blokovat pachy a současně zajistit, aby se mouchy, hmyz a jiní škůdci nedostali do kompostovatelného odpadu. Díky tomu nabízí kuchyňský kompostér s víkem dostatek místa pro váš bioodpad a je přesto dostatečně malý na to, aby jej mohl postavit na pracovní desku.

Kompostér pro bioodpad tak zůstane vždy čistý a hygienický. Vyrobeno z akátového dřeva a kvalitní nerezové oceli. Bez použití plastů! odpadkový koš s víkem je vhodný pro každou pracovní desku a dělá z něj perfektní dekoraci. Naše nádoba má velikost přes 4 l.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo díluKompost43
Modelka4260746610376

9. Rotho

#ad

Modrá/antracitová, Rotho Albula odpadkový koš 6 l s víkem a uchem do kuchyně, 6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, plast PP bez BPA

#ad
Rotho #ad - Rozměry: 23, 5 × 20 × 20, 8 cm d × š × v – objem nádoby na bionádoby: 6 litrů – praktický pomocník pro kuchyňský odpad, biomod, kompost a další. Prostorově úsporný a praktický: víko lze kompletně otevřít a sklopit dozadu – pohodlné nošení díky popruhům – snadné čištění.

Design orientovaný a udržitelný: kompostový koš s víkem a rukojetí – perfektní pro bio odpad, pro uložení tablet na mytí nádobí, kávové kapsle, jako stolní odpadkový koš – z recyklovaného plastu. Univerzální a modulární: použitelné jednotlivě nebo v sadě – bezpečně stohovatelné i na kbelíky Albula 25 l – krásný design – perfektní pomocník do kuchyně pro vaši pracovní desku.

Rozsah dodávky: 1x bio kbelík z plastu s víkem a nosným popruhem – nádoba modrá horizon modrá, víko a ucho antracit – k dostání v dalších atraktivních barvách.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška8.19
Délka9.25
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo dílu1030306161
Modelka1030306161

10. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph Stack 4 – kbelík na kompost do kuchyně, 4 litry, kámen, odpadkový koš s filtrem zápachu a víkem

#ad
Joseph Joseph #ad - Polypropylen, sklopný kryt a ucho z ušlechtilé oceli se snadno čistí. Snadno přístupné sklopné víko. Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme vyměnit filtr pachů každé 3 měsíce. Větraná konstrukce snižuje vlhkost a pachy. Vyměnitelný filtr zápachu ve víku. Otvor pro uchycení uvnitř zajišťuje, že pytel na odpadky neklouže.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška6.34
Délka9.26
Hmotnost1.72
Šířka7.76
Číslo dílu30015
Modelka30015