Top 10 Bizeps Trainingsgerät – Podpěry bicepsu při silovém tréninku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. 5 ELEMENTS

#ad

5 ELEMENTS Armádní blaster pro bicepsy a tricepsy činky & dlouhé činky curls svalový builder biceps izolátor pro kulturistiku a vzpírání podpora pro sílu a růst svalů

#ad
5 ELEMENTS #ad - Nastavitelný popruh: odolná ocelová přezka umožňuje flexibilitu a tvar, aby se zachovala správné držení pro všechny individuální typy těla a současně izolovala paže. Heavy duty hypertrophy: použijte náš blaster na podporu bicepsu a maximální budování síly během tréninku horní části těla, abyste rychleji vybudovali větší bicepsy, tricepsy a ramenní svaly.

NeoprennÍ a pĚnÉ: blaster na paži má neoprenové polstrování, aby se zabránilo vyrážkám. Kromě toho je hliník polstrovaný pěnovou hmotou, které přiléhá k krku, aby ruce pohodlně odpočívaly.

Konturovaný design: 61 cm dlouhý blaster pro podporu a zachování optimálního tvaru při těžkých bicepsových krocích. Pokud byste však z nějakého důvodu nebyli s 5 Elements Big Bicep Arm Blaster zcela spokojeni, kontaktujte nás prosím. 10letá záruka: tvrdě pracujeme na tom, abychom vám nabídli ty nejkvalitnější výrobky. Nabízíme nejlepší zákaznický servis.
Značka5 ELEMENTS #ad
Výrobce5 Elements #ad

2. Fitgriff

#ad

Silový sport & vzpírání – bicepsový trenažér, Fitgriff® Arm Blaster – biceps izolátor pro kulturistiku

#ad
Fitgriff #ad - Jednotná velikost díky rychlému zapínání – uzávěr umožňuje plynulé a nekomplikované nastavení na každou tělesnou výšku. Perfektně se hodí k izolaci bicepsového svalstva během cvičení paží.

Jsme vždy k dispozici a pomáháme, jak nejlépe umíme. Příslušenství pro silový sport pro pokročilé – fitgriff biceps blaster slouží jako podložka pro vaše paže a zabraňuje tak typickému padělání při tréninku bicepsů. Jednoduše bez starostí – můžete si objednat blaster na ruce a řádně ho otestovat při tréninku. Měkký polštářek na krk – biceps trenažér není nejpohodlnější tréninkový přístroj, ale díky měkké polstrování šíje je používání mnohokrát příjemnější.

Vyztužená kovová deska – extra tuhá deska z lehkého kovu ze slitiny železa a hliníku se nevzdává ani při těžkých trénincích. Pokud nebudete spokojeni, můžete jej do 30 dnů bez problémů vrátit.
ZnačkaFitgriff #ad
VýrobceFitgriff #ad
Číslo díluFG006S
ModelkaFG006S

3. PROIRON

#ad

Ohebná činka, trénink hrudi na paži a předloktí, biceps a hrudník, nastavitelná hydraulická posilovací pomůcka na paže, podpaží, PROIRON Trénink paží, silový trénink, nylon, 10 ~ 200 kg

#ad
PROIRON #ad - Multifunkční přístroj na posilování perfektní pro současné trénování zápěstí, hrudi a zad, paží, ramen, pro rozvoj rukojeti, posílení prstů a zápěstí a zvýšení svalové síly horní části těla. Rozsah činí 10 – 200 kg.

Silný a robustní materiál hydraulický šroubovák je vyroben z vysoce husté dual-uhlíkové oceli, nedá se snadno deformovat a zlomit. Nastavitelný odpor otočte knoflík jednoduše doleva nebo doprava, zvyšte nebo snižte odpor. Hel ramen se nemění, ani stopa pohybu se nemění, Váš trénink je dostatečně bezpečný. Snadné skladování přezka na spodní straně rukojeti se snadno uloží a pohodlně se nosí.

Humanizovanou zadní přezku lze po složení upevnit. Spodní strana se skládá z ergonomické pu rukojeti, která je odolná proti opotřebení a protiskluzová a má pohodlnou rukojeť. Hydraulická ochrana proti tlaku na rozdíl od jiných trénujících pracovníků na bázi pružin vám náš hydraulický válec nabízí stabilní odolnost a časem neoslabuje.
ZnačkaPROIRON #ad
VýrobceShanxi regent works inc. #ad
Výška0.04
Délka16.54
Hmotnost5.18
Šířka6.3
Číslo díluPRO-BLQ02-1
ModelkaPRO-BLQ02-1
Záruka1

4. COFOF

#ad

Pásek na kotník, fitness pás s velkou rukojetí, přenosná taška, posilovací trubice, Sada odporových pásů Resistance Bands, 5 fitness pásů, upevnění dveřních kotev, ideální pro silový trénink pilates,

#ad
COFOF #ad - Každý odporový pás má dvouvrstvou strukturu, kotva dveří je silnější a měkčí. Pět různých stupňů odporu tréninkové pásy mají 5 různých stupňů odporu v 5 různých barvách, červenou 30 liber, 2 řemínky na kotníky, modrou 20 liber, a to žlutou 10 liber, 1 dveřní kotva, 2 úchyty, zelenou 40 liber a černou 50 liber.

Snadno přenosný, takže si ji můžete vzít všude s sebou, lze použít kdykoli a kdekoliv sada odporových pásků se snadno nosí a dodává se s vodotěsnou taškou, ať už doma, ve fitness studiu nebo na cestách. Můžete jej kdykoli a kdekoliv dále používat pro každodenní cvičení. Tyto odporové pásy můžete používat samostatně nebo v kombinaci s maximálním odporem 150 liber. Vyzkoušejte to a objednejte nyní! Vrácení je zdarma! Pěnová rukojeť je protiskluzová a odolná proti potu. Nově vylepšené fitness pásky na základě zpětné vazby od zákazníků jsme plně optimalizovali odporové pásy, která může zabránit prasknutí a nabízí delší použitelnost.

Karabina z ušlechtilé oceli je silná a má dlouhou životnost, zavedli jsme nové latexové materiály, abychom zajistili, že fitness pásky mají dlouhou životnost a flexibilitu. Můžete použít rukojeti, stohovatelné tréninkové popruhy a dveřní kotvy, abyste mohli trénovat ramena, hruď, pas a boky. Vrácení peněz nebo výměna je pro vás zdarma, abyste mohli svůj pohyb a fitness ještě efektivněji zefektivnit, můžete si tedy u nás objednat bez obav a rizika. 100% spokojenost a záruka vrácení peněz obdržíte kompletní sadu expander pásů, a my se postaráme o to, abyste byli s našimi fitness pásy spokojeni.
ZnačkaCOFOF #ad
VýrobceCOFOF #ad
Hmotnost1.72

5. GYRONETICS

#ad

Zatížitelné až 150 kg – posilovací lavice, 4násobně výškově nastavitelné, Scott-Bank, stohovací pult a odkládání činek, protiskluzové nohy, 5násobný sedák, GYRONETICS® Curlbank – 90 × 65 × 80 – 112 cm

#ad
GYRONETICS #ad - Voda a pot se na čalouněném potahu odráží tak, že je pevná poloha bezpečná. Kromě bezpečného stání zároveň chrání podlahu a zabraňují poškození. Komfort: Černé polstrování sedadla a loketní opěrky této posilovací lavice je vyrobeno z kvalitní umělé kůže a nabízí maximální komfort i při silovém tréninku s těžkými závažími.

Plus – pokud si sednete na lavici a použijete podložku jako opěrku, můžete kudrlinku použít také pro trénink tricepsů. Individuálně nastavitelné: díky designu lze sedák a loketní opěrku nastavit 4 stupně a polici na činky dokonce 5násobně tak, abyste mohli natáčet lavice přesně podle svých potřeb.

Díky ocelové konstrukci vydrží kulma hmotnost 150 kg. Stabilní: pevné a stabilní držení zajišťují protiskluzové nohy. Použití: bicepsová lavice gyronetics je perfektní pro izolovaný a efektivní trénink paží v domácím gymě, vhodná pro začátečníky, pokročilé a fitness profesionály.
ZnačkaGYRONETICS #ad
VýrobceGorilla Sports GmbH #ad
Výška44.09
Délka35.43
Hmotnost31.97
Šířka25.59
Číslo díluGN009-00064-0001
ModelkaGN009-00064-0001

6. AIXPI

#ad

Fingerhantel Einstellbarer Widerstand 10-60kg, Fingertrainer, Kunststoff,Schwarz, Griffkraft Trainer Rutschfester Für Sportler und Handrehabilitationsübungen, AIXPI Handtrainer Unterarm Trainingsgerät

#ad
AIXPI #ad - Einstellbarer widerstandje nach trainingsbedarf können sie die griffkraft im bereich von 5 kg-60 kg 11-110 lbs einstellen, was sehr gut für Männer und Frauen geeignet ist, die Griffstärke ausüben möchten. Hohe qualitÄt griffkraft trainer aus strapazierfähigem kunststoff und verstärkten Metalllegierungsmaterialien mit hoher Qualität und Langlebigkeit.

Wenn sie fragen haben, kontaktieren Sie uns bitte und wir werden es für Sie lösen. Protable designder aixpi handtrainer besteht aus leichten und hochwertigen materialien und hat eine Größe von 4, 3 * 5, 8 Zoll, was sich sehr gut zum Ausführen eignet. Komfortabel und langlebig der griff ist ergonomisch geformt und in ein weiches Material gehüllt, um Ihr Training bequemer und sicherer zu machen. Multi-pruposeder fingertrainer ist perfekt zur verbesserung der kraft, Sportler und Musiker, tennisspieler, karpaltunnelsyndrom, die an arthritis, Fingern und Unterarmen.

So kannst du jederzeit und überall mit dem Grifftraining beginnen. Es ist nicht nur die beste wahl für kletterer, sehnenentzündung, sondern auch sehr gut geeignet für Menschen, Kraft und Geschwindigkeit in den Handgelenken, um die Flexibilität ihrer Finger und Handgelenke zu verbessern, Handgelenksfrakturen und Erholungsphase nach Sehnenoperationen leiden.
ZnačkaAIXPI #ad
VýrobceAIXPI #ad
Číslo dílu3129949

7. JATEKA

#ad

JATEKA Sada fitness pásů Resistance Bands, přepravní vak, dveřní kotvy, velkými rukojeťmi, ideální pro silový trénink, odporové pásy – expandér tubes Rubber Bands s 5 fitness pásy, poutky na nohy

#ad
JATEKA #ad - Vhodné pro každého a každé cvičenís více úrovněmi odolnosti jsou naše odporové pásy vhodné pro všechny lidi. Pokud jste začátečník, můžete na trénink použít lehký fitness pásek lbs. Vhodné pro všechny stupně tréninkus vícenásobnými stupni odolnosti jsou naše odporové pásky vhodné pro všechny hobby fitness crowd.

22. 52. 5kg. Přezky z ušlechtilé oceli jsou silné a mají dlouhou životnost. Jako začátečníci můžete na trénink používat lehký fitness pás lbs pokud chcete trénovat vysokou intenzitu, 4, černá 50 kg, černá 50 lbs, červená 30 lbs, silnější než ostatní, 13, modrá 40 kg, 9 kg, úroveň odolnosti: žlutá 10 lbs, zelená 20 lbs, 5 kg, 18 kg, 5 kg, můžete k cvičení použít těžký posilovací pás lbs Zřejmá výhoda - až 150 lbs, černá 50 kg. Sporttyto fitness pásy se perfektně hodí pro trénink svalů a spalování tuků, čímž posilují tricepsy, paže, kteří chtějí zakřivené tělo, hruď, aby dosáhly silného těla a šarmantní postavy.

Pokud chcete trénovat intenzivně, můžete k cvičení použít těžké fitness pásky lbs. Pásky pomáhají posilovat hýždě, břišní svaly a stehna. Pro ty, pomohou tyto pásky také vytvořit vestu, záda a nohy, štíhlé ruce a tvarovat zakřivené tělo. Máte-li dotazy, my vám pomůžeme poprvé. Kromě toho lze každé cvičení provádět s naším expandérem.
ZnačkaJATEKA #ad
VýrobceJATEKA #ad
Výška4
Délka47.24
Hmotnost1.48
Šířka2
Číslo díluLLSTZ001_V1
ModelkaLLSTZ001_V1

8. DMoose Fitness

#ad

Konturovaný a nastavitelný biceps blaster pro curling a vzpírání, budování svalové síly, DMoose Fitness DMoose Fitness Arm-Blaster pro budování bicepsů a tricepsů, vyvážená podpora

#ad
DMoose Fitness #ad - Nejedovaté, aby bylo zajištěno, bez olova a PVC, že nevznikají žádné nepříjemné pachy. Naše paže blastery jsou 100% bezpečné pro vás i pro životní prostředí. Náš stroj na bicepsy má však silný hliník, silné nýty a polstrovaný a nastavitelný nylonový popruh, aby vám poskytl větší stabilitu pro efektivnější trénink.

International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Jedná se o štíhlý moderní výběr ramenních blasterů pro muže i ženy a relaxaci. Konturovaná deska izoluje paže a ramena, okamžitě si uvědomí, že je obtížné udržet lokty v klidu. Komfortní fit: just lift s tlustě polstrovanými bicepsy pro větší bezpečnost a pohodlí, super měkkou pěnovou výplň a plně nastavitelný popruh pro prvotřídní komfort a stabilitu. Naše paže curl blaster drží lokty na krku, aby se zabránilo kývání, zatímco jsou lokty udržovány na místě pro trénink curlingu.

Kvalita s atraktivním designem – naše bicep trainer isolator bar má vysoce kvalitní a moderní konstrukci s trvanlivým práškovým nástřikem odolným proti poškrábání. Pečlivě navrženo s průběžným výzkumem fitness odborníků, poptávkou zákazníků a výzkumem spokojenosti. Zvýšení výkonnosti a techniky – kdo si s sebou vzal dlouhou činku a pracuje s bicepsy pro zvedání závaží, což biceps nutí vykonávat veškerou práci. Vylepšená dlouhodobá stabilita – tradiční biceps vybavení biceps trénink bicepsů, biceps objemy se díky své vysoké hmotnosti a použití začínají ohýbat a lámat.
ZnačkaDMoose Fitness #ad
VýrobceDMoose #ad
Výška0.19
Délka24
Hmotnost1.8
Šířka3.5
Číslo díluAB-1
ModelkaAB-1

9. tectake

#ad

TecTake Jídelní lavice Bizeps Curl | Polstrovaná sedačka a odkládací plocha výškově nastavitelná | 100 x 65 x 96 cm

#ad
tectake #ad - Eleznici lze ale použít i pro trénink tricepsu, přičemž se na zádech opře polstrování paží a provede tricepscurly nad hlavou. Díky uspořádání sedací plochy a polstrovaných paží je tělo zafixováno tak, že není nutné namáhat žádné další svaly, např.

U posilovací lavice je často uvedená také "scottbank" centrem izolovaný trénink bicepsů. Posilovací lavice bizeps curl od tectake nabízí ideální předpoklady pro budování kompaktních bicepsových svalů – profesionální trénink doma. Rozměry: d × Š × v: 98 × 65 × 94 cm // hmotnost: 10, 5 kg.

Pro zajištění stání. Etné možnosti nastavení pomáhají každému najít perfektní konfiguraci // odkládací plocha 4 násobně nastavitelná // sedací plocha lze nastavit v 5 polohách. Díky robustní ocelové konstrukci je posilovací lavice vaším perfektním tréninkovým partnerem.
Značkatectake #ad
VýrobceTecTake #ad
Výška37.01
Délka38.58
Šířka25.59
Číslo dílu402267
Modelka402267

10. QWORK

#ad

30 kg, biceps tréninkový přístroj, trenér paží, QWORK® Hrudní lis

#ad
QWORK #ad - Univerzální velikosti napětí: vyberte si podle fyzického stavu a úrovně svalů mezi 20 kg, 30 kg, 40 kg, 50 kg nebo 60 kg napětí. Efektivní trénink horní části těla: trénujte s tímto tréninkovým přístrojem paže, ramena a hruď a perfektně se hodí pro budování síly v horní části těla.

Přenosný a praktický: díky snadno přenosnému designu můžete trénovat kdekoliv, ať už v kanceláři, ve škole, doma nebo dokonce na cestách. Vysoce kvalitní materiály: vyrobeno z pružin z uhlíkové oceli a protiskluzové plastové rukojeti ABS pro trvanlivost a komfort při tréninku. Zlepšete svou tréninkovou rutinu: flexibilní design flexi rod se výborně hodí pro různá cvičení a poskytuje vynikající výsledky při budování a budování svalů.
ZnačkaQWORK #ad
VýrobceQWORK #ad
Číslo díluWD9989
ModelkaWD9989