Top 10 Carpal Tunnel Mouse Bluetooth – Myši

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

PC/Mac/iPadOS – tmavě šedá, Bluetooth a 2,4GHz spojení přes USB přijímač, 7 tlačítek, snímač 4000 DPI, Bezdrátová myš Logitech MX Master 3, pro všechny povrchy, ultra rychlé posouvání

#ad
Logitech #ad - Mimořádně efektivní posouvání: působivá rychlost, přesnost a klidný chod díky novému kolečku MagSpeed Wheel MagSpeed je až o 90 procent rychlejší, o 87 procent přesnější a ultra tichý. Ergonomický design a intuitivní ovládání: pohodlná práce díky ručně vyrobenému komfortnímu designu s praktickým kolečkem po straně a strategicky umístěným ovládacím prvkům.

Uživatelsky definovaná aplikace: pracujte rychleji a efektivněji s předdefinovanými profily a mnoha možnostmi přizpůsobení pomocí aplikace Logitech Options. Plná kontrola nad více počítači: pracujte bezdrátově na až třech počítačích a přenášejte kurzory, text a soubory mezi Windows a MacOS, stolními počítači a notebooky.

Funguje na všech površích – dokonce i na skle: přesný senzor Darkfield 4000 DPI byl vyvinut tak, že jeho snímání funguje na téměř každém povrchu. Rychlé nabíjení přes usb-c: plné nabití myši bluetooth mx vydrží až 70 dní a po jedné minutě nabíjení ji můžete používat 3 hodiny.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.01
Délka3.32
Hmotnost0.31
Šířka4.92
Číslo dílu910-005694
Modelka910-005694
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

2. Logitech

#ad

Tiché klikání, USB-C, Linux, Windows, sledování na skle, 8K DPI, Chrome – tmavě šedá, Bluetooth, Bezdrátová výkonná myš s ultra rychlým posouváním MX Master 3S od Logitech – Ergo

#ad
Logitech #ad - Tiché klikání: bluetooth myš mx master 3s zavádí funkci quiet clicks – se stejným příjemným pocitem, ale s o 90 % nižší hlučností klikání 2. Sledování s 8k dpi: bezdrátovou počítačovou myš lze použít pro práci na každém povrchu – dokonce na skle 1 – s vylepšeným senzorem 8000 DPI s přizpůsobitelnou citlivostí.

Vylepšený přizpůsobivý software: upravte tlačítka a optimalizujte pracovní postup pomocí profilů specifických pro aplikaci ve vylepšených Logi Options+ 5. Ergonomický design: pohodlně pracujte s vysoce kvalitní myší, jejíž silueta je dimenzována pro přirozenější držení zápěstí a optimálně umístěné kontroly palce.

Posouvání magspeed: počítačová myš s pozoruhodnou rychlostí, přesností a téměř tichým chodem – Magspeed rolování je o 90 % rychlejší 3, 87 % přesnější 4 a extrémně tiché.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.04
Délka4.92
Hmotnost0.68
Šířka3.32
Číslo dílu910-006559
Modelka910-006559
Záruka2 year manufacturer

3. Contour

#ad

Contour Rollermouse Re:d Ergonomie Design 8 myš stříbrná/černá/červená

#ad
Contour #ad - Ergonomické: s rollermouse red získáte desinfikovatelnou, odnímatelnou opěrku dlaní z umělé kůže, napětí a bolestem v ramenou a krku, která eliminuje potřebu dodatečné podložky pod myš. Perfektní pro domácnost i do kanceláře. PrÁce rychlejŠÍ: rollermouse red má novou pokročilou tyč a sedm předprogramovaných, jako je například dvojité kliknutí, centralizovaných funkcí tlačítek, kopírování a vkládání, které byly navrženy pro produktivitu a ergonomii.

Přesnost: sedm senzorů uvnitř tyče automaticky rozpozná polohu ukazatele myši a nastavuje konstantní nejen rychlost a zrychlení, aby byla zajištěna co nejstřednější poloha válečkové tyče, ale také se přizpůsobí vašemu pracovnímu tempu, aby se mikropohyby snížily na minimum a zvýšila se Vaše účinnost. Tuto opěrku rukou lze nastavit do výšky a úhlu, aby byla zajištěna optimální komfortní a pracovní poloha.

To zase pomáhá předcházet únavě, které jsou spojeny s dlouhými hodinami práce na počítači. Rozmanitá: počítačová myš rollermouse red je kompatibilní s Apple Mac OSX a Microsoft Windows 7/Vista/XP/ME/98/Windows 10 Navíc je tato myš vybavena pevným, štíhlým a odolným hliníkovým rámem. Individuální přizpůsobení: rychlá a jednoduchá volba mezi pěti rychlostmi ručiček 800/1000/1200/1600/2400 dpi umožňuje práci na více obrazovkách současně.
ZnačkaContour #ad
VýrobceContour Design #ad
Výška1
Délka16
Hmotnost1.85
Šířka4
Číslo díluRM-RED
ModelkaRM-RED
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

4. Uineer

#ad

Uineer Kabellose Vertikale Maus, Desktop, MacBook Schwarz, 3 einstellbare DPI, PC, 6 Tasten Computermouse für Laptop, Ergonomische 2,4-GHz-Funkmaus

#ad
Uineer #ad - Drahtlose verbindungdiese vertikale maus verwendet die 2, 4 ghz drahtlostechnologie und beseitigt das lästige Kabelgewirr. Wenn sie mit dem produkt unzufrieden sind oder probleme auftreten, einschließlich Windows 2000/ME/XP/7/8/10/Vista/98, Mac OS, bieten wir Ihnen zufriedenstellenden Kundendienst. Effiziente shortcut-tastenmit sechs tasten, ermöglicht ihnen diese computermouse die Programmierung nach Ihren Bedürfnissen und steigert die Arbeitseffizienz.

3 einstellbare dpi-stufendiese drahtlose maus verfügt über drei einstellbare dpi-Einstellungen 800-1200-1600, die eine breite Palette von Anforderungen abdecken, von präziser Grafikdesignarbeit bis hin zu schnellen Reaktionen beim Spielen. Ergonomisches designdiese drahtlose maus ist ergonomisch gestaltet und bietet herausragenden griffkomfort, 22 cm x 7, 35 cm x 6, indem sie die Ermüdung reduziert. Mausabmessungen: länge x breite x Höhe 12, der den Druck auf das Handgelenk und den Arm reduziert.

Ausgestattet mit einem hochpräzisen optischen Sensor gewährleistet sie eine unübertroffene Genauigkeit und Reaktionsgeschwindigkeit. Bitte beachten sie, der USB-Empfänger an der Unterseite der Maus untergebracht ist. Breite kompatibilität und sorgenfreier kundendienstdie ergonomische maus ist weitgehend kompatibel mit verschiedenen Betriebssystemen, Linux usw. Mit einer stabilen drahtlosen Verbindung bietet sie einen Reichweite von bis zu 10 Metern. Sie können häufig verwendete funktionen diesen Tasten zuweisen, einschließlich Vorwärts- und Rückwärtstasten, um Aufgaben mühelos zu erledigen.
ZnačkaUineer #ad
VýrobceUineer #ad
Výška0.04
Délka4.1
Hmotnost0.16
Šířka2.8
ModelkaA8
Záruka1 Jahr Austauschservice

5. Anker

#ad

Komfort & Stamm Elimination na ruce a klouby, pro praváky, Anker Vertikální myš Vertical Ergonomic Optical Mouse – USB kabel kompatibilní, 1000/ 1600 DPI, 5 tlačítek

#ad
Anker #ad - Ergonomický design, který podporuje neutrální a zdravé držení rukojeti zápěstí a paže, pro flexibilnější pohyby a méně únavy.

Rozměry výrobku: 115 × 58 × 87 mm; hmotnost výrobku: 127 g. Technologie optického senzoru s 1000 dpi pro vyšší citlivost než běžné optické myši pro plynulejší a přesnější pohyb na celé řadě povrchů. Usb přípojka, android, plug and play; kompatibilní se všemi verzemi operačních systémů Windows, Mac OS X, Linux. Přidejte další tlačítka/zadejte předvolby pro usnadnění navigace na webových stránkách, nejlepší volba pro hráče a lidi, kteří dlouho pracují na počítači.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.95
Délka4.8
Hmotnost0.28
Šířka2.52
Číslo díluAK-98ANWVM-BA-0009
ModelkaAK-98ANWVM-BA

6. Logitech

#ad

Grafit, 4000 DPI senzor, dobíjecí baterie, Bluetooth a 2,4 GHz spojení přes USB přijímač, ergonomická bezdrátová myš, multifunkční, Logitech MX Vertical, 4 tlačítka, PC/Mac/iPadOS

#ad
Logitech #ad - Testováno a doporučeno uživateli: myš byla vyvinuta a testována podle kritérií předních pracovníků – zlepšení držení těla, snížení namáhání svalů a snížení tlaku na zápěstí. Lepší držení při ruce: jedinečný svislý úhel 57° ergonomické myši snižuje tlak na zápěstí a umožňuje pohodlné umístění palce na podložce palce.

Myš umožňuje navázání spojení s až třemi počítači a přepínání mezi těmito zařízeními pouhým jedním stisknutím tlačítka nebo pohybem kurzoru z jedné PC obrazovky na druhou pomocí Logitech FLOW. Pokročilé optické sledování: vysoce přesný senzor 4000 dpi snižuje potřebný pohyb ruky 4krát a méně rychle vás unaví. Dobíjecí baterie s rychlým nabíjením: bezdrátové mx vertical má energii při plném nabití až na čtyři měsíce – a životnost tří hodin je způsobena rychlým nabíjením pouze jednu minutu.

Bezdrátová myš je optimalizována jak pro Mac a iPadOS, tak i pro Windows. Přirozená poloha potřesení rukou: přirozená poloha handshake bezdrátové myši MX Vertica snižuje potřebnou svalovou aktivitu o 10 procent ve srovnání s běžnou myší, aniž by tím trpěl výkon.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška3.09
Délka4.72
Hmotnost0.3
Šířka3.11
Číslo dílu910-005448
Modelka910-005448
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

7. Trust

#ad

černá, PC myš s kabelem pro praváky, prevence ramene myši/tenisového ramene RSI syndrom, 1000/1600 DPI, počítač, notebook, LED osvětlení, Trust Vertikální ergonomická myš, Mac

#ad
Trust #ad - Přesná kontrola – ergonomie nemusí být nudná. Lepší pocit – myš je obzvláště lehká a tvar je vhodný pro všechny velikosti rukou, opravdové úlevy. Podložka na palec a gumová vrstva zajišťují větší úchop a komfort.

Optický senzor vertikální myši umožňuje dvě rychlosti: 1000/1600 DPI. Přineste světlo do dne – módní a decentní světlo na levé straně myši přináší do pracovního dne více života. Konec přetížení – tato vertikální myš chrání před přetížením a bolestmi. Dvě tlačítka palce zajišťují přesné a rychlé ovládání. Ergonomický design zajišťuje přirozený úhel 60° paže a zápěstí, aby práce snadno šla z ruky. Modré led světlo osvětluje myš. Plug & play – jednoduše připojte myš verto pomocí usb kabelu 1, 5 m a začněte přímo pracovat.
ZnačkaTrust #ad
VýrobceTrust #ad
Výška0.04
Délka4.72
Hmotnost0.33
Šířka2.95
Číslo dílu22885
Modelka22885
Záruka2 roky

8. Nulea

#ad

Laptopem, připojení 3 zařízení Bluetooth nebo USB, dobíjecí ergonomická myš, Windows., Mac, Nulea Bezdrátová trackbalová myš M501, kompatibilní s PC, přesné a plynulé sledování

#ad
Nulea #ad - Ergonomický design s hladkým ovládáním palce: pohybujte kurzorem hladkým trackbalem, místo toho, abyste pohybovali zápěstí a paží. Zejména na úzkém prostoru, postel, malá tabule na psací stůl na židli atd. K nabíjení myši použijte náš dodaný nabíjecí kabel 2.

Vezměte prosím na vědomí: 1. Pomocí tlačítka vpřed a zpět můžete jednoduše pracovat s vyšší produktivitou a větším komfortem. Optimální úhel myši trackball vám umožňuje držet dlaň v přirozené poloze pro celodenní pohodlí. Přepínání mezi nimi jednoduše pomocí tlačítka na spodní straně pro zlepšení efektivity. Dobíjecí baterie: pro optimální zážitek prosím myš před prvním použitím plně nabijte vestavěná dobíjecí baterie má dlouhou životnost a umožní vám rozloučit se se suchými bateriemi.

K nabíjení myši nepoužívejte rychlonabíječku k nabíjení myši použijte přímo USB port počítače nebo 5V nabíječku. Vysoký výkon se 6 tlačítky: nulea trackball myš bluetooth byla navržena s promyšlenými ergonomickými detaily a elegantně zakřiveným tvarem. Nepořádný psací stůl, gauč, na každém pracovišti. Přesné sledování s nastavitelným dpi: nulea trackball myš nabízí přesné pohyby kurzoru pro mimořádnou přesnost a kontrolu. Upozornění: všechna tlačítka nejsou programovatelná.
ZnačkaNulea #ad
VýrobceNulea #ad
Výška1.97
Délka5.35
Hmotnost0.28
Šířka4.05
Číslo díluM501
ModelkaM501
Záruka1 rok

9. Logitech

#ad

Ergonomický design, plynulé pohyby, PC a Mac s funkcí Bluetooth a USB – grafitová, Logitech ERGO M575 bezdrátová trackball myš – jednoduché ovládání palcem, pro Windows, černá

#ad
Logitech #ad - Plastové díly ergo m575 jsou částečně z recyklovaného plastu grafit/černá: 50 %, offwhite: 21 %. Jemné ovládání: přesné ovládání kurzoru na každém povrchu a jednoduché ovládání trackbalu palcem / Rychlost kurzoru je v softwaru Logitech přizpůsobena možnostem.

Až 24 měsíců používání s jedinou baterií aa díky usb přijímači – tak lze dokonce zapomenout, že bezdrátový trackball od Logitech používá vůbec baterie. Perfektní pro úzké pracovní prostory: protože se trackball nepohybuje, je ideální pro přeplněné psací stoly a bez problémů se začlení vedle počítače a klávesnice.

Ergonomický design pro uvolněné držení těla: pohodlná, ergonomická myš se přirozeně přizpůsobí tvaru ruky. Pro odpovědné balení používá papír certifikovaný FSC. 2 možnosti připojení a multi-os: jednoduše spojení s bluetooth nebo usb přijímačem – ať už 10 metrů daleko nebo přímo na notebooku, zpoždění a starosti o pády jsou minulostí.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška5.28
Délka3.94
Hmotnost0.32
Šířka1.89
Číslo dílu910-005872
Modelka910-005872
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

10. CSL-Computer

#ad

Optická bezdrátová bezdrátová bezdrátová myš CSL, tenisový loket, Bluetooth + 2,4 GHz rádiové provedení – vertikální provedení, prevence proti rameni myši, ergonomický design, obzvlášť šetrná k pažím,

#ad
CSL-Computer #ad - Tlačítko dpi se vzorkovací frekvencí 1000 / 1600 / 8 / 10 / 8.1 / 2400 dpi | rychlost pollingu: 125 hz | typ připojení: 2, 4 ghz usb dongle a bluetooth | optický senzor: přesné ovládání na téměř všech površích | Kompatibilita operačního systému: Microsoft Windows 7 / 11, macOS 106 toto toto a vyšší.

Bezdrátová vertikální myš je první volbou pro všechny uživatele, resp. Duální režim umožňuje bezdrátové ovládání volitelně přes bluetooth nebo pomocí rádiového modulu 2, 4 GHz. Při dodání se nachází pod přihrádkou na baterie na spodní straně myši. Horní strana: levé a pravé tlačítko myši, rychlonavigační tlačítka "vpřed" a "zpět", dpi kolečko myši s funkcí tlačítka, spojovací tlačítko pro 2, stavová led | spodní strana: spínač on/off, 4 GHz a Bluetooth jakož i přihrádka na baterie a přihrádka pro USB Dongle.

Ať už chcete pracovat s velkými nebo malými pohyby paží, můžete na vertikálním kolečku nastavit počet DPI se vzorkovací frekvencí 1000, 1600 a 2400 dpi. Ergonomicky optimalizovaný tvar podporuje ruku a předchází myši, 4 GHz nebo Bluetooth, nezávisle a bez kabelů. Tenisovému ramenu rsi syndrom. Rádiový modul se zcela jednoduše zapojí do USB portu počítače. Určeno pro praváky | 304472. Výbava.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška2.48
Délka4.8
Šířka2.99
Číslo dílu722304472722