Top 10 Computermaus Kabellos Wiederaufladbar – Myši

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LeadsaiL

#ad

2.4G Funkmaus+Bluetooth Maus, ON-Off-Schalter Computermaus mit Nano Empfänger, USB-Kabel für E702UK-06, LeadsaiL Wiederaufladbare Kabellose Bluetooth Maus, Optische Leiser klick Maus

#ad
LeadsaiL #ad - Diese schlanke und tragbare drahtlose Bluetooth-Maus liegt bequem. Der wireless 2, 4ghz-modus funktioniert mit Laptops, Desktops oder anderen Geräten mit USB-Anschluss. Sie können den modus einfach mit nur einer Taste zwischen zwei Geräten wechseln.

Mit nur einer maus können sie ganz bequem zwischen zwei Geräten umschalten, von Ihrem Desktop auf Ihr Tablet, von Ihrem Laptop auf Ihren Mac. Geräuschlos und langlebiges designdas mute-design mit dem fortschrittlichen sensor bietet geräuschlose klicks, büros und andere Gelegenheiten, bei denen Sie andere nicht stören möchten. 6 tasten & 3 dpi stufen einstellbardas 6-tasten-design linke / rechte taste, dpi / modus-umschalttaste, scrollrad, vorwärts- / rückwärts-taste "vorwärts" und "rückwärts" Funktion zum Durchsuchen von Websites.

Konturierte form, perfekt für öffentliche Orte wie Bibliotheken, Schlafsäle, schweißresistente und hautfreundliche Oberfläche sorgen für maximalen Komfort und Unterstützung. Einfach zu koppeln und anzuschließen. Bluetooth 4. 0 & 2. 4ghz wireless verbindungmit der dual-mode-verbindung kann die wireless bluetooth / 2. 4ghz-maus an zwei gerÄten betrieben werden, wobei ein gerät über bluetooth und das andere über einen 2. 4ghz-usb-empfänger verbunden wird.
ZnačkaLeadsaiL #ad
VýrobceLeadsaiL #ad
Výška1.57
Délka3.94
Šířka2.36
Číslo díluTM008
ModelkaTM008

2. Logitech

#ad

červená, Logitech Bezdrátová myš M185, optický senzor 1000 DPI, 12měsíční výdrž baterie, anglické balení, pro leváky a praváky, připojení 2,4 GHz přes nano USB přijímač, PC / Mac

#ad
Logitech #ad - Univerzální kompatibilita: myš logitech funguje s každým počítačem s Windows, Mac nebo notebookem – bez ohledu na to, který počítač se používá dnes nebo zítra, myš bude kompatibilní. Lepší než touchpad: více zvládnete s m185 – podle aktuální studie byli uživatelé notebooků, kteří tuto myš používali místo touchpadu, o 50 % produktivnější 3 a pracovali o 30 % rychleji 4.

Plug & play komfort: jednoduše zapojte malý nano usb přijímač a během sekundy pracujte se silným, spolehlivým připojením k bezdrátové počítačové myši s dosahem až 10 m 5. Malý a přenosný: díky kompaktní velikosti a hladkému ovládání se myš hodí pro malé až středně velké ruce, úzké pracovní oblasti nebo kanceláře a živé psací stoly.

Upgrade s bezdrátovou myší logitech m235: měkké gumové rukojeti m235, usb přijímač pro více periferních zařízení a ukazatel stavu baterie zajišťují ještě větší komfort. Kompaktní myš: díky svému pohodlnému a zakřivenému tvaru padne bezdrátová myš Logitech dobře v pravé i levé ruce a nabízí více pohodlí než touchpad. Dlouhá životnost a spolehlivost: bezdrátová usb myš má díky inteligentnímu úspornému režimu výdrž baterie až jeden rok 2 a dodává se s baterií AA.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.1
Délka3.9
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo dílu2227781
Modelka910-002237
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

3. Logitech

#ad

Logitech M330 Silent Plus bezdrátová myš, připojení 2,4 GHz přes nano USB přijímač, životnost baterie 24 měsíců, anglické balení, optický senzor 1000 DPI, 3 tlačítka, PC / Mac, černá

#ad
Logitech #ad - Leiseres klicken: die silenttouch-technologie von logitech reduziert über 90 Prozent 1 der Klickgeräusche und sorgt gleichzeitig für höchste Leistung - jeden Klick spüren, aber nichts hören. Plug & play: der usb-nano-empfänger funktioniert mit windows-, chrome-, OS- oder Linux-Computern / Weitere kompatible Wireless-Geräte hinzufügen, Mac-, ohne mehrere USB-Anschlüsse zu verwenden.

Upgrade mit der logitech m590 silent kabellosen maus: mit USB/Bluetooth, Multi-Device, dem leichtgängigen Scrollrad und 6 anpassbaren Tasten kann die Produktivität noch mehr gesteigert werden. Kompatibel mit chromebook: die maus wurde mit "Funktioniert mit Chromebook" 4 zertifiziert - sie erfüllt die Kompatibilitätsstandards von Google und arbeitet nahtlos mit dem Chromebook zusammen. Die co2-bilanz von m330 wurde auf null reduziert; CO2-Bilanz des Produkts: 3, 97 kg CO2e. Für komfort entwickelt: mit geschwungenen und weichen Gummi-Griffflächen bietet die geräuschlose M330 SILENT PLUS Maus Rechtshändern höchsten Komfort.

Advanced optical tracking: mit einer kabellosen Reichweite von bis zu 10 m 3 bietet die leise Computermaus eine hohe Präzision und intelligente Steuerung auf fast jeder Oberfläche. Lange lebensdauer: diese kabellose maus hat eine batterielebensdauer von 18 Monaten2 und wechselt automatisch in den Schlafmodus, wenn sie nicht verwendet wird, sodass Sie sich ohne lästige Batteriewechsel ganz auf Ihre Arbeit konzentrieren können.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška4.15
Délka1.51
Hmotnost0.2
Šířka2.67
Číslo dílu222A375
Modelka910-004909
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

4. Logitech

#ad

Mac, kompatibilní s PC, pro leváky i praváky, laptop – modrá, výdrž baterie 12 měsíců, Logitech Bezdrátová myš M185, 2,4 GHz s USB nano-přijímačem, 1000 DPI optické sledování

#ad
Logitech #ad - Snadné nastavení - stačí se připojit a začít. Bezdrátové připojení typu plug & play: svoboda pohybu bezdrátového připojení se spolehlivostí myši s kabelem - v kanceláři, s podložkou a bez podložky pod myš, při hraní her, na počítačích Windows a Mac.

Jeden rok životnosti baterie: vypínač a inteligentní režim spánku také pomáhají šetřit energii. Malý nano přijímač usb: může zůstat připojen k notebooku. Přijímač může zůstat stále zapojen: pokud ho musíte odstranit, najde své místo v bezdrátové myši a neztratí se. I když změníte zařízení, myš zůstane zachována. Osvědčená spolehlivost logitech: PC myš M185 se vyznačuje vysokou kvalitou a spolehlivostí. Univerzální kompatibilita: tato myš Logitech je kompatibilní s počítači Windows a Mac.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.18
Délka7.48
Hmotnost0.22
Šířka5.31
Číslo dílu2227780
Modelka910-002236
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

5. Logitech

#ad

Logitech M185 Bezdrátová myš, 2,4 GHz připojení přes Nano-USB přijímač, 1000 DPI optický senzor, 12-měsíční životnost baterie, pro levou a pravou ruku, PC / Mac, červená

#ad
Logitech #ad - Drobný usb nano přijímač: může zůstat vložen do notebooku. Poznámky: usb je skryta v myši. Přijímač může být neustále zapojen: pokud jej potřebujete odstranit, najde prostor v bezdrátové myši a není ztracen.

Přijímač může být neustále zapojen: pokud jej potřebujete odstranit, najde prostor v bezdrátové myši a není ztracen. Bezdrátová připojení plug & play connection: svoboda pohybu bezdrátového připojení s spolehlivost myši s kabelem - v kanceláři, hraní, s podložkou myši a bez myši na Windows jako počítače Mac. Poznámka: nano přijímač je umístěn v prostoru pro baterie myši a může být v případě potřeby uložen.

Jeden rok života baterie: přepínač on / off a inteligentní režim spánku také pomáhají s úsporou energie. Propasatelná spolehlivost logit: M185 PC myš se vyznačuje vysokou kvalitou a spolehlivostí. Univerzální kompatibilita: tato myš Logitech je kompatibilní se systémem Windows PC, stejně jako Macs.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.36
Délka3.9
Hmotnost0.17
Šířka1.54
Číslo dílu2227773
Modelka910-002240
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

6. Logitech

#ad

Unifying, Logitech MX Anywhere 2 bezdrátová myš pro Windows/Mac Bluetooth

#ad
Logitech #ad - Díky easy-switch můžete spárovat až tři zařízení a bez problémů mezi nimi přepínat, vestavěná baterie. Logitech laserové skenování darkfield umožňuje přesné ovládání kurzoru na téměř všech površích, dokonce i na skle a vysoce lesklých površích.

Díky dvěma možnostem připojení můžete myš propojit přes náš dosud nejmenší unifying pico přijímač je součástí dodávky nebo přes bezdrátovou technologii Bluetooth Smart jak s počítači Windows, tak s Mac. Přenosná bezdrátová myš navržená pro vysokou produktivitu, která vám nabízí komfort a plnou kontrolu – doma, v kanceláři nebo na cestách.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.35
Délka3.95
Hmotnost0.23
Šířka2.43
Číslo dílu910-004374
Modelka910-004374
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

7. TECKNET

#ad

Android, 4800 DPI, ergonomická tichá bezdrátová myš pro notebooky, Mac OS, šedá, Windows, TECKNET Bluetooth myš, dobíjecí bezdrátová myš tři režimy: BT 5.0/3.0 + 2,4G

#ad
TECKNET #ad - Kromě toho myš podporuje také funkci buzení tlačítek a automatický režim spánku pro úsporu proudu. Přesné ovládání: bezdrátová myš pro notebook má 6 stupňů dpi 4800/3200/2400/1600/1200/800, aby vyhovovala různým návykům používání. 36 mĚsÍcŮ zÁruka: pokud při používání vaší bezdrátové myši bluetooth nastanou problémy, obraťte se prosím na náš profesionální zákaznický servis a využijte 36měsíční záruku od TECKNET pouze pro registrované uživatele.

Ušetří vám obtěžující výměnu baterií a lze jej používat i během nabíjení. Komfortní a dlouhá životnost: tato bluetooth myš se vyznačuje ergonomickým designem a elegantním vzhledem a nabízí uživatelům pohodlný zážitek. Vezměte prosím na vědomí: ios ipad a iPhone je podporován přes režim BT 5.

0, musí však být IOS 104 nebo vyšší. Optické sledování od tecknet nabízí nejplynulejší a nejpřesnější ovládání kurzoru na většině povrchů. Ideální myš pro kancelář, domácnost a volný čas. Dobíjecí a energeticky úsporná: tato dobíjecí bezdrátová myš s připojením typu c je vybavena baterií 700 mah, která po pouhých dvou hodinách nabíjení vydrží 1–2 měsíce intenzivního používání. Jednoduše připojte přijímač nebo se připojte v závislosti na verzi Bluetooth vašeho zařízení a použijte myš.
ZnačkaTECKNET #ad
VýrobceTECKNET #ad
Výška0.04
Délka4.09
Hmotnost0.16
Šířka2.68
ModelkaTK-MS317
Záruka2

8. Logitech

#ad

Ergo, tiché kliknutí, iPad – Space Grey, Apple, sledování skla, černá, 8K DPI, USB-C, Logitech MX Master 3S pro Mac – bezdrátová Bluetooth myš s ultra rychlým posouváním

#ad
Logitech #ad - Remastered pro mac: myš mx master 3s performance pro Mac byla optimalizována pro MacOS a kompatibilní s iPadOS 1. Silný výkon: mx master 3s pro myš mac bluetooth má 8k dpi skleněný senzor 2 a tiché kliknutí – s o 90 % menším kliknutím 3.

Posouvání magspeed: počítačová myš s pozoruhodnou rychlostí, přesností a téměř tichým chodem – rolování Magspeed je o 90 % rychlejší 4, o 87 % přesnější 5 a extrémně tiché. Multi-mac workflow: bezdrátová myš spáruje až se 3 mac počítači nebo notebooky a přenáší mezi nimi snadno texty, obrázky a soubory 6. Ergonomický design: pohodlně pracuje s vysoce kvalitní myší, jejíž silueta je dimenzována pro přirozenější držení zápěstí a optimálně umístěné kontroly palce. Přizpůsobení specifické pro aplikaci: zrychlete pracovní postup a přizpůsobte jej pomocí předdefinovaných profilů specifických pro MacOS a aplikace ve vylepšených Logi Options+6.

Kombinujte dva z nejlepších kreativních nástrojů na světě: Při nákupu MX Master 3S pro Mac získáte bezplatné předplatné služby Adobe Creative Cloud. Nabíjení přes usb-c na usb: zůstává v provozu až 70 dní na jedno plné nabití a lze jej používat po dobu 3 hodin na jedno rychlé nabíjení 1 minutu 7.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška3.32
Délka4.92
Šířka2.01
Číslo dílu910-006571
Modelka910-006571
Záruka2 roky výrobce

9. Logitech

#ad

Logitech MX Master 3S pro Mac – ultra rychle se pohybující Bluetooth myš, tiché cvaknutí, iPad – světle šedá, sledování skel, ergonomická, USB-C, 8K DPI, Apple

#ad
Logitech #ad - Ergonomický design: pracujte pohodlně s přesnou myší, která je koncipována pro přirozenější držení zápěstí a ovládací prvky jsou ideálně uspořádány ve výšce palce. Dobíjecí z usb-c na usb-c: bezdrátová myš nabízí výdrž baterie až 70 dní při plném nabití a 3 hodiny provozu po pouhé 1 minutě rychlého nabíjení 7.

Multi-mac workflow: kombinujte tuto bezdrátovou myš až se třemi počítači Mac nebo notebooky a přenášejte mezi nimi bezproblémový text, obrázky a soubory 6. Přizpůsobení specifické pro aplikaci: zrychlete a přizpůsobte své úkoly pomocí profilů vyvinutých pro MacOS a některé aplikace v rozšířené verzi Logi Options+ 6. Optimalizováno pro mac: výkonná myš mx master 3S pro Mac je optimalizována pro MacOS a kompatibilní s iPadOS 1. Plastové díly myši mx master 3s pro mac jsou vyrobeny z certifikovaného recyklovaného plastu Space Grey: 27%, světle šedá: 22%, 9 certifikovány jako "klimaticky neutrální".

Posouvání magspeed: počítačová myš s pozoruhodnou rychlostí, o 90 % rychlejší 4, přesností a téměř tichým, o 87 % přesnější 5 a extrémně tichá. Pociťte výkon: bluetooth myš mx master 3s pro mac disponuje sledovacím senzorem 8K DPI skla 2 a nabízí tiché kliknutí, čímž vzniká o 90 % méně cvaknutí 3. Zkombinujte dva z nejlepších kreativních nástrojů na světě: Při nákupu MX Master 3s pro Mac získáte zdarma měsíční členství ve Creative Cloud.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška3.32
Délka4.92
Hmotnost0.71
Šířka2.01
Číslo dílu910-006572
Modelka910-006572
Záruka2 roky výrobce

10. TQQ

#ad

PC, iPad, iOS, 1600 DPI Optical Tracking, 2,4 GHz-USB funkmaus, TQQ Maus Kabellos, Bluetooth Maus, Wiederaufladbare LED-Dual-Modus Mouse für Laptop, Android, Windows

#ad
TQQ #ad - Kompatibel mit fast 99 % der Geräte. Die bluetooth mouse funktioniert mit jedem Bluetooth-fähigen Laptop, IPad usw. Mit nur einem Mausklick gelangen Sie wieder in den Arbeitsmodus. Kompakte größe und tragbare kabellose mausleichtes gewicht, gummierte Scrollrad sorgt dafür, die konturierte Form, leichtes und kompaktes Design machen funkmaus perfekt für unterwegs.

Wenn sie die maus 5 minuten lang nicht benutzen, wechselt sie automatisch in den Ruhemodus, um Batteriestrom zu sparen. 3 einstellbarer dpi-wert und sanfter klickdiese kabellose optische maus benötigt keine installationssoftware. Kann als kabellose gaming-maus verwendet werden, 3 dpi-schalter 1000, mit einer arbeitsdistanz von bis zu 10 Metern, 1200, um die Mausgeschwindigkeit frei zu ändern, 1600, entspricht dem Büro oder dem täglichen Gebrauch und eignet sich für alle Arten von Spielen. Led-farb-kabellose-gaming-maus Über den schalter an der unterseite der Maus können Sie das Licht frei ändern, die weichen und hellen 7-Farben-Atemlichter wechseln nach dem Zufallsprinzip und verleihen Ihrer Arbeit oder Ihren Spielen Farbe.

Breite kompatibilitätdie usb-maus im 2, pc, mac, 4-ghz-modus eignet sich für laptops, desktops oder andere geräte mit usb-anschlüssen. Das robuste, dass ihre Hand beim Scrollen nicht abrutscht und bietet maximalen Komfort und Halt. Eingebauter leistungsstarker akku und automatische energieeinsparungdiese kabellose bluetooth-maus ist mit einem aa-akku mit einer Kapazität von 500 mAh ausgestattet, der über die USB-Schnittstelle aufgeladen werden kann. Schließen sie einfach den USB-Empfänger an und schon kann es losgehen.
ZnačkaTQQ #ad
VýrobceTQQ #ad
Výška0.79
Délka4.53
Hmotnost0.18
Šířka2.17
Číslo dílu1
ModelkaTQQWirelessMouseWolfNoir225
Záruka0