Top 10 DAB+ Radio Klein – Přenosná rádia DAB

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Makita

#ad

Makita Rádiový akumulátor značky 7.2-18 V, DMR108

#ad
Makita #ad - S bluetooth || vhodné pro příjem fm a středních vln || vysílač přesně nastavitelný přes digitální, velkoplošný displej || S funkcí alarmu.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita #ad
Výška6.68
Délka3.98
Hmotnost9.7
Šířka2.53
Číslo díluDMR108
ModelkaDMR108
ZárukaZákonná záruka

2. Dual

#ad

Dual DAB 4.2 – přenosné DAB+/UKW rádio s přípojkou na sluchátka, 76296

#ad
Dual #ad - Nalezené vysílače jsou uvedeny abecedně. Provoz na sítě a baterie: rádio je přenosné, protože může být napájeno jak síťovým zdrojem, tak bateriemi 4 x AA.

Rozsah dodávky: rozsah dodávky zahrnuje hlavní jednotku, síťový zdroj a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Oblíbené vysílače lze umístit na tlačítka pro pevné uložení. Kromě toho lze přijímat také FM rádiové vysílače. Rozmanitost: rádio nabízí bezhlučný příjem přes daB+. Komfortní: osvětlený displej a mechanické regulátory nastavení umožňují pohodlné ovládání. Hledat + paměť: v režimu dab+ se automaticky spustí vyhledávání stanic.
ZnačkaDual #ad
VýrobceDual GmbH #ad
Výška4.72
Délka7.87
Hmotnost0.88
Šířka1.73
Číslo dílu76296
Modelka76296
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Sony

#ad

DAB+, Sony XDR-V20D rádio, bílé, se stereo reproduktorem

#ad
Sony #ad - Průměr jednotky reproduktoru: 45 mm. Maximální mobilita díky zabudované baterii a připojení pro sluchátka. Funkce časovače budíku, frekvence napětí: 100–240 V 50/60 Hz. 10 paměťových stanic 5 dab & 5 ukw. Dab/dab+ příjem rádia s fantastickým stereo zvukem. Prostorově úsporný design s malou stojatou plochou.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška4.17
Délka4.61
Hmotnost2.2
Šířka6.18
Číslo díluXDRV20DW.EU8
ModelkaXDRV20DW.EU8
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Sony

#ad

šedé, se stereo reproduktorem, Sony XDR-V20D rádio, DAB+

#ad
Sony #ad - Funkce časovače buzení. Maximální mobilita díky vestavěné baterii a přípojce pro sluchátka. Prostorově úsporný design s malou plochou. 10 pamětí stanic 5 daB & 5 UKW. Dab/dab+ příjem rádia s fantastickým stereo zvukem.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška4.17
Délka4.61
Hmotnost1.03
Šířka6.18
Číslo díluXDRV20DH.EU8
ModelkaXDRV20DH.EU8
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. TechniSat

#ad

Přenosné DAB rádio malé, přenosné, TechniSat Digitální rádio 1 BR domovská edice, paměť oblíbených, DAB+, s reproduktorem, tlačítko přímé volby do BR domoviny bílá/modrá, UKW

#ad
TechniSat #ad - Rozsah dodávky: digitální rádio 1 br domácí edice, akumulátor, síťový zdroj, USB kabel, návod k obsluze - v nejlepší kvalitě od TechniSat. Díky výkonné a vyměnitelné baterii je rádio přijímač také ideálním společníkem na cesty až 10 hodin mobilního rádia.

Kvalita made in germany: vývoj a výroba digitálního rádia probíhá v Německu podle nejvyšších standardů kvality TechniSat. Vynikající zvuk ve štíhlém designu – vždy 20 oblíbených pamětí pro dab+ a fm zajišťuje rychlý přístup k vašim oblíbeným stanicím, navíc tlačítko přímé volby k vysílači BR Home. Dodatečná pasivní basová membrána a frekvenční odezva speciálně přizpůsobená systému krytu zajišťují jasné výšky, jemné středy a silné hloubky – reproduktory s 1 W RMS.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška3.58
Délka1.22
Hmotnost0.66
Šířka6.1
Číslo dílu0025/4997
Modelka0025/4997
Záruka2 roky

6. TechniSat

#ad

DAB+, 1 Watt RMS červené/stříbrné, TechniSat Digitální rádio 1 SWR3-Edition DAB Radio malé, UKW, tlačítko přímé volby k SWR3, s reproduktorem, přenosné, paměť oblíbených

#ad
TechniSat #ad - Vynikající zvuk ve štíhlém a osvěžujícím designu – vždy 20 oblíbených pamětí pro DAB+ a FM zajišťuje rychlý přístup k vašim oblíbeným stanicím. Díky výkonné a vyměnitelné baterii je rádio přijímač také ideálním společníkem na cesty až 10 hodin mobilního rádia.

Kvalita made in germany: vývoj a výroba digitálního rádia probíhá v Německu podle nejvyšších standardů kvality TechniSat. Dodatečná pasivní basová membrána a frekvenční odezva speciálně přizpůsobená systému krytu zajišťují jasné výšky, jemné středy a silné hloubky – reproduktory s 1 W RMS. Rozsah dodávky: digitální rádio 1 swr3 edition, akumulátor, usb kabel, síťový zdroj, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit – v nejlepší kvalitě od TechniSat.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška3.58
Délka1.22
Hmotnost0.66
Šířka6.1
Číslo dílu0023/4997
Modelka0023/4997
Záruka2 roky

7. TechniSat

#ad

TECHNIRADIO RDR, TECHNIRADIO 6 IR BL-5C, TechniSat Digitální rádio 1 BR domácí edice přenosné DAB rádio bílá/modrá & baterie k DIGITRADIO 1/2, 3,7 V a 1050 mAh

#ad
TechniSat #ad - Produkt 2: pro plnou zábavu na cestách: vyměňte baterii svého digitálního rádia na cestách, abyste si mohli ještě déle užívat oblíbenou hudbu – bez nepříjemného nabíjení. Produkt 1: kvalita made in germany: vývoj a výroba digitálního rádia probíhá v Německu podle nejvyšších standardů kvality TechniSat.

Výrobek 2: praktické nabíjení: znovu doma můžete baterii pohodlně nabíjet nabíjecím kabelem v rádiu, který je součástí dodávky rádia. Výrobek 1: výkonný a vyměnitelný akumulátor činí z rádiového přijímače také ideálního průvodce na cesty až 10 hodin mobilního rádia. Výrobek 2: praktickou náhradní baterii lze u digitradio 1, techniradio 6, techniradio rdr, digitradio 2, viola 3, nordmende Transita 100 a Transita 200 zcela jednoduše vyměnit na zadní straně rádia. Produkt 1: dodatečná pasivní basová membrána a frekvenční odezva speciálně přizpůsobená systému krytu zajišťují jasné výšky, jemné středy a silné hloubky - reproduktory s 1 W RMS.

Výrobek 2: hodí se do každé tašky: díky kompaktnímu rozměru š x v x h 34 x 45 x 0, 5 mm je malá baterie perfektním řešením pro dlouhé večery s přáteli v parku, na terase nebo na zahradě. Produkt 1: vynikající zvuk ve štíhlém designu – vždy 20 oblíbených pamětí pro dab+ a fm zajišťuje rychlý přístup k vašim oblíbeným stanicím, navíc tlačítko přímé volby k vysílači BR vlast.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad

8. TechniSat

#ad

UKW, TECHNIRADIO RDR, přenosné, TechniSat Digitální rádio 1 SWR3-Edition DAB Radio malé, TECHNIRADIO 6 IR, paměť oblíbených červená/stříbrná a baterie k DIGITRADIO 1/2, s reproduktorem, DAB+

#ad
TechniSat #ad - Produkt 1: vynikající zvuk v tenkém a osvěžujícím designu – vždy 20 oblíbených úložišť DAB+ a FM zajišťuje rychlý přístup k vašim oblíbeným stanicím. Produkt 2: pro plnou zábavu na cestách: vyměňte baterii svého digitálního rádia na cestách, abyste si mohli ještě déle užívat oblíbenou hudbu – bez nepříjemného nabíjení.

Výrobek 2: praktickou náhradní baterii lze u digitradio 1, digitradio 2, techniradio 6, viola 3, techniradio rdr, nordmende Transita 100 a Transita 200 zcela jednoduše vyměnit na zadní straně rádia. Produkt 1: dodatečná pasivní basová membrána a frekvenční odezva speciálně přizpůsobená systému krytu zajišťují jasné výšky, jemné středy a silné hloubky - reproduktory s 1 W RMS. Výrobek 2: praktické nabíjení: znovu doma můžete baterii pohodlně nabíjet nabíjecím kabelem v rádiu, který je součástí dodávky rádia.

Výrobek 2: hodí se do každé tašky: díky kompaktnímu rozměru š x v x h 34 x 54 x 0, 5 mm je malá baterie perfektním řešením pro dlouhé večery s přáteli v parku, na terase nebo na zahradě. Produkt 1: kvalita made in germany: vývoj a výroba digitálního rádia probíhá v Německu podle nejvyšších standardů kvality TechniSat. Výrobek 1: výkonný a vyměnitelný akumulátor činí z rádiového přijímače také ideálního průvodce na cesty až 10 hodin mobilního rádia.
ZnačkaTechniSat #ad

9. TechniSat

#ad

Reproduktor, UKW, malý, TechniSat Digitální rádio 1 SWR3-Edition DAB rádio červené/stříbrné a DIGITRADIO 1 – přenosné DAB+ rádio s baterií DAB, konektor na sluchátka, 1 Watt RMS černá/stříbrná

#ad
TechniSat #ad - Produkt 2: kvalita made in germany: vývoj a výroba kompaktního digitálního rádia probíhá v Německu podle vysokých standardů kvality TechniSat. Produkt 1: vynikající zvuk v tenkém a osvěžujícím designu – vždy 20 oblíbených úložišť DAB+ a FM zajišťuje rychlý přístup k vašim oblíbeným stanicím.

Výrobek 1: výkonný a vyměnitelný akumulátor činí z rádiového přijímače také ideálního průvodce na cesty až 10 hodin mobilního rádia. Jako kuchyňské rádio nebo v hobby místnosti – díky provozu na baterie máte malé rádio vždy u sebe. Produkt 1: dodatečná pasivní basová membrána a frekvenční odezva speciálně přizpůsobená systému krytu zajišťují jasné výšky, jemné středy a silné hloubky - reproduktory s 1 W RMS. Výrobek 2: rozmanité možnosti použití: se síťovým zdrojem stacionární, lze použít např.

Produkt 1: kvalita made in germany: vývoj a výroba digitálního rádia probíhá v Německu podle nejvyšších standardů kvality TechniSat. Produkt 2: vysoce kvalitní oled displej: prvotřídní oled displej přesvědčí svým vysokým jasem a kontrastem a lze jej tak dobře číst ze všech směrů. Produkt 2: silný zvuk: dodatečná pasivní basová membrána a frekvenční odezva speciálně přizpůsobená systému krytu zajišťují jasné výšky, jemné středy a silné hloubky s 1 W RMS.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad

10. Roberts Radio

#ad

Roberts PLAY20 Kompaktes und tragbares DAB/DAB+/FM Digitalradio, Vollfarbbildschirm, gummischützt, weiß

#ad
Roberts Radio #ad - Vollfarbbildschirm. 20 senderprogramme. Kopfhörerbuchse. Roberts DAB-Radio. Tragbarer Batteriebetrieb oder Netzstecker.
ZnačkaRoberts Radio #ad
VýrobceRoberts #ad
Výška4.21
Délka6.57
Hmotnost0.88
Šířka1.46
Číslo díluPLAY20W
ModelkaPLAY20W