Top 10 Doner kebab Machine – Küche & Haushalt: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Clatronic

#ad

Clatronic® Döner-Vertikal-Multigrill | Multigrill Perfekt für Gyros, Kebab & mehr | Gyrosgrill für Fettfreies Grillen zuhause | Dönergrill Inkl. Drehspieß & 6 Fleischspieße | DVG 3686

#ad
Clatronic #ad - Genieße die vielfalt mit 6 separat rotierenden Fleischspießen des Schaschlikgrill, die sicherstellen, dass jede Bissgröße voller Geschmack und Zartheit steckt. Unsere edelstahlzange, der ein-/ausschalter und die Kontrollleuchte machen das Grillen mühelos und sorgen für einfache Handhabung und maximale Kontrolle über das Ergebnis.

Mit dem im lieferumfang enthaltenen großen Drehspieß zauberst du spielend leckere Hähnchengerichte oder Gyros - Werde zum Grillmeister in deiner eigenen Küche. Dank der vertikalstellung des gyrosgrill fließt der Bratensaft direkt in den Edelstahl-Fettauffangbehälter, wodurch dein Grillgut seinen authentischen Geschmack bewahrt. Unser döner-vertikal-multigrill ermöglicht dir das fettfreie Grillen von Hähnchen, Gyros und Fleischspießen, Kebab, damit du unvergessliche Geschmackserlebnisse genießen kannst.
ZnačkaClatronic #ad
VýrobceClatronic #ad
Výška13.78
Délka10.04
Hmotnost5.51
Šířka10.04
Číslo dílu263831
ModelkaDVG 3686
Záruka2 year manufacturer.

2. Syntrox Germany

#ad

Gril na kebab Syntrox Germany | gril na kuře | vertikální gril | 360 stupňový gril

#ad
Syntrox Germany #ad - Ideální pro drůbež, maso, ryby a chleba. Reflektor z ušlechtilé oceli pro optimální využití energie. Středový rožeň na maso a drůbež. Nastavitelný termostat 60 ~ 240 °c, flexibilní pro různé potraviny, zcela podle vašeho přání. Pečící plech, grilovací mřížka, 4 funkce:. Otočný rožeň z ušlechtilé oceli pro opečení grilovaného pokrmu ze všech stran, odkapávací miska z ušlechtilé oceli.
ZnačkaSyntrox Germany #ad
VýrobceSyntrox Germany #ad
Hmotnost16.18
Číslo díluRO-2023
ModelkaRO-2023

3. SanBouSi

#ad

3000W plynový stroj Doner kebab Machine z ušlechtilé oceli Gril Gril Elektrický gril na kebab na grilované kuře, hovězí, jehněčí, vepřové maso

#ad
SanBouSi #ad - Pečivo a potravinářské barvivo a doba pečení, podle různých potravin a osobních preferencí dle vašeho výběru, pak grilované a pekařské zboží od přístroje.

Dobré jídlo dle vašeho výběru na provázku k bambusové tyči na krytu grilu, pro pečení můžete zavěsit horkou stranu grilu na boku, pro automatické výběr, nepřetržité pečení. Super výkon 3000 w, dostatečný teplo, gril splňuje všechny požadavky, vhodný pro různé životní scénáře. Otevřete plynový ventil, kontrolka, která stiskne spínač vlnového motoru, hořák svítí bodovou pistolí, hřídel se začne otáčet. Podle videa na pečení si ve spojení s řadou vybraných automaticky vyberete hřídel na grilu nejlepší polohu, která je upevněna na hřídeli na grilu.
ZnačkaSanBouSi #ad
VýrobceSanBouSi #ad
Výška11.81
Délka11.42
Hmotnost15.43
Šířka18.9
Číslo díluEdelstahl Grill
ModelkaEdelstahl Grill
Záruka90.

4. MINUS ONE

#ad

Obývacího pokoje, kuchyně, 3000 W, automatické předení bezkouřový gril do restaurace, Elektrický vertikální brojler kebab Shawarma kebab stroj se špízovými vidličkami

#ad
MINUS ONE #ad - Bez kouře náš gril nabízí výhody čistoty a hygieny. Miska zabraňuje tomu, aby se kapičky oleje dotýkaly země, a usnadňuje tak čištění. Snadné čištěnídodává se s pánví na zachycování masa z ušlechtilé oceli.

Vložte do něj připravené maso, zapněte spínač a chvíli počkejte, můžete získat voňavý gril. Pohodlné použití nastavitelná délka, vhodná pro upevnění různých velikostí potravin. Snadno se obsluhuje, rychle se zahřívá. Napájení náš automat na kebab je vytápěn topnou trubkou a musí být pouze připojen k elektrické síti. Vyhýbá se mastnému kouři, který vzniká ohněm z dřevěného uhlí. Různé použití automatický gril rotující o 360°, je velmi vhodný pro rodinné grily, který pojme až 10 kg masa, pikniky a komerční grily.
ZnačkaMINUS ONE #ad
VýrobceMINUS ONE #ad
Výška18.9
Délka11.81
Hmotnost22.05
Šířka11.61
Číslo díluBI-HSYXF-1697-EU-IY-2
ModelkaBI-HSYXF-1697-EU-IY-2
ZárukaN/a.

5. Jognee

#ad

Manuální tvar kebabu, kebab na výrobu špízů, bílý, kebab a špízy kabo, silný plast, 11 palců dlouhá lisovací forma, Kebab Maker, pikniky, turecký šašlik, kebab Maker Machine pro grilování

#ad
Jognee #ad - Ať už máte piknik venku, rodinné setkání nebo večeři s přáteli, ať už při kempování nebo grilování kebabu, můžete jej použít pro různé příležitosti. Jednoduše nakrájejte oblíbené maso a zeleninu, napíchněte a perfektně grilujte.

Tvůrce kebabu s nepřilnavým povrchem můžete rychle navléknout grilovací špízy a ušetřit tak čas a námahu. Pohodlné přenášení jedná se o výrobce kebabů, který se snadno čistí, je přenosný a snadno se obsluhuje a je vhodný pro celou řadu druhů masa. Ruční výrobce kebabu pro tvarování vašeho kebabu jako tradiční, ručně vyrobený kebab. Spora času tento nástroj byl vyvinut pro rychlou a snadnou přípravu špízů.

Mnohostranné použití ať už uvnitř nebo venku, je tento gril na špíz kebab perfektní volbou. Není nutná montáž tento přístroj na výrobu kebabů se snadno používá, stačí jen vložit malé maso a špíz nasadit špíz a vyjmout ježek. Materiál s dlouhou životností tento špíz je vyroben z odolného ABS materiálu, který je vhodný pro potraviny a odolává extrémním teplotám a zajišťuje dlouhou životnost.
ZnačkaJognee #ad
VýrobceJognee #ad
Číslo díluJognee011
ModelkaJognee011

6. Syntrox Germany

#ad

RO-2152, Syntrox Germany Gril na kebab kuřecí gril trouba rotisserie gyrogril 52 litrů pekáč na husí kachny, pekáč na krůty

#ad
Syntrox Germany #ad - Rozměry: šířka x hloubka x výška cca : 42 x 37 x 59 cm, pražení, pečení, grilování kuřete, 4 funkce: pečení, nastavitelný termostat 60 ~ 240 °C, hmotnost: cca 8, 8 kg.

Nastavitelný termostat lze plynule regulovat od 60 do 240 °C. Multigrill má 4 funkce, pečení, mezi ně patří: pečení, grilování kuřete. Chcete připravit kebab nebo kuře bez velké námahy ve vlastních čtyřech stěnách? S 52litrovým grilem na kebab vůbec žádný problém. Díky vertikální poloze multifunkčního grilu je možné zdravé grilování, protože maso nespočívá ve vlastním tuku. Reflexní prvky z ušlechtilé oceli zajišťují optimální využití energie.
ZnačkaSyntrox Germany #ad
VýrobceLestix #ad
Výška16.54
Délka23.23
Hmotnost19.4
Šířka14.57
Číslo díluRO-2152

7. Trustella

#ad

Trustella ELROI Kebab Maker GS

#ad
Trustella #ad - Hygienische Vorbereitung. Einfache Reinigung. Professionelle Ergebnisse. Mühelose Kebab-Herstellung.
ZnačkaTrustella #ad
VýrobceTrustella #ad
Výška3.54
Délka13.39
Šířka5.91
Číslo díluKM-TE
ModelkaGS

8. OUKANING

#ad

Nádoba na zachytávání tuků z ušlechtilé oceli, plynový vertikální brojler stroj pavouci kebab gyro grilovací stroj, kuřecí a šašlik vertikál, Multigril na kebab

#ad
OUKANING #ad - Rozměry: 295 * 295 * 490 mm. Materiál: ušlechtilá ocel. Napětí: 220 v eu plUG. Název: gas doner Kebab Machine. Palivo: LPG.
ZnačkaOUKANING #ad
VýrobceSHIOUCY #ad
Číslo dílu001

9. kangten

#ad

Gyrogril, kebab, plynový kebab, kebab, pavouk, rotisserie, 3000 W, stroj, 2 hořáky, gyrogril, plynový kodér, LPG

#ad
kangten #ad - Přístroj používá spalování plynu, pokud má být hotové pečivo odříznuto ze vzduchu elektricky. Otřete je ručníkem, abyste je vyčistili. Vyčistěte přívod vzduchu nekorozivním čisticím roztokem.

Pečivo a potravinářské barvivo a doba pečení, v závislosti na různých potravinách a osobních preferencích dle vašeho výběru, pak grilované a pekařské zboží od přístroje. Ponoření do čisté vody nebo snadné zničení elektrického výkonu stroje, což vede k nehodám s elektrickou bezpečností a zkracuje životnost stroje. Dobré jídlo dle vašeho výběru na provázku k bambusové tyči na krytu grilu pro automatické výběr, pro pečení můžete zavěsit horkou stranu grilu na boku, nepřetržité pečení.
Značkakangten #ad
VýrobceMiLiaus #ad

10. OBLLER

#ad

Stroj, gyro gril, plyn, shawarma, ušlechtilá ocel, 3000 W, pavouk, kebab, gril na kebab, stolní gril, gril, kebab, 2 hořáky, plyn, vertikální brojlerový plynový vařič

#ad
OBLLER #ad - Gril na kuře: mřížka na kebab se perfektně hodí pro zdravé grilování s rodinou a přáteli nebo pro šťavnaté grilované kuře, špízy nebo špízy s vašimi oblíbenými přísadami během večírků. 360° rotace: 3000 w super silný výkon a 360° automatické otáčení, kebab, 6 otáček za minutu, aby byl gril rovnoměrně ohříván.

Nastavitelná teplota: teplotu lze nastavit podle grilovaných pokrmů, ohřev je stabilní a délka je nastavitelná pro upevnění potravin různých velikostí, otočný kuřecí gril s růží má silný výkon. Zdravé grilování: díky vertikální poloze kebabu na doma je zdravé grilování, protože maso nekape do vlastního tuku. Přebytečný tuk okamžitě proudí do odlučovače tuků, které lze mýt v myčce.

Vertikální gril: protože se nachází ve svislé poloze, pokrmy na grilování nejsou kvůli vlastnímu tuku dušeny a pokrmy lze kompletně grilovat. Vana na zachytávání tuku a komponenty vhodné do myčky z vertikální mřížky z ušlechtilé oceli se rychle a snadno čistí. Můžete si doma kdykoliv vychutnat čerstvě grilované kuře, grilování a jiné pochoutky.
ZnačkaOBLLER #ad
VýrobceFozuBYou #ad
Výška18.9
Délka11.81
Hmotnost13.23
Šířka11.81
Číslo díluBrenner Gas
ModelkaBI-HSYXF-928-EU-fzby
Záruka1.