Top 10 DVD Recorder Mit Festplatte – Blu-ray rekordéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Panasonic

#ad

500GB pevný disk, Smart Ready, Panasonic DMR-BCT760AG Blu-ray přehrávač a rekordér s Twin HD DVB-C tunerem, černý, Ultra HD, 4K upscaling, simultánní nahrávání

#ad
Panasonic #ad - Ultra hd zkušenost: tento blu-ray přehrávač poskytuje fantastickou kvalitu obrazu v dech beroucím rozlišení 4K, zatímco 4K Direct Chroma upscaling přímo mění signály Full HD na 4K, pro zážitek v kvalitě Ultra HD. Současné nahrávání: tento 4k blu-ray přehrávač a rekordér má 2 hd tunery, takže můžete nahrávat 2 různé programy současně, abyste už nikdy nezmeškali své oblíbené pořady.

Všestranný přehrávač a rekordér: tento panasonic blu-ray rekordér nezaznamenává pouze Blu-ray disky, DVD a přehrává je, ale má také velký 500GB pevný disk pro ukládání záznamů v HD kvalitě. Smart ready: tento rekordér je kompatibilní se streamovacími službami 4k jako netflix a amazon, abyste si mohli užívat veškerý oblíbený obsah. Audio přehrávání s vysokým rozlišením: tento hdd přehrávač a rekordér podporuje audio soubory mp3, dSD, AAC a WMA a formáty s vysokým rozlišením jako FLAC, ALAC a WAV pro nejlepší možné přehrávání zvuku.

Inteligentní funkce zahrnují mimo jiné záznam klíčových slov, které podle klíčových slov zaznamená odpovídající zásilku samostatně. 4k jpeg a video: tento blu-ray rekordér umí přehrávat videa jpeg a videa 4k mp4, takže si můžete užívat všechny své oblíbené obrázky a videa v kvalitě Ultra HD.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka7.83
Hmotnost4.85
Šířka16.93
Číslo díluDMR-BCT760AG
ModelkaDMR-BCT760AG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

2. Panasonic

#ad

Panasonic DMR-BST760AG Blu-ray přehrávač a rekordér s Twin HD DVB-S Tuner, Smart Ready, 500GB pevný disk, Ultra HD, černý, 4K upscaling, simultánní záznam

#ad
Panasonic #ad - Inteligentní funkce zahrnují mimo jiné záznam klíčových slov, které podle klíčových slov zaznamená odpovídající zásilku samostatně. Audio přehrávání s vysokým rozlišením: tento hdd přehrávač a rekordér podporuje audio soubory mp3, AAC a WMA a formáty s vysokým rozlišením jako FLAC, dSD, ALAC a WAV pro nejlepší možné přehrávání zvuku.

Současné nahrávání: tento 4k blu-ray přehrávač a rekordér má 2 hd tunery, takže můžete nahrávat 2 různé programy současně, abyste už nikdy nezmeškali své oblíbené pořady. Smart ready: tento rekordér je kompatibilní se streamovacími službami 4k jako netflix a amazon, abyste si mohli užívat veškerý oblíbený obsah. Ultra hd zkušenost: tento blu-ray přehrávač poskytuje fantastickou kvalitu obrazu v dech beroucím rozlišení 4K, zatímco 4K Direct Chroma upscaling přímo mění signály Full HD na 4K, pro zážitek v kvalitě Ultra HD.

Všestranný přehrávač a rekordér: tento panasonic blu-ray rekordér nezaznamenává pouze Blu-ray disky, DVD a přehrává je, ale má také velký 500GB pevný disk pro ukládání záznamů v HD kvalitě. 4k jpeg a video: tento blu-ray rekordér umí přehrávat videa jpeg a videa 4k mp4, takže si můžete užívat všechny své oblíbené obrázky a videa v kvalitě Ultra HD.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka7.83
Hmotnost4.85
Šířka16.93
Číslo díluDMR-BST760AG
ModelkaDMR-BST760AG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

3. Sony

#ad

Dolby Digital schwarz, přehrávání Xvid, 1080p Upscaling, USB-Eingang, Sony DVD přehrávač / přehrávač CD DVP-SR760H HDMI

#ad
Sony #ad - Těšte se na jasnější a brilantnější kvalitu obrazu a zvuku. Ovládání přehrávače a televizoru pomocí jediného dálkového ovladače. Díky výstupu hdmi je optimalizována kvalita obrazu a zvuku disků DVD a dosahuje tak téměř HD kvality.

Přehrávání různých formátů. Přehrávejte disky cd v kvalitě zvuku vyplňující místnost a uložte je na USB, abyste si je mohli vychutnat na cestách, provozní napětí: 220 - 240 V. Obsah: sony dvp-sr760h dvd přehrávač / cd přehrávač černý. Přehrávání a nastavení systému, kanálu a hlasitosti, včetně zapnutí / vypnutí, lze ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru. Přehrávejte různé zdroje, mp3, mpeg-4 wma, dvd + rw / -r dl, včetně: cd-r / + r / -r / + R DL, dvd-rw / rw, jpeg, aac, Lineární PCM a Xvid.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony Europe Limited Zweigniederlassung Deutschland #ad
Výška1.52
Délka10.63
Hmotnost2.09
Šířka8.19
Číslo díluDVPSR760HBEC1
ModelkaDVPSR760HBEC1
Záruka2 roky výrobce

4. Panasonic

#ad

Stříbrný, 4K Blu-ray disk, Panasonic DMR-UBC70EGS UHD Blu-ray Recorder 500GB HDD, UHD TV přijímač, 2x DVB-C/T2 HD tuner, 4K VoD

#ad
Panasonic #ad - Příjem a nahrávání dvou hd vysílačů současně s integrovaným 500GB pevným diskem a časově posunutou televizí. Brilantní 4k kvalita obrazu: přehrávání ultra HD Blu-ray disků, příjem UHD TV a 4K VOD. Výkonný procesor hcx s ultra přesným zobrazením 4K Pro HDR a procesorem Chroma. Oblíbené filmy nebo vlastní videa/fotografie k archivaci na Blu-ray Disc/DVD vypalování a přehrávání. Sledování televize všude doma díky TV>IP serveru.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka7.83
Hmotnost4.85
Šířka16.93
Číslo díluDMR-UBC70EGS
ModelkaDMR-UBC70EGS
Záruka2 roky

5. Sony

#ad

Sony BS-RDR-CARD pro HX 725 s Blu-ray A pevné disky rekordér 160 GB Stříbrná

#ad
Sony #ad - Double layer kompatibilitu + R. Kapacita pevného disku: 160 GB. Hdd příkon: 20 hq +, 124 lp, 61 sp, 46 hsp, 32 hq, 93 esp, 187 ep, 77 lsp, 249 Slp hod. Jpeg a mp3 přehrávání. Rozsah dodávky: sony rdr-hx 725 s, multi značkový dálkové ovládání.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška2.56
Délka12.91
Hmotnost10.8
Šířka16.93
Číslo díluRDR-HX725/S
ModelkaRDR-HX725/S

6. Panasonic

#ad

černý černá, Blu-ray rekordér Panasonic DMR-UBC90EGK UHD pevný disk HDD 2TB, přehrávání Ultra HD Blu-ray disků

#ad
Panasonic #ad - Vypalování a přehrávání oblíbených filmů nebo vlastních videí/fotografií k archivaci na Blu-ray Disc/DVD. Ultra hd rekordér s dechberoucí kvalitou obrazu 4k: přehrávání ultra hd blu-ray disků, příjem UHD TV a 4K VOD.

Pro video 4k/60p je HDMI vysokorychlostní kabel s min. S high-end blu-ray rekordérem všude sledujte televizi díky TV>IP serveru. Příjem a záznam až tří hd stanic současně díky integrovanému pevnému disku 2 TB a časově posunutému sledování televize. Výkonný hcx procesor s ultra přesným zobrazením 4K HDR Pro a Chroma Processing. Potřebná šířka pásma 18 Gbps.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka9.37
Hmotnost7.28
Šířka16.93
Číslo díluDMR-UBS90EGK
ModelkaDMR-UBS90EGK
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

7. Panasonic

#ad

USB, HDMI výstup černý, Panasonic DMR-EX84CEGK DVD a pevný disk 160 GB DVB-C/DVB-T/analog Kombituner, CI Plus

#ad
Panasonic #ad - Dvd rekordér pevných disků s 160 GB interní deskou. Integrovaný dvb-c/dVB-T/analogový komponent. Hdmi výstup se stupnicí na 1080p, ci plus slot pro abo-TV Module, rozmanitost médií přes USB vstup, funkce rychlého startu. Jednoduché ovládání a časově odsazené televize. Formáty záznamu: dvd-ram/-rw/-rdL/+RW/+RDL.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka11.26
Hmotnost7.72
Šířka16.93
Číslo dílu5025232618439
Modelka5025232618439

8. ClonerAlliance

#ad

ClonerAlliance Box Pro, 1080p@60fps videorekordér, DVR s HDMI nahráváním, přehrávání na televizoru. RCA/YPbPr/VGA na digitální konvertor Není nutný žádný počítač.

#ad
ClonerAlliance #ad - Nahrávejte online HD videa pro nové nastavení. Zachyťte a zaznamenávejte videa z kabelových/satelitních/přes Air, set-top boxů, PVR nebo DVR. Speciálně vyvinuto pro práci s velkoplošnými televizory a hd / uhd / analogovými videopřehrávači. Co víc? - 90 dní bezproblémové vrácení na naše náklady a 2 roky náhradní služby.

Extrémně nízká latence méně než 90 ms. Důvěryhodný od roku 2016. Co může být? - samostatný videozáznam 1080p@60 fps a digitální videorekordér. Nahrávejte videa na paměťové zařízení usb, přehrávejte nahrané video na televizoru pomocí dodaného dálkového ovládání, není potřeba vůbec žádný počítač. Zálohujte videa z hd/uhd videoddisků a starých pásem VHS. Zaznamenané mp4 soubory lze ukládat na retro i moderní PC exFAT, NTFS, FAT/FAT32, MBR, GPT. Zachyťte obsah obrazovky počítače.

Je s ním můj přístroj kompatibilní? - funguje s: přehrávači vhs, kabelové televizní přijímače, endoskopy, tv tunery, přijímači over-the-air, satelitními přijímači, videokamery, set-top boxy, ota boxy, VCR, TV flash disky, přehrávače videa, hi8 videokamery, DVR, operační mikroskopy, přehrávače médií, herní konzole a všechny ostatní Zařízení s HDMI/RCA/Composite/Component/VGA výstup. Přístroj nepodporuje obsah chráněný HDCP. Při připojení ke zdroji hdcp content Protection se zobrazí chybová hlášení nebo nic.
ZnačkaClonerAlliance #ad
VýrobceClonerAlliance #ad
Výška0.6
Délka4.3
Hmotnost0.43
Šířka4.3
Číslo díluCA-998P
ModelkaCA-998P
Záruka90-Day No Hassle Return (at our cost) and 2-Year Replacement Service.

9. Panasonic

#ad

2x DVB-S2, 4K Blu-ray Disc, 4K VoD, Panasonic DMR-UBS70EGS Ultra HD Blu-ray Recorder 500GB HDD, UHD TV příjem, stříbrný

#ad
Panasonic #ad - Výkonný hcx procesor s ultra přesným zobrazením 4K Pro HDR a Chroma Processing. Brilantní kvalita obrazu 4k: přehrávání ultra HD Blu-ray disků, příjem UHD TV a 4K VOD. Příjem a záznam dvou hd stanic současně s integrovaným 500GB pevným diskem a časově posunutou televizí. Vypalování a přehrávání oblíbených filmů nebo vlastních videí/fotografií k archivaci na Blu-ray Disc/DVD. Sledování televize všude doma díky TV >IP serveru.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka7.83
Hmotnost4.85
Šířka16.93
Číslo díluDMR-UBS70EGS
ModelkaDMR-UBS70EGS
Záruka2 roky

10. AverMedia

#ad

IR blaster, Switch, 4K Pass-Through a nahrávání 1080p, PVR, záznam časového plánu, HDMI rekordér, DVR, Retro konzole, editace bez PC ER330, AVerMedia EZRecorder 330

#ad
AverMedia #ad - Naplánujte si svůj příkon: automaticky zapněte svůj set-top box pomocí dodaného ir-blasteru. Streamování bez pc: streamování stiskem tlačítka, bez komplexního softwaru nebo hardwarových nastavení.

Dvojnásobné množství obrazových dat při stejné velikosti souborů. Tím se výrazně zlepší kvalita videa, aniž by bylo zapotřebí více místa. Flexibilní možnosti ukládání: ezrecorder 330 podporuje nahrávání na externích pevných discích, micro SD kartách a v nas. High efficiency video coding: v porovnání s kódováním h. 264 nabízí h. 265 kódování dvojnásobnou rychlost komprese videa, tzn.

Jednoduše vyberte vhodný úložný přístroj. 4k průchozí záznam a 1080p záznam: vychutnejte si 4k hry ve vysoké kvalitě při nahrávání s ezrecorder 330 v plném HD – zaznamenávejte každou hru perfektně pro uživatele. Jednoduše připojte herní konzoli, videokameru nebo dslr k ezrecorder 330 a streamujte bez počítače na YouTube, facebook nebo Twitch. Live streaming je hračka.
ZnačkaAverMedia #ad
VýrobceAVerMedia Technologies (DE Account) #ad
Výška1.1
Délka5.31
Hmotnost0.33
Šířka2.8
Číslo díluER330
ModelkaER330
Záruka2 roky výrobce