Top 10 Einweghandschuhe 1000 Stück – Jednorázové rukavice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARNOMED

#ad

Nitrilové rukavice, gumové rukavice na jedno použití, nitrilové rukavice bez pudru, nitrilové rukavice na jedno použití, jednorázové rukavice M, 1000 kusů 10 x 100 ARNOMED jednorázové rukavice černé

#ad
ARNOMED #ad - Také v profesionální lékařské oblasti! drsné špičky prstů díky mikrozdrsněné textuře na konečcích prstů umožňují rukavice pro jednorázové použití vysokou citlivost dotyku – např. Etrné k pokožce a bez latexu jednorázové rukavice z nitrilu ARNOMED neobsahují latex a pudr.

Světlo na jídlo jednorázové rukavice arnomed nitril midnight black jsou oblíbené kuchyňské rukavice v gastronomii a nabízejí spolehlivou ochranu a bezvadnou hygienu i u vás doma. Proto nabízejí nejlepší ochranu v různých oblastech použití. Při tetování nebo mokrýma rukama při máchání/čištění. Spolehlivá ochrana tyto rukavice splňují nejvyšší standardy en 455 a EN 374 a poskytují bezpečnou ochranu před viry, bakteriemi, chemikáliemi atd.

Prémiové jednorázové boty 1000 ks tyto jednorázové rukavice arnomed jsou silnější a odolnější než běžné nitrilové rukavice. V tomto balíčku obdržíte 10 boxů po 100 kusech. Jsou vynikající volbou a alternativou pro alergiky na latex, která je šetrná k pokožce.
ZnačkaARNOMED #ad
VýrobceARNOWA GmbH #ad
Číslo dílu391-M-10

2. WeVida

#ad

Mechanické rukavice, rukavice na vaření, čisticí rukavice | nitrilové rukavice, WeVida® Dotykové 100 x jednorázové rukavice M | perfektní jako příslušenství k tetování, gumové rukavice, jednorázové

#ad
WeVida #ad - Vhodné pro potraviny: tyto rukavice jsou perfektním společníkem při vaření v gastronomii a pro osobní potřebu. Nejvyšší standard ochrany: naše jednorázové rukavice splňují normy en455 a EN374.

Silná odolnost proti roztržení: nitrilové rukavice wevidatouch přesvědčí zvýšenou tloušťkou a odolností proti roztržení, díky čemuž jsou odolnější a spolehlivější než jiné gumové rukavice. Optimální úchop: naše nitrilové rukavice s texturou zaručují vynikající přilnavost, dokonce i za mokra, ideální pro precizní práci v kuchyni a domácnosti.

Chrání efektivně před viry, bakteriemi a chemikáliemi, což vám nabízí spolehlivou ochranu ️. Etrné k pokožce a bez latexu: ideální pro alergiky na latex a citlivé typy pleti nabízejí naše jednorázové rukavice z nitrilu silnou ochranu bez podráždění kůže. Jsou vhodné pro potraviny a ideální pro přípravu jídel.
ZnačkaWeVida #ad
VýrobceWeVida #ad
Číslo díluWeVida Touch

3. ARNOMED

#ad

Nitrilové rukavice vel. M, jednorázové rukavice, jednorázové rukavice extra silné, pracovní rukavice pro dílnu a montáž, 2x silnější, 50 ks/box, Jednorázové rukavice s diamantovým gripem Progrp, černé

#ad
ARNOMED #ad - 2× stejně silné jako standardní nitrilové rukavice pro jednorázové použití. Navíc máte u těchto jednorázových rukavic vhodných pro alergiky na výběr mezi černou a oranžovou! Textura umožňuje přesnou práci, pevné uchopení a dobrý hmatový pocit – i za mokra! Odolnost vůči chemikáliím s potvrzenou evropskou normou 374 jsou extra silné jednorázové rukavice odolné vůči mnoha chemikáliím.

Pracovní rukavice jsou tak obzvlášť odolné, odolné proti roztržení a chrání při tvrdé práci. Současně se hodí jako rukavice do domácnosti a kuchyně. Progrip nitrilový diamond extra přilnavé nitrilové rukavice v m, l, xl a xxl od arnowa se dodávají s 50 kusy v krabičce a neobsahují pudr ani latex. Extra silné jednorázové boty progrip nitrilový diamond od arnova má velikost 8 g min.

Progrp díky diamantové struktuře protiskluzová 3d struktura ve tvaru kosočtverce na celých dlaních zajišťuje extra přilnavost. Pro lakování nebo čištění. Mnohostranně použitelné tyto nitrilové rukavice nejsou jen mechanickými rukavicemi pro autoservis, ale také ochranné rukavice při stavebních a montážních pracích. To z nich dělá spolehlivé ochranné & pracovní rukavice např.
ZnačkaARNOMED #ad
VýrobceARNOWA GmbH #ad
Číslo dílu361-M

4. LANON Protection

#ad

Nesterilní, box 100 kusů, bez latexu, LANON 6 mil nitrilové rukavice černé bez silikonu, jednorázové rukavice, XL, bez pudru

#ad
LANON Protection #ad - Next-level performance - unsere einmalhandschuhe für den handschutz werden gemäß f. D. A. Professionell & elegant – die schwarzen einweghandschuhe bestehen aus 100 % nitril. Vielseitig einsetzbar - die nitrilhandschuhe sind latex, tätowierung, wäsche, haarfärben, bessere lösungen für menschen mit empfindlicher haut Typ Ⅰ Sensibilisierung.

Hervorragende lgkeit - das strukturierte fingerspitzen-design bietet guten halt und rutscht nicht leicht. Strapazierfähig – unsere 6 mil extra stark nitrilhandschuhe sind die stärkste form von gummihandschuhen, besser als kunststoff, vinyl oder latex. 21 c. F. R getestet, en 374-4:2013, cat iii, en iso 374-5:2016 und haben einen aql von 4, eu-zertifiziert, mit den Standards EN ISO 374-1:2016+A1:2018/Typ B, sind für den kontakt mit allen Lebensmittelarten geeignet, 0.

Es verfügt über eine überlegene festigkeit und durchschlagskraft. Die jeweilige dauer gegen drei en iso 374-testchemikalien: K-Level 6, über 480 Minuten; P-Level 3, über 480 Minuten. Es ist wasserfest und beständig gegen eine Vielzahl von niedrig konzentrierten Ölfetten, über 60 Min. Und t-level 6, bremsenreinigern und leichten Lösungsmitteln. Sie sind ideal für den industriellen einsatz, DEHP-, malerei, bad- und WC-Reinigung, autowäsche, heimwerker, geschirrspülen, haustierpflege und mehr.
ZnačkaLANON Protection #ad
VýrobceLANON Protection Technology Co.,Ltd #ad
Výška2.76
Délka9.45
Hmotnost1.65
Šířka4.72
Číslo díluLDT09-3
ModelkaLDT09
Záruka(Ⅰ) Unsere Richtlinie erlaubt Rücksendungen innerhalb von 30 Tagen nach Erhalt der Sendung. (Ⅱ) Wenn während der Qualitätsgarantiezeit vor der Verwendung des Produkts ein Qualitätsproblem auftritt, können Sie es umtauschen oder zurücksenden.

5. MTS Safety & Protection

#ad

MTS Safety & Protection Jednorázové rukavice S – 100 kusů/box nitrilové rukavice černé rukavice nitrilové – jednorázové rukavice bez pudru a latexu S, černé, 100 kusů

#ad
MTS Safety & Protection #ad - Dobrá volba pro alergiky – nitrilové rukavice neobsahují latexové proteiny; pokud jste tedy alergičtí nebo citliví na latex, jsou pro vás dobrou volbou. Díky vysoké těsnosti aql
ZnačkaMTS Safety & Protection #ad
VýrobceMTS Safety & Protection #ad
Hmotnost0.82
Číslo díluMTS Safety & Protection
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. MERCATOR MEDICAL

#ad

Privi di rivestimento in polvere, guanti nitrile con uno spessore 3 volte superiore, Guanti protettivi monouso, Guanti in nitrile arancioni GoGrip, taglia: M, 50 pezzi, senza lattice

#ad
MERCATOR MEDICAL #ad - Neobsahují přírodní latex a jsou proto dobrou alternativou pro osoby s citlivou pokožkou. Méně opotřebených rukou – texturování nitrilových ochranných rukavic ve tvaru diamantu vytváří prostor uvnitř rukavic, takže se ruce méně potí. DiamantnÍ struktura – texturování zajišťuje bezpečné uchopení ve všech situacích.

Mnoho možností použití – nitrilové rukavice gogrip bez pudru nabízejí bezpečnost v mnoha oblastech použití, budovy, průmysl a gastronomie, kanalizace atd. Likvidace odpadu, údržba, automobilový a strojírenský průmysl, sanitární a elektroinstalace, komunální práce čištění, jako jsou stavební a montážní práce, technické kontroly, úklidový průmysl. Nitrilové rukavice navíc chrání GoGrip před pronikáním vlhkosti a určitých chemikálií. Méně zpocených rukou znamená vždy větší pohodlí, větší přesnost a větší radost z práce.

Zesiluje tření a zlepšuje přesnost uchopení a pohybu, zejména v mokrém prostředí. 2krát silnější než běžné rukavice – rukavice výrazně snižují riziko poranění kůže, poškrábání a podráždění rukou, zejména při práci v obtížných podmínkách. Optimální hledání tlačítek – díky vylepšené technologii nabízejí tyto jednorázové rukavice z nitrilu vynikající hmatový pocit a zajišťují maximální volnost pohybu, aby se ruce neunavily.
ZnačkaMERCATOR MEDICAL #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost1.1
Šířka11.42
Číslo díluRP30025003_0001
ModelkaRP30025003_0001_3_mfn

7. kör4u

#ad

Bez latexu, kör4u Nitrilové rukavice, 100 kusů, potravinářské rukavice, rukavice na jedno použití, jednorázové rukavice, bez pudru

#ad
kör4u #ad - Kvalita: ve společnosti kör4u dbáme na to, aby výrobky byly testovány v Německu a odpovídaly nejvyšším standardům. Rukavice se perfektně přizpůsobí vaší ruce, díky tomu máte vysoký komfort a můžete je mnohostranně používat.

Spolehlivé: díky splnění nejvyšších standardů a norem jsou jednorázové rukavice perfektním každodenním průvodcem. Plně elastické: nitrilové rukavice kör4u jsou vysoce kvalitní, odolné a super elastické. Chraňte své ruce vyšetřovacími rukavicemi před znečištěním viry, bakteriemi, nečistotami nebo čisticími prostředky. Světlo na potraviny: jednorázové rukavice se perfektně hodí jako rukavice na vaření, zeleninu atd.

Etrné k pokožce: jednorázové rukavice kör4u neobsahují pudr a latex a jsou tak perfektní alternativou pro alergiky na latex. Etřete své ruce s jednorázovými nitrilovými rukavicemi kör4u. Kromě toho je můžete používat také v potravinářském průmyslu, pokud chcete marinovat např. Maso, ale také jako grilovací rukavice, gastronomii nebo u vás doma. Sázíme na vynikající kvalitu a velmi dobrý poměr ceny a vedení.
Značkakör4u #ad
VýrobceK&K Dichtungstechnik #ad

8. BORNOVA

#ad

Einweg – ohne Latex EN375 und EN455 Lebensmittelhandschuhe für Küche, Gastronomie, BORNOVA Medizinische Untersuchungshandschuhe, Industrie, Nitril, Handschuhbox, Frisur, Schönheit, 1000 Stück

#ad
BORNOVA #ad - Latexfrei und hypoallergen: Unsere Handschuhe sind latexfrei, was sie hypoallergen macht und für diejenigen mit Latexempfindlichkeit geeignet ist. Verschiedene größen: s, m, l und xl, unsere Handschuhe sind für eine Vielzahl von Benutzern geeignet.

Außergewöhnliche vielseitigkeit: unsere bornova-nitrilhandschuhe sind ideal für eine Vielzahl von Anwendungen, elektronische Verarbeitung, einschließlich Lebensmittelverarbeitung, Laboreinsatz, industrielle Anwendungen, Schönheitsindustrie und medizinische Untersuchungen. Ce-zertifiziert: unsere handschuhe sind zertifiziert nach den europäischen Normen CE 2777 und garantieren ihre Qualität und Sicherheit. Packung mit 1000 handschuhen: jede packung enthält 1000 hochwertige Handschuhe, um Ihnen eine langfristige Nutzung zu bieten.
ZnačkaBORNOVA #ad
VýrobceBORNOVA #ad
Číslo díluBRN-880122

9. ARNOMED

#ad

černé nitrilové rukavice L, XL a XXL, L, rukavice k dispozici ve vel. XS, ARNOMED Jednorázové rukavice 100 ks/box, M, bez pudru a latexu jednorázové rukavice, S

#ad
ARNOMED #ad - Spolehlivá ochrana tyto rukavice splňují nejvyšší standardy en 455 a EN 374 a poskytují bezpečnou ochranu před viry, bakteriemi, chemikáliemi atd. Světlo na jídlo jednorázové rukavice arnomed nitril midnight black jsou oblíbené kuchyňské rukavice v gastronomii a nabízejí spolehlivou ochranu a bezvadnou hygienu i u vás doma.

Také v profesionální lékařské oblasti! drsné špičky prstů díky mikrozdrsněné textuře na konečcích prstů umožňují rukavice pro jednorázové použití vysokou citlivost dotyku – např. Při tetování nebo mokrýma rukama při máchání/čištění. Etrné k pokožce a bez latexu jednorázové rukavice z nitrilu ARNOMED neobsahují latex a pudr.

Odolné proti roztržení a bezpečné jednorázové rukavice arnomed nitril midnight black jsou silnější a odolnější proti roztržení než běžné nitrilové rukavice. Proto nabízejí nejlepší ochranu v různých oblastech použití. Jsou vynikající volbou a alternativou pro alergiky na latex, která je šetrná k pokožce.
ZnačkaARNOMED #ad
VýrobceARNOWA GmbH #ad
Výška1.69
Délka14.37
Hmotnost0.66
Šířka3.86
Číslo dílu391-L
Modelka391-L

10. UNIGLOVES

#ad

UNIGLOVES GP0034 Nitrilové rukavice bez pudru, 100dílná sada, Black Pearl, velké

#ad
UNIGLOVES #ad - Střih pro obě ruce. Konstrukce bez pudru zajišťuje, že je minimalizováno riziko kontaminace - rukojeť a strukturované konečky prstů. Bez latexu, aby se snížilo riziko alergických reakcí. Vyrobeno z vysoce kvalitního černého nitrilu pro vynikající odolnost proti pořezání, prasklinám a oděru.
ZnačkaUNIGLOVES #ad
VýrobceUnigloves #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.04
Šířka0
Číslo díluGP0034
ModelkaGP0034