Top 10 Front Bike Light – Přední světla na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. busch+müller

#ad

1752QTSNDI-04, Přední světlo Busch & Müller Lumotec IQ Cyo Premium T Senso Plus

#ad
busch+müller #ad - Bez osvětlení blízkého okolí. Schváleno pro použití v silničním provozu dle německé vyhlášky StVZO o silničním provozu respektujte prosím právní předpisy státu, ve kterém se nacházíte. 80 lux. O 20 luxů vyšší výkon oproti standardní verzi. Světlo pro denní svícení.
Značkabusch+müller #ad
VýrobceBusch & Müller #ad
Výška2.83
Délka9.84
Hmotnost0.22
Šířka54.47
Číslo dílu170439
Modelka1752QTSNDi

2. Lupine Lighting Systems

#ad

Lupine SL BF Bosch přední světlo montáž na displej Bosch 2020 osvětlení jízdního kola

#ad
Lupine Lighting Systems #ad - Dálkové světlo se 1300 lumeny. Denní svícení a potkávací světlo. Třída ochrany IP 68. Osvětlení jízdního kola schválené pro provoz na silnici. Doporučeno pro Bosch.
ZnačkaLupine Lighting Systems #ad
VýrobceLupine Lighting Systems #ad
Výška2.64
Délka6.22
Hmotnost0.21
Šířka3.9
Číslo dílud5100

3. Lupine

#ad

Lupine SL Mono lampa na jízdní kolo 700 lumenů + 25,4 mm rychloupínací

#ad
Lupine #ad - Zabudovaný 12wh akumulátor má dobu nabíjení 3, 5 hodiny a maximální dobu provozu 2 hodiny v potkávacím světle, resp. Stejně jako u všech našich lamp se i zde vzdáváme lepení pouzdra, abychom zajistili dlouhodobou opravitelnost a výměnu jednotlivých dílů.

16 hodin za denního svícení. Díky montáži rychloupínákem na řídítka lze lampu během několika sekund bez použití nářadí odmontovat. Sl mono je naše první cyklistická lampa s integrovaným akumulátorem a schválením pro provoz na pozemních komunikacích číslo schválení K1797, snadné nabíjení přes USB-C port. Ideální použití pro horská kola, cross a gravelbike, závodní kola, job kola, dirtbikes, Triatlon silniční kolo! S přídavnou baterií není součástí dodávky lze pomocí USB kabelu libovolně prodloužit dobu svícení.

Sl mono je nárazuvzdorné a vodotěsné podle ik09 a ip68. Kryt a rychloupínač jsou vyrobeny z cNC frézovaného hliníku a následně černě eloxovaného hliníku. Má denní svícení se 150 lumeny, dva stupně potkávacího světla s 450 a 700 lumenů a senzor jasu, který ve tmě automaticky aktivuje potkávací světlo.
ZnačkaLupine #ad
VýrobceLupine #ad
Číslo dílud8300-025
Modelka8300-xxx
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. SIGMA SPORT

#ad

Aura 80 | LED světlo na jízdní kolo 80 luxů | přední světlo na baterie se schválením pro provoz na pozemních komunikacích, přední světlo se, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Doba hoření – odnímatelná lampa na kolo je extrémně úsporná a zajišťuje 4 h ve standardním režimu, 5 h ve středním režimu, 6, 5 h v nízkém režimu a 15 h v režimu Eco se čtyřmi různými režimy osvětlení pro optimální osvětlení a vyšší bezpečnost.

Rozsah dodávky – přední světlo na kolo sigma aura 80 se dodává vč. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Světlo na kolo váží 119 g vč. Přední světlo je malé, funguje zcela bez dynama a je schváleno pro provoz na pozemních komunikacích. Držáku. Micro USB kabelu. Výkon – světlo na kolo sigma je 80 luxů světlé a nabízí dosah světla 90 m.

Díky tomu je aura 80 prvotřídním společníkem pro každou příležitost. Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdního kola je chráněn proti stříkající vodě podle standardu IPX 4. Bezpečnost – přední světlo na baterie je schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a díky světelným režimům zajišťuje dostatek světla a Light Guide o lepší viditelnost v každé situaci.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.77
Délka6.89
Hmotnost0.25
Šířka5.71
Číslo dílu17800
Modelka204704
ZárukaBez záruky výrobce

5. Büchel

#ad

černý, 45 Lux, 51251511, schválený silniční, Büchel LED světlomet "Tour", černý, s parkovacím osvětlením

#ad
Büchel #ad - Reflexní a parkovací světlo – přední světlo má funkci parkovacího světla a reflektor pro zvýšení bezpečnosti a viditelnosti. 45 luxů – lampa dynamo má díky silné led osram s životností více než 50 000 hodin silnou svítivost 45 luxů a rozjasní tak vaši jízdu.

Reflektor lze v případě potřeby také sundat. Pokud osvětlení není potřeba, lze jej vypnout spínačem. Kromě toho je součástí dodávky držák pro montáž. Více než 100 let zkušeností – kniha je váš zkušený partner v oblasti jízdních kol, jako německá firma s více než 100 lety zkušeností vám nabízíme nejlepší řešení pro vaše kolo. Elní světlo dynamo od dynamo büchel tour se připojí kabelem na nábojové nebo boční dynamo a poskytuje dobré osvětlení bez spotřeby baterie, jednoduché a energeticky úsporné.

SchvÁleno dle pozemních komunikací – přední světlo na túru je vaším spolehlivým partnerem při policejních kontrolách a povětrnostních podmínkách, protože lampa je schválena pro provoz na pozemních komunikaKromě toho má svítidlo přepěťovou ochranu, aby se lampa kvůli příliš vysokému napětí přímo nezničila.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.14
Šířka1.73
Číslo dílu51251511
Modelka51251511

6. nean

#ad

Parkovacím světlem a schválením pro provoz na pozemních komunikacích, nean LED Dynamo světlo na jízdní kolo 30 luxů s automatickým světlem, přední světlo, světlo na jízdní kolo, lampa na jízdní kolo

#ad
nean #ad - Bez baterie. Malé a elegantní jako světlo na kolo vpředu. Praktický posuvný spínač na zadní straně předního světla pro jednoruční ovládání. Jako přední světlo na kolo doporučujeme toto malé, ale výkonné led světlo.

Toto dynamo napájené svítidlo má automatiku světla se senzorem jasu automatické zapnutí předního světla ve tmě a pohybu a automatické přizpůsobení jasu. Toto dynamo napájené led osvětlení na kolo cree led poskytuje inovativní světelnou technikou úsporné a velmi jasné světlo. Přední osvětlení cree led schválené pro provoz na pozemních komunikacích a silné svítivosti lampy 30 luxů – potvrzeno laboratoří.

Komfortní jízda na kole, aniž byste museli myslet na osvětlení. Možné připojení zadním světlem. Testováno na pozemních komunikacích a schváleno pro silniční provoz v německu ~k 1311. Dodatečná funkce parkovacího světla a reflektor schválený pro provoz na pozemních komunikacích, pro zvýšenou. Doporučené místo instalace reflektoru: vidlice rám. Kompatibilní s dynamem 6 v 6 V/3 W nebo 6 V/2, 4 W.
Značkanean #ad
VýrobceNeanversand #ad
Výška2.36
Délka2.76
Hmotnost0.28
Šířka2.2
Číslo dílu88189
Modelka88189

7. busch+müller

#ad

Jedna velikost, Busch & Müller Lumotec IQ-X elektrické jízdní kolo světlomet, Černá

#ad
busch+müller #ad - Předpokladem je nejméně 7, 5 w jmenovitý výkon na připojení světla hnacího systému. Se světly pro denní svícení a snímací automatikou. Stejnosměrné napětí se 150 luxy. Kvalitní led dynamo-světlomet pro elektro-kola 6 – 60 V. Ece zkušební značka pro rychlá elektro-kola.
Značkabusch+müller #ad
VýrobceBusch & Müller #ad
Výška3.46
Délka7.17
Hmotnost0
Šířka90.06
Číslo dílu164R60TS7
Modelka164R60TS7

8. Büchel

#ad

Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích StVZO, s vypínačem, 50170 / 51720, LED/ univerzální LED světlomet od Büchel

#ad
Büchel #ad - Dynamogestuetzter LED světlomet. Osvětlovací tloušťka: 25 Lux. S integrovaným předním reflektorem. Vyhlášky o schvalování technické způsobilosti StVZO. Se spínačem pro dynamo náboje.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška1.77
Délka3.94
Hmotnost0.12
Šířka1.57
Číslo dílu51720
Modelka51720

9. Resul

#ad

Resul LED světlomet na jízdní kolo 70 luxů přední světlo se senzorem jasu a parkovacím světlem

#ad
Resul #ad - Vybaveno bílou super jasnou vysoce výkonnou LED diodou. Se senzorem jasu: světlo se vypne v závislosti na jasu v automatickém režimu a zapne. Ideálně vhodné pro nábojová dynama a dynama běžce na boku. Přední led světlomet podle stVO s intenzitou osvětlení 70 luxů. S funkcí parkovacího světla: parkovací světlo svítí při zastavení až 4 minuty. S vypínačem zapnutí/vypnutí a autodírá.
ZnačkaResul #ad

10. Prophete

#ad

Jedna velikost, černá, s vypínačem, odnímatelný reflektor a držák Nirosta, Prophete LED světlomet 70 luxů, pro nábojové a boční dynamo, parkovací světlem a automatickým senzorem

#ad
Prophete #ad - Schváleno v souladu s předpis. 70 luxů s parkovacím světlem, odnímatelným reflektorem, vypínačem a automatickým senzorem. Pro nábojové a boční dynamo s přepěťovou ochranou a držákem Nirosta.
ZnačkaProphete #ad
VýrobcePROOZ|#Prophete #ad
Výška2.36
Délka8.46
Šířka5.91
Číslo dílu6071
Modelka6071
ZárukaZwei - Jahres-Garantie ab Kaufdatum