Top 10 Funkfernbedienung Auto Nachrüsten – Bezklíčové odemykání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SLPRO

#ad

L. 2 rádiová dálková ovládání, SLPRO Centrální zamykání, kompletní sada, 4 servomotory, 4dveřový

#ad
SLPRO #ad - 4 servomotory s rádiovým dálkovým ovládáním a ovládáním směrových světel. Má mnoho výhod otevírání nebo zavírání dveří dálkovým ovládáním, např. S vyhledávací funkcí ovládání blinkrů + přípojka pro otevření zavazadlového prostoru. Univerzálně vhodné pro 2dveřová a 4dveřová vozidla. Komfortní otevírání a zavírání dveří ručním vysílačem - rádiové dálkové ovládání. Při silném dešti nebo ve tmě.
ZnačkaSLPRO #ad
VýrobceSL-PRO #ad
Číslo díluBCS-FY2_SML
ModelkaBCS-FY2_SML

2. Shkalacar

#ad

Shkalacar 12 V univerzální zámek dveří do auta centrální zamykání kompletní sada dveřního zámku Keyless Entry systém s 2 dálkovým ovládáním podpora Trunk Pop

#ad
Shkalacar #ad - S tlačítkem pro odblokování zavazadlového prostoru. Abychom vám pomohli najít parkovací místo. Dodává se se 4 ovládači dveřního zámku. Blikající alarm. Univerzální, vhodné pro všechny typy vozidel. Dálkové zamykání a odblokování vašeho auta.
ZnačkaShkalacar #ad
VýrobceShkalacar #ad
Číslo díluIGH0537976268691XG

3. JOM Car Parts & Car Hifi GmbH

#ad

Se 2 vystřelovacími klíči, pro stávající originální centrální zamykání, univerzální, Rádiové dálkové ovládání 7105 Keyless Open od JOM

#ad
JOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad - Univerzální upgrade na rádiové dálkové ovládání, pro vozidla se stávajícím centrálním zamykáním. Ať už ovládané elektricky, plus nebo mínus, pneumaticky nebo k ovládání servomotoru dveří řidiče není součástí dodávky. Optické potvrzení pomocí blinkru, bezproblémové zaškolení dalšího ručního vysílače. Přípojka pro komfortní zavírání negativně nebo pozitivně, mini siréna není součástí dodávky, a pro otevření zavazadlového prostoru. 2 x vystřelovací klíč s místem pro transpondér, baterii ruční vysílač:2 x CR2016, 3 V.
ZnačkaJOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad
VýrobceJOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad
Výška3.54
Délka4.72
Hmotnost0.71
Šířka2.76
Číslo dílu7105
Modelka7105
Záruka2 roky

4. JOM Car Parts & Car Hifi GmbH

#ad

Rádiové dálkové ovládání pro stávající originální centrální zamykání, se 2 mini rádiovými vysílači ušlechtilá ocel, JOM Car Parts & Car Hifi GmbH 7105-1 Keyless Open, univerzální

#ad
JOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad - Optické potvrzení pomocí směrových světel, bezproblémové nastartování dalších ručních vysílačů. Podporuje stávající komfortní uzávěry pro ovládání oken záporně / pozitivně nastavitelná, připojení pro mini sirénu není součástí dodávky, připojení pro otevření zavazadlového prostoru.

2 x mini rádiový vysílač, tlačítkové pole kartáčovaná ušlechtilá ocel s posuvnou ochranou tlačítek, baterie: 1x 27 A 12 V. Univerzální vestavná sada zv, pneumaticky nebo elektricky, upgrade na rádiové dálkové ovládání! Pro vozidla s existujícím originálním ZV, plus nebo mínus řízené.
ZnačkaJOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad
VýrobceJOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad
Výška3.54
Délka4.72
Hmotnost0.3
Šířka2.76
Číslo dílu7105-1
Modelka7105-1
Záruka2 roky

5. JOM Car Parts & Car Hifi GmbH

#ad

4-dveře, kompletní sada, 4 servomotory, včetně 2 skládacích klíčů s rádiem, JOM 7104-2 centrální zamykání

#ad
JOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad - 2x rádiový vysílač s otočným klíčem pro polotovary klíčů, uzavřené vzorky polotovarů, polotovary specifické pro vozidlo k dispozici. Rádiový centrální zamykací systém jom, montážní sada, kompletní sada se 4 servomotory, ovládací skříňka a sada kabelů. Univerzální. Přípojky pro indikátory a ovládání víka kufru.
ZnačkaJOM Car Parts & Car Hifi GmbH #ad
VýrobceJOM CAr Parts & Car Hifi GmbH #ad
Výška5.51
Délka9.84
Hmotnost2.45
Šířka3.15
Číslo dílu7104-2
Modelka7104-2
Záruka2 roky.

6. Shkalacar

#ad

Uzavírací sada s tlačítkem pro schválení kmene, Keyless Entry systém, dálkové centrální řízení, Shkalacar Univerzální dveřní zámek auta

#ad
Shkalacar #ad - Dálkové ovládání a odblokování vašeho auta. Se schválením. Dodává se se 4 dveřními zámky. Univerzální design, vhodný pro všechny typy aut. Abychom vám pomohli najít parkovací místo. S led displejem. Varování blikání.
ZnačkaShkalacar #ad
VýrobceShkalacar #ad
Výška3.15
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo díluWUA5583592447599FE

7. goingfast

#ad

Rádiové dálkové ovládání ZV centrální zamykání Plug & Play

#ad
goingfast #ad - Díl příslušenství: výrobek není originální částí výrobce vozidla. Vhodné pro následující vozidla: pro vw golf 3 modely 1991-1999 není vhodné pro cabriolet, pro vw polo 6n2 modely 19999-2001, pro vw passat 35i modely 04/1992-1997, pro VW Golf 4 Cabriolet modely 1998-2002, pro vw polo 6n modely 1995-1999, pro VW Vento modely 1992-1998. Bez registrace, včetně schématu zapojení, další informace viz popis výrobku.
Značkagoingfast #ad
VýrobceGoingfast #ad
Číslo dílu1700907
Modelka1700907
Záruka0

8. LLCTOOLS

#ad

Univerzální, Keyless Open, rádiové dálkové ovládání pro stávající originální centrální zamykání, se 2 zaklapávacími klíči

#ad
LLCTOOLS #ad - Při golfu II. Pokud by tomu tak nebylo, ať už s již existujícím, potřebujete pouze druhý servomotor např. Univerzální rádiové dálkové ovládání se hodí pro téměř každé vozidlo, sériovým nebo dovybaveným centrálním zamykáním. Ruční vysílače mají dosah více než 50 metrů.

Je dimenzována pro oboustranně uzavíratelná vozidla to znamená, že vaše vozidlo může být kompletně nasazeno a zavřeno dveřmi řidiče a spolujezdce. Ruční vysílače disponují třemi funkcemi: dveřní otvírání, door a vyhledávač auta funkce automatického vyhledávání. Univerzální pro téměř všechny typy vozidel, ovládané pneumaticky nebo elektricky, plus nebo mínus. Návod k obsluze v němčině je přiložen důležitý! ! vezměte prosím na vědomí, že se jedná o univerzální sadu a že klíčové polotovary nejsou specifické pro dané vozidlo.

Součástí dodávky je modrá led. Když zamknete své vozidlo, bliká modrá LED a předstírá zvenčí aktivovaný autoalarm. Rádiové dálkové ovládání se dvěma ručními vysílači, ovládání směrových světel, vyhledávač auta funkce automatického vyhledávání, komfortní zapojení, ovládání sirény + přípojka pro otevření zavazadlového prostoru.
ZnačkaLLCTOOLS #ad
VýrobceKFZTEILESCHNELLVERSAND24 #ad
Číslo díluBCS-L03-Y16

9. Akozon

#ad

3,4 * 3,4 * 1,2 in sada dálkového ovládání pro centrální zamykání univerzální zámek dveří auta centrální zamykání, 12 V ±2 V centrální zamykání automobilu

#ad
Akozon #ad - Pracovní frekvence 433, 92 MHz. Snadná instalace a spolehlivá obsluha. Profesionální výrobní proces plně splňuje standardní náhradu za požadavky, dlouhá životnost, elektronické a pneumatické zamykání, stabilní výkon, bezpečná a spolehlivá.

Výstup sirény. Univerzální centrální zamykání, univerzální bezklíčový přístupový systém pro auta, který je vhodný pro většinu vozidel. Upozornění podrobné parametry produktu naleznete v návodu. Snadná obsluha zámek dveří auta keyless entry, bezklíčový přístupový systém vozidla se zámkem dveří vám pomůže najít auto a dálkové odemčení zavazadlového prostoru. Zamkněte a odemkněte auto z dálky. Stabilní vlastnosti, vysoká spolehlivost, pro. Před objednáním prosím potvrďte, 4 * 3, přeji vám šťastný život.

Profesionální výroba systém auto keyless entry, které zlepšuje bezpečnost a komfort vašeho vozidla. Velikostkeyless entry kit, 6 * 8, velikost: 8, zda je výrobek vhodný pro vaše vybavení, 4 * 1, 6 * 3 cm / 3, 2 palce. Obsah dodávky: 1 * ovládací skříňka, 2 * dálkové ovládání, 1 * uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Praktický systém keyless entry, 1 * sada drátů, otáčení světla a zvedání elektrického ovládání oken.
ZnačkaAkozon #ad
VýrobceAkozon #ad
Číslo díluAkozon4fdh334

10. LLCTOOLS

#ad

KfZ Dog – rádiové dálkové ovládání pro centrální zamykání | Keyless Open se zaklapávacím klíčem | jednoduchá a rychlá instalace Plug & Play Kit | specifické pro vozidlo se zaklapávacím klíčem

#ad
LLCTOOLS #ad - Dne synonymem pro enormní kvalitu, kterou oceňují naši zákazníci z nejrůznějších odvětví – naše spojovací nářadí je navíc vhodné i pro kutily! Instalace: pro instalaci klávesy open se zaklapávacím klíčem stačí jednoduše připojit adaptér mezi čerpadlo ZV a okamžitě máte funkční základní funkce.

Plug & play: instalace rádiového dálkového ovládání, u stávajícího originálního ZV s 12pólovým kompresorovým konektorem, je velmi jednoduchá a rychlá díky funkci Plug & Play. Pokud potřebujete polotovary specifické pro dané vozidlo, je nutné je obstarat zvlášť.

Kompatibilita: rádiová dálková ovládání jsou kompatibilní s golf 3 a 4 také kabrio, Passat, Polo 6N kontrola konektoru, ne pro 3pólové a Vento. Profesionální: naše výrobky jsou již od 1. Rádiový vysílač: obdržíte od nás 2 zaklapávací klíče s integrovaným rádiovým vysílačem pro vaše specificky vhodné polotovary klíčů. Další informace jsou v popisu výrobku.
ZnačkaLLCTOOLS #ad
VýrobceKFZTEILESCHNELLVERSAND24 #ad
Číslo díluVIC-003