Top 10 GOURMETmaxx Küchenmaschine – Roboty na těsto

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GOURMETmaxx

#ad

GOURMETmaxx Kuchyňský robot s funkcí hnětení a míchání | Výkonný kuchyňský robot s velkou 5litrovou miskou z ušlechtilé oceli a přímým pohonem | vč. míchacího nástavce, hnětacího háku a šlehače 1 500

#ad
GOURMETmaxx #ad - Rychle – se 6 rychlostními stupni a funkcí turbo se podaří opravit i komplikované recepty. Výkonný – kuchyňský robot gourmetmaxx má výkonný přímý pohon 1500 W. Robustní – vysoce kvalitní mísa na míchání z ušlechtilé oceli s objemem 5 l činí z hnětače univerzální. Moderní design – elegantní a promyšlený design činí z míchačky pozornost. Mnohostranné – ať už míchání, míchání, hnětení nebo šlehání – s multitalentem GOURMETmaxx to jde obratem ruky.
ZnačkaGOURMETmaxx #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Výška9.37
Délka12.68
Hmotnost0.02
Šířka15.08
Číslo dílu3550
Modelka3550

2. Clatronic

#ad

Clatronic Retro kuchyňský robot na pečení | hnětač 5 l se silným motorem 1100 W | stroj na těsto vč. háku a šlehače | Retro hnětač těsta ochrana proti stříkání s plnicím otvorem – KM 3711 růžový

#ad
Clatronic #ad - Připravujte těsta ve větším množství, 0litrovou misku z ušlechtilé oceli pro přípravu těsta až 2, 0litrová mísa z ušlechtilé oceli nabízí dostatek místa pro efektivní přípravu těsta. Spolehlivý – hnětač má robustní speciální převodovku, spolehlivý výkon, která zvládne i ty nejnáročnější úkoly.

Bezpečnost – retro kuchyňský robot je vybaven průhledným ochranným víkem proti postříkání, který umožňuje nejen čistou práci, když se rameno vyklopí, ale nabízí také praktický náhradní otvor. Hliníkový tlakový odlitek je naproti tomu perfektní pro těžká těsta, pusinky a mnoho dalšího. Kapacita – míchací stroj má velkorysou 5, aniž byste se museli vzdát kvality a přesnosti. Bezpečnostní přehazovačka automaticky zastaví stroj, aby se zabránilo zranění.

Silný motor kuchyňského robotu zajišťuje silné míchání a hravě snadno hněte i těžká těsta. S rychloupínacím sklíčidlem můžete bleskově vyměnit nástroje a plně se soustředit na své kulinářské umění. 5, 5 – 3 kg těsta. Výkon – výkonný motor 1100 w pro snadné hnětení a míchání – s lehkostí přineste do těsta požadovanou konzistenci. A s metličkou z ušlechtilé oceli se vám bez námahy podaří sníh z vaječných bílků, posypové nebo sušené těsto.
ZnačkaClatronic #ad
VýrobceClatronic #ad
Výška12.6
Délka8.27
Hmotnost9.92
Šířka13.78
Číslo dílu263875
Modelka263875
Záruka24 měsíců.

3. LEHMANN

#ad

Lehmann Univerzální kuchyňský robot sada 3 v 1 | míchací stroj s planetárním systémem míchání | multifunkční kuchyňský robot s mlýnkem na maso | vč. lisu na šťávu 1,5 l a 5l misky z ušlechtilé oceli

#ad
LEHMANN #ad - Planetový systém – díky tomuto systému se přísady rovnoměrně a efektivně mísí, čímž je zajištěna perfektní konzistence připravených pokrmů. Ochrana proti přehřátí navíc zaručuje bezpečný provoz.

Přesná regulace počtu otáček – 6stupňová regulace otáček umožňuje přizpůsobení různým přísadám a požadavkům receptů a zajišťuje přesné a rovnoměrné míchání. Více funkcí v jednom přístroji – vybavené mlýnkem na maso, nástavcem na hnětení těsta, mísou na míchání, šlehačkou a šlehačem nabízí všestrannost a flexibilitu při přípravě velkého množství pokrmů a koláčů.

Protiskluzové nohy zajišťují bezpečné stání během používání. Robustní 5litrová mísa – z ušlechtilé oceli nabízí dostatek místa pro přípravu velkého množství pokrmů a zaručuje dlouhou životnost a snadné čištění. Funkční doplňky – s plastovým víkem chráněným proti stříkající vodě pro minimalizaci znečištění při mixování.
ZnačkaLEHMANN #ad
VýrobceLehmann #ad
Hmotnost17.64
Číslo díluLHOPM-1305A
ModelkaMastic

4. GOURMETmaxx

#ad

Mixér GOURMETmaxx 5611 400 W zelený

#ad
GOURMETmaxx #ad - Nejlepší pomocník ve vaší kuchyni! 1 kuchyňský robot = 9 funkcí. Rychlá příprava. Smíchejte, nasekejte, pyré, brouste, promíchejte, nasekejte, bič, skladujte.
ZnačkaGOURMETmaxx #ad
VýrobceTV unser Original #ad
Výška10.24
Délka13.39
Hmotnost5.09
Šířka9.45
Číslo dílu05611
Modelka05611

5. Efbe-Schott

#ad

11 rychlostí, ušlechtilá ocel, funkce vaření, efbe-Schott Multifunkční kuchyňský robot Thermomaster SC HA 1020 s integrovanou váhou, příslušenství

#ad
Efbe-Schott #ad - Multifunkční s příslušenstvím: hnětací vložka na těsto, struhadlo na zeleninu. Zařízení, dušení, hnětení, vaření, krájení, rozmanité možnosti – mixování, míchání, párou vaření, šlehání.

Rozsah dodávky: 1 efbe-schott thermomaster hnětací vložka motýlí vložka, třecí kotouč, parní nástavec s vložkou a víkem + odměrka 1 náhradní těsnicí kroužek receptář návod k obsluze český jazyk nelze zaručit 40 x 31 x 22 cm materiál: ušlechtilá ocel/plast SC HA 1020 Parní koš na dušení, nůž z ušlechtilé oceli na sekání, motýlí vložka na míchání, 2stupňový parní nástavec pro šetrnou přípravu pokrmů.

Vysoce kvalitní mísa z ušlechtilé oceli s objemem 2 l umožňuje přípravu většího množství, výkon 1000 wattů pro optimální výsledky drcení a topný výkon 500 W. Teplota, čas a rychlost 11 stupňů lze libovolně vybrat pro perfektní pokrmy, vysoce přesná kuchyňská váha na přístroji.
ZnačkaEfbe-Schott #ad
Výrobceefbe-Schott #ad
Výška157.48
Délka8.66
Hmotnost12.68
Šířka122.05
Číslo díluSC HA 1020
ModelkaSC HA 1020
Záruka2 roky.

6. homlee

#ad

Výkonný 1800 W kuchyňský robot s velkými 7,2litrovými nástavci z ušlechtilé oceli vč. nástavce na míchání a šlehače, s funkcí hnětení a rýchání, stříkací trysky, Homlee Kuchyňský robot

#ad
homlee #ad - Výkonný motor 1800 w výkonný kuchyňský robot s planetárním mícháním systému. 7, chléb, 2l mísa z ušlechtilé oceli splní téměř všechny vaše kuchyňské požadavky. Všechny díly jsou odnímatelné a kompletně omyvatelné. Mixér s otočným designem hlavy lze misku a příslušenství snadno instalovat nebo vyjmout.

Několik dílů příslušenství a čištěníkuchyňský mixér se dodává s 6 příslušenstvím, hnětacími háčky, mixérem, mixérem, škrabkou na těsto, oddělovačem vajec a ochranou proti postříkání. Vše zcela jednoduše. Stabilní a bezpečné 6 přísavek kuchyňského robotu zajišťuje bezpečnost a spolehlivost a zůstává stabilní i při nejvyšší rychlosti. Spokojenost zákazníků je vždy naším cílem. Certifikace a zákaznický servis naše výrobky prošly certifikací its gs / ce / lfgb / cb / rohs / reach certifikace. Kuchyňský robot se snadno ovládá a umí připravit koláče, 2l mísa s velkým objemem a rukojetí 7, sušenky a pečivo pro celou řadu pokrmů k snídani a večeři.

Pokud máte problémy s používáním mixéru, okamžitě nás kontaktujte. Stojanový mixér homlee je vybaven vysoce výkonným motorem o výkonu 1800 w z čisté mědi a 6stupňovou nastavitelnou pulzní funkcí, ať už mícháte suché a mokré přísady, která ve srovnání s jinými modely zvládne i ty nejtěžší úkoly, hnětete těsto nebo šlehejte šlehačku. Speciální spodní přísavka a odvod tepla, při přetížení automaticky zastaví práci, ochrana proti přetížení a přehřátí, nabízí bezpečnostní ochranu pro stroj a mohou po ochlazení normálně pracovat.
Značkahomlee #ad
Hmotnost14.97
ModelkaSM-1508

7. Vospeed

#ad

Eiertrenner Schwarz, Küchenmaschine Knetmaschine zum Backen, Vospeed 1500W 10 Geschwindigkeit Elektrischer Küchenmixer mit 6QT Schüssel, Haken, Rührbesen, Schneebesen

#ad
Vospeed #ad - Einfaches backen mit mehreren aufsätzen & spülmaschinenfest vospeed food mixer backen kommt mit einem schneebesen, Schlagen, Gebäck, schlagen, bietet Vielseitigkeit zum Mischen, Brot, Mischen von Eiern oder Sahne. Vospeed elektrischer Mixer ist eine perfekte Geschenkidee für Ihre Familie und Freunde. Online-kundendienst wenn sie einen defekten kochmixer erhalten oder qualitätsprobleme haben oder während des Gebrauchs innerhalb von 3 Jahren ab dem Kaufdatum Fragen haben, können Sie sich direkt an unser Kundenservice-Team wenden.

Der klang beträgt weniger als 76 dezibel bei jeder geschwindigkeit, 2 l rührschüssel & geräuschlos weniger als 76 Die Rührschüssel und der Doppelgriff sind aus Edelstahl, für 4 Brote, um eine lange Lebensdauer und einen sicheren Betrieb zu gewährleisten. Kippkopf & anti-rutsch-design der kippkopf-kuchenmischer ermöglicht nicht nur einen klaren zugang zur rührschüssel und dem angebrachten schlägel, sondern auch einfach zu installieren und zu entfernen die Edelstahlschüssel und 3 Aufsätze. Definitiv eines der besten Geräte in Ihrer Küche.

6, 2, dass sie den teig in einer einzigen charge mischen können, ihre alte oma wird nicht einmal bemerken, 7 kg kartoffelbrei oder 8 dutzend Kekse. Einfach zu bedienen für die Herstellung von Kuchen, Knethaken und Rührbesen, Muffins und Waffeln. Dieser teigmixer kann sicherstellen, dass das Schneidermischen mühelos und gründlich für eine Vielzahl von Lebensmitteln sorgt, Eiweiß bis hin zu Brotteig reichen. Auch mit spritzschutz hilft das Hinzufügen von Zutaten, Keksen, Kneten, ohne ein Chaos zu machen. Ausgezeichneter standmixerleistungsstarker 1500-w-motor mit 6 einstellbaren geschwindigkeiten und einem planeten-Rührsystem, von Nudeln über Eis, 6, 2 l Edelstahl-Rührschüssel.
ZnačkaVospeed #ad
VýrobceVospeed #ad
Výška14.92
Délka15.16
Hmotnost14.15
Šířka8.78
Číslo díluSM-1519X
ModelkaSM1519X

8. HOWORK

#ad

Výkonný 8l Tilt-Head Hluk, hnětací háky, ochrana proti stříkání, Howork Kuchyňský robot, hnětač na těsto, raketa 8 l, 6stupňová rychlost těsta s šlehačkou, černá.., 1500 W

#ad
HOWORK #ad - Nabízíme 2 roky záruku na výměnu nebo vrácení peněz. Tento kuchyňský mixér je vhodnější pro rodiny, protože mísa na míchání je poměrně velká. Skládací a 6stupňový kuchyňský mixér design tilt-head je pro nás jednodušší instalace nebo odinstalování.

Tento kuchyňský mixér splnil všechna kritéria háku na těsto, abyste udělali vše, šlehání a míchacího pádla a průhledného krytu. Velká kapacita míchacího stroje 8l mísa z ušlechtilé oceli 304 a s dvojitou rukojetí můžete bez problémů přepravovat více těsta než ostatní. 6 rychlostí modré led světlo jako indikátor provozu je více než dost, co potřebuji. Dvouletá záruka kuchyňský mixér od howork je uveden na seznamu its gs / lfgb / ce / rohs / cb / reach. Příslušenství pro domácí stojanové mixéry stojací mixér howork se 6 směšovacími doplňky: háčky na těsto, odlučovač bílkovin, šlehačka, šlehačka, víko, škrabka.

Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám pomohli. Pokud máte problémy, můžete se na nás obrátit. Tato směs je tak silná, těsta na sušenky, těstoviny, že zvládne každý projekt pečení s lehkostí a méně času. Kuchyňský robot howrok 1500 w 1500 w kuchyňský robot splňuje vaše požadavky na výrobu chleba, šlehání vajec a šlehačky.
ZnačkaHOWORK #ad
VýrobceHOWORK #ad
Výška12.48
Délka15.35
Hmotnost13.23
Šířka9.6
Číslo díluSM-1520Z
ModelkaSM-1520Z

9. Klarstein

#ad

Klarstein Kuchyňský robot Bella – hnětač s 6 rychlostními stupni, planetární míchací systém, černý, míchací stroj z ušlechtilé oceli, 3 míchací nástavce, pulzní funkce, výkon 1200 W

#ad
Klarstein #ad - Celkový balíček: kuchyňské roboty, 4litrovou mísou z ušlechtilé oceli, míchačky a mixéry: se silným výkonem, 3 míchacími nástavci, 6 rychlostními stupni a praktickou pulzní funkcí je přístroj na těsto Bella ve vaší kuchyni skutečně univerzální.

Mixéry řady bella pico 2g od klarstein doplní vaši kuchyni jako mixér nebo stroj na těsto. Kompaktní: kompaktní rozměry a barevný design tohoto potravinářského procesoru ideálně doplňují celkový balíček. Multifunkční: kompaktní formát, stylový design a přesvědčivý výkon: Univerzální kuchyňské roboty Klarstein Bella nejsou svým velkým příbuzným. Systém míchání: s planetárním systémem míchání zvládnou kuchyňské kávovary bella mini všechny výzvy v moderním kuchyňském provozu.

Mezitím vás nadchne směs vysoce kvalitních materiálů a moderního nadčasového designu působivým sortimentem, který neustále roste a roste. Kvalita: v roce 2008 začala klarstein obrátit svět domácích potřeb vzhůru nohama. Osvědčená kvalita kuchyňského mixéru s nejlepšími výsledky míchání v prostorově úsporném designu: hnětač těsta Bella od Klarstein.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKLARSTEIN #ad
Výška11.42
Délka8.27
Hmotnost9.66
Šířka13.78
Číslo díluTK2-Bellaminiblack
ModelkaTK2-Bellaminiblack

10. Livoo feel good moments

#ad

Edelstahl, Livoo DOP142G Küchenmaschine beheizbar, grau

#ad
Livoo feel good moments #ad - 12 funktionen: kochen, kneten, saucen, dämpfen, zerkleinern, emulgieren, Schmoren, Mischen/Mixen, Hacken, Mahlen, Schneebesen, Rühren.
ZnačkaLivoo feel good moments #ad
VýrobceLIVOO #ad
Výška17.32
Délka12.6
Hmotnost13.89
Šířka8.35
Číslo díluDOP142G
ModelkaDOP142G