Top 10 Hot Pot Elektrisch – Napařovací nástavce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Audecook

#ad

1,5 l přenosný mini nepřilnavý multivařič, rychlý ramen vařič, Audecook Elektrický hrnec a parní hrnec, cestovní elektrická pánev s dvojím řízením výkonu pro steaky/nudle/polévku/vejce/oves

#ad
Audecook #ad - Ruvzdorná skleněná poklice usnadňuje výhled na vaše pokrmy a disponuje odsáváním páry, který umožňuje únik vzduchu z pánve. Darujte jej ke Dni otců! Nastavitelná regulace teploty – tato multifunkční nádoba od audecook má dvojitý výkon 250 w a 600 w. Ergonomicky tvarovaná dřevěná rukojeť vám nabízí bezpečné, pevné a pohodlné uchopení.

Snadné čištění a ergonomický design – vnitřní strana horkého hrnce je opatřena bezpečnou nepřilnavou vrstvou, která zabraňuje ulpívání potravin na vnitřní straně pánve a snadno se čistí. Rychlé ohřev a bezpečnost – rychlejší vařič ramen od audecook využívá technologii zabudovaných 360° topných prvků k ohřevu jídel rovnoměrně a rychleji než běžné pánve. Pokud se během používání vyskytnou problémy, opékání steaků, obraťte se prosím na nás a náš tým zákaznických služeb vám během 12 hodin pomůže. Snadno se přepravuje a lze ji použít v malých kuchyních, obytných domech, ideální pro jednotlivce, 5 l je kompaktní, bytech, kancelářích, snadno se skladuje a šetří místo v kuchyni, na cestách a při kempování.

S parní vložkou z ušlechtilé oceli můžete současně vařit polévku a vařit maso a ušetřit tak čas. Kompaktní & přenosný – elektrický hot pot audecook 1, páry a malé rodiny. Vyberte si 250 w pro přípravu vajec, ovesných vloček nebo polévky nebo 600 w pro napařování mořských plodů, vaření nudlí v květináči nebo přípravu horké hrnce. Díky elegantnímu vzhledu a jedinečnému designu je tato elektrická varná deska také perfektním dárkem pro rodinu a přátele, kteří rádi vaří.
ZnačkaAudecook #ad
VýrobceAudecook #ad
Výška7.2
Délka8.86
Hmotnost2.29
Šířka8.9
Číslo díluWD-8001B
ModelkaWD-8001B

2. Baoblaze

#ad

Polévka, rychlý hrnec na steaky, těstoviny, nudle, s napařovačem, přenosný hrnec na polévku, bílý, mini nepřilnavý multivařič, oves, ramen, vejce, Baoblaze Elektrický hrnec na horké hrnce a napařovače

#ad
Baoblaze #ad - 2 stupně palebné sílyelektrický hrnec má dva nastavitelné stupně regulace teploty, pečení atd. Tento mini rýžovar má bezpečnostní funkci, která při suchém ohni nebo přehřátí automaticky vypne proud, čímž je zajištěna bezpečnost vařiče. Ergonomicky tvarovaná dřevěná rukojeť vám nabízí bezpečné, pevné a pohodlné držení.

Kompaktní a přenosný – 1, páry a malé rodiny. Snadno se přepravuje a lze jej použít v malých kuchyních, ložnicích, bytech, perfektní pro jednotlivce, 8litrový elektrický hrnec je kompaktní a snadno se skladuje, čímž šetří místo v kuchyni, kancelářích, na cestách, při kempování a dalších příležitostech. Můžete připravit malé pokrmy a zahřát zbytky. Materiál s dlouhou životností vnitřní strana horkého hrnce má bezpečnou nepřilnavou vrstvu, která zabraňuje ulpívání potravin v květináči a snadno se čistí. Rychlé zahřátí a bezpečnostohřívá potraviny rovnoměrněji a rychleji než běžné pánve.

Vyberte si 300 w, grilování steaků, abyste uvařili vejce, ovesné vločky nebo polévku nebo si vyberte 600 W pro vaření mořských plodů, pečení, které jsou vhodné pro vaření, vaření nudlí nebo přípravu horkého hrnce. Víko pyrex usnadňuje výhled na vaše jídlo a disponuje odvětráním, aby z pánve mohl unikat vzduch. S parní vložkou z ušlechtilé oceli můžete současně vařit polévku a vařit maso v páře, smaženou rýži, tlakový hrnec a parní hrnec, vejce, ramen, perfektní na steaky, což vám ušetří čas. Multifunkční tento malý víceúčelový hrnec je mnohostranný a lze jej použít jako wok, ovesné vločky a polévku.
ZnačkaBaoblaze #ad
VýrobceBaoblaze #ad
Číslo dílu70058000166151064

3. pot

#ad

Sada komínového parníku pro všechny varné plochy duha barva: duha, pot 3vrstvá sada vysoce výkonných parníků z ušlechtilé oceli

#ad
pot #ad - Několik kombinací: náš napařovač lze použít jako hrnec na polévku nebo napařovač a různé kombinace. Vhodné pro knedlíky, texturu a chuť. Současně je parník kompatibilní s různými kamny, plynových sporáků atd. Trvanlivý: silný a trvanlivý paspingový horní kroužek může nabídnout funkci proti stříkání a odkapávání pro vysoce kvalitní hrnec na zeleninu, který jste hledali.

Zdravé stravování a způsob vaření, může kontrolovat jídlo bez vyzařování tepla. Můžete jej použít jako třívrstvý parní hrnec pro splnění vašich různých potřeb vaření. Služby: vaše spokojenost je naším cílem. Pokud máte dotazy, obraťte se na nás. Konstrukce z ušlechtilé oceli zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty. El a design: 26 cm třívrstvý vaporizér z ušlechtilé oceli, s provzdušněným skleněným krytem, protože potraviny mohou zachovat výživu, zeleninu nebo ryby a drůbež.

Kompatibilita s více pecemi: dno napařovače je vyrobeno z třívrstvého kompozitního materiálu, elektrických kamen, včetně indukčních kamen, který dokáže efektivně rovnoměrně ohřát dno parníku. Vybaveno 2 vaporizéry se speciálním refluxním designem, aby byly potraviny rychlejší a energeticky účinnější.
Značkapot #ad
Výrobcepot #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílupot

4. SHZICMY

#ad

Skleněná poklice 26 cm/28 cm/30 cm 26, 5vrstvý parní hrnec z ušlechtilé oceli

#ad
SHZICMY #ad - Perfektní detaily: design bez odkapávání udržuje kuchyň a stůl vždy čisté, takže si nemusíte dělat starosti se skvrnami. Silný materiál z ušlechtilé oceli je bezpečný, zdravý a má dlouhou životnost. Vhodné pro všechny typy sporáků: náš parní hrnec lze bezpečně používat na indukčních, elektrických, elektrických, plynových sporácích a podobných sporácích.

Integrovaný proces tlakového lití. Iroká kompatibilita: nádobí lze použít na celou řadu kamen. Plynové, keramické a halogenové pece jsou kompatibilní. Velká kapacita květináče může uspokojit potřeby rodiny. Parní hrnec vhodný pro vaření polévky, indukční sporáky, těstovin, pečeného masa a různých lahůdek!. Ochrana proti opaření, izolace rukojeti a žádné horké ruce. Vynikající kvalita: tento hrnec je vyroben ze standardní ušlechtilé oceli sus304 s potravinářskou kvalitou a víkem z ušlechtilé oceli, takže si můžete vychutnat jeho lahodnost kdykoliv.

Tělo hrnce je jednodílné a má dlouhou životnost. Má dostatek všestrannosti pro každodenní používání rodiny, má několik funkcí: hrnec, těstoviny, sklo, dušené maso atd. Multifunkční a velká kapacita: hlavní těleso zesíleného vysoce kvalitního hrnce se prohlubuje a zvyšuje, aby pojalo více potravin a přísad.
ZnačkaSHZICMY #ad

5. YMZ

#ad

Edelstahl-Eier-Dampfgarer für Schnellkochtopf, Korb, Backofen Isolierung, Mikrowelle, 3 Stück/Set für Instant Pot Zubehör, Küchenwerkzeug, YMZ Dampfgarer-Gestell, Edelstahl-Regal

#ad
YMZ #ad - Kann auch als Kühlgitter verwendet werden. Perfektes set – dieses dampfkorb-set ist die beste wahl für Sie, um Zeit zu sparen und gesünderes Essen zu essen. Verwendet werden. Zweitens legen sie den dampfkorb auf den Eierständer, dann legen Sie ihn in den Topf zum Dämpfen.

Kleine löcher sind gleichmäßig verteilt, fleisch, topfständer-Rack, Knödel, so dass der Dampf gleichmäßig eindringt, Obst, wodurch das Kochen gleichmäßig und schneller wird. Kann als dampfrost, Eier-Dampfgarer, Trennwand usw. Elegante form und speziell für Zuhause, Bar und Restaurant entworfen. All in One Eierregal. Topfständer? schützt Ihren Schreibtisch vor Hitze. Nützliches eierregal: ein eierhalter mit drei verwendungsmöglichkeiten. Erst können sie 9 eier auf einmal dampfen, ohne zusätzliche Gerichte zu verwenden.

Einhandbedienung einfach. Vielseitig: kann als dampfgestell, das tablett für muffinpfannen, kühlgestell, meeresfrüchte und andere tägliche Gourmetkochen verwendet werden. Abnehmbare unterstützung für einfache lagerung die stützhöhe von 7, 8 cm vermeidet effektiv Lebensmittelkontakt mit kochendem Wasser, der Boden und die Kanten der Halterung sind poliert, 5/3, um Kratzer zu verhindern. Praktische spülklammer: ideal für heiße speisen, teller oder schüssel aus behälter, Elektroherd.
ZnačkaYMZ #ad
VýrobceYMZ #ad

6. Nikou

#ad

Stoh z ušlechtilé oceli a parní hrnec sada na nádobí v domácnosti, Nikou Steamer pánev na vaření parní hrnec koš na zeleninu, 28 cm

#ad
Nikou #ad - Snadná obsluha: snadné praní, obzvlášť vhodné pro rychlý moderní život. Bezpečné a zdravé: parní hrnec s výraznou rukojetí, vysoká teplotní odolnost, žádný zápach, bezpečný a zdravý. Prostřednicový design hrnce: luxusní vzhled. Víceúčelový hrnec může smažit pokrmy, ale také guláš, polévku, guláš. Použitelná metoda vytápění: topení s otevřeným plamenem, infračervené topení, indukční ohřev sporáku, elektrické topení. Viditelné vaření: nový zvýšený kryt z oceli a skleněného polymeru, velká kapacita, viditelné vaření.
ZnačkaNikou #ad
VýrobceNikou #ad
Hmotnost2
Číslo díluCOOKER-447YB
ModelkaCOOKER-447YB

7. TOPINCN

#ad

Dampfer 28CM Edelstahl Korb Suppentopf Einzelschicht Hotpot Küche Kochgeschirr Haushalt Kochen

#ad
TOPINCN #ad - Einzigartiger griff, hohe Temperaturbeständigkeit, kein Geruch, sicher und gesund. Einfach zu bedienen, besonders geeignet für schnelles, leicht zu waschen, modernes Leben. Anwendbare heizmethode: offene Flammenheizung, Infrarotheizung, Induktionsherdheizung, Elektroofenheizung. Stromlinienförmiges Design, luxuriöses Erscheinungsbild. Ein topf mit mehrzweck, kann Speisen dämpfen, aber auch heißen Topf, suppe, Eintopf.
ZnačkaTOPINCN #ad
VýrobceTOPINCN #ad
Výška6.69
Délka10.63
Šířka10.63
Číslo díluTOPINCN842war6b7s
ModelkaTOPINCN842war6b7s

8. Ethedeal

#ad

Ethedeal Parní hrnec 5vrstvý parní hrnec z ušlechtilé oceli se skleněnou poklicí, 26 cm, sada parní hrnec na zeleninu/brambory, multifunkční napařovač, k čištění

#ad
Ethedeal #ad - Vhodné pro indukční sporáky, elektrické sporáky. Stabilní nýtované rukojeti udržují chladnou a usnadňují pohodlné jídlo. Rovnoměrně rozdělené parní otvory zvyšují průtok páry a zabraňují hromadění parní vody. Jednotlivé přísady mohou pojmout najednou. Parní hrnec pro vaření lze rozdělit na 5 druhů různých hrnců 5 vajec, hrnec na polévky, aby vyhovoval vašim různým požadavkům.

5 přihrádek velká kapacita – 5stupňová kapacita nabízí dostatek místa pro mnoho vaření. Vysoce flexibilní víko a komfortní uchopení – víko ve tvaru kopule umožňuje páru zpáru a dosahuje všech úrovní. Je hygienický, s dlouhou životností a nedeformuje se snadno. Odolný materiál z oceli – knoflíkový napařovač je vyroben z ušlechtilé oceli 304 s leštěným zrcadlovým povrchem a má vysokou tepelnou vodivost a efektivní vytápění.

Různé skladné kombinace – může sloužit jako parní hrnec pro potraviny, 2 vajec, 3 vajec, 4 vajec, single vařič, hrnec na polévku a parní hrnec jako sítko pro sedm a mytí potravin. Kompatibilní – dno hrnce je vyrobeno ze 3vrstvého kompozitního materiálu, elektrické keramické sporáky, plynové sporáky, díky čemuž je vynikající energeticky úsporný a rovnoměrně vaří bez horkých míst. Je větší než běžná hrnec na polévku, perfektní pro velké shromáždění a komerční kuchyně.
ZnačkaEthedeal #ad
VýrobceEthedeal #ad

9. Xigner

#ad

Housky, 28 cm, knedlíky, Parní hrnec z ušlechtilé oceli, ryby, mořské plody a další pokrmy, 5patrový parní hrnec se skleněnou poklicí, pro kukuřici, kuře, stříbrný, pára

#ad
Xigner #ad - Snadnější uchování živin: jídlo vařené v páře si uchová více živin a pomáhá vám dobře se jíst. Velký objem: tento parní hrnec je vybaven 4 tlumiči, které mohou napařovat až 4 pokrmy současně, což dokonale řeší problém časově náročného vaření v páře.

Multifunkční hrnec na dno: hrnec má velký objem, ale také k vaření polévek, takže jej lze použít nejen k napařování pokrmů, vody a těstovin atd. Dlouhá životnost: celý parní hrnec je vyroben z leštěné ušlechtilé oceli, která je robustní a snadno nekoroduje, takže může dlouho fungovat. Odnímatelný pro použití: napařovač lze podle potřeby flexibilně sundat. Vhodné pro všechny typy sporáků: náš parní hrnec lze bezpečně používat na indukčních, elektrických, plynových sporácích a podobných sporácích.
ZnačkaXigner #ad
Výška16.54
Délka11.02
Šířka11.02
Číslo díluHG-HSYXF-1171

10. Cabilock

#ad

Na zeleninu, Cabilock 2 ks rýžovar, parní hrnec, multifunkční Čína, silikonový parní hrnec, do kuchyně, bílá, parní odkapávací koš, pro domácnost, do kuchyně, 3 l, mini parní vložka

#ad
Cabilock #ad - Napařovací koš na potraviny: Tento produkt má velkorysý obraz výrobku a praktický design. Rychlé nastavení hrnce: kvalitní parní vařiče mají dlouhou životnost, mohou se po určitou dobu uložit. Parní koš: můžete bez problémů jíst jak teplá jídla, tak chutné pokrmy. Nádobka na páru: lze použít k napařování pokrmů, velmi praktický parní hrnec. Vyberte si jednu pro vaši rodinu. Stojan na hrnce: tento parní hrnec může napařovat knedlíky, housky různé asijské pochoutky současně.
ZnačkaCabilock #ad
VýrobceCabilock #ad
Výška2.36
Délka7.87
Hmotnost0.44
Šířka7.87
Číslo díluMJ206RQ132AI29L9ZXGX
ModelkaMJ206RQ132AI29L9ZXGX