Top 10 Iron Man Maske Kinder – Masky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DC Comics

#ad

DC Comics 6067474 Funktionsmaske Batman

#ad
DC Comics #ad - Diese marke von the global toy and entertainment Company, wurde entwickelt, hergestellt und auf den Markt gebracht, Spin Master, um Kindern auf der ganzen Welt Freude zu bereiten. Spin master achtet besonders darauf, die besten Eigenschaften und Details einer Marke online zu zeigen und widmet sich der Unterstützung ihrer Produkte. Spin master entwickelt ihre Marken mit Innovation.
ZnačkaDC Comics #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška12
Délka10
Šířka5.3
Číslo dílu6067474
Modelka6067474

2. Hasbro

#ad

Stříbrná, Star Wars Hasbro Wars The Black Series The Mandalorian elektronická prémiová helma produkt na hraní rolí, jedna velikost

#ad
Hasbro #ad - Elektronické světelné efekty: tato reprodukce mandalorianovy přilby inspirovaná sérií má odnímatelnou kapesní svítilnu a červená světla uvnitř, která lze aktivovat, zatímco helma stojí vzhůru nohama. Mandalorian: jeho tělo je chráněno beskarovým brněním, jeho obličej je ukrytý za maskou s průhledným otvorem ve tvaru T a jeho minulost je zahalena mýty. Elektronická helma: tato helma v originálním měřítku s detailním designem inspirovaným sérií, vnitřním polstrováním a nastavitelným tvarem je skvělým rozšířením každé kolekce Star Wars.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška11.02
Délka10.63
Hmotnost3.75
Šířka11.81
Číslo díluF0493
ModelkaF0493

3. Marvel

#ad

Marvel Legends Series elektronická Star-Lord Premium helma se světlem a zvukem, zboží pro dospělé

#ad
Marvel #ad - Přizpůsobitelná velikost: elektronická helma na hraní rolí má nastavitelné vnitřní polstrování, aby se přizpůsobila většině velikostí hlavy. ElektronickÁ prÁvnÍ hra: prémiová helma ze série Marvel Legends zaujme stupnicí 1:1 a je inspirována hvězdným zjevením v MCU.

Zvukové efekty: po stisknutí tlačítka lze aktivovat charakteristické zvuky na elektronické helmě Star-Lord Premium z řady Marvel Legends a vydat se do galaktického dobrodružství. Helma má detailní detaily a dekor. KosmickÉ svĚtlovky: stisknutím tlačítka na straně helmy se aktivují červené LED světelné efekty, aby se připravily na bitev. AutentickÉ detaily k instÁtnÍ: s touto helmou Marvel Legends se mohou vybavit fanoušky Star-Lord jako Peter Quill.
ZnačkaMarvel #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.51
Délka9.49
Hmotnost2.16
Šířka14.02
Číslo díluF6485
ModelkaF6485

4. KYEDAY

#ad

Cosplay Halloween Maske Fit Party Musik Festival Zubehör, KYEDAY Punk Maske Cosplay für Herren

#ad
KYEDAY #ad - Halloween odst helme maske ist geeignet für halloween, Themenpartys, Geburtstagsfeiern und andere Urlaub Cosplay, es ist so cool, Street Shooting, Disco, das Tragen wird definitiv zum Mittelpunkt des Publikums werden.

Es wird ihre sicht nicht behindern, während Sie es tragen. Hochwertiges materialdiese punk-Maske ist aus hochwertigem PC, hart und langlebig, als erste Wahl für gruselige Halloween-Masken. Futuristische punk-cosplay-maske passt für die meisten kopfgrößen wie Männer, Frauen, Teenager und ältere Kinder und kann mit einem Klettverschluss angepasst werden, der um den Kopf geht. Es ist angenehm zu tragen und belastet den Kopf nicht. Cyber-maske: sie können deutlich durch das Visier sehen, obwohl es schwarz ist. Die maske wird mit einer passenden Kopfbedeckung geliefert.
ZnačkaKYEDAY #ad
VýrobceKYEDAY #ad

5. megoo

#ad

Megoo LED maska s transformací gesta sensing, elektronické digitální světlo up glow pro Halloween rave maškarní maškarní karneval, kostým, dospělé, cosplay, skvělé masky pro děti, DJ party

#ad
megoo #ad - Vhodná pro dospělé a děti. Přitáhněte pozornost všech: maškarní led maska se hodí pro mnoho příležitostí, diskotéky, rave party, narozeniny, kluby, halloween, hraní rolí, festivaly a akce, kostýmové party, noční kluby, můžete je nyní ukázat ve tmě.

50 režimů animace: naše led světelná maska s maškarní colplay je vybavena 50 animačními režimy, podle nálady můžete přepnout do dynamického zobrazovacího režimu. Celou noc budete středem pozornosti, všichni na vás budou zírat. Animační výměna: můžete pohybovat rukou před led maskou nebo použít tlačítko na zadní straně pro změnu animačního vzoru. Nastavitelná a pohodlná: naše led maska rave cosplay byla navržena s lehce nastavitelnými ramínky, aby se přizpůsobila všem tvarům obličeje.

Svítící led maska má na vnitřní straně čela pěnu, aby se pohodlně držela i při delším nošení. Svítící maska bez poškození uv zářením, bez zápachu, bezpečné použití. Vysoce kvalitní materiály: tato led maska na halloween je vyrobena z odolného plastu, dlouhá životnost, není horká a nezpůsobuje únavu očí, žádné nepříznivé účinky na lidské tělo. Naše digitální led masky jsou velmi lehké s úžasnými 185 g s kvalitními PVC a LED světelnými perlami.
Značkamegoo #ad
Výrobcemegoo #ad
Výška1.18
Délka6.69
Hmotnost0.41
Šířka8.07
Číslo díluSRGB001
ModelkaSRGB001

6. MOYACA

#ad

Narozeniny, Cosplay, MOYACA LED maska se zvukovými efekty a rozpoznáváním gest, maškarní akce, transformační osvětlená hudební maska se zvukovými efekty pro halloweenské rave kostýmy, Vánoce, DJ party

#ad
MOYACA #ad - Rozpoznání gest a tlačítka multicontrol pro jednodušší použití: obsahuje síťový vypínač, spínač pro změnu předchozího vzoru následující vzor a spínač pro hudební zvukové efekty. První aplikace vyžadují dobu nabíjení 3–4 hodiny ps: USB typ C Chargining: 5V/1A, cca 8–10 hodin při plném provozu.

Rohovka se nachází nad maskou. Světlé a živé barvy spolu s vynikající grafikou a animacemi a hudebním efektem, zajistí, který se hodí k atmosféře, má na vnitřní straně polstrování v houbě, má dlouhou životnost i dlouhou životnost, že na sebe přitáhnete všechny pohledy. Skvělý výběr dárků a vynikající prodejní servis: udělejte z naší moyaca led hudební masky ideální dárek pro vás, karneval a jiné příležitosti. Veselá a technologická maska se zvukovými efekty: přidali jsme zvukové efekty pro různé vzory masky, a tento upgrade může lépe odrážet barevný smysl pro technologii a hratelnost MoyacA-LED hudební masky.

Pokud se zobrazí "X", gesto se vypne. Naše osvětlená celoobličejová maska je nejúžasnější kostýmovou a cosplay maskou, která přitahuje všechny pohledy. Pomocí zvukového spínače můžete zvuk zapnout nebo vypnout. Naše led hudební maska používá 296 high-light světelných perel a 2727 RGB LED lampových perel. Naše osvětlená hudební maska je perfektní pro každou příležitost.
ZnačkaMOYACA #ad
VýrobceMOYACA #ad
Číslo díluMO-music1

7. Hasbro

#ad

Hasbro Legends Series Spider-Man elektronická Iron Spider helma se svítícíma očima, Multi, F0201, 6 nastavení světla a nastavitelný tvar

#ad
Hasbro #ad - Helma ze série marvel legends: helma na hraní rolí rozšiřuje sbírku každého fanouška. Prémiová helma s nastavitelným tvarem: prémiovou helmu lze přizpůsobit většině velikostí hlavy a představuje detailně navržený design interiéru.

Pavočivé oči svítí červeně nebo modře: tato prémiová helma v měřítku 1:1 má 2 LED, aby oči rozzářily červeně nebo modře. 6 nastavení světla je možné. Inspirována železným pavoukem z vesmíru marvel cinematika: helma na hraní rolí čeká světelnými efekty a je inspirována technologií Iron Spider, kterou vyvinul Tony Stark a která se objevuje v Marvel Cinematic Universe.

6 různých nastavení světla: led čočky svítí 6 různými způsoby: červeně nebo modře v jemné, střední nebo intenzivní barvě. Představuje vysoce kvalitní design, který člověk zná a očekává od produktů řady Marvel Legends.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.51
Délka9.49
Hmotnost3.31
Šířka14.02
Číslo díluF0201
ModelkaF0201

8. Ompusos

#ad

Ompusos LED maska s ovládáním gesty – digitální maska na Halloween & rave, LED elektronická maska pro děti a dospělé, hudební festivaly dospělé, ideální na party, Cosplay

#ad
Ompusos #ad - 50 vzorů – led maska má 25 dynamických režimů zobrazení a 25 statických zobrazovacích obrázků, přechod barev, hladký a vícebarevný, hladká. Perfektní led maska – led maska pro dospělé a děti má celoobličejový design s nastavitelným řemínkem, který je velmi vhodný pro cosplay, narozeniny, nejskvělejší dárek, halloween, elektronické hudební festivaly a jiné příležitosti.

Pokud se zobrazí "x", pokud se na obrazovce zobrazí "OK", a pak ručně zakryjte senzorový spínač, gesto je vypnuto. Je to perfektní, karneval, maškarní akci, vánoce, překvapivý, party, také oblíbený kostým & Cosplay oblečení hračka maškarní maska pro muže. Podporuje gesta – stiskněte tlačítko power, pak můžete použít gesta pro změnu obrazu obrazovky. První použití vyžaduje dobu nabíjení 3 – 4 hodiny Ps: USB typ C charginging: konektor 5 V/1 A, bez poškození těla. Led obličejová maska je nejúžasnější kostýmy a maska na oblečení cosplay, barevný přechod, blesk, blesk, maska může být nastavena na jednu barvu, přitahuje pozornost každého.

Prodejní servis – led obličejová maska prošla 100% kontrolou kvality, halloween, musíte znovu stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí, party, obraťte se prosím přímo na tým Ompusos Service, váš pobyt bude příjemný "halloween, Nový rok Cosplay, narozeniny, maškaráda, pokud máte nějaké chyby v případě LED masky, než opustíte továrnu. Typ c charging – led maska používá vysoké světlo, maska je velmi klidná při práci, elektronická digitální maska se nestará o spotřebu baterie, může trvat cca 8 – 10 hodin, 234 světelných perel a 3535 RGB LED žárovek. Je světlo až maškarní masky velmi překvapivým dárkem.
ZnačkaOmpusos #ad
VýrobceOmpusos #ad
Číslo díluMask1

9. Depointer Life

#ad

Anpassbarer glänzender Maske, Unisex, Depointer Life LED-Maske mit Bluetooth-kompatibler App-gesteuerter

#ad
Depointer Life #ad - Shining mask kann text eingeben, nach links bewegen und nach rechts bewegen. Zum selbermachen: sie können verschiedene muster zeichnen, einschließlich fester Anzeige, die Sie mögen, Textspringen, die auf der Maske angezeigt werden, der vier Anzeigemodi hat, und hochladen, sehr lustig.

Glänzende maske hat 45 dynamische anzeigemodi und 70 statische anzeigebilder, blitz, Farbverlauf, glatt und mehrfarbig eingestellt werden. Nach dem verbinden mit der led-maske mit bluetooth-kompatibel, LED-Maske kann auf einzelne Farbe, kann sie über die SHINING MASK App programmiert werden. Glänzende maske verwendet 2074 lampenperlen und 2121 rgb-led-lampenperlen.

Erste anwendungen müssen ladezeit für 5 Stunden aufgeladen werden Ps: USB-Typ-C-Aufladung: 5 V/1 A, ca. Die glänzende maske kann bei jedem anlass verwendet werden, Geburtstage, Clubs, wie Partys, Rave-Partys, Discos, Festivals und Veranstaltungen. Unterstützt gestenerkennung, sie können verschiedene Muster / Bilder ändern, indem Sie Ihre Hand über die Maske winken. 12 stunden bei voller Laufzeit.
ZnačkaDepointer Life #ad
VýrobceDepointer Life #ad
Číslo díluDepointer Life01

10. Rubie's

#ad

Einheitsgröße für Kinder, Halbmaske, Rubie's Offizielle Disney-Kostümmaske Black Panther aus Marvels Endgame

#ad
Rubie's #ad - Offizielles disney-produkt von Rubie's, Maske Black Panther aus Marvels Endgame. Offiziell lizenzierte produkte von rubie's wurden gemäß aller erforderlichen europäischen und britischen Standards getestet, inklusive EN71 und REACH. Produkt mit us-design und us-größen für Kinder, Maske in Einheitsgröße. Das produkt enthält eine geformte Maske Black Panther, Halbmaske, offene Rückseite mit Verschluss. Bitte beachte, dass alle offiziellen Produkte von Rubie's in der Markenverpackung von Rubie's geliefert werden.
ZnačkaRubie's #ad
VýrobceRubie'S #ad
Výška4
Délka16
Šířka10
Číslo dílu200423_NS
Modelka200423_NS