Top 10 Kasettenabzieher Fahrrad Shimano – Ruční nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Park Tool

#ad

Park Tool Park Tool FR-5.2 ZK-Abzieher Shimano Kassetten Park Tool Park Tool FR-5.2 ZK-Abzieher Shimano Kassetten

#ad
Park Tool #ad - Hitzebehandelter Werkzeugstahl. Dünnwandige konstruktion ermöglicht die Verwendung ohne Entfernen von Kegeln und Kontermuttern. 2, 5 cm sechskantfuß passt auf Schraubenschlüssel, Sockel oder Schraubstock. Passend für werkzeugbeschläge mit 12-verzahntem 23, 4 mm Durchmesser. Passend für kassetten-verschlussringe der meisten Marken einschließlich Shimano, SRAM einschließlich 1x, SunRace, SunTour und Chris King sowie Shimano Scheibenbremsverriegelungsringe.
ZnačkaPark Tool #ad
VýrobcePark Tool #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost0.1
Šířka0.01
Číslo díluQKFR52
ModelkaQKFR52
ZárukaKein.

2. SHIMANO

#ad

Shimano Nářadí stahovák kliky TL-FC11, černá, jedna velikost

#ad
SHIMANO #ad - Stahovák lze otáčet pomocí 15mm kuželového klíče nebo 8mm vnitřního šestihranu. Stabilní, odolný díky tvrzené oceli. Věci, které jsou stejně důležité jako komponenty: profesionální nářadí. Stahovák kliky tl-fc11 pro čtyřhranné kliky. Pro stažení čtyřhranných klik z vnitřního ložiska.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceSHITF|#Shimano #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluSHI-D-Y13098210
ModelkaTLFC11

3. BBB

#ad

černo-stříbrná, BBB Cycling LockOut stěrka na ozubený věnec Shimano kompatibilní Odstraňuje kazetové uzavírací kroužky a systémy kotoučových brzd Center Lock BTL-12S

#ad
BBB #ad - Kvalita konstrukce: všechny nástroje na kolo BBB Cycling jsou vyrobeny s dlouhou životností a perfektně se hodí pro všechny opravy na kole. Protiskluzová rukojeť: rukojeť kraton usnadňuje držení a práci s pevným a pohodlným uchopením.

Dokonalá kombinace: tento nástroj na opravu jízdních kol funguje perfektně s bičem na řetěz na gymnastiku BTL-11 nebo s kazetovými kleštěmi T-RexGrip BTL-122 od BBB Cycling. Kompatibilita: tento dílnový nástroj odstraňuje kazetové uzavírací kroužky z kompatibilních kazet Shimano se 7, 9, 8, 10, 11 nebo 12násobným zapojením. Snadná montáž: tento nástroj pro odstranění kazetových uzávěrů kompatibilních kazet Shimano a systémů kotoučových brzd Center-Lock.
ZnačkaBBB #ad
VýrobceBBB Cycling #ad
Výška3.86
Délka4.13
Hmotnost0.62
Šířka12.99
Číslo díluBBB BTL-12S Variant
Modelka2.977.451.201

4. SHIMANO

#ad

SHIMANO TL-FW30 stahovák pro volné ozubené věnce, stříbrný, 24 mm

#ad
SHIMANO #ad - K montáži a demontáži volnoběžných ozubených věnců. Pro vidlicové klíče 24 mm. Kvůli různým rozměrům nelze použít pro uzavírací kroužky. Stahovák tl-fw30 pro volnoběžné ozubené věnce.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceSHITF|#Shimano #ad
Výška0.75
Délka5.75
Hmotnost0.1
Šířka4
Číslo díluFBA_TLFW30
ModelkaTLFW30
Zárukažádné

5. BBB

#ad

BBB Unisex-Adult nástroj tlačí nýty řetězu, černá, jednotná velikost

#ad
BBB #ad - Profesionální kvalita: tento profesionální nástroj na nýtování řetězu jízdního kola je perfektní pro náročné cyklisty. Kompatibilita: Řetězové kleště fungují s každým řetězem, také s 12stupňovými koly.

Speciálně vyrobeno: vybaveno speciálním adaptérem, aby byl kompatibilní také s řetězy jízdních kol Campagnolo. Je plně nastavitelná na velikost řetízku. Kvalita konstrukce: všechny cyklistické nářadí BBB jsou vyráběny s dlouhou životností a perfektně se hodí pro všechny opravy na kole. Protiskluzová rukojeť: kratonová rukojeť usnadňuje držení a práci s pevnou a pohodlnou přilnavostí. Integrovaný řetězový hák drží články během montáže.
ZnačkaBBB #ad
VýrobceBBB Cycling #ad
Výška0.75
Délka5.31
Hmotnost0.57
Šířka3.82
Číslo díluBTL-55
ModelkaBTL-55

6. Mimoke

#ad

Sunrace und Anderen 12 Rillen, Mimoke Werkzeug zum Entfernen von Kassetten & Ritzel, kompatibel mit Shimano

#ad
Mimoke #ad - Wenn sich der anschluss mit den Zahnrädern dreht, handelt es sich um ein Freilaufsystem. Professionelles und praktisches werkzeug zum Entfernen von Fahrradlenkrädern. Kassette oder freilaufrad? um festzustellen, ist es ein kassettensystem.

Die dünnwandige konstruktion ermöglicht eine Verwendung ohne Entfernen von Konen und Kontermuttern. Gute kompatibilit t kompatibel mit shimano, Sun Race, Saches und anderen Freirädern ähnlich 12 Rillen. Drehen sie die Ritzel nach hinten. Einfach zu bedienen verwenden sie jede ½ zoll Antriebsratsche oder 21 mm Schraubenschlüssel, um das Werkzeug zu drehen Maulschlüssel, Schraubenschlüssel usw.

Hohe qualität – wärmebehandelte Werkzeuglegierungsstahlkonstruktion für eine lebenslange Nutzung. Nicht kompatibel mit Kassettenverriegelungsringen. Wenn sich der beschlag des werkzeugs mit den Ritzeln nicht dreht, welches Typ des Hinterrad-Ritzelsystems Sie haben, suchen Sie das passende Werkzeug auf dem Ritzel-Set.
ZnačkaMimoke #ad
VýrobceMimoke #ad
Výška0.83
Délka1.77
Hmotnost0.13
Šířka0.83

7. SHIMANO

#ad

SHIMANO Unisex – nástroj pro dospělé Tl-lr10, ráčnový držák 1/2", stříbrný

#ad
SHIMANO #ad - Hmotnost balení: 77, 18 g. Země původu:- Japonsko. Rozměry balení d x š x v: 14, 0 m x 10, 0 m x 2, 8 m. Barva: stříbrná.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceShimano #ad
Výška1.97
Délka4.72
Hmotnost0
Šířka1.97
Číslo díluTLLR10
ModelkaTLLR10
ZárukaŽádná záruka výrobce.

8. NOKDAL

#ad

NOKDAL Kazeta na kolo nářadí stahovák kazet stahovák pastorku jízdní kolo stahovák ozubeného věnce šroubovací věnec kompatibilní s kazetami a pastorkem Shimano Sunrace

#ad
NOKDAL #ad - Mnohostranné použití: stahovák na vratný věnec horské kolo, 10, 9, saches, také vhodná pro jiné setrvačníky 5, 8, 6, Sun Race, řetězový bič a stahovák je kompatibilní se Shimano, 7, DNP a dalšími podobnými setrvačníky 12 spline, 11krát.

S naším nástrojem na odstraňování setrvačníků na kolo můžete své kolo rychle a efektivně opravit. Vysoce kvalitní materiál: kazetová stěrka je vyrobena z tvrzené uhlíkové oceli s vysokou odolností proti torzi, dlouhodobým kovovým leskem, odolností proti oxidaci a korozi a dlouhou životností. Tip: stahovák pastorku jízdního kola je vhodný pro všechny typy jízdních kol, včetně horských a závodních kol.

Snadná obsluha: snadná obsluha, řetězový bič a stahovák jízdního kola, není nutné odstraňovat kužel a pojistnou matici, abyste mohli používat nástroj pro montáž na setrvačník. Před nákupem prosím zkontrolujte rozměry. Nepostradatelný nástroj: horské kolo lze použít k utažení šroubů na setrvačníku.
ZnačkaNOKDAL #ad
VýrobceNOKDAL #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílullcxgj-1
Modelkallcxgj-1

9. cycling essntls

#ad

Cycling essntls Premium sada stahováků řetězových bičů a kazet – praktická sada nářadí z řetězového biče a stahováku kazet, klíč s nářadím pro výměnu kazety na kolo

#ad
cycling essntls #ad - Kazetu SRAM. 100% spokojenost – máte-li dotazy k použití, jednoduše se zaregistrujte! s našimi odbornými znalostmi vám pomůžeme. Snadná manipulace – díky dlouhé páce řetězového biče se síla dobře přenáší a dokonce i velmi pevně sedící kazeta na kolo se dá dobře uvolnit.

Pro momentový klíč nebo lze použít s 21mm otevřeným klíčem. Pokud z nějakého důvodu nebudete s naším nářadím plně spokojeni, dostanete peníze zpět během prvních 12 týdnů! Dobré uchopení – žádné nepříjemné sklouznutí z rukojeti a žádný nepříjemný plast v ruce! Rukojeť řetězového biče je ergonomicky tvarovaná a mimořádně dobře uchopitelná. Díky tomu je kazeta na kolo bezpečně pod kontrolou. Stabilní a trvanlivý – bič řetězu a stahovák ozubeného věnce jsou díky zpracování vysoce kvalitních materiálů obzvlášť stabilní.

Kromě toho funguje stahovák kazet jako nástroj Centerlock Lock Ring s vnitřním ozubením. Kompatibilní – tato sada nářadí funguje se všemi 7, 10, 8, 11, 9, 12násobnými spínači s kazetami shimano HG s volnoběhem. Díky tomu vydrží tvrdý šroubovák bez problémů všední den. Můžete tedy vyměnit např. Stahovák má 1/2 palce nástroj např. Od nynějška nemusí vaše kolo do dílny, aby vyměnilo kazetu.
Značkacycling essntls #ad
Výrobcecycling essntls #ad

10. SuperB

#ad

černá, SuperB Uni TB-1045 stahovák zubů s volným chodem

#ad
SuperB #ad - Pro 5-, 6- a 7násobný volnoběžný věnec index. Vnější průměr: 22 mm. Vnitřní průměr: 19, 8 mm. Pro 7násobnou kazetu index. Vhodné pro ozubené věnce shimano Hyperglide nejedná se o originální náhradní díl Shimano. Z crv oceli.
ZnačkaSuperB #ad
VýrobceSUPFE|#SuperB #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.11
Šířka1
Číslo díluTB-1045
ModelkaTB-1045