Top 10 Klemmbausteine Gebäude – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Harry Potter Hogwarts Icons, Collectors' Edition 76391 Sammlerstück 20 Jahre Jubiläum Set für Erwachsene 3010 Teile

#ad
LEGO #ad - Der bau besteht aus ikonischen artefakten: harrys Zauberstab und Brille, Tom Riddle's Tagebuch, ein Tablett mit Tränken, dem goldenen Schnatz und einem Hogwarts-Schal. Jahrestag mit 3 Harry Potter goldenen Minifiguren zum Sammeln.

Auf diesem bezaubernden ensemble sitzt Hedwig die Eulenfigur, die eine begehrte Einladung zum Harry Potter Hogwarts Schloss hält. Dieses seltene lego harry potter sammler-Set mit goldenen Minifiguren ist eine außergewöhnliche Geschenkidee oder Geschenk für Erwachsene und Jugendliche. Feiern sie die magie von Harry Potter mit diesem speziellen Sammler-Edition-Set, Prof. Inklusive dumbledore, ein ständer verziert mit einer fliese, die 20 jahre lego harry potter feiert.

Der schulschal ist anpassbar passend zu jedem Hogw! Arts House; 5 Flaschen Tränke enthalten Gillyweed, Felix Felicis 'Liquid Luck' & Polyjuice. Gonagall & rubeus hagrid Minifiguren, das die perfekte Flucht aus der Muggelwelt bietet. McC. Dieses neue, seltene lego harry potter set für Erwachsene erinnert an den 20 .
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška4.88
Délka22.91
Hmotnost10.93
Šířka18.9
Číslo dílu6349254
Modelka6349254

2. LEGO

#ad

Lego 40567 úkryt v lese, Forest Hideout

#ad
LEGO #ad - Obsahuje novější prvky, jako je dlouhý rohovník v černé barvě, pro vytvoření větví, modrá střecha se skládá ze čtyř 1 x 8 dlaždic.

Mužská figurka má kotlety a nosí zelený klobouk Forestmen, druhá žena má dlouhého, hnědého koně a meče. Výročí skupiny lego touto poctou klasické sadě Forrestmen Hideout ze zámkového systému z roku 1988. 2 minifigurky mají zelené nohy a trup s červenými pažemi a červeným potiskem kolem krku. Oslavte 90 Je to skvělý sběratelský kousek dárek pro fanoušky originální sady 6054-1 s názvem Forestmen's Hideout. Použití velmi jednoduchých cihel – 1 1 kulaté cihly nad sebou na okna mu dodávají pocit textury.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.36
Délka10.24
Hmotnost0.44
Šířka5.51
Číslo dílu40567
Modelka40567

3. LEGO

#ad

Tower Bridge, LEGO 21034 Architecture London Set, muže a ženy, nápad na dárek pro sběratele, stavebnice pro dospělé, Big Ben, dekorace do domácnosti a kanceláře, stavebnice Skyline s London Eye

#ad
LEGO #ad - Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.

Včetně sešitu s informacemi o designu, architektuře a historii budov. Postavte si detailní model lego architecture londýnského panoramatu se svými slavnými symboly! Stavebnice lego pro dospělé a děti od 12 let obsahuje Národní galerii, Nelsonův sloup, London Eye, Big Ben a Tower Bridge. Londýnská temže je znázorněna průhlednými LEGO kameny na základní desce. Tato lego sada nabízí hodnotný a relaxační zážitek ze stavby a je atraktivní dekorací do domácnosti nebo kanceláře.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka2.4
Číslo dílu21034
Modelka21034
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

4. LEGO Toys

#ad

LEGO Classic Large Creative Brick Box

#ad
LEGO Toys #ad - Všechny zobrazené modely lze z této sady sestavit současně. Buďte kreativní se sadou stavebních kostek lego clic s velkým výběrem kostek ve 33 různých barvách.

Všechny vyobrazené modely lze z této sady sestavit současně. Dodávka v praktickém úložném boxu z plastu. K speciálním dílům patří 2 různě velké zelené základní desky, 3 sady očí, 6 pneumatik a 6 ráfků. Speciální kusy podporují nápadité stavění. 709 dílů. Sada s velkým výběrem kamenů ve 33 různých barvách. K speciálním dílům patří 2 různě velké zelené základní desky, 3 sady očí, 6 pneumatik a 6 ráfků. 709 dílů. Dodávka v praktickém úložném boxu z plastu.
ZnačkaLEGO Toys #ad
VýrobceLego #ad
Výška7.09
Délka14.57
Hmotnost2.2
Šířka10.31
Číslo dílu10698
Modelka6102215

5. LEGO

#ad

ARVONO pouzdro na mobilní telefon, neklouzavé měkké silikonové pouzdro pro SM32 hnědé

#ad
LEGO #ad - International products have separate terms, and language of product, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.

Servieren sie eis-leckereien – kinder können helfen, den Van zu fahren, Eiswaffeln und Eis am Stiel aus dem Servierfenster zu servieren und dem Skateboarder bei der Durchführung cooler Tricks zu helfen. Farbenfroher eiswagen – verfügt über einen lebendigen Eiswagen mit lustigen Aufklebern, abnehmbarem Fahrerkabinendach und weit öffnenden Seitentüren für fantasievolles Spielen. Summer fun toy - this truck toy for 5+ year old girls and boys lets kids enjoy summer fun with an easy-access van interior and a removable van roof.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.32
Hmotnost0.73
Šířka7.52
Číslo dílu60253
Modelka6288839

6. LEGO

#ad

Muže a ženy, modelářská sada s Eiffelovou věží, dekorace do domu a kanceláře, LEGO 21044 Architecture Paris, kolekce panoramat, Champs-Élysées a modelem Louvre, nápady na dárky pro sběratele

#ad
LEGO #ad - Tato modelářská sada pro dospělé a děti od 12 let je užitečným a relaxačním stavebním zážitkem a krásným dekoračním kouskem pro každý dům. Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.

Stavebnice lego architecture ctí svět architektury kameny LEGO a nadchnou všechny, design, kteří se zajímají o cestování, architekturu a historii. Přiložený průvodce obsahuje informace o designérovi, architektuře a historii jednotlivých budov.

Každý model panoramatu je proveden v realistických barvách a je dimenzován tak, že relativní velikost obsažených konstrukcí je zobrazena v měřítku. Obsahuje detailní model pařížského panoramatu včetně vítězného oblouku, Eiffelova věž a Louvre, Tour Montparnasse, Champs-Élysées, Grand Palais, jakož i trávy a stromů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.83
Hmotnost0.44
Šířka10.31
Číslo dílu21044
Modelka21044
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

7. LEGO

#ad

LEGO Architecture Freiheitsstatue, Modellbausatz, großes Set, eignet Sich als Home- und Büro-Deko, New York Souvenir, Geschenkidee für Kinder und Erwachsene 21042

#ad
LEGO #ad - Das beiliegende heft enthält informationen über das design, die Architektur und die Geschichte des Bauwerks; Nur in englischer und französischer Sprache; Das Heft kann in anderen Sprachen auf LEGO.

Com/architecture heruntergeladen werden;. Dieses lego architecture Set bietet ein anspruchsvolles und lohnendes Bauerlebnis. Dieses set enthält mehr als 1;685 LEGO Teile. Die lego architecture produktlinie ist eine hommage an die Welt der Architektur in Gestalt von LEGO Steinen und spricht jeden an, Architektur, der sich für Reisen, Geschichte und Design interessiert;. Das modell ist 44 cm hoch, 14 cm breit und 14 cm tief. Enthält einen aufwendig nachgebildeten sockel mit schilden und Säulenbalkonen sowie die Statue mit dem Spitznamen „Lady Liberty“, eine siebenstrahlige Krone, die ein wallendes Gewand, die legendäre Tafel sowie eine goldene Fackel trägt;.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška13.94
Délka7.52
Hmotnost2.98
Šířka4.65
Číslo dílu21042
Modelka21042
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

8. LEGO

#ad

LEGO 10262 James Bond Aston Martin DB5 autíčko na hraní, stavebnice

#ad
LEGO #ad - Zatáhněte za řadicí páku dozadu, abyste kulomety dostali do předních blatníků. Otočte poznávací značky, vyjeďte neprůstřelné zadní sklo a vyjeďte na kola odřezky na pneumatiky. Patří sem stříbrné přední a zadní nárazníky s bubnovým lakováním, paprsková kola ve stříbrné barvě, výklopný kryt zavazadlového prostoru, neprůstřelné zadní sklo, výklopná kapota, rotující poznávací značky, jako je funkční odstřeďovací sedadlo, výklopné dveře a spousta pomůcek Jamese Bonda, kulomety v předních blatnících a na kolech.

Autentická replika sportovního vozu aston martin db5 z roku 1965, který má klasický design. Pořiďte si tuto repliku aston martina db5 z klasiky Jamese Bonda "Goldfinger" – skutečný sběratelský kousek pro každého fanouška.

Otevřete kapotu motoru a podívejte se na detailní sériový motor se šestiválcovým motorem. Namontované na pneumatiříříří. Vytáhněte zadní nárazník dozadu, abyste nezvaní spolujezdci katapultovali se sedadlem pro odstřeďování. Tato sada obsahuje více než 1 290 dílů a je vhodná pro fanoušky od 16 let. Model lego james bond aston martin db5 má kromě toho výklopné dveře a detailní interiér se sklopným sledovacím počítačem a přihrádkou na dveře s telefonem.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška11.1
Délka18.9
Hmotnost3.31
Šířka3.58
Číslo dílu10262
Modelka10262
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

9. LEGO

#ad

LEGO Architecture New York City 21028, Build It Yourself New York Skyline Model Kit for Adults and Kids 598 Pieces

#ad
LEGO #ad - Die mitgelieferte broschüre enthält informationen über den Designer, die Architektur und die Geschichte jedes Gebäudes sowie historische Fakten über New York City und sein architektonisches Erbe Englisch. Maße h x b x t: 26 x 25 x 4 cm. Mit dem flatiron building, empire State Building, chrysler Building, One World Trade Center und der heitsstatue. Beinhaltet einen 4 x 32 gefliesten Sockel mit dekorativem New York City Namensschild.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.32
Hmotnost1.15
Šířka7.52
Číslo dílu21028
Modelka6135673
Zárukamanufacture warranty

10. LEGO

#ad

Kinder zum Valentinstag-Basteln, LEGO 40522 Valentins-Turteltauben, als Tier-Spielzeug zum Bauen oder Deko

#ad
LEGO #ad - Mit diesem lego valentine lovebirds spielzeug zum bauen für kinder ab 8 Jahre können Kinder eine Hommage an die Romantik, mit 2 niedlichen Turteltauben, die auf einem mit rosa Herzen und Blumen geschmückten Zweig sitzen, bauen und ausstellen.

Tbd. Dieser liebevolle modellbausatz mit tier-figuren zeigt 2 farbenfrohe Wellensittiche mit grünen Flügeln, roten Schnäbeln, orangefarbenen und gelben Köpfen sowie einen 'schwebenden' roten Ballon als Symbol für ihre Liebe. Wenn der bau abgeschlossen ist, können die kinder ihre Liebe zum Valentinstag-Basteln mit diesem Set stolz zur Schau stellen, das sich gut als Ausstellungsstück für das Kinderzimmer eignet.

Die modell-vögel sitzen auf einem braunen ast, grünen Blättern und roten Blumen bedeckt ist, der mit rosa Herzen, während das große Herz als Valentinstag-Deko mit einer transparenten Halterung hochgehalten wird. Das lego valentine lovebirds tier-spielzeug ist ein tolles Valentinstag-Geschenk für Kinder, um den Valentinstag oder einen anderen herzlichen Anlass zu feiern.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka5.55
Hmotnost0.51
Šířka4.8
Číslo dílu6380171
Modelka6380171
ZárukaTBD