Top 10 Kräuselkrankheit Pfirsich Spritzmittel – Zahradní fungicidy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Evergreen Garden Care Deutschland GmbH

#ad

Plně systémový, připravený k použití postřikovací prostředek s preventivním a léčebným účinkem, CELAFLOR® bez plísní Saprol® růže AF 2,25 l

#ad
Evergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad - S preventivním a léčebným účinkem. Iroké a dlouhé účinné. S prodlouženým účinkem a dlouhodobým účinkem. Není nebezpečný pro včely. Připraveno k použití – vždy rychle po ruce.
ZnačkaEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
VýrobceEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
ModelkaAF 2

2. Compo

#ad

Okrasných rostlin, boj proti houbovým chorobám růží, bylinek, 750 ml, COMPO AF, připravených k použití, fungicid

#ad
Compo #ad - Může vyvolat alergické reakce. Přípravek na ochranu rostlin používejte opatrPřed použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Použití pouze v plné, schválené koncentraci, skladování v chladu, suchu a mrazu v originálním balení, není nebezpečné pro včely, likvidace prázdného obalu ve sběru recyklovaných látek.

Rozsah dodávky: 1 compo duaxo růže bez plísní af, láhev s rozprašovačem připravená k použití, 750 ml, výr. Vysoce účinný prostředek proti plísním neohrožující včely k boji proti skvrnám na listech, hlodavce, padlí, rzi a dalším houbovým chorobám na růžích, okrasných rostlinách a bylinkách. Obsahuje 1, 2-benzothiazol-32H-on. Preventivní a léčebný účinek: ochrana před začátkem a zastavením stávajícího napadení, ideální okamžitý a trvalý účinek díky optimálnímu vstřebávání účinné látky s efektem uložení, také ochrana nového výboje, vhodné pro skleníky a zahradu.

č. Snadná manipulace: rovnoměrné stříkání suchých listů shora a zdola s předem protřepanou lahví s rozprašovačem četnost použití v závislosti na nemoci, použití nejlépe ve večerních hodinách.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška10.24
Délka2.87
Hmotnost1.76
Šířka4.53
Číslo dílu20657
Modelka20657

3. Substral

#ad

Připravený k použití sprej proti plísním na růžích, 750 ml, Substral Celaflor Saprol Rose AF

#ad
Substral #ad - Přípustné číslo: 006867-62 | přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. Zachycuje výhonky na zimostrázu a jiné nemoci skvrn na okrasných rostlinách.

Vynikající receptura účinku díky dvěma účinným látkám s dlouhodobým účinkem – není nebezpečný pro včely. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Respektujte prosím varovné pokyny a bezpečnostní rady v návodu k použití. Plně systémový postřik růží připravený k použití s preventivním a léčebným účinkem. Bojuje také s pravými plísněmi a rezavými houbami na okrasných rostlinách v přírodě, pokoji, balkoně a skleníku. Použití povoleno neprofesionálními uživateli. Bojuje proti třem typickým chorobám růží plíseň, růže a hvězdicové saze.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceCelaflor #ad
Výška2.36
Délka10.63
Šířka4.33
Číslo dílu35280
Modelka35280

4. Celaflor

#ad

Rosy a rez, jako je plíseň, proti plísňovým chorobám růží, 250 ml, Celaflor Saprol bez plísní růží

#ad
Celaflor #ad - Přípustné číslo: 004582-00, přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně; před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku; Dodržujte prosím varovná upozornění a bezpečnostní pokyny v návodu k obsluze; použití povoleno pro neprofesionální uživatele.

Usiluje vaše růže proti plísňovým chorobám a léčí je – pro zdravé období květu. Inná látka proniká do listové tkáně, bojuje proti napadení a chrání zevnitř před novým napadením. Systémový fungicid s preventivními a v raných stádiích léčivými vlastnostmi. Boj proti plísňovým chorobám plíseň, hlodavce a rzi na růžích. Celaflor saprol bez růží je neškodný pro včely a chrání brouky, berušky, dravé roztoče a vlčí pavouky.
ZnačkaCelaflor #ad
VýrobceCelaflor #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost0.66
Šířka3.15
Číslo dílu3486
Modelka3486

5. Substral

#ad

6 × 10 g, Substral Bio síra Naturen, bez plísní, biologický postřikový prášek proti plísním rostlin

#ad
Substral #ad - Síra je osvědčený prostředek proti plísňovým chorobám rostlin na ovoci, zelenině a okrasných rostlinách. Přípustné číslo: 050498-00/001, přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně; před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku; Dodržujte prosím varovná upozornění a bezpečnostní pokyny v návodu k obsluze; použití povoleno neprofesionálními uživateli.

Podle vlastních zkušeností má dobré vedlejší účinky proti žlučovým roztočům, sviluškám, rzi a révovým roztočům. S přírodní účinnou látkou – díky svému přírodnímu původu jej používají biologičtí zahradníci.

Proti plísním na hrášku, vínu, jádrovém ovoci, kořenové a hlízové zelenině, okurce, angreštu a okrasných rostlinách a proti strupům na jádrovém ovoci. Etří užitečné – není nebezpečné pro včely – vhodné pro ekologické zemědělství.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceSCOTTS CELAFLOR GMBH #ad
Výška4.8
Délka1.77
Hmotnost0.2
Šířka3.54
Číslo dílu30340
Modelka30340

6. Substral

#ad

Celaflor zelenina bez plísní saprol, 4 x 4 ml, pravým a plísním, mj. na zelenině a okrasných rostlinách, proti rzi

#ad
Substral #ad - S vitálním efektem: ošetřené rostliny jsou silnější, zelenější a výkonnější – šetří důležité prospěšné rostliny a včely. Inné proti: rezavým houbám, plísni, plísním, plísni a plísni, chorobám sametových skvrn, chorobám skvrnám listů.

Boj se systémovým účinkem – proniká do listové tkáně a působí zevnitř – krátké čekací doby. Přípustné číslo: 024560-66, přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně; před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku; Dodržujte prosím varovná upozornění a bezpečnostní pokyny v návodu k použití; použití povoleno pro neprofesionální uživatele. Působí také proti pravým a plísním na okurkách a padlí na cuketách, proti rzi a chorobám listnatých chřestů.

Obsahuje 1, 2-benzothiazol-32H-on; může vyvolat alergické reakce. Inné proti plísni, padlí a sametovým skvrnám na rajčatech a proti rzi na okrasných rostlinách. Plně systémově působící koncentrát proti plísňovým chorobám rajčat, zelné zeleniny, brambor, mrkve, salátu, cukety, okurek, růží a okrasných rostlin.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceCelaflor #ad
Výška0.79
Délka6.69
Hmotnost1.95
Šířka3.94
Číslo dílu34080
Modelka34080

7. Compo

#ad

COMPO Revus bez plísní, boj proti houbovým chorobám na čerstvých bylinkách, koncentrát vč. odměrky, 20 ml cca 320 m², zelenině a bramborách

#ad
Compo #ad - Odměrky, 20 ml cca 320 m² až na 33 l rozprašovací vývar, výr. č. Preventivní a léčebný účinek: ochrana před začátkem a zastavením stávajícího napadení, ideální okamžitý a trvalý účinek díky optimálnímu vstřebávání účinné látky, také ochrana nového výboje, není ohrožující včely, dobře snáší rostliny.

Vysoce účinný prostředek pro boj s plísní, zelenině a bylinkách, plísní a jinými plísňovými chorobami na bramborách, plísní a plísní, vhodný pro skleníky a zahradu. Přípravek na ochranu rostlin používejte opatrPřed použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Rozsah dodávky: 1 x compo revus bez plísní, koncentrát vč.

Upozornění: aby se zabránilo rezistenci, skladování v chladu, používat pouze v plné schválené koncentraci, je třeba vyměnit prostředky při houbových chorobách, suchu a mrazu v originálním balení. Snadná manipulace: rovnoměrné stříkání suchých listů koncentrátem zředěným vodou četnost použití v závislosti na nemoci, použití s běžnou zahradní stříkačkou, dávkování pomocí přiložené odměrky.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška6.3
Délka1.5
Hmotnost0.04
Šířka2.36
Číslo dílu20774
Modelka20774

8. Neudorff

#ad

Růže a zelenina bez plísní Fungisan

#ad
Neudorff #ad - Ošetřené rostliny jsou nejen chráněny, ale také vypadají zelenější a silnější efekt zeleně. Nová účinná látka napodobuje přírodu a chrání užitečný hmyz. Iroce účinný postřik proti plísňovým chorobám na růžích, okrasných rostlinách a zelenině. Působí hlavně preventivně. Inná látka proniká do listu a je rozptýlena po celé rostlině. Rozsah dodávky: 1 x neudorff fungisan bez růží a zeleniny bez plísní, 16 ml.
ZnačkaNeudorff #ad
Hmotnost0.11
Číslo dílu1525

9. PROTECT GARDEN

#ad

PROTECT GARDEN Kombinovaná sada růží, balení 130 ml, ochrana růží před plísňovými chorobami a škůdci, 2 v 1

#ad
PROTECT GARDEN #ad - Protect garden sada rose kombi je rozstřikovací prostředek na růže s fungicidní a insekticidní účinnou látkou pro jednorázové nebo smíšené použití pro optimální ochranu růží a jiných okrasných rostlin.

Lizetan az schädlingsfrei nabízí ochranu před sajícími škůdci, minierffly a běloška a před kousavými škůdci, cikády, jako jsou mšice, thrispa, jako jsou housenky a brouci s účinkem až 3 týdny. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Curamat růže bez plísní chrání preventivně a hojivě před plísňovými chorobami, rez, jako je padlí, rosnaté hvězdy na růžích s účinkem až 3 týdny.

Slo schválení d: 024436-69 + 007626-00 přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. Oba přípravky na ochranu rostlin nejsou nebezpečné pro včely, a proto jsou šetrné k užitečným rostlinám. Díky systémovému účinku účinné látky pronikají do listové tkáně a působí zevnitř, takže se i skrytým škůdcům optimálně likviduje.
ZnačkaPROTECT GARDEN #ad
VýrobceSBM Life Science GmbH #ad
Výška7.68
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka4.33
Číslo dílu84400998
Modelka84400998

10. Celaflor

#ad

2 x 750 ml láhev s rozstřikovačem, padlí a rosy, Celaflor Bezplísňový Saprol Rosen AF postřik růží připravený k použití pro boj s plísňovými chorobami, jako je růžová rez

#ad
Celaflor #ad - 2× 750 ml láhev s rozstřikovačem. Bojuje proti třem typickým chorobám růží padlí, růží a sazi. Plně systémový postřik připravený k použití s preventivním a léčebným účinkem. Bojuje také proti pravým plísním a rzi na okrasných rostlinách v přírodě, v pokoji, balkóně a skleníku. Vynikající účinná formule díky dvěma účinným látkám s dlouhodobým účinkem.
ZnačkaCelaflor #ad
VýrobceCelaflor #ad