Top 10 LED Band 1m – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Postel, televizi,, pásek pro kuchyňskou linku, teplá bílá 3000 K, COB LED pásek 5 m s časovačem, vodotěsná, IP44, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním, samolepicí světelný pásek, světelná lišta

#ad
Öuesen #ad - Nepřímé osvětlení teplé bílé vám může pomoci vytvořit požadovanou atmosféru. Samolepicí cob světelný pásek led 3m můžete použít přímo k dekoraci podsvícení ve vašem bytě. Cob led pásky s vysokým jasem 5 mdejte své fantazii volný průběh s led pásky Öuesen's cob 24 v. Naše stmívatelné led pásky 3000 k mají rovnoměrný světelný efekt, žádné oslnění, vysoký cri 90+. Cob světelná lišta, led teplá bílá, které neobsahují těžké kovy, kvalitní materiálycob led pásky 24 v jsou vyrobeny z ekologických a netoxických materiálů, jako je rtuť a olovo.

Při srovnání tradičních smd proužků, husté led perly mohou vytvářet nepřetržitý a měkký světelný efekt, ne jako SMD LED pásky 1 m/50 LED perly, COB LED pásek 1 m/480 LED perly, pouze sporadické a oslňující světelné skvrny. Led světelný pásek má 10 stmívatelných stupňů jasu a 8 blikajících dynamických světelných efektů, měkké světlo, design šetrný k očím, paměťových funkcí a časovače. Výhody cob led světelného pásku stmívatelnécob led pásek pracuje s dc 24 v, nízké napětí zajišťuje bezpečnost během používání a umožňuje také ovladač pracovat nepřetržitě při nižší teplotě. Bei der verlegen des streifen led, die mit der box kommen wenn "l" oder "u" form bereich zu begnen, können sie die 2 Stecker, Cut bei jedem cut podél středové linie měděné části světelné lišty led, aby nedošlo k poškození ostatních částí LED světelného pásku.

Flexibilní cob led pásek v teplé bílé barvě 3000 k cob led pásky 5 m lze otáčet na požadovanou délku a tvar, spojitelná a řezná funkce vám nabízí velkou flexibilitu. Cob led pásek se scénáři použití na dálkové ovládánívodotěsný ip44 cob led pásek s dálkovým ovládáním je vhodný pro dekoraci interiéru a vytvoření atmosféry, strop, pozadí TV, šatník, party, kuchyň, ložnice, schodiště, koupelnové zrcadlo, jako je obývací pokoj, pokud potřebujete pomoc, svatba nebo dárek pro přátele atd.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluCOB6
ModelkaCOB LED streifen

2. Öuesen

#ad

LED samolepicí světelný pásek IP44, DIY, obývací pokoj, stmívatelné LED pásky 24 V 3000 K, COB LED pásky teplé bílé 5 m, světelná lišta se síťovým zdrojem a ovladačem pro spodní konstrukci, TV kuchyň

#ad
Öuesen #ad - Led světelná lišta led. Led pásek teplá bílá 5 m flexibilní diy osvětlenísamolepicí led světelná lišta se vyznačuje silnějším lepidlem a flexibilním designem 3m. Balíček led světelných lišt obsahuje 2 bezpájné cob konektory, jakmile jsou LED světelné pásky vyříznuty, lze je spojit s bezpájecími COB spojkami. Režim osvětlení lze přepínat od 10 % do 100 % jasu.

Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis! Dné tmavé skvrny, samolepicí led pásek byl vyvinut tak, cob je aktualizovaný LED pásek s designem 480 LED/M, aby splňoval požadavky na rozložení a instalaci profesionálů v oblasti osvětlení. Led pásky mají delší životnost a vysoce kvalitní vzhled. Cob led pásek 24 v delší a bezpečnější životnost cob led pásky vodotěsné s vodotěsnou funkcí ip44, bezpečnostní napětí pro lidské tělo, ve srovnání s běžnými světelnými pásky, cob led pásek 5m je vyroben ze silikonového materiálu, díky hladkému povrchu je riziko zranění pro děti a domácí zvířata nižší. Rozmanité možnosti použití pro led světelnou lištu 5 mcob led pásek 3000 k teplá bílá je vhodnější pro každodenní použití, kuchyních, knihovnách, index podání barev 90+, schodištích, obývacích pokojích, skříních na víně, ideální pro dekoraci s vnitřním osvětlením, led pásek 5 m lze použít v šatních skříních, v ložnicích, chodbách a koupelnách.

Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Cob led pásky lze stříhat každé 4 cm a můžete je stříhat podél řezných značek. Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Hmotnost0.75

3. SEBSON

#ad

LED lišta 12 W 1000 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 800 mm, SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 80 cm

#ad
SEBSON #ad - Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_80
ModelkaUNDER_LED_80

4. LICHT DISCOUNT

#ad

S47 LED světelná lišta, nástěnná světla

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Barva světla: teplá bílá 3000 k / světelný výkon: cca 900 lumenů. Led spodní lišta vhodná pro kuchyňské skříňky nebo osvětlení pracoviště. Tato led světelná lišta přesvědčí ušlechtilým designem a širokým úhlem vyzařování 120°! Základní cena: 44, 43 eur / bm. Délka: cca 90 cm / šířka: cca 4, 9 cm / výška: cca 1, 3 cm. Led světelná lišta v hliníkovém pouzdře, plochá konstrukce – včetně vypínače a síťové zástrčky.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.51
Délka35.43
Hmotnost1.74
Šířka1.93
Záruka2 roky.

5. Govee

#ad

Govee Neonový LED pásek 3 m, neonový světelný pásek pro, synchronizace hudby, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, DIY tvarování, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací

#ad
Govee #ad - Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.

Trávíte s nimi fantastický čas. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

6. Alumino

#ad

Opálový kryt, Alumino, profil na omítku, pro 16mm LED pásky, eloxovaný hliníkový profil LED, Saar, 200 cm dlouhý, kompatibilní s Philips Hue

#ad
Alumino #ad - JedineČnÉ dopravnÉ nÁklady – bez ohledu na to, jaké druhy hliníku, klipy nebo koncovky – poštovné zaplatíte pouze. 200 cm eloxovaná led hliníková lišta saar od alumino vč. Díky krytu lze světlo dobře upravit a vypadá rovnoměrně.

Použití: montáž hliníkových lišt rohů pro led je velmi jednoduchá a je rychle dosažena jednoduchým zaklapnutím krytů do led hliníkových lišt. Pomocí montážních klipů není součástí nabídky – ale rovněž k dostání zde připevníte profily na stěnu nebo strop zcela jednoduše. Krytu opaler z kvalitního PMMA k zaklapnutí. Výhody: led pásky jsou pasivně chlazeny pomocí našich alumino led profilů, což prodlužuje životnost LED pásků.

Na konci tvoří 2 koncové krytky – jedna je speciálně opatřena otvorem pro LED kabel není součástí nabídky – ale také k dostání zde. Rozsah dodávky: opálový kryt 200 cm + 200 cm led hliníkové lišty saar pro led pásky bez příslušenství, ale také k dostání zde - rozměry produktu: 200 cm délka, 21 mm šířka a 9 mm výška - LED hliníková lišta vhodná pro až 16 mm LED světelné proužky RGB RGBW.
ZnačkaAlumino #ad
VýrobceHansemut GmbH #ad
Délka200
Číslo dílu146504

7. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky WS2811 IC WS2811 IC LED pásek 5 m 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Díky silné přilnavosti drží světelný proužek pevně na dřevě a jiných čistých površích. Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, na party, kuchyních, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy.

Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. Propojitelné provedení. Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB. Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

5m 720 leds/m 21w/m ws2811 cob led světelný pásek, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Rozsah dodávky: 1x 5m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Velmi rozšířené pro celou řadu míst. Ws2811 rgb, ra>90 a žádné tmavé skvrny, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, jako je duha atd. Dvouvrstvý fpcb, který vyrovnává pokles napětí, odvod tepla a flexibilitu.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.4

8. SOTECH

#ad

3 kusy SO-TECH® LED Profil-11 bílý montážní profil 2000 x 14 x 7 mm s opálovým krytem

#ad
SOTECH #ad - Materiál: hliník / barva: bílá. Vhodné koncovky najdete na Amazonu s ASIN: B0127CHP4M. Přídržné svorky najdete na amazonu s ASIN: B00EU7LP1W. 3 x sotech led konstrukce – profil-11 bílá s opálovým krytem. Délka: vždy 2 m / výška: 7 mm / šířka: 14 mm pro LED pásky do šířky 10 mm.
ZnačkaSOTECH #ad
VýrobceSOTECH #ad
Číslo díluSO60738-II

9. PAUTIX

#ad

PAUTIX COB LED pásek teplá bílá 2700 K, LED pásek CRI93+ pro ložnice, 4800 LED DC24 V, kuchyně, 10 m, projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky

#ad
PAUTIX #ad - Bezpečné pro každodenní použití: provozní napětí cob led pásků činí 24 v a napětí zajišťuje bezpečnost. Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty.

Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / knihovnu / skříňku / regál na víno / podsvícení televizoru. Led pásky cob mají lepší chladič než normální led pásky, je bezpečné pro děti a domácí zvířata. Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m cob 2700 k led páskových světelných páskech 480 led/m, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko sebe, cob led pásky vytvářejí super rovnoměrný světelný výkon, lineární a bez skvrn. Cob led pásky vyzařují rovnoměrné světlo od začátku do konce.

Velmi rozšířené a s dlouhou životností tato led světelná lišta v teplé bílé barvě používají skutečně dvouvrstvé desky plošných spojů, sytými barvami a výraznou redukcí pro špičkové obchodní kluby, díky čemuž má tato cob led světelná lišta dlouhou životnost s vysokým indexem podání barev 90+, šperky a osvětlení skříně. Lze snadno řezat každých 50 mm a spojit jiné světelné pásky pro vytvoření požadované délky DIY. Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, vyšší světelná účinnost, vyšší index reprodukce barev 93 +. Nízká výhřevnost je bezpečná.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.42
Záruka5 let.

10. Besseto

#ad

LED Trockenbauprofil,6x1 Meter AluProfil für LED-Streifen,Trockenbau-Aluminium-LED-Profil,LED-Streifen Diffusor Profil für Wände und Decken

#ad
Besseto #ad - Einfache installation: kann zugeschnitten und angepasst werden, um für jedes Projekt zu passen. Led-streifen ist nicht im Lieferumfang enthalten. Wenn sie mehr stile wünschen, suchen Sie bitte direkt nach "Besseto LED-Aluminium-Profil". Jedes segment ist 1 m, Gesamtlänge ist 6 m.

Bitte beachten sie, dass die LED-Lichtstreifen nicht im Lieferumfang enthalten sind. Breite anwendung trimless led-profile sind so konzipiert, dass sie vollständig nahtlos sind, wenn sie in Gips/Trockenbau/Gipsdecken oder Wänden installiert sind, ohne dass Aluminiumrahmen sichtbar sind. Schutz fungiert als led-streifengehäuse/gehäuse/kühlkörper, unterstützt die Kühlung; robustes Gehäuse schützt LED-Streifen; reduziert Blendung und mildert die Lichtleistung.

Lieferumfang: jedes set enthält 6 x aluminiumkanäle / 6 x diffuses abdeckungen / 12 x endkappen / 24 x Schrauben. Passend fürdieses led-aluminium-profil ist für < 12 mm flexible oder starre LED-Streifen ausgelegt. Kleben sie einfach die selbstklebende Rückseite des LED-Lichtstreifens in den Aluminiumkanal und befestigen Sie die Diffusorabdeckung. Der effekt ist ein sauberer Lichtstrahl, der aus einer Lücke im Putz kommt. Passend für die meisten LED-Lichtstreifen.
ZnačkaBesseto #ad
VýrobceBestto #ad
Hmotnost3.77