Top 10 Magnetbausteine ab 4 Jahre – Magnetické hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KayQidee

#ad

Magnetische Bausteine 38 Teile Magnetspielzeug Magneten Kinder Magnet Spielzeug ab 3 4 5 6 7 8 Jahre Junge Mädchen Kinderspielzeug Magnetbausteine Magnetspiel Weihnachten Geburtstags Geschenk

#ad
KayQidee #ad - Diese magnetspiel, magnet spielzeug kinder set, enthält 18 Dreiecke und 20 Quadrate. Perfektes geschenk- dieses magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre kommt mit einer wunderschönen schachtel. Sicher und langlebig-das magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre jungen mädchen ist endes premium abs material ist sehr langlebig und kann dem Verschleiß standhalten, sodass sie den Kindern leicht bauen können, der mit dem Kinderspiel einhergeht.

Mit einer guten magnetischen Verbindung ist die Struktur nicht anfällig für das Zusammenbrechen, was sie wollen. Geschenk jungen mädchen 3 4 5 6 jahre, Magnetbausteine magne kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre. Die magnetischen bausteine kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre sind nach dem Bau sehr magnetisch und stabil. Die magnetischen bausteine magnetspiel kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre können nicht nur die Fähigkeiten der Kinderlösungsfunktionen fördern, dass Kinder ihre Kreativität teilen können. Die magnetischen Bausteine können reichhaltige und vielfältige Formen aufbauen.

Geschenk jungen mädchen 3 4 5 6 jahre. Eltern-kind-interaktionsspielzeug-die magnetbausteine magnet spielzeug kinder sind ein lustiges bildungsspielzeug für Eltern und Kinder, die die Beziehung zwischen Eltern und ihren Kindern stärkt und gleichzeitig den Kindern die Möglichkeit bietet, um zusammen zu bauen! Der Aufbau mit unseren magnet spielzeug kinder ab 3 4 5 6 jahre kann eine fantastische Erfahrung sein, sich über Teamarbeit und Kontakte mit Gleichaltrigen zu lernen. Magnetspiel kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre. Das magnetbausteine ist ein spielzeug kinder ab 3 4 5 6 jahre, ihre Fantasie zum Leben zu erwecken und verschiedene Formen zu schaffen.
ZnačkaKayQidee #ad
VýrobceKayQidee #ad
Výška1.18
Délka7.09
Hmotnost0.66
Šířka5.12
Číslo díluMB-98
ModelkaMB-98
Záruka6 months free return

2. CONDIS

#ad

Chlapec, magnetické hračky, dětské magnetické stavebnice, stavební bloky,, děvčata, 120 dílů, CONDIS Magnetické stavebnice, magnety, magnetické hry pro dárek od 3 4 5 6 7 8 let, magnetické hračky

#ad
CONDIS #ad - 30 trojúhelníků, 4 kosočtverce, 2 půlkruhy, 2 lichoběžníky, 1 obrovské kolo, 2 obdélníky, 28 čtverců, 26 abecedních karet nemagnetické, 4 rovnoramenné trojúhelníky, 2 šestihrany, 16 číselných karet nemagnetických, 2 kola a 1 taška. Magnetické hry pro děti jsou perfektní pro domácí zábavu, školy a kancelářskou zábavu.

50denní záruka vrácení peněz a 12měsíční záruka na produkt je vždy u sebe, takže můžete s důvěrou nakupovat. 100% spokojenost zaručena condis se snaží zpracovat všechny otázky týkající se produktu a servisu a nabídnout všem zákazníkům 5hvězdičkový zážitek. Kompletní sada zásuvných her pro zábavu/120 dílů– v porovnání se všemi ostatními nabídkami mají naše magnetické bloky nejlepší poměr ceny a výkonu. Certifikovaná kvalita vyrobeno z netoxického abs plastu bez obsahu bpa, v potravinářské kvalitě.

V souladu s ce, asTM a EN71. Nabízíme vám rychlý a uspokojivý zákaznický servis. Jemně zaoblené rohy chrání ruce dětí před zraněním. Nejlepší dárek pro děti od 3 let magnetická stavebnice pomáhá dětem při schopnostech řešit problémy, takže je lze znovu použít k oživení fantazie vašeho dítěte. Vzdělávací hry – vhodné pro vaše dítě jako dárek k narozeninám, učit se tvary a barvy. Magnetické hry stavebnicové pedagogické dětské hry od 3 let chlapci chlapci / chlapci / dívky / malé děti.
ZnačkaCONDIS #ad
VýrobceShenzhen Zhaizai Trading Company Limited #ad
Hmotnost2.43
Číslo díluDE-Condis121
ModelkaDE-Condis121

3. Kaysaitoy

#ad

Narozeniny, dívka,, kreativita, Vánoce, dárky od 7, 8 let, Magnetické stavební kostky hračka od 3 4 5 6 let magnetické stavebnice, magnetické hračky pro děti, silné magnetické hry, dětské hračky

#ad
Kaysaitoy #ad - Velké magnetické stavební kostky dlaždice pro každou příležitost. Nejlepší dětská hračka dárek k narozeninám, chlapců, Dni dětí, Vánocům. Světlá barva, hladký povrch a kulatá hrana. Různé možnosti hraní magnetické kostky mohou vytvářet různé tvary pro rozvoj fantazie a kreativity dítěte, modré barevné magnetické dlaždice jsou kompatibilní s jinými stavebnicemi a také skvělými magnetickými stavebnicemi pro stavbu princeznovského zámku, hraček a hraček pro dívky ve věku 4-5 let.

Všechny magnetické moduly byly vyrobeny ultrazvukovou metodou, přičemž jsou zahrnuty magnety, aby nevypadly. Kvalitní magnetické stavebnicové kostky jsou vyvinuty pro děti ve věku 3-5 let. Magnetická hra od 3 4-8 let dívčí dárky pro chlapce. Perfektní magnetické stavebnice hračka pro dívky ve věku 3-4. Kreativita dětská hračka sady magnetických stavebních kostek jsou úžasné dětské hračky od 3 do 5, děti si mohou vytvářet různé 2D rovinné tvary nebo 3D geometrii pomocí barev a tvarů, 6, 7 8 9 let, zatímco se baví.

Kreativní dárek pro dětisada magnetických stavebních a stavebních hraček je ideální jako dárek od 3 let starých dívek, pro učení jemné motoriky nebo jednoduše jen na hraní. Permanentní silný magnet3d magnetické moduly se vyrábějí se silnými magnety pro zaručenou trvanlivost a silné držení. Prémiová kvalita a bezpečné hraní magnetické stavebnicové kostky hračky od 3 let a dívky a chlapce jsou vyrobeny z ABS materiálu odolného pro potraviny.
ZnačkaKaysaitoy #ad
VýrobceKaysaitoy #ad
Výška6.89
Délka6.3
Hmotnost2.09
Šířka2.56
Číslo dílu1
Modelka1
Zárukano

4. Limmys

#ad

Magnetické hračky pro chlapce a dívky od 3 4 5 6 7 8 let, objevování a stavba, Limmys Magnetické stavebnice, magnetické dlaždice hračka, magnetické stavebnice, pedagogické hraní

#ad
Limmys #ad - Lověk není nikdy příliš starý na zábavu – mnoho hodin zábavy, schopnost kombinování a fantazii. Dlouhá životnost – magnetické moduly jsou dostatečně silné, aby zůstaly na svém místě. Nejlepší pomůcka pro vzdělávání pro budoucí akademiky, které vyžadují kreativitu.

Ideální magnetická hra na cesty a na cesty. Proč byste si měli vybrat nás? naše zaměření je na zábavu při učení, funkčnost, dostupnost a samozřejmě především na bezpečnost. Zlepšuje kreativitu, jak jste starý, vývoj mozku a kritické myšlení, bez ohledu na to, z čeho mají prospěch po celý život. Svůj výkon posuzujeme podle spokojenosti našich zákazníků a je pro nás důležité zachovat si 100% hodnocení prodejců. Kvalita magnetických bloků a recyklovatelného balení z nich činí ideální dárek k narozeninám nebo dárek pro každou příležitost po celý rok.

Pokud máte jakýkoliv požadavek, napište nám jednoduše krátce – postaráme se o ně 365 dní v roce. Splňuje všechny bezpečnostní normy eu – jako podnik se sídlem ve velké británii je pro nás bezpečnost na prvním místě. Naučte se hravě – staví děti společné stavění, soutěži, stavební dělníky nebo všechny, které pracují samy o sobě a myslí samy za sebe. Zaručené centrum pro aktivity. Vhodné od 3 let.
ZnačkaLimmys #ad
VýrobceLimmys #ad
Výška1.46
Délka8.07
Hmotnost1.37
Šířka6.89
Číslo díluVarious
ModelkaVarious

5. KIDCHEER

#ad

Magnetické stavebnice, magnety dětská hračka s číselnými bloky a pytlem, KIDCHEER Magnetické stavebnice, vícebarevné, 36 kusů, dárky pro chlapce a dívky od 2 3 do 4 let

#ad
KIDCHEER #ad - Jeho výhody jsou tou nejlepší volbou pro magnetické hračky a výukové hračky. A děti mohou objevit zábavu z 3D magnetické hry. Rodiče se mohou zúčastnit a vést děti, aby se jejich myšlení odlišovaly. Zaměstnané děti – magnetické bloky povzbudí chlapce a dívky k tomu, ryby a další, květiny, vlaky, rakety, hvězdy, aby své fantazii dali volný průběh.

Magnetické puzzle základní třídy - obdržíte 28 stavebních kostek, 8 čísel, sešit s nápady a jeden pytel. Bezpečnost na prvním místě – sada hraček kidcheer je nejnovější verzí. Kreativita dětí ohromí učitele, 4 5 let. Konstrukční hračka má krásnou barvu. Na rozdíl od jiných magnetických stavebních kamenů na trhu jsou naše magnety pro děti vyrobeny z kvalitního plastu a zapečetěny železem, aby nevypadly.

Standardní velikosti jsou kompatibilní s nejdůležitějšími značkami na trhu. Děti vyvíjejí nejen motorické hračky, ale také se učí barvy. Děti mohou snadno stavět domy, protože stavební kameny jsou dostatečně magnetické, hrady, létající stroje, aby vytvořily jakýkoliv tvar. Kreativní dárky pro chlapce a dívky – magnetické kostky jsou skvělým dárkem pro děti nebo malé děti ve věku 2 3, Vánoce. Stávající sadu magnetických dlaždic můžete rozšířit přidáním dalších bloků.
ZnačkaKIDCHEER #ad
VýrobceKIDCHEER #ad
Výška9.45
Délka5.51
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluKIDCHEER
ModelkaKIDCHEER

6. Desire Deluxe

#ad

Vzdělávací hračka pro dívky, Desire Deluxe Magnetické stavebnicové bloky 94 ks stavebnicové bloky sada Montessori hračka díly pro děti od 2 3 4 5 6 7 8 let věku, chlapce

#ad
Desire Deluxe #ad - Xxl dárková sada / 94 dílků– 30 × magnetické čtvercové bloky, 26 × abecední karty, 1× stojan, 1× osa rotující, 2× barevný šestiúhelník, 2× šrouby, 2× průhledný šestiúhelník, 12 × magnetické trojúhelníky, 1× základna, 16 × počet a mat, 1× dárkové balení.

Přesvědčte se sami o naší kvalitě! také pro skupiny– díky velkému počtu stavebních kostek je hračka ideální také pro dvě nebo více osob. Také pro skupiny ve školce, na kita nebo na základní škole. Nejlepší poměr cena/výkon – v porovnání se všemi ostatními nabídkami mají naše magnetické kostky nejlepší poměr ceny a výkonu. Ať už dům, letadlo, srdce, míč nebo rotující větrný mlýn – tyto a mnohé další tvary jsou možné a kombinovatelné.

Mnoho různých konstrukcí– chlapci a dívky mohou své fantazii popustit zcela volný průběh. Certifikovaná kvalita – pečlivě vyrobeno, z netoxického a robustního ABS plastu v potravinářské kvalitě, zaoblené rohy bez ostrých hran – nemusíte si dělat starosti o bezpečnost svého dítěte. Vhodné pro všechny děti od 3 let.
ZnačkaDesire Deluxe #ad
VýrobceDesire Deluxe #ad
Výška3.46
Délka10.55
Hmotnost1.72
Šířka6.3
Číslo díluMBB0152
ModelkaMBB01522602

7. aaczly

#ad

74 dílů, dětská hračka Montessori, pro chlapce a dívky od 3 4 5 6 7 let, magnetická hračka, magnetické stavebnice, aaczly Magnetické stavebnice

#ad
aaczly #ad - Vícenásobná hra děti mohou pomocí magnetických bloků vytvářet ploché 2d tvary nebo geometrické 3d struktury pro nácvik matematického myšlení. Pedagogická kreativitamagnetická dětská sada hraček probudí fantazii, schopnost logického myšlení, koncentraci, který strávíte před obrazovkou, což může stimulovat barevný smysl dětí, kultivovat jejich prostorovou představivost, manipulovat a představivost.

Umožňuje interakci s rodiči a přáteli a podporuje tak úzké vztahy. Hladký povrch, hladké hrany bez otřepů, vhodnější pro pokožku a bezpečnost dětí. Magnety jsou díky ultrazvukovému svařování pevně adsorbovány, aby byla zaručena trvanlivost. Díky našim větším oboustranným magnetům zajišťuje jejich silná magnetická síla pevné držení a spolehlivost proti zhroucení a fragmentaci struktury. Magnetické stavebnicemagnetická hračka pro děti 74 dílů je cenově výhodnější a kompatibilní s jinými značkami na trhu.

A děti mohou stavět různé modely domů, aut, zámků, mostů a dalších. Lze přizpůsobit různým příležitostem, školky a vzdělávání, podporuje rozvoj dětí. Obsahuje 24 čtverců, 1 návod český jazyk nelze zaručit, 2 bloky vozů, 2 paralelogramy, 2 velké trojúhelníky, 2 půlkruhy, 20 trojúhelníků, 16 matematických kostek, 4 kola, 1 úložná taška. Bezpečné pro dětimagnetické stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního a bezpečného abs. Zkraťte čas, a zbavte se nudy hraním s těmito magnetickými stavebnicemi.
Značkaaaczly #ad
Výrobceaaczly #ad
Výška0.2
Délka2.56
Šířka2.56
Číslo díluMB Series
ModelkaMB Series
Záruka30denní záruka výrobce

8. KALOISYHE

#ad

KALOISYHE Magnetické stavebnicové kostky hračka od 3 4 5 6 let dívky chlapec, vánoční dárky k narozeninám, pro děti ve věku 3-6

#ad
KALOISYHE #ad - Tato magnetická stavebnice obsahuje 22 trojúhelníků, 20 čtverců a 6 kol. Kompatibilní s jinými bloky podobné velikosti. Tyto magnetické prvky jsou kompatibilní s jinými magnetickými stavebními bloky. Zajímavá magnetická stavebnice tato magnetická hračka obsahuje mnoho tvarů a lze ji kombinovat s mnoha vzory, aby stimulovala fantazii, kreativitu, sociální schopnosti a ducha dětí.

Děti mohou od mladého věku rozvíjet silný smysl pro barvu, geometrické tvary a architektonický design. Perfektní dáreksoučástí dodávky je kniha nápadů, takže vaše děti mohou snadno vytvářet různé druhy vzorů. Perfektní dárky pro chlapce a dívky ve věku 3 4 5 6 7 8 - 12.

Pedagogická hračka stem učení hraním. Magnetická hračka pro společné hraní : hry pro jednoho hráče nebo pro více hráčů. Vychutnejte si pocit úspěchu s rodinou a přáteli. Ideální vánoční dárky, narozeninové dárky a předškolní dárky. Bezpečnější a trvanlivější a robustnějšímagnetické bloky jsou vyrobeny z kvalitního ABS materiálu se zaoblenými hranami a mají měkký pocit na dotek.
ZnačkaKALOISYHE #ad
VýrobceKALOISYHE #ad
Číslo díluNANDEYIBI
ModelkaNANDEYIBI

9. Katiago

#ad

Magnetické stavebnice, perfektní pro použití doma, 7 8, 5, 6, 4, magnety, pro chlapce a dívky 3, magnetické hračky, magnetické stavebnice, 64 dílů, stavebnicové bloky, ve školách, stavebnice pro děti

#ad
Katiago #ad - Stimulujte kreativitu dětí: skvělé sladění barev, barvu, různé 3d tvary a tvary, rozpoznejte tvar, vytvořte základní prostorové vnímání dětí, množství a velikost, podněcujte představivost dětí a podpořte schopnost dětí myslet se svým mozkem a praktickými schopnostmi pohádkový svět pro děti.

Silně magnetické a robustní: magnetické moduly jsou vybaveny silnými magnety a lze je snadněji spojovat. Hladký povrch a zaoblený design hran nepoškrábe ruce vašeho dítěte. Silný magnetismus zajišťuje, že se spojené bloky snadno nezhroutí, a nově vytvořené linie zabraňují poškrábání, čímž zůstanou dlouhodobě živé barvy a hladké povrchy. Nejlepší dárek pro děti: tato sada hraček na stavebnicové kostky je perfektní pro použití doma, dni dětí pro děti od 3 let, ve školce atd. Různé tvary: tato 64dílná dětská magnetická hračka obsahuje 20 čtverců, 4 okenní rámy, 4 tvary dveří, 4 obdélníky, 12 malých trojúhelníků, 4 dlouhé trojúhelníky, 4 ploty, 8 pravoúhlých trojúhelníků, 4 malé obdélníky a 1 návod k uložení pouzdra.

Nejlepší dárek k narozeninám, ve škole, vánocům, budou šťastnější, když si věci sami postavíte. Všechny díly jsou pro lepší hustotu ultrazvukově svařované, magnety nespadají snadno, okrajové nýty jsou dvojitě chráněny, mají dlouhou životnost a snadno se skladují. V případě problémů s kvalitou se na nás můžete obrátit e-mailem. Bezpečné a s dlouhou životností: bloky jsou vyrobeny z kvalitního abs plastu a magnetů.
ZnačkaKatiago #ad
VýrobceKatiago #ad
Výška2.56
Délka9.84
Hmotnost3.2
Šířka6.5
Číslo dílu64pcs
Modelka64

10. Kizmyee

#ad

Kizmyee Magnetické stavebnicové kostky Macaron Magnetická hračka pro děti – magnetická hračka, 42 dílů, vzdělávací hračka hračka dárek pro děti od 3 4 5 6 7 8 let chlapec dívka

#ad
Kizmyee #ad - Vzdělávací hračka pro dětimagnetické stavebnicové kostky jsou nejoblíbenějšími stavebními kostkami dětí a podněcují kreativitu a představivost dětí. Sada magnetických stavebnicových kostek macaronsada obsahuje 42 magnetických stavebnicových dílků, 6 kusů žlutá, 4 barvy, 7 kusů fialová, v trojúhelníku jsou 4 barvy, čtvercové a trojúhelníkové, čtvercové – 6 kusů růžová, 7 kusů modrá.

Vylepšený magnetický design vylepšený design, zabudované magnetické moduly, není snadné rozptýlit, silná magnetická síla, děti si výsledky snadno vychutnávají. Můžete přinést více zábavy a zlepšit spojení mezi dětmi a přáteli nebo členy rodiny. Upozornění: pro doplnění tvaru zámku nebo jiných větších tvarů jsou k dispozici 3 sady magnetických stavebnicových kostek. Vhodné pro děti magnety pro děti jsou vyrobeny z kvalitního abs materiálu, s hladkým povrchem a hranami, bezpečné a netoxické, které zajišťují bezpečné herní prostředí pro děti.

Můžete jednoduše kombinovat požadovaný tvar a současně vyzvat více kombinací. Ideální dárek pro dětihračka na stavebnicové kostky je vhodným dárkem pro děti, je ideálním dárkem pro děti, volná kombinace s určitými výzvami, exkluzivní balení, nápadná barva macaronu, sada magnetických stavebních kostek je vhodná pro děti ve věku 3–12 let.
ZnačkaKizmyee #ad
VýrobceKizmyee #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.88
Šířka5.91
Číslo díluHL-8108
ModelkaHL-8108