Top 10 Mould King Modular Building – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mould King

#ad

MOC stavebnice 766 dílů vánoční dům modulární streetview building bloky dům modelářství sada vzdělávací hračka dárky k narozeninám, Mould King 16049 Vánoce dům Vánoce 2023

#ad
Mould King #ad - Dárek pro modeláž auta pro děti a dospělé tato stavebnice je skvělým dárkem pro chlapce a dívky k valentýnu/narozeninám / dni otců, 12, dospělé od 8, 9, mládež, 10, zejména pro děti, 14 let a starší. Díky klasickému barevnému schématu lze zobrazit s jinými stavebními kameny, což z něj dělá skvělý displej pro domácnost nebo kancelář.

Vnitřní prostor je velmi láskyplně vytvořen s mnoha detaily. Každý jednotlivý náš produkt je převzat strojem a balení je potvrzeno teprve tehdy, když byly provedeny tři testy. Výuková hračka pro stavební vědy sada hraček obsahuje mnoho stavebních kostek, takže můžete začít s každým krokem. Dodávají se v jednotlivě očíslovaných sáčcích, takže se s bloky můžete bavit, zatímco budete čelit výzvě.

Záruka: pokud nejste spokojeni s nákupem, kontaktujte nás prosím. Bude to skvělý čas pro rodiče a děti na hraní s dětmi. Kompatibilní s většinou podobných stavebních kamenů na trhu, všechny komponenty jsou tříděné a pečlivě zabalené, aby se neztratily. Stavební model je 26 cm vysoký, 19 cm široký a 14 cm hluboký. Samotná montáž je velmi zábavná a velmi proměnlivá. Chybějící díly vám zašleme zdarma, nabízíme vám 1měsíční záruku vrácení peněz.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceMould King #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost2.2
Šířka11.02
Číslo díluMK16049
Modelka16049
Záruka1 rok záruka

2. Mould King

#ad

Mould King 17045 Technika MK II stavebnice vysokozdvižného vozíku, upínací moduly, model stavebních kostek MOC, 4579 dílů s dálkovým ovládáním motor/aplikace technologie, stavebnice

#ad
Mould King #ad - Je to také ideální hračka pro chlapce a dívky od 8 let, prostorové povědomí a koordinaci rukou a očí. Hraní s dětmi se stane nádherným časem rodičů a dětí. Každý režim je jednoduchý a snadno ovladatelný. Vydání vlajkové lodi 2024: tento model vysokozdvižného vozíku se skládá z celkem 4579 dílů a má konečnou velikost 64 x 28, které efektivně zvládnou logistiku, vysunutím, nakláněním vidliček umožnit vyzvednutí, zásuvku a přepravu.

Ovládací pult, sedadlo, stačí si stáhnout aplikaci a propojit bagr svorkovnice přes Bluetooth. Programovatelná funkce – techniku terénního vozidla můžete ovládat pomocí mobilního telefonu, s elektrickým otvorem je umožněn mechanický přenos pro elektronické ovládání. Obsahuje montážní návody, které jsou všechny kategorizovány a pečlivě zabaleny, abyste mohli začít každý krok. Kompatibilní s většinou ostatních stavebních kamenů na trhu a lze je rozšířit.

Díky konstrukci a ovládání modelu bagr mohou děti rozvíjet schopnosti řešit problémy, která je může povzbudit k učení strojů a technologií. Kromě toho je k dispozici podrobný návod, ale podporují také kreativitu a představivost dětí. Postavte vědeckou a pedagogickou hračkustavebnice obsahuje mnoho stavebnicových kostek, aby se zabránilo ztrátám. Vzdělání a kreativita: stavebnice mould king nejsou jen hračky, který dětem pomůže sestavit krok za krokem a zlepšit jejich schopnosti čtení a porozumění. Má výškově nastavitelný a sklopný rám a vidlice, 6 x 39 cm centimetrů.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceMould King #ad
Výška15.35
Délka25.2
Hmotnost14.62
Šířka11.02
Číslo díluMK
Modelka17045
ZárukaZáruka 1 rok

3. Mould King

#ad

3139 dílů Queen Anna Revenge velká MOC model lodi Svorkové moduly Stavebnice originální balení, Mould King 13109 Pirátská loď model svorkových stavebnicových bloků

#ad
Mould King #ad - Technika stavebnice – s technickými produkty lze realizovat a předpokládat mnoho mechanismů. Mould king 13109 – baleno v nezávislém balení, s podrobnou příručkou český jazyk nelze zaručit, je pro technicky snadné pochopení a sestavení.

Lze použít i sbírat. Dárková krabička zabalená – tato stavebnice s pestrým kartonovým obalem je krásným dárkem pro stavbu k narozeninám / dni dětí / Vánocům / Novému roku. V případě problémů s vaším nákupem nás neváhejte kontaktovat! Pirátská loď je 76 cm dlouhá, 61 cm široká a 25, 5 cm vysoká. Tato exkluzivní modelářská sada nadchne vynikající láskou k detailu. Během stavby můžete procvičovat praktické dovednosti, podpořit svou kreativitu a fantazii.

Všechny produkty mé firmy byly před odesláním přísně testovány. Mnoho detailů může být tou nejlepší volbou i pro milovníky stavebních hraček. Pirátská loď model stavebnicové kostky – pirátská loď black pearl je velmi stabilní a konstruktivně velmi atraktivní. Stavebnice svorkových stavebnic moc – 2868 dílů je ideální pro stavební nadšence a jednotlivě zabaleno.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceMould King #ad
Výška24.21
Délka30.04
Hmotnost7.74
Šířka24.09
Modelka13109

4. Mould King

#ad

Mould King 27003 Technic Speed Champions závodní auto stavebnicové kostky SIAN sportovní vůz upínací moduly s akrylovou vitrínou, modely aut na sbírání 333 dílů

#ad
Mould King #ad - Pokud máte více než jeden z našich sběratelských závodních vozů, do které může být auto umístěno ze spojených stavebních bloků, můžete výstavní box sestavit do jedné řady stavebních kostek. Dodává se také s podrobným návodem český jazyk nelze zaručit, které jsou jednotlivě zabaleny, kompletně s pneumatikami, který je snadno srozumitelný a sestavitelný.

Sada obsahuje 333 dílů příslušenství, simulovanými nálepkami z uhlíkových vláken a vitrínou. Stavěné stavebnice mají solidní strukturu a jsou blízké realitě. Dokáže lépe chránit bezpečnost dětí, pokud se baví stavět si hračku. Zcela blízko ke skutečnému závodění. Sestavené díly jsou kompatibilní s běžnými komponentami na trhu a lze je kombinovat a spojovat i s jinými značkovými produkty. Vitrína je speciálně nakonfigurována, a může být umístěno na vámi preferovaném místě pro vystavení a shromažďování.

Nejlepší dárek k narozeninám/Vánocům/Novému roku. Tato stavebnice závodního vozu vulcan má volant, aerodynamické tělo, průhledné a ekologické čelní sklo, velké zadní křídlo a kluzné pneumatiky. Vyrobeno z ekologických a bezpečných abs materiálů a přírodních tonerových surovin, bezpečné a neškodné. Tato krásná modelářská sada má mimořádné detaily a je koncipována pro děti od 8 let a fanoušky závodních dílků.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceGuangdong Yuxing Technology Industry Co., Ltd #ad
Výška1.69
Délka6.38
Hmotnost0.93
Šířka2.95
Číslo dílu27003
Modelka27003
Záruka1

5. Mould King

#ad

Mould King Model kosmické lodi 21023 MOC A New Hope The Razor Crest, stavebnice svorkových modulů STEM, stavebnice 5018+ dílů Star Plan Toys UCS Collectible Building Set pro dospělé

#ad
Mould King #ad - Pestrá zabudovaná struktura, darujte celou řadu příslušenství k výrobku. Dlouhá životnost a vynikající design komponenty stavebních dílů jsou vyrobeny z kvalitního abs plastu, kompatibilní, konzistentní, snadno se spojují a nedají se snadno roztírat. Záruka: pokud nejste spokojeni s nákupem, když byly provedeny tři testy.

Pokud vaší sadě ještě chybí díly, kontaktujte nás prosím. Každý jednotlivý náš produkt je převzat strojem a balení je potvrzeno teprve tehdy, předem vám děkujeme. Tato kosmická loď bude inspirovat hodiny zábavy, replikovat filmy nebo vystavovat jako model hračky ke sbírání. Technologické produkty mohou implementovat a plánovat mnoho mechanismů. Mandalorian the razor crest perfektní sada pro dospělé fanoušky a profesionální stavitele. Slování jednotlivých kroků je velmi přehledné a přehledné.

Manuál součástí dodávkypodrobná, barevně vytištěná příručka je součástí dodávky. Tyto pokyny lze snadno dodržovat i bez znalostí. Chybějící díly vám zašleme zdarma, nabízíme Vám 1měsíční záruku vrácení peněz. Moderní design a výkyvy motoru a detailní dekorativní nálepky; skvělý dárek pro dětské narozeniny/Den dětí/Vánoce/Nový rok/Chanuka/Velikonoce/letní tábor/začátek školního roku. Během procesu stavby můžete uplatnit své praktické schopnosti a podpořit svou kreativitu a představivost.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceGolds Precision Technology #ad
Výška10.63
Délka21.65
Hmotnost11.02
Šířka17.32
Číslo díluMk21023
Modelka21023
Záruka1 rok záruka

6. Mould King

#ad

Mould King 15080 Technic Speed Champions Dodge Challenger sportovní vůz stavebnicové kostky s natahovacím motorem závodní auto, upínací stavebnicové kostky pro děti fanoušky dospělé 738 dílů

#ad
Mould King #ad - Stahování závodní auto: užijte si podmanivý zážitek ze stavění se sportovním sportovním autíčkem speed champions, stavebnice jsou vybaveny natahovacím motorem, kabinou, odpružením karoserie, výměnou funkcí. Bezpečnostní materiál: vyrobeno z ekologických a bezpečných abs materiálů a přírodních surovin toneru, bezpečné a neškodné.

Cool stunt: když je páka napnutá, aby se vozidlo posunulo dopředu. Teprve po stisknutí páky se uvolní síla, přineste vám nekonečnou zábavu. Pokud během nákupu narazíte na problémy, můžete se na nás obrátit. Ideální dárek: perfektní dárek pro děti ve věku 8 let. Z toho 738 dílů, 6 × 8 cm, všechny jsou baleny v samostatných sáčcích, s podrobným návodem, velikost: 13 × 30, kterému lze snadno porozumět a sestavit. Stavebnicové kostky do auta mají solidní strukturu a jsou blízké realitě.

Závody s rodinou nebo přáteli jsou vždy vzrušující a každý si může užít ryzí potěšení. To propůjčuje vozu pocit vyhození. Díly stavebnicových dílů jsou kompatibilní s hračkami jiných značek a lze je sestavit s díly jiných značek a vytvořit tak požadovanou hračku. Zažijte nyní tyto offroad upínací moduly s natahovacím motorem, pneumatiky se zablokují a auto se může samo držet na svém místě. Bude zaměstnávat děti a trávit drahocenný čas s rodinou a přáteli a rozvíjet trpělivost u dětí.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceGuangdong Yuxing Technology Industry Co., Ltd #ad
Výška3.1
Délka11
Šířka7.5
Číslo dílu15080
Modelka15080

7. Mould King

#ad

Technologie stavebnic, plachetnice, 2868 dílů velké MOC, stavebnice pro kutily, stavebnice, Black Pearl, Mould King Model pirátské lodi 13111

#ad
Mould King #ad - Chybějící díly vám zašleme zdarma, předem vám děkujeme. Návod k instalaci je součástí dodávky, se silnou škálovatelností. Kompatibilní s většinou podobných stavebních kamenů na trhu, aby se neztratily. Díky klasickému barevnému schématu jej lze prezentovat společně s dalšími stavebními kameny, takže se s bloky můžete bavit, což z něj dělá skvělou prezentaci doma nebo v kanceláři.

Vyvinuto speciálně pro fanoušky a milovníky nákladních vozidel. Velmi detailní montáž. Mould king 13111 autentičnost black pearl corsair. Na trati jsou děla, tyče a další detaily. Tento mimořádně realistický model nabízí podmanivý a obohacující zážitek ze stavby plný realistických vlastností a funkcí. Tato stavebnice je založena na prototypu lodi duchů a obsahuje mnoho realistických detailů a funkcí, plachta, a vše v architektuře napodobuje realitu.

Také sestavený model je stabilní. Nejlepší hra pro učitele doma pro všechny. Záruka: pokud nejste spokojeni s nákupem, nabízíme 1měsíční záruku vrácení peněz. Dodávají se v jednotlivě očíslovaných sáčcích, zatímco budete čelit výzvě. Vzdělávací hračky pro stavební vědy: sada hraček obsahuje mnoho stavebních kostek, všechny součásti jsou tříděné a pečlivě zabalené, takže můžete začít s každým krokem.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceMould King #ad
Výška24.02
Délka29.92
Šířka10.04
Číslo díluMk13111
Modelka13111
Záruka1 rok záruka

8. Mould King

#ad

4 příslušenství pro upgrade portů Power Output ovládání přes aplikaci/programovatelné, Mould King M006 4.0 Powered moduly, včetně nabíjecího dálkového ovládání a boxu na baterie, kompatibilní s

#ad
Mould King #ad - Tento návod je snadno srozumitelný i bez znalostí. Kompatibilní s jinými běžnými modely stavebních dílů na trhu a snadná montáž a demontáž. Dětské narozeniny/den dětí/vánoce/nový rok/Chanuka, Velikonoce/letní tábor/začátek školy. Díly jsou zcela nové, MOC atd. Mould king m0006 4.

0-upgradovaný powered modul obsahuje 1 x dálkové ovládání, 1 x box na baterie, včetně 4 výkonových výstupů, 1 * nabíjecí kabel USB a díly joysticku. Přidáním této sady lze nejen přizpůsobit směr modelu stavebních kostek, ale také použít pro modifikace, kvalitní materiály, což výrazně zlepšuje výkon modelu a činí jej cennějším. Během procesu stavby můžete procvičovat praktické dovednosti a zvýšit svou kreativitu a představivost. Dálkové ovládání a ovládání pomocí aplikace, programovatelné, potenciometru. Dlouhá životnost a dobrý tvar konzistentní, kompatibilní, snadné připojení a snadné rozdělení.

Díky technickým produktům lze realizovat a nasadit mnoho mechanismů. V zásadě lze přizpůsobit každý typ stavebnicových vozidel na trhu, celý kus je hladký a volný,. Kreativita a učení stem diy bloky byly vyvinuty, aby dětem poskytly zajímavé a náročné stavební zážitky a disponují realistickými pohyby a mechanismy, koordinaci rukou a očí a sebevědomí; je to také ideální hračka pro chlapce a dívky od 8 let, které přispívají k podpoře představivosti a kreativity dětí, která je naučí stististististististimůže.
ZnačkaMould King #ad
Výška1.97
Délka7.48
Šířka5.12

9. Mould King

#ad

Kompatibilní s technikou, 4 příslušenství pro upgrade portů Power Output ovládání přes aplikaci/programovatelné, Mould King 4.0 Powered Module, včetně nabíjecího dálkového ovládání a boxu na baterie

#ad
Mould King #ad - Kompatibilní s jinými běžnými modely stavebních dílů na trhu a snadná montáž a demontáž. Dálkové ovládání a ovládání pomocí aplikace, včetně 6 výkonových výstupů, 1 × bateriový box, potenciometru a funkce řízení rychlosti atd. Díly jsou zcela nové,. Tento návod je snadno srozumitelný i bez znalostí.

Přidáním této sady lze nejen přizpůsobit směr modelu stavebních kostek, kvalitní materiály, celý kus je hladký a volný, ale také použít pro modifikace, MOC atd. Díky technickým produktům lze realizovat a nasadit mnoho mechanismů. Dětské narozeniny/den dětí/vánoce/nový rok/Chanuka, kompatibilní, Velikonoce/letní tábor/začátek školy. Dlouhá životnost a dobrý tvar konzistentní, snadné připojení a snadné rozdělení. V zásadě lze přizpůsobit každý typ stavebnicových vozidel na trhu, což výrazně zlepšuje výkon modelu a činí jej cennějším. Kreativita a učení stem diy bloky byly vyvinuty, které přispívají k podpoře představivosti a kreativity dětí, koordinaci rukou a očí a sebevědomí; je to také ideální hračka pro chlapce a dívky od 8 let, aby dětem poskytly zajímavé a náročné stavební zážitky a disponují realistickými pohyby a mechanismy, která je naučí stististististististimůže.

Mould king m0021 4. 0 upgradovaný modul obsahuje 1 × nabíjecí dálkové ovládání, programovatelné, 1 × nabíjecí kabel usb a joystickové díly. Během procesu stavby můžete procvičovat praktické dovednosti a zvýšit svou kreativitu a představivost.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceGolds Precision Technology #ad
Výška1.97
Délka7.48
Šířka5.12

10. Mould King

#ad

3686 dílů navržených firmou Zerobricks, technická, technický G700 6x6 stavební blok nákladního vozidla s motorem příšer, Mould King 13061 Technická kompatibilní s technologií Offroad-vozidlo

#ad
Mould King #ad - Dveře zavazadlového prostoru a kapotu lze otevřít, dvojité dveře simulované karoserie lze otevřít a výkonný tlumič nárazů je velmi výkonný. 2 x motory příšerek, 1 x m-motor, 1 x servomotor, 1 x dálkové ovládání a 1 x lithiová baterie box. Model stavebního kamene v měřítku 1:8 vás přiblíží skutečnému g700-suv než kdy dříve.

Moderní design a volnost pohybu a detailní dekorativní nálepky; skvělé dárky pro dětské narozeniny/den dětí/Vánoce/Nový rok/Chanukuku/Velikonoce/letní tábor/začátek školního roku. Exkluzivní indoorový model: g63 6 x 6 vás přiblíží skutečným stavebním kamenům než kdy dříve. Tato exkluzivní technická modelářská sada zaujme velkou láskou k detailu a byla vyvinuta speciálně pro fanoušky terénních vozidel. Dlouhá životnost a dobrý tvar všechny komponenty 3686 jsou vyrobeny z kvalitního abs plastu, kompatibilní, jsou konzistentní, snadno se spojují a nedají se snadno roztírat. Kreativita a učení stem: diy bloky mají dětem nabídnout zajímavé a náročné stavební zážitky a mají realistické pohyby a mechanismy, které pomáhají podporovat fantazii a kreativitu dětí, koordinaci ruka-oko a sebedůvěru.

Díly jsou kompatibilní se všemi značkovými komponenty a lze je kombinovat s jinými značkovými produkty a vytvořit tak velkou scénu. Design zerobricks: lze ovládat dálkovým ovládáním nebo aplikací mobilního telefonu Bluetooth. Je to také ideální hračka pro chlapce a dívky od 8 let, která je může povzbudit k učení strojů a technologií. Tato exkluzivní modelářská sada byla vyvinuta speciálně pro fanoušky techniky s láskou k detailu.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceGolds Precision Technology #ad
ZárukaZáruka: Obvykle jsou obsaženy všechny díly, ale pokud jsou díly ztraceny nebo poškozeny, zašleme Vám náhradní díly zdarma!