Top 10 Nackenrolle mit Bezug – Polštáře na krční páteř

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kuschel-Maxx

#ad

33x17 5237, Kuschel-Maxx Relaxační polštář role puntíky žlutá zelená

#ad
Kuschel-Maxx #ad - Design a velikost – černá, vzor bílých linií – délka 33 cm a výška 17 cm – podlouhlý oválný. Polštář na krk se ideálně přizpůsobí každému tvaru hlavy a vždy zůstává tvarově stabilní.

Kdekoliv a kdykoli spíte s cestovním polštářem a polštářem na spaní z řady Kuschel-Maxx. Na cestách v autě, vlaku, autobusu, letadle nebo doma na gauči a v posteli. Snadná údržba – díky vysoké elasticitě a odolnosti proti roztržení je polštář Relax včetně povlaku na polštář velmi odolný a skvěle se čistí. Lze prát na 30 stupňů. Ortopedický polštář na podporu šíje jako role s extra flexibilním a měkkým potahem z materiálu spandexu a super jemnými mikroperlami. Ergonomické a prodyšné – vhodné pro dospělé, děti, muže a ženy každého věku jako hebce měkká opěrka šíje a opěrka hlavy.
ZnačkaKuschel-Maxx #ad
VýrobceInvitalis #ad
Výška6.69
Délka12.99
Hmotnost0.05
Šířka6.69
Číslo dílu5237
Modelka5237

2. LILENO HOME

#ad

Polštář na pohovku nebo koktejlový, LILENO HOME šíjový polštářek 15 × 40 cm sada 1 ks – prošívaný polštář pod šíji 15 × 40 cm – vhodný pro alergiky – polyesterový polštářek jako polštář na gauč

#ad
LILENO HOME #ad - Rozhodněte se sami, zda raději tvrdé nebo měkké díky jednoduchému vyjmutí zipu! Naše antialergické polštáře se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.

Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 95 °c a testovány na škodlivé látky. Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky. Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 60 dní od data nákupu! Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika.

My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0
Délka37.01
Hmotnost0.33
Šířka15.75

3. Squishy Deluxe

#ad

Kühlende Füllung und seidig-glatter, weich, Nackenrolle mit Kissen, Grau, abnehmbarer Bezug, flexibel und bequem, Nacken- und Rückenstütze, geruchlos und hypoallergen, 33 x 15 cm

#ad
Squishy Deluxe #ad - Hypoallergen: unsere mikroperlen-Kissen sind ideal für Menschen, die empfindlich auf Allergene reagieren, da sie hypoallergen und milbenabweisend sind. Verstärkte nähte sorgen dafür, dass keine ausgelaufenen Perlen entstehen.

Wir sind sicher, dass sie denken, das sie jemals verwendet haben. Aber wenn nicht, dass dies das beste Rollkissen ist, lassen Sie es uns einfach wissen und erhalten Sie eine 100% problemlose Rückerstattung. Abnehmbarer bezug: weicher und dehnbarer bezug aus Spandex 15 % / Nylon 85 % Mischgewebe, der kühl bleibt und zum Waschen sehr leicht entfernt werden kann.

Squishy, das beim schlafen zu hause oder auf reisen gemütlichen Komfort für Nacken oder Rücken bietet, aber so unterstützend: ein vielseitiges Kissen, lindert Stress auf gemeinsame Druckstellen. Langlebig: unsere schlauchkissen sind aus hochwertigem Nylon mit geruchsneutraler Mikroperlenfüllung in Lebensmittelqualität, für jahrelange Erholung.
ZnačkaSquishy Deluxe #ad
VýrobceSquishy Deluxe #ad
Výška6
Délka13
Hmotnost0.6
Šířka6
Číslo díluSD_BOLSTER
ModelkaSD_BOLSTER

4. livasia

#ad

Livasia Podpůrný polštář z papáji, čtenářský polštář s kapokem, polštář na zahradu a balkon, ruční cestovní polštář, Ø 10-13 x 43 cm hnědá/zelená, polštář pod šíji papáji, polštář na pohovku

#ad
livasia #ad - Díky svým vlastnostem izolujícím teplotu a vlhkost je ideální pro venkovní použití, např. Kvalita: 100% kapok, ručně zpracované a udržitelné. Díky potahu z robustní bavlny je polštář odolný a má dlouhou životnost. Divoké rostlinné prachové peří se sklízí šetrně ručně a přispívá ke zdravému pralesu.

To existuje pouze u livasie: Přirozená relaxace s kapokem. Rozměry papájového polštáře: Ø 10 - 13 cm x 43 cm; hmotnost: 1 kg. Ověřená kvalita s originální značkou. Lze jej flexibilně použít jako opěrku šíje nebo loketní opěrku. Praktický a všestranný: pevný a stabilní polštář je spolehlivým, vneseš do svého života thajskou pohodu. Na balkon nebo terasu. Díky přírodním, rostlinným materiálům je polštář veganský. Papájový polštář také obohacuje zahradní lehátko a paletovou pohovku.

Speciální papájový design s thajským vzorem je nejen opticky vrcholem, prohlubeň poskytuje hlavě příjemnou podložku, zatímco prošívání brání klouzání. I při málo místa v kempu, karavanu nebo ve střešním stanu přispívá polštář k odpočinku a luxusu. Pomáhá také při meditaci, józe nebo jako polstrování v koutku na čtení. Outdoorové i na cesty: díky své praktické velikosti je polštář připraven na každé dobrodružství.
Značkalivasia #ad
VýrobceLivasia #ad
Výška5.12
Délka18.11
Hmotnost0.99
Šířka5.12
Číslo dílu68197345

5. Theraline

#ad

Theraline Polštář na spaní a šíji střední velikost 100 x 21 cm | výplň z mikroperel | vč. potahu puntíků šeříková

#ad
Theraline #ad - Perfektní jako cestovní a spací polštář. Udržuje vaše dítě stabilní v boční poloze. Originální Theraline. Výplň z mikroperel. Jemně podpírá šíji.
ZnačkaTheraline #ad
VýrobceTheraline #ad

6. Traumreiter

#ad

Gelový polštář XXL dlouhý polštář Body Pillow Komfortní polštář, Traumreiter Polštář pro spaní na boku, Visco gel, těžký těhotenský polštář s paměťovou pěnou, nastavitelná výška a pevnost

#ad
Traumreiter #ad - Skutečně každý jej může 100% optimálně nastavit podle svých potřeb. Bezbolestné: zákazník to přesně popisuje: "nohy na to, paže na ni a všechno bude v pořádku!" Polštář na spaní může přispět ke zmírnění bolesti.

Jsi designér svých snů! Chybný nákup vyloučen: vezměte tolik viskózové výplně, dokud nenajdete svůj zcela osobní ideál. Nava kosti a klouby se na opěrném a přesto na teple reagují s plynulým přizpůsobením se pohodlnému polštářku Visco Gel jako na oblacích. Stejně jako všichni jezdci snů je i tento polštář obzvlášť silně naplněný a výškově a měkkostí nastavitelný.

Délka v závislosti na individuální výplni 123 vypouklá – 140 cm měkká + včetně barevného bavlněného strečového potahu dle výběru. Omyvatelný potah s pravou stříbrnou přízí, samozřejmě antibakteriální. Zlepšuje kvalitu spánku – protože v tomto polštáři pro spaní na boku je jen to nejlepší. Výplň paměťové pěny navždy podporuje a zůstává tam, kde má.
ZnačkaTraumreiter #ad
VýrobceTraumreiter #ad
Výška7.87
Délka31.5
Šířka15.75
Číslo díluHU-XI-201
Modelkaseitenschläferkissen memory Foam 140x40

7. Herbalind

#ad

Polštář se zrnnými polštáři šíjovci modrá vlna kotvy, 100% bavlna – kvalitní přírodní ohřívací láhev, HERBALIND Polštářek z třešňových pecek na šíji ramenou hřejivý polštář pro mikrovlnnou troubu – Handmade in Germany

#ad
Herbalind #ad - Polštář zakrývá krk, dodává rovnoměrné teplo a perfektně se přizpůsobí tělu. Jemně podpírá oblast krku a vyzařuje rovnoměrné a příjemné teplo. Přírodní zdroj tepla pro oblast ramen a krku. Vhodné pro dospělé a děti. Po 3 – 4 minutách zahřátí v mikrovlnné troubě si můžete užívat přirozené teplo mezi 15 – 30 minutami.

Polštář je zpracován z přírodních materiálů. Díky jeho rozdělení na komory je dosaženo rovnoměrného uvolňování tepla. Společnost herbalind byla založena v roce 2002 a zaměstnává více než 40 % zaměstnanců s omezeními. Vypněte od každodenního života, na křesle, noste polštář na pohovce, v posteli, kde se chcete cítit pohodlně. Jová verka se snadno používá. Výplň z třešňových pecek ukládá teplo, takže je polštář skvělá, čistě přírodní alternativa k elektrickému ohřívacímu polštáři nebo láhvi.

Perfektní jako dárek: s malými věcmi uděláte velkou radost. Naše výrobky jsou perfektní dárky pro celou rodinu. Tento ručně vyrobený polštář na šíji a ramenou je čistý wellness. Uvolněte se a sledujte hlas svého srdce. Koernové polštáře a hřejivé polštáře herbalind jsou vyráběny v naší inkluzní firmě láskyplnou ruční prací! Trvalé a smysluplné.
ZnačkaHerbalind #ad
VýrobceHerbalind #ad
Výška1.57
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo dílu2022
Modelka2022
ZárukaDbejte na uvedené pokyny k zahřívání. Při použití výrobku u kojenců nebo malých dětí dbejte na nepoškozené švy. Použití pouze pod dohledem dospělých. Po zahřátí zkontrolujte teplotu polštáře na vašem bohu/zápěstí.

8. Kuschel-Maxx

#ad

5256, 5244, Kuschel-Maxx Relaxační polštář váleček puntíky barevný, 33x17

#ad
Kuschel-Maxx #ad - Lze prát na 30 stupňů. Ergonomické a prodyšné – vhodné pro dospělé, děti, muže a ženy každého věku jako hebce měkká opěrka šíje a opěrka hlavy. Kdekoliv a kdykoli spíte s cestovním polštářem a polštářem na spaní z řady Kuschel-Maxx.

Snadná údržba – díky vysoké elasticitě a odolnosti proti roztržení je polštář Relax včetně povlaku na polštář velmi odolný a skvěle se čistí. Polštář na krk se ideálně přizpůsobí každému tvaru hlavy a vždy zůstává tvarově stabilní. Design a velikost – barevné puntíky – 33 cm dlouhé a 17 cm vysoké – podlouhlé oválné. Ortopedický polštář na podporu šíje jako role s extra flexibilním a měkkým potahem z materiálu spandexu a super jemnými mikroperlami. Na cestách v autě, autobusu, vlaku, letadle nebo doma na gauči a v posteli.
ZnačkaKuschel-Maxx #ad
VýrobceInvitalis #ad
Výška6.69
Délka9.84
Hmotnost0.05
Šířka6.69
Číslo dílu5256
Modelka5256

9. Theonoi

#ad

Theonoi Povlak na polštář na polštář pod šíji polštář na podporu šíje zdravotní polštář z bavlny pro velikosti 35 x 60 až 45 x 75 cm antracitová 103

#ad
Theonoi #ad - Vyberte si oblíbenou barvu svého povlaku na polštář, která se hodí k vašemu ložnímu prádlu. Napínací potah v přiléhavé jednotné velikosti pro velikosti polštářů cca 35 × 60 cm až 47 × 75 cm a výška 10–13 cm.

Kompatibilní s nejběžnějšími zdravotními polštáři, polštáře pod šíji, jako jsou sendvičové polštáře, polštáře z paměťové pěny nebo ortopedické polštáře atd. Díky dvojitě prošité kulaté gumě na zadní straně má povlak na polštář pevně sedí, perfektně sedí a velmi snadno se vyměňuje. Ať už se jedná o polštář pod šíji, ortopedický polštář, ergonomický polštář, žilní polštář nebo polštář z tinitu, elastická látka se přizpůsobí každému zdravotnímu polštáři.

Iroký výběr barev v neprůhledné kvalitě nabízí ideální možnosti kombinací. Potah je příjemně měkký, lze prát v pračce do 60 °c, příjemný na dotek a prodyšný, bez žmolků, testován na škodlivé látky podle Öko-Tex Standard 100, lze sušit v sušičce a žehlit do 110 °C. Dodává se 1 povlak na polštář z kvalitní bavlněné směsi: 96 % bavlna a 4 % elastan.
ZnačkaTheonoi #ad
VýrobceTheonoi #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost154
Šířka13.78
Číslo díluHU-XI-201

10. Dr. Berger

#ad

Kolena, stabilní – perfektní polštář pod šíji, zádový polštář v antracitové barvě, Dr. Berger Podhlavník pod šíji 40 x 16 cm potah 100% bavlna extra nadýchaná – pohodlný kulatý polštář

#ad
Dr. Berger #ad - Klasický design: dr. Berger living s oblíbeným kulatým tvarem! nyní v designu minky. 100% hsc výplň z kuličkových vláken zajišťuje optimální měkkost a přizpůsobitelnost polštáře pod šíji. Optimální jako dárek pro každého.

Extra hebké. Ručně šité s mimořádnou péčí. Bolesti zad a nohou tak lze předcházet a lépe je podpořit. Univerzální polštář je praktický při dlouhém čtení nebo sledování televize, aby krk a záda vždy zůstaly uvolněné. Inovativní a trendy: nové trendy barvy v designu minky – různé styly. ErgonomickÝ: díky výplni a tvaru se šíjový váleček s rozměrem 60 x 16 cm vždy přizpůsobí aktuálnímu prostředí. Ergonomické, praktické.

Módní dekorační polštář! univerzálně použitelný: váleček lze použít jako polštář pod šíji, klínový polštář při sezení nebo ležení a neklouže. Přesvědčte se sami! Můžete si vybrat mezi různými moderními barvami. Geniálně promyšlené! materiál nejvyšší kvality – Čtecí kost je obalena kvalitním, hebkým a měkkým fleecovým materiálem s 3d body. I na cestách je polštář pod šíji perfektním průvodcem.
ZnačkaDr. Berger #ad
VýrobceDr. Berger #ad
Výška6.3
Délka15.75
Hmotnost0.75
Šířka6.3
Číslo dílu32161
ModelkaDB32161