Top 10 Neem Trauermücken – Produkty na hubení škůdců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Neudorff

#ad

Neudorff Žluté nálepky, 20 ks

#ad
Neudorff #ad - Speciální lepidlo s dlouhou životností, bez zápachu, které ani při vyšších teplotách nevysychá ani nekape. Vhodné pro různá místa, ideální pro květinové lavice, zimní zahrady a skleníky.

Luté nálepky bez insekticidů a šetrné k životnímu prostředí, bezpečné pro rostliny a životní prostředí. Jednoduché použití nálepky lze zasunout přímo do zeminy, vodotěsné a s dlouhou životností. Efektivní boj proti škůdcům speciálně pro kontrolu létajících rostlinných škůdců, jako jsou smutní komáři, molice, okřídlené mšice, třásněnky a minýrky listů.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Výška2.36
Délka1.97
Šířka0.79
Číslo dílu1
Modelkafly trasp

2. nemabest

#ad

Jako jsou třásněnky, mšice, molice atd., nemabest® 10 žlutých nálepek proti smutným komárům, zásuvných a nejedovatých žlutých tabulí / žlutých pastí také proti dalšímu létajícímu hmyzu

#ad
nemabest #ad - Luté nálepky jsou oboustranně lepené pro efektivní zachycení a sledování létajícího škodlivého hmyzu. Tak se odstraní také larvy smutných komárů v půdě a vaše napadení smutnými komáry lze během krátké doby trvale bojovat.

Vysoká účinnost: Žluté nálepky nemabest se vyznačují vysokým a spolehlivým rybolovným výkonem. Při napadení smutnými komáry by se mělo paralelně aplikovat hlístice nemabest proti smutným komárům. Dodání zpravidla již po 1–2 dnech! výrobek bez jedovatých látek: Žluté nálepky nemabest jsou potaženy speciálním lepidlem bez jedů, které je bezpečné pro lidi, rostliny a obratlovce.

Stabilní žlutá nálepka s ochranným papírem pro snadné zasunutí do květináče bez lepivých prstů. Rychlé dodání: odeslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin po-do. Perfektní pro použití v domě a ve skleníku.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad
Číslo díluAMOVO

3. Dehner

#ad

12 kusů, Dehner Bio žluté nálepky k boji proti škůdcům

#ad
Dehner #ad - Sympaticky žluté kudrlinky se speciálním lepidlem bez zápachu. Inný a efektivní – 1 nálepka na okenní parapet. Bojujte proti škůdcům bez jedovatých látek a insekticidů. Tvar motýla: dekorativně se hodí do vašeho domova. Zůstaňte dlouhou dobu lepicí a nekape.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška1.18
Délka7.09
Šířka3.94
Číslo dílu4399481
Modelka4399481

4. Martenbrown

#ad

Martenbrown® 1l neemový olej/nimbový olej smíchaný s emulgátorem pro okamžité použití/přírodní produkt proti škůdcům/organický prostředek na ochranu rostlin I 29,99 € / L

#ad
Martenbrown #ad - Hotové míchání: organický posilující prostředek pro rostliny se skládá z 80 % oleje z stromu 100% čistý a 20% emulgátoru rimulganu. Vši, padlí nebo sviluškám.

Použití: nimbesový olej je přírodní produkt a je účinný proti všem škůdcům, broukům, housenkám, jako např. Odstraňovač škůdců před použitím položte do teplé vody / prostředí. Boj proti škůdcům: zředěný vodou se extrakt používá jako organický postřik v boji proti škůdcům. Péče o rostliny: na jaře lze neemový olej přidat do vody na zálivku, aby se rostliny posílily preventivně proti škůdcům. UpozornĚnÍ: zkapalnění od 21 °c. Dávkování: 5–10 ml na litr vody. Po použití skladujte v chladu a suchu.
ZnačkaMartenbrown #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka7.87

5. Aeroxon

#ad

Perfektní pro škůdce, Aeroxon Žlutá nálepka, pro smuteční komáry, bílé mouchy, žlutá past, mšice, doma i na balkóně, třásněnky, 20 dělitelných lepicích tabulí, žlutá tabule

#ad
Aeroxon #ad - Dlouhá doba působení: jedna žlutá past žlutá tabulka, žlutá zátka, žlutá nálepka, žlutá karta, žlutý list působí až 6 měsíců, flystika, lepicí past, celkem 20 žlutých kartiček.

Jednoduché použití: Žluté tabule lze pomocí dodaných kovových zástrček a kovových drátů buď zasunout do země, nebo zavěsit přímo na rostliny. Rychle a efektivně: naše žluté pasti pomáhají při smutných komárech, třásněnkách, třešňovém ocasu, smutných muškách, okřídlených mšicích, bílých mouchách a cikádách. Bez jedu a bez zápachu: past na hmyz není škodlivá pro člověka, pokojové rostliny a rostliny obecně a lze ji bezpečně používat. Pro podrobnější informace si prosím přečtěte níže uvedený popis produktu.
ZnačkaAeroxon #ad
VýrobceAeroxon Insect Control GmbH #ad

6. Substral

#ad

Housenky, mšice, jako jsou mšice, Substral Celaflor Sprej proti škůdcům Careo proti škůdcům, 750 ml, červci

#ad
Substral #ad - Vysoce účinný plně systémový prostředek s rychlým a širokým účinkem – není nebezpečný pro včely. S plně systémovým účinkem: šíření účinné látky proudem šťávy.

Také spolehlivě bojuje proti larválním stádiím a ovipozicím škůdců. Trvalý účinek až 2 týdny. Kromě toho účinný proti štěnicím, listovým broukům, minierům, nosatcům, natahovačům, housenkám, vosám a sviluškám. Hmyz se likviduje i tehdy, když není zasažen. Spolehlivě bojuje proti škůdcům, červci, jako jsou mšice, cikády, třásněnky, molice, červci a červci. Sprej proti sajícím a kousavým škůdcům na růžích a okrasných rostlinách v pokoji, na balkonech, v kancelářích, ve skleníku a v otevřeném prostoru.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceCelaflor #ad
Výška10.35
Délka2.56
Hmotnost1.85
Šířka4.49
Číslo dílu66912
Modelka66912

7. OwnGrown

#ad

Žlutá nálepka smuteční komáry: 60 x lepicí past bez insekticidů pro pokojové rostliny, boj proti škůdcům – se žlutými tabulkami – past na mouchy proti smutným komárům od OwnGrown

#ad
OwnGrown #ad - Bez infekcí, bez zápachu lepidlo se speciálními nálepkami, barvou a dekorativním tvarem. Zalévací voda nemá vliv na účinek. Praktické žluté karty jsou ideální pro detekci napadení a boj s létajícími škůdci, jako jsou smutní komáři malí mouchy ze zeminy na zalévání, ovocné mušky a okřídlené mšice.

Milujeme rostliny a máme velký výběr u own grown: žluté zátky pro rostliny v květináčích, sada bylinek, bezrašelinné zeminy, modré nálepky pro boj s třásněnkami, semena zahradních rostlin atd. Lutá barva slunečních květin přitahuje přirozeně létající hmyz.

Ideální pro vnitřní prostory, nepoužívat venku k ochraně včel apod. Lepidlo bez zápachu bezpečně drží škůdce a pomáhá tak silně zdecimovat smutné napadení komáry. Oboustranně vylehlé pro extra velkou lovnou plochu proti malým mouchám v rostlinách. Jednoduše stáhněte papír, složte zástrčku mucholapky a zasuňte dovnitř do zeminy rostliny.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.8
Délka6
Šířka5.5
Číslo díluVK-OWN-00896
ModelkaVK-OWN-00896

8. Naturen

#ad

Naturen kvetinova mucholapka/ 15 kusu

#ad
Naturen #ad - Dělitelné perforování pro menší rostliny. Isté použití pomocí dvojstranného ochranného papíru. Kovový kolík pro jednoduché zasunutí i do suché půdy. S 5 dekorativními motivy tulipánu. Balení s 15 žlutými lapači hmyzu.
ZnačkaNaturen #ad
VýrobceNaturen #ad
Výška7.28
Délka3.54
Hmotnost0.01
Šířka0.47
Číslo dílu76200
Modelka76200

9. Fullsexy

#ad

Žlutá nálepka, 60 × boj proti smutným komárům, žluté tabule, ovocné mušky do zeminy pro pokojové rostliny, mucholapka, bez smutných komárů, boj proti škůdcům,, odbouratelná, smuteční komáři

#ad
Fullsexy #ad - Bílý ochranný papír odtrhněte ven a položte jej kolem rostliny, kterou chcete chránit, bojovat proti škůdcům pokojových rostlin, efektivně bojuje proti smutným komárům. Snadná obsluha: 60 žlutých tabulek. Servisní záruka: v případě dotazů k naší žluté nálepce nás můžete kontaktovat e-mailem.

Vysoce kvalitní materiál: naše žluté nálepky se skládají z biologicky odbouratelného kukuřičného škrobu, lze jej v přírodním prostředí biologicky rozložit mikroorganismy a během procesu nedojde k poškození životního prostředí a rostlin. Lutá tabule rozměry: cca 12 x 7 cm na mucholapku lepicí past, zářivě žlutý a krásný vzor mucholapky nejen zhodnotí hodnotu okrasných pokojových rostlin, ale také bojuje proti smutným komárům, proti malým mouchám v zemině a dělá dobrou práci v neemovém oleji boj proti škůdcům.

Odpovíme vám do 24 hodin kromě víkendů a svátků a poskytneme vám uspokojivou odpověď. Lutá nálepka smutní komáři: mucholapka pro boj proti škůdcům pro pokojové rostliny, okřídlené mšice, ovocné mušky, komáry, hlístice a jiný hmyz, aby chránil zdravý růst pokojových rostlin, hodí se na mouchy, neemový olej proti škůdcům může také používat pasti na ovocné mušky do kuchyně.
ZnačkaFullsexy #ad
VýrobceFullsexy #ad
Číslo dílu1

10. Substral

#ad

Proti mšicím, molicím, 250 ml, Substral Celaflor Koncentrát proti škůdcům Careo na zeleninu, zavíječi zimostrázovému

#ad
Substral #ad - Přípustné číslo: 005686-00 | přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. Respektujte prosím upozornění a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Na okrasných rostlinách: proti mšicím, cikádám, zavíječům zimostrázovým, molicím, červcům a červcům a chrobákům atd. S kontaktním a plně systémovým účinkem, tzn. Plně systémový prostředek s rychlým a širokým účinkem proti sajícím a kousavým škůdcům – není nebezpečný pro včely.

Použití pro neprofesionální uživatele. Inná látka je rostlinou absorbována a distribuována po celé rostlině. Sající škůdci se bojují i tehdy, když nejsou přímo zasaženi. Na zelenině: proti mšicím, molicím na lilku, rajčatech a sladké paprice skleníku, mšicím na salátu otevřeném terénu a brouci bramborovému.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceCelaflor #ad
Hmotnost0.55
Číslo dílu6607
Modelka6607