Top 10 Night Breaker H7-LED Gen2 – Směrové žárovky pro automobily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Osram

#ad

OSRAM Night Breaker LED H7 GEN 2, 12 V, až o 230 % více jasu, dálkové a potkávací světlo se silniční homologací

#ad
Osram #ad - Speciálně vyvinuté, aby pokrylo více vozidel a nabídlo Vám dodatečné vybavení LED schválené pro silniční provoz. Schválené led světlo do vozidla. Další podrobnosti naleznete na adrese osram. Com/nb-led.

Vyvinuto, optimalizováno, nově navrženo a samozřejmě schváleno pro silniční provoz – nová led lampa night breaker GEN 2 H7 pro potkávací a dálkové světlo. Až o 230 % více jasu a 6000 k, zatímco oslnění klesne pod přípustné maximální hodnoty až o 50 %. Vylepšený optický design díky menší ploše výstupu světla při současně vyšší intenzitě světla a lepším elektronickým chováním. Studené bílé led dodatečné vybavení s teplotou barvy podobnou dennímu světlu.

Až 5krát delší životnost a až o 55 % nižší spotřeba energie: ekologické a nákladově efektivní díky delší životnosti, proto méně návštěv servisu a nižší spotřebě energie. Platí pouze pro příslušné země se schválením nebo pro které platí rovnocenné schválení, jakož i modely vozidel a světelné funkce uvedené v současné době v seznamu kompatibility.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška0.55
Délka3.07
Hmotnost0.26
Šířka0.55
Číslo dílu64210DWNBG2-2HFB
Modelka64210DWNBG2-2HFB
Záruka4 roky

2. Philips automotive lighting

#ad

Philips Ultinon Pro6000 H7-LED žárovka se silniční homologací, o 230 % jasnější světlo

#ad
Philips automotive lighting #ad - Součástí dodávky je: sada led žárovek h7. S optimální barvou světla 5 800 kelvinů vytváří philips ultinon pro6000 bílé kontrastní světlo, díky němuž můžete dříve rozpoznat silniční značky a překážky a zabraňuje předčasné únavě očí. Kompatibilní PDF je přiložen dole.

Technologie philips safebeam zajišťuje optimální odolnost vůči světlu a jízdu bez oslnění. Vezměte prosím na vědomí: zboží není univerzálně kompatibilní. Výměna lampy je tak rychlá jak pro profesionály, tak i pro domácí uživatele. Exkluzivní automobilové led čipy z originální výbavy výrobců automobilů zlepšují váš výhled a poskytují až o 230 % jasnější světlo. Technická kompatibilita s každým jednotlivým modelem auta je ověřena TÜV a Spolkovým dopravním úřadem KBA předtím, než jsou modely aut zařazeny do seznamů kompatibility.

Všechny informace naleznete také níže v části produktových příruček ke stažení. Kompaktní, jednodílný design philips ultinon pro-6000 h7-led zabírá ve světlometu jen málo místa. Model není univerzálně kompatibilní. Technologie philips airboost odvádí teplo od led lampy a umožňuje životnost až 3 000 hodin, cca šestkrát delší než běžná halogenová žárovka. Navíc můžete využívat až tříletou záruku.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Výška1.34
Délka3.11
Hmotnost0.12
Šířka1.34
Číslo dílu11972U6000X2
Modelka1361331
Záruka2

3. Philips automotive lighting

#ad

O 300% jasnější světlo**, Philips Ultinon Pro6000 Boost H7-LED žárovka se silniční homologací*

#ad
Philips automotive lighting #ad - Nejnovější generace exkluzivních automobilových led čipů z originální výbavy výrobců automobilů zlepšuje váš výhled a poskytuje až o 300% jasnější světlo**. Všechny informace naleznete také níže v části produktových příruček ke stažení. Před nákupem zkontrolujte aktuálně schválený přehled modelů a další právní upozornění na webu philips.

Com/roadlegalled. Moderní ultra kompaktní design led philips ultinon pro6000 boost h7-led nyní zabírá ještě méně místa ve světlometu a hodí se proto do mnoha dalších vozidel. S optimální barvou světla 5 800 kelvinů vytváří philips ultinon pro6000 boost led obzvlášť bílé kontrastní světlo, díky kterému můžete rozpoznat silniční značky a překážky výrazně dříve a které zabraňuje předčasné únavě očí. Vyměňte nyní halogenové žárovky svých světlometů s inovativními led žárovkami philips řady ultinon pro6000 boost a zažijte nejvyšší jízdní komfort a průlomový jas se silniční homologací v Německu, Rakousku a mnoha dalších evropských zemích*.

Rychlá a plynulá montáž je tak možná i pro domácí uživatele. Technologie philips safebeam zajišťuje optimalizovanou odolnost vůči světlu a optimální, neoslňující rozložení světla na silnici pro vaši dosud nejbezpečnější jízdu. Technologie philips airboost a vylepšený design chladicích žeber optimálně odvádějí teplo od led lampy a umožňují životnost až 3 000 hodin, cca šestkrát delší než konvenční halogenová žárovka! Navíc máte záruku až pět let***.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Číslo dílu11972U60BX2
Modelka2563031
Záruka5

4. Osram

#ad

černá, legální potkávací a dálkové světlo se silniční homologací v Německu a Rakousku, OSRAM NIGHT Breaker H4-LED; až o 230 % více jasu

#ad
Osram #ad - Platí pouze pro příslušné země, ve kterých je registrace a modely vozidel, které jsou aktuálně uvedeny v seznamu kompatibility. Silniční led h4-led v použití potkávacích a dálkových světel v německu lepší vidění a vidění pro větší bezpečnost v silničním provozu, zejména při nočních jízdách.

Navíc o 50 % méně oslnění: studená bílá led dodatečná výbava s teplotou barvy podobnou dennímu světlu pro vybrané nové a ojeté modely vozů. Prémiová kvalita výrobku byla vyvinuta a vyrobena v certifikovaném výrobním závodě osram v itálii. Led žárovka h4 řady night breaker nabízí až 5krát delší životnost ve srovnání s halogenovými žárovkami: Ekologická díky delší životnosti a menším návštěvám dílny a současně sníženou spotřebou energie.

Až o 230 % více jasu ve srovnání s minimálními požadavky ece r112. PrÁvnÍ upozornĚnÍ: schválené led světlomety. Nejnovější led světelná technologie jako dodatečné řešení pro ojetá vozidla se zvýšenou bezpečností proti padělání díky programu OSRAM Trust.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška0.71
Délka3.48
Hmotnost0.18
Šířka3.48
Číslo dílu64193DWNB
Modelka64193DWNB
Záruka4 roky záruka výrobce

5. Osram

#ad

H7, OSRAM Night Breaker 200, halogenová žárovka do světlometu, 12 V osobní automobily, 64210NB200-HCB, +200% více jasu, Duo Box 2 žárovky

#ad
Osram #ad - K dispozici v H4 a H7. Až o 20 % bělejší světlo. Až o 200 % více jasu výstup světla ve srovnání s minimálními požadavky ECE R112/R37. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: 2x H7. Před nákupem zkontrolujte aktuální seznam kompatibility a další právní upozornění na osram. De. Model není univerzálně kompatibilní. Night breaker 200: nejjasnější Osram světlo pro halogenové světlomety. Světelný kužel dlouhý až 150 m. Postupujte prosím podle zde popsaného postupu před a po montáži.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška0.47
Délka2.32
Hmotnost0.03
Šířka0.47
Číslo dílu64210NB200-HCB
Modelka64210NB200-HCB
Zárukažádné

6. Osram

#ad

První legální LED H7 potkávací světlo se silniční homologací v Německu a Rakousku, Osram XENARC Night Breaker Laser D3S Next Generation & Night Breaker H7-LED; až o 220 % více jasu

#ad
Osram #ad - Navíc o 50 % méně oslnění: studená bílá led dodatečná výbava s teplotou barvy podobnou dennímu světlu pro vybrané modely ojetých vozů. Výrobek 2: až o 220 % více jasu ve srovnání s minimálními požadavky ece r112. Výrobek 1: až o 220 % více jasu pro větší bezpečnost jízdy díky lepšímu osvětlení vozovky.

Výrobek 1: 20% bělejší xenonové světlo pro řidiče s vysokým výkonem a certifikováno ECE. Produkt 2: model není univerzálně kompatibilní. Postupujte prosím podle zde popsaného postupu před a po montáži. Produkt 1: osram xenarc night breaker laser d3S: nejjasnější xenonová žárovka Osram HID. Výrobek 2: led žárovka h7 rodiny night breaker nabízí až 5krát delší životnost ve srovnání s halogenovými žárovkami.

Výrobek 1: až 250 m dlouhý světelný kužel pro lepší viditelnost, abyste dříve rozpoznali překážky a nebezpečí. Výrobek 2: osram první potkávací led světlo schválené pro silnici v německu a rakousku! Lepší vidění a vidění pro větší bezpečnost v silničním provozu, zejména při nočních jízdách. Před nákupem zkontrolujte aktuální seznam kompatibility a další právní upozornění na osram. De/ledcheck.
ZnačkaOsram #ad

7. Osram

#ad

První legální potkávací světlo se silniční homologací + LEDriving Smart CANBUS, LEDSC03, obchází systém detekce výpadku žárovky, OSRAM NIGHT Breaker H7-LED; až o 220 % více jasu

#ad
Osram #ad - První h7-led potkávací světlo se schválením v německu. Bezchybné: zabraňuje chybovým hlášením v palubních počítačích, které jsou spuštěny LED žárovkami H7. Osram ledriving smart canbus ledsc03: vhodný pro Osram Night BreAKER H7-LED.

Led žárovka h7 řady night breaker nabízí až 5krát delší životnost ve srovnání s halogenovými žárovkami: Ekologická díky delší životnosti a menším návštěvám dílny a současně sníženou spotřebou energie. Až o 220 % více jasu ve srovnání s minimálními požadavky ece r112. Lepší vidění a vidění pro větší bezpečnost v silničním provozu, zejména při nočních jízdách.

Bez blikání: zabraňuje blikání led žárovek H7 generovaného elektronikou vozidla a zajišťuje atraktivní vzhled světlometu. Navíc o 50 % méně oslnění: studená bílá led dodatečná výbava s teplotou barvy podobnou dennímu světlu pro vybrané modely ojetých vozů.
ZnačkaOsram #ad

8. Osram

#ad

OSRAM Night Breaker H1-LED; až o 40 % méně oslnění; první LED lampa pro dodatečné vybavení H1 schválená pro silniční použití

#ad
Osram #ad - 6000 k a studené bílé světlo: vidět a být viděn s osram. Jednoduché připojení pro různé typy konektorů a není nutné žádné další příslušenství. Schválené led světlo do vozidla.

Velmi vysoká, teplota barvy podobná dennímu světlu. Až 5krát delší životnost: odolná vůči vibracím, šetrná k životnímu prostředí a nákladově efektivní. Platí pouze pro příslušné země, se schválením nebo pro které platí rovnocenné schválení, jakož i modely vozidel a světelné funkce uvedené v současné době v seznamu kompatibility.

S led diodou night breaker h1 s homologací pro silnici můžete nyní funkci potkávacího a dálkového světla vašeho vozidla přestavět na nejmodernější LED technologii. Další podrobnosti najdete na adrese osram. Com/nb-led. Pro větší bezpečnost v silničním provozu, studená bílá, zejména při nočních jízdách.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška3
Délka0.47
Hmotnost0.11
Šířka0.47
Číslo dílu64150DWNB
Modelka64150DWNB
Záruka4 roky

9. Philips

#ad

+230 % jasnější světlo, 5 800 K, se silniční homologací, Philips Ultinon Pro6000 H7-LED žárovka do světlometů pro motocykly

#ad
Philips #ad - Technologie philips safebeam zajišťuje optimální odolnost vůči světlu a jízdu bez oslnění. Exkluzivní automobilové led čipy z originální výbavy výrobců automobilů zlepšují váš výhled a poskytují až o 230 % jasnější světlo**.

Navíc můžete profitovat z záruky až na tři roky***. Philips technologie airboost odvádí teplo od led lampy a umožňuje životnost až 3 000 hodin, cca šestkrát delší než konvenční halogenová žárovka. Výměna lampy je tak rychlá jak pro profesionály, tak i pro domácí uživatele. Kompaktní, jednodílný design led philips ultinon pro6000 zabírá ve světlometu jen málo místa. Vyměňte nyní halogenové žárovky svých světlometů s inovativními led žárovkami philips a zažijte průlomový jas se silniční homologací*.

Před nákupem zkontrolujte aktuálně schválený přehled modelů a další právní upozornění na philips. De/led-Strassenlassung. S optimální barvou světla 5 800 kelvinů vytváří philips ultinon pro6000 bílé, kontrastní světlo, díky kterému můžete dříve rozpoznat silniční značky a překážky a které zabraňuje předčasné únavě očí.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips H7 12V 20W PX26d Ultinon Pro6000 LED 5800K Moto mit Straßenzulassung 1St #ad
Výška1.3
Délka3.15
Šířka1.3
Číslo dílu11972U6000X1
Modelka2424494
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Osram

#ad

+200 % více jasu, OSRAM XENARC Night Breaker Laser D1S Next Generation, Duo Box 2 žárovky, 66140XNN-HCB, HID xenonová žárovka do světlometu

#ad
Osram #ad - Až 250 m dlouhý světelný kužel pro lepší viditelnost, abyste dříve rozpoznali překážky a nebezpečí. O 20 % bělejší xenonové světlo pro řidiče s vysokým výkonem a certifikováno ECE. Osram xenarc night breaker laser d1s: nejjasnější xenonová žárovka Osram HID. Až o 200% více jasu pro větší bezpečnost jízdy díky lepšímu osvětlení vozovky. Prémiová kvalita made in germany: K dispozici jako D1S, D2S, D3S a D4S.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška0.35
Délka3.28
Hmotnost0.13
Šířka0.35
Číslo dílu66140XNN-HCB
Modelka66140XNN-HCB
Záruka1