Top 10 Roborock Q Revo Hauptbürste – Filtry do vysavačů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. roborock

#ad

Roborock Originální příslušenství, oddělitelný gumový hlavní kartáč pro Q Revo/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra/ Q7 Max robotický vysavač

#ad
roborock #ad - Vícesměrný plavecký mechanismus drží kartáč na nerovném povrchu pro důkladnější čištění v blízkosti země. Hlášení chyb při čištění koberců se sníží, což zlepšuje manipulaci s kobercem. Celopryžový kartáč nabízí konstantní čisticí výkon na podlahách a kobercích a dlouhou životnost. Zamotání dlouhých vlasů se minimalizuje tím, že vlasy vedou po stranách kartáče, kde je lze snadno odstranit. Pouze pro roborock q revo/s7/s7+/s7 maxv/s7 maxv plus/s7 maxv ultra/s7 max Ultra/S7 Pro Ultra, Q7/Q7+/Q7 Max+ robotický robotický vysavač.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška1.57
Délka5.91
Hmotnost0.18
Šířka1.57
Číslo dílu556
ModelkaS7 main brush
ZárukaŽádná záruka.

2. Jajadeal

#ad

Jajadeal 2 kusy oddělitelných gumových hlavních kartáčů příslušenství pro Roborock Q Revo/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra/ Q7 Max robotický vysavač

#ad
Jajadeal #ad - Vysoce kvalitní materiál příslušenství válečku pro roborock S7 Q7 nabízí rovnoměrný čisticí výkon na podlahách a kobercích a dlouhou trvanlivost. Každodenní údržbadoporučujeme vyměnit váleček kartáčku s více povrchy každé 3 měsíce, aby se zlepšila sací síla a výkon a prodloužila se životnost vašeho robotického vysavače.

Snadná výměna zacvaknutí pro rychlou a snadnou rutinní výměnu. Lze prát a znovu použít. Není nutné žádné nářadí, jednoduchá výměna hlavního kartáče. Umyté a opakovaně použité zamotání dlouhých vlasů se minimalizuje tím, že vlasy nasměrují po stranách válečku, kde je lze snadno odstranit. Kompatibilní snáhradní díly válečkového kartáče pro roborock q revo/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra/ Q7 Max robotický vysavač.
ZnačkaJajadeal #ad
VýrobceJajadeal #ad
Výška1.18
Délka7.87
Hmotnost0.09
Šířka3.15

3. DMJJSD

#ad

Sada příslušenství pro Roborock originální příslušenství oddělitelný gumový hlavní kartáč pro Q Revo/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra/ Q7 Max vysavač

#ad
DMJJSD #ad - Dobrá kvalita celopryžový kartáč nabízí konstantní čisticí výkon na podlahách a kobercích a dlouhou životnost. Redukce chybových hlášení při čištění koberců se sníží, což zlepšuje manipulaci s kobercem. Odnímatelný design pro usnadnění čištění a údržby originálního příslušenství roborock má kartáčový válec roborock odnímatelný design.

Nové, dvojité gumové kartáče zlepšují vysávání a zajišťují méně vlasů, což zvyšuje čištění bez ruky na novou úroveň. To znamená, že kartáčový válec můžete snadno odstranit a vyčistit a udržovat, aby vždy dobře vypadal. Efektivní čištění vícesměrný plavecký mechanismus dmjjsd drží kartáč na nerovném povrchu pro důkladnější čištění v blízkosti podlahy. Zamotání dlouhých vlasů se minimalizuje tím, kde je lze snadno odstranit. Kompatibilní modelypouze pro roborock q revo/s7/s7+/s7 maxv/s7 maxv plus/s7 maxv ultra/s7 max ultra/s7 max ultra/s7 pro ultra, robotický vysavač Q7/Q7+/Q7 Max+ Robot.

Design s ochranou proti stříkání sada příslušenství pro válečkový kartáč roborock q revo má design proti stříkání, že vlasy vedou po stranách kartáče, který může zabránit tomu, aby se špína během čištění postříkala na jiné části robota nebo okolní prostředí. Design válečkových kartáčů robotického zametacího robota umožňuje efektivní čištění různých druhů podlah, keramických dlaždic, včetně podlah z tvrdého dřeva, koberců atd.
ZnačkaDMJJSD #ad
VýrobceDMJJSD #ad
Výška1.26
Délka7.76
Šířka1.26
Číslo díluHQL-037
ModelkaDMJJSD
ZárukaČ.

4. CHAIN PEAK

#ad

4 kusy Válečkové kartáčky Guma Hlavní kartáč Náhradní díly pro Roborock S7 S7+ S7 MaxV S7 MaxV Plus S7 MaxV Ultra Q7 Q7+ Q7 Max Q7 Max+ Q5+ Q5 Q Revo, náhradní příslušenství Kit gumový váleček

#ad
CHAIN PEAK #ad - Flexibilní gumové materiály kartáče na celé tělo mohou snížit hluk a chránit podlahu. Vysoce kvalitní guma má měkkou texturu a může jemně škrábat skvrny. Jedná se o cenově výhodnou volbu, která doplní náhradní příslušenství pro robotický vysavač pro váš robotický vysavač Roborock.

Prémiové materiály s vynikajícím zpracováním jsou válečky vyrobeny z ekologických gumových materiálů a nezatěžují životní prostředí. Vynikající výkon odnímatelné, nečistoty, abyste vyčistili zamotané vlasy nebo jiný odpad. Naše gumové hlavní kartáče mají dlouhou životnost a čistí lépe než kartáče jiných značek. Skvělý balíček s cenou a výkonem tento balíček se dodává se 4 kusy kvalitních gumových válečkových kartáčků. Před objednáním se ujistěte, že je váš model správný. Speciálně vyvinutý náhradní gumový váleček byl vyvinut speciálně pro roborock s7 s7+ s7 maxv s7 maxv plus s7 maxV Ultra Q7 Q7+ Q7 Max Q7 Max+ Q5 Q5+ Q Revo.

Konstrukce sběrné struktury umožňuje efektivně absorbovat zvířecí chlupy, prach a usazeniny, omyvatelné, snadno se čistí, vhodné pro typy podlah ze dřeva, vlasy se snadno nemotají, jednoduše otočte kryty na obou koncích, koberce nebo dlaždice. Snadná instalace válečkové kartáče jsou perfektně sladěny a způsob instalace je stejný jako u originálních dílů, které se snadno instalují a snadno se obsluhují.
ZnačkaCHAIN PEAK #ad
VýrobceCHAIN PEAK #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.53
Šířka1.97
Číslo díluGummiwalzenbürste
ModelkaGummiwalzenbürste
Záruka365 dní.

5. RUKHOOL

#ad

RUKHOOL Příslušenství pro Roborock Q Revo sada příslušenství robotický vysavač náhradní díly s 6 * sáčky na prach 4 * mop utěrky 1 * hlavní kartáč 4 * filtr 4 * boční kartáče 1* čisticí kartáč

#ad
RUKHOOL #ad - 2 hlavní kartáče a 4 boční kartáče: hlavní a boční kartáč jsou vyrobeny z kvalitní gumy a hlavní kartáč Q Revo dokáže vlasy bez problémů vyčistit na podlaze. 4 hepa filtry: filtr pro roborock q revo dokáže odstranit 99 % nečistot, prachu, zvířecích chlupů a drobných částic a efektivně filtrovat pro čištění vzduchu v místnosti.

Kompatibilní s: sada příslušenství pro roborock q revo robotický vysavač, hodí se jako originální náhrada. Lze jej po vyprání znovu použít. 2, nečistoty a zvířecí chlupy po dobu až 7 týdnů a usnadňuje čištění. 4 účinné sáčky na prach: náhradní díl prachového sáčku pro roborock q revo je vyroben z vysoce kvalitní netkané textilie a tavně foukaného tkaného materiálu, 7litrový sáček s velkým objemem dokáže zachytit prach, který dokáže efektivně odfiltrovat 99 % škodlivých látek.

4 silikonové boční kartáče mohou proniknout hluboko do všech rohů a hran, aby odstranily více skvrn a prachu. 4 omyvatelné stírací podložky: náhradní díly utěrky pro roborock q revo jsou vyrobeny z mikrovláknového hadříku, který vykazuje vysokou absorpci vody a silnou čisticí sílu, všechna odolná místa lze snadno odstranit. Všechny náhradní díly pro roborock q revo jsou v sadě příslušenství: 4 x sáček na prach, 4 * filtry, 2 * hlavní kartáče, 4 * boční kartáče, 4 * hadřík a 1 * šroubovák.
ZnačkaRUKHOOL #ad
VýrobceRUKHOOL #ad
Hmotnost1.1

6. DrRobor

#ad

Náhradní díly válečků kartáč pro Xiaomi Q7 Max/, DrRobor 2 kusy hlavního kartáče příslušenství pro Roborock S7 / S7 Plus / S7+ / S7 Maxv / S7 Maxv Ultra / S7 Pro Ultra/Q Revo/ T7s / T7s Plus / T7s +

#ad
DrRobor #ad - Kartáč s dlouhou životností zamotání dlouhých vlasů se minimalizuje tím, že vlasy nasměrují po stranách hlavního kartáče, kde je lze snadno odstranit. Prémiový materiál celopryžový kartáč z kvalitní gumy nabízí konstantní čisticí výkon na podlahách a kobercích a dlouhou životnost.

Hloubkové čištění hlavní gumový kartáč přiléhá těsně k podlaze, také na nerovném povrchu, pro důkladnější čištění. Každodenní údržbadoporučujeme měnit mnohostranný kartáč na koloběžky každé 3 měsíce, aby se zlepšil sací výkon a výkon a prodloužila se životnost robotického zametacího robota. Kompatibilní modely náhradní díly válečkového kartáče jsou určeny pro robotický vysavač roborock s7/ Q7 Max/ S7 Plus / Q Revo/ T7s / S7 Max V/ S7 Pro Ultra / S7+ / T7s Plus/ S7 Maxv Ultra / Q7 Max Plus.
ZnačkaDrRobor #ad
VýrobceDrRobor #ad

7. Bluearks

#ad

4 Hepa filtry, 6 sáčků na prach, Bluearks Náhradní díly kompatibilní s Roborock Q Revo/Roborock P10 robotický vysavač příslušenství, 4 boční kartáče, 1 hlavní kartáč, 4 ubrousky

#ad
Bluearks #ad - Služby zaměřené na kvalitu: v případě dotazů nebo dotazů jsme Vám rádi k dispozici. Efektivní čištění odolných nečistot: hlavní a boční kartáče pronikají hluboko do štěrbin, tiše odstraňují prach, zatímco utěrka účinně absorbuje vodu a odstraňuje odolné nečistoty.

Součástí dodávky je: 1 hlavní kartáč, 4 filtry, 4 boční kartáče, 4 ubrousky, 6 sáčků na prach. Vždy se snažíme vám plně sloužit. Kompatibilní modely: tato náhrada je kompatibilní s robotickým vysavačem Roborock Q Revo/P10 Před nákupem prosím zkontrolujte model. Hepa filtr: hepa filtr dokáže odstranit 99 % nečistot, prachu a jiných částic a po vyprání je znovu použitelný.
ZnačkaBluearks #ad
VýrobceBluearks #ad

8. roborock

#ad

S7 Max Ultra, Q7 Max, S7 MaxV, roborock Originální hlavní kartáč pro S7, Q7+, Q7, S7+, Q Revo, S7 MaxV Plus, S7 MaxV Ultra, S7 Pro Ultra, Q7 Max+

#ad
roborock #ad - Roborock originální hlavní kartáč pro s7, s7 max ultra, q7 max+, q7, s7 maxV Plus, s7+, s7 maxv ultra, Q7+, s7 MaxV, S7 Pro Ultra, Q7 Max, Q Revo.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška1.61
Délka10.67
Šířka1.61

9. KGC

#ad

Náhrada za Roborock Q Revo pro Roborock P10 robotický vysavač, 2 ubrousky, 1 hlavní kartáč, KGC Roborock Q Revo příslušenství, 4 sáčky na prach, 2 Hepa filtry, 2 boční kartáče

#ad
KGC #ad - Efektivní čištění hlavní kartáč roborock q revo je uzavřen pro efektivní a silný sací výkon. Doporučujeme měnit filtr každé 3 měsíce, zvířecích chlupů atd. Dokáže efektivně filtrovat více než 99 % jemných prachových částic. Pokud se sáček na prach delší dobu nevymění, aby byl zachován výkon vašeho robotického vysavače.

Efektivní čištění boční kartáče jsou vyrobeny z nylonových proužků odolných proti opotřebení, nepouští vlákna a stálobarevné. Stopy, které mají nejen dlouhou životnost, ale jsou také bezpečné a snadno demontovatelné a montovatelné. Vynikající výkon sáček na prach roborock q revo má velkou kapacitu pro sběr prachu, nečistot, negativně to ovlivní účinnost čištění prachu a zkracuje životnost vnitřního sběrače prachu. Hlavní kartáč a příslušenství hepa filtru efektivně sbírají jemný prach a nečistoty, snižují zamotání vláken a zlepšují čisticí výkon pro důkladné čištění. Montážní sada batohu obsahuje: 1 hlavní kartáč, aby byly kompatibilní s robotickými vysavači Roborock Q Revo/Roborock P10, 2 filtry, 2 boční kartáče, 2 ručníky, 4 sáčky na zachycení prachu.

Kompatibilní modelynaše sady náhradních příslušenství jsou koncipovány tak, před objednáním prosím zkontrolujte model vašeho příslušenství. Kvalitní utěrky z mikrovlákna jsou velmi savé, zbytky šťávy, tuk a jiné skvrny na podlaze lze snadno odstranit. Kvalitní zákaznický servis děkujeme za vaši podporu a lásku, pokud se vyskytnou nějaké problémy v procesu používání, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem, náš tým zákaznických služeb odpoví a váš problém vyřeší do 24 hodin.
ZnačkaKGC #ad
VýrobceKGC #ad
Výška2.17
Délka11.02
Šířka7.87

10. AiLomey

#ad

AiLomey Příslušenství pro vysavač Roborock Q Revo, 1 hlavní kartáč, 4 Hepa filtry, 4 boční kartáče, 4 stírací podložky, 4 sáčky na prach, sada náhradních dílů pro Roborock P10 robot

#ad
AiLomey #ad - Hlavní kartáč a filtr tento hlavní kartáč q revo je z kvalitní abs pryže, jemný a měkký, pomáhá vysavači efektivně čistit podlahu. Hepa filtr je vyroben z filtračního papíru h13, je odolný, který dokáže absorbovat všechny druhy zvířecích chlupů a částic ve vzduchu.

Podložka pod mop je savější a rychle schne, lze ji prát v pračce a mnohokrát znovu použít. Vylepšené utěrky vylepšené utěrky se skládají z výběru mikrovláken a nepoškrábou podlahu. Sáček na prach tento sáček do vysavače q revo s gumovým těsněním má silné utěsnění, velmi efektivně blokuje více než 99, účinně zabraňuje úniku prachu. Použitelný modeltoto jsou náhradní díly pro robotický vysavač Roborock Q Revo.

Vše, 4 čisticí ubrousky. Sáček do vysavače q revo je vyroben ze dvou vrstev taveniny foukaných vláken a dvou vrstev netkané textilie, 97 % nečistot. Pokud jsou boční kartáče při přepravě ohnuté, co potřebujete v jedné saděnabízíme vám 1 válečkový kartáč, 4 boční kartáče, jednoduše je chvíli namočte do teplé vody, 4 sáčky do vysavače, 4 hepa filtry, abyste se zotavili. Všechny díly příslušenství používají stejný design a materiály jako originál.
ZnačkaAiLomey #ad
VýrobceAiLomey #ad
ModelkaQ Revo Accessoires