Top 10 S24 Plus Hülle Rot – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Caseology

#ad

Burgundy, Caseology Parallax pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

#ad
Caseology #ad - Kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami a pancéřovými skly. Stylové barvy pro ženy a muže, které doplní váš mobilní telefon. Design 3d hexa cube nabízí lepší pocit v ruce a strukturovanou termoplastickou polyuretanovou rukojeť na obou stranách. Spárováno s dotykovou reakcí tlačítek a přesnými výřezy pro nabíjecí přípojky. Zvýšený rám kolem obrazovky a fotoaparátu nabízí dodatečnou ochranu na obou stranách.
ZnačkaCaseology #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.49
Délka6.63
Hmotnost0.07
Šířka3.26
Číslo díluACS03941
ModelkaACS03941

2. TORRAS

#ad

TORRAS pro Samsung Galaxy S24 Pouzdro Vojenská úroveň Ochrana proti pádu s airbagy Pouzdro na mobil Nárazuvzdorné Odolné proti poškrábání Skvělé pouzdro na omak a vzhled Pouzdro S24 Case Guardian

#ad
TORRAS #ad - Ať už byl vystaven tření nebo vyjmutí z tašky, toto pouzdro Samsung S24 vypadá vždy jako nové. A tloušťka činí mobil s pouzdrem pouze 1 cm. Současně může tvrdý kryt použitý na zadní straně účinně zabránit každodenním škrábancům a problémům s vlákny. Díky kombinaci vysoce kvalitních tpu a tpe materiálů je rám a zadní stěna trvanlivější a efektivně tak prodlužuje životnost pouzdra.

Velmi spolehlivé pouzdro na samsung galaxy s24, které chrání váš mobil před poškozením. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte problémy s výběrem nebo nákupem tohoto pouzdra s24. Pomůžeme vám a problém vyřešíme co nejrychleji. Bezpečný pocit na omak vám nabízí větší bezpečnost. Je to jako rytíř, který každý den chrání váš mobilní telefon a vypadá jako nový. Série torras guarian se od výroby až do současnosti hodí pro 7 milionů mobilních telefonů a nabízí vynikající ochranu před nebezpečím zničení obrazovky a čočky, takže se každý může cítit bezpečně a bez starostí.

Se 4vrstvým materiálem absorbujícím nárazy a designem rámu v kombinaci s designem airbagu 360° dokáže toto pouzdro s24 perfektně ochránit mobilní telefon a plně rozložit účinky nárazu na mobilní telefon. Ani po instalaci pouzdra na mobil tak nezvýší tloušťku a hmotnost mobilního telefonu. Slo certifikátu: gzmr230501189203.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad

3. JETech

#ad

Odolné proti poškrábání tvrdé PC zadní strana ochranné pouzdro průhledné, nikdy nežloutnutí Nárazuvzdorné pouzdro na mobil, JETech Pouzdro pro Samsung Galaxy S24 Ultra 5G

#ad
JETech #ad - Přesné výřezy přesné výřezy pro reproduktor, fotoaparát, tlačítka a další přípojky. Kromě toho jedinečné polstrování ve čtyřech rozích efektivně absorbuje nárazy. Ochrana proti žloutnutí zadní strana pouzdra je zcela křišťálově čirá, takže se díky němu projeví původní krása a vynikající logo Vašeho telefonu a nežloutne tak snadno v průběhu času, takže čistota dlouho vydrží.

Ochrana před pády s flexibilním tpu nárazníkem a tvrdou pc zadní stranou odolnou proti poškrábání, která váš mobil perfektně chrání před každodenními pády a nárazy. Také dostatečně tenký a snadno se zasune dovnitř a ven z tašky.

Více ochrany promyšlené zvýšené obruby kolem obrazovky a kamery nabízejí dodatečnou ochranu před poškrábáním povrchu. Umožňuje plný přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům. Kompatibilita bezešvě vhodné pro samsung galaxy S24 Ultra 5G. Snadno se uchopí a zabraňuje hromadění ošklivých vodoznaků uvnitř pouzdra.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.48
Délka6.55
Hmotnost0.07
Šířka3.26
Číslo dílu5582-
Modelka5582-

4. Anqrp

#ad

Anqrp Kada série pro iPhone 15 Pro, silné magnety kompatibilní s Mag průsvitné matné ochranné pouzdro Vojenské nárazuvzdorné pouzdro na mobil pro iPhone 15 Pro 6.1'', tmavě fialová

#ad
Anqrp #ad - Bezešvě kompatibilní s řadou magnetických dílů příslušenství můžete bez námahy rozšířit funkčnost svého telefonu. Tato geniální kombinace nabízí nejen komplexní ochranu před náhodnými nárazy, ale chrání váš telefon také před nepěknými škrábanci podél okrajů.

Poloprůhledná matná zadní strana decentně odhaluje ikonické logo a vyzařuje jednoduchost, nevtíravou eleganci a rafinovanost. Zažijte ultimativní kompatibilitu s elegantním pouzdrem iphone 15 pro. Objevte neomezené možnosti s integrovaným super silným permanentním magnetem na zadní straně pouzdra iPhone 15 Pro. S precizně konstruovanými detaily, 5 mm zvýšený okraj kolem displeje a o 2, mezi nimi 1, 0 mm zvýšený okraj kolem kamery, získá každý křehký a cenný aspekt vašeho telefonu bezvadnou ochranu.

Ergonomický design zajišťuje pohodlné uchopení a efektivně zabraňuje sklouznutí. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, má zadní strana pouzdra iphone 15 pro pc vrstvu odolnou proti výbuchu, zatímco strany jsou obaleny tekutým silikonem. Vychutnejte si luxusní hmatový zážitek s pouzdrem iphone 15 pro. Vyvinuto tak, aby perfektně přilnulo k vašemu telefonu jako druhá kůže, nabízí bezproblémovou bariéru proti prachu, vlákninám a škrábancům a zajišťuje, že váš přístroj zůstane v bezvadném stavu.
ZnačkaAnqrp #ad
VýrobceAnqrp #ad
Výška0.59
Délka7.48
Šířka3.94
Číslo díluB0CKHJBF8G
ModelkaiPhone 15 Pro

5. ESR

#ad

Vojenská norma ochranný kryt, zadní strana odolná proti poškrábání, ESR Pouzdro na iPhone 15 Pro, kompatibilní s ochranným pouzdrem MagSafe, klasická série, integrovaný stojánek na mobil Case, čirá

#ad
ESR #ad - Kompatibilita: pouze pro iphone 15 Pro; neobsahuje ochranu objektivu fotoaparátu ani integrovanou ochranu objektivu fotoaparátu. Navrženo pro dlouhou životnost: robustní konstrukce ze zinkové slitiny zajišťuje, zatímco závěs byl testován v laboratoři, že stojan bude vždy vypadat jako nový, aby si zachoval svou pevnost i po více než 3 000 použitích.

Silnější magnetický uzávěr: silné integrované magnety s přídržnou silou 1 500 g umožňují rychlejší, jednodušší bezdrátové nabíjení přímo na místě a s sebou a bezpečné uzavření každého příslušenství MagSafe. Ochrana proti vojenské normě: rohy air guard tlumí nárazy v kombinaci se zvýšenými hranami displeje a Camera Guard zajišťují ověřenou ochranu před pády, nárazy a poškrábáním.

Nastavitelný stojánek na schovávání: umístěný kolem rámu kamery, aby zůstal skrytý ve složeném stavu, zatímco kroužek MagSafe zůstává 100% volný; vychutnejte si volně nastavitelné a stabilní vidění a můžete sledovat vysílání kdykoli a kdekoli.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.62
Délka5.95
Hmotnost0
Šířka2.96
Číslo dílucsjyap_i15pro_zjcx_cl
Modelkacsjyap_i15pro_zjcx_cl

6. Goodsprout

#ad

Goodsprout Kompatibel mit Samsung Galaxy S24 Plus, kratzfest, Schildkröte und Blumen, erstaunliches Muster, harte Rückseite aus Polycarbonat für Samsung Galaxy S24 Plus, stoßfest

#ad
Goodsprout #ad - Es ist einfach zu installieren und zu entfernen und zerkratzt Ihr Telefon nicht. Fortschrittliche aechnologie: schutzhülle mit der weltweit besten Drucktechnologie. Top-schutz: die harte rückseite aus polycarbonat mit musterdesign hat hervorragende Eigenschaften wie Abriebfestigkeit, Kratzfestigkeit und Schlagfestigkeit.

Die texturen an der Seite bieten einen sicheren Halt und ein schlankes Profil. Service für sie: sorgen sie für eine sorgenfreie lebenslange Garantie und freundlichen Kundenservice. Einfach zu bedienen: der bumper ist aus tpu-material, das gut ist, um stöße zu absorbieren und das Samsung Galaxy S24 Plus zu schützen. Sicheres design die hochwertige tpu-softcase deckt alle kanten des telefons ab. Jede frage wird innerhalb von 24 Stunden beantwortet, zögern Sie nicht, uns eine E-Mail zu senden.

Verleiht ihrem samsung galaxy S24 Plus eine hochwertige Textur und gleichzeitig starken Schutz ohne integrierten Displayschutz. Präzise lochpositionen ermöglichen es Ihnen, verschiedene Telefontasten reibungslos zu drücken. Schützen sie ihr samsung Galaxy S24 Plus vor Staub, Schmutz und Kratzern. Bringt luxus und schönheit in ihr Samsung Galaxy S24 Plus Hülle Muster heller, klarer und lebendiger.
ZnačkaGoodsprout #ad
VýrobceGoodsprout #ad
Výška0.39
Délka6.1
Šířka2.95

7. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Ultra 5G -černé

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Vzorovaný tpu pro zabránění otiskům prstů. Na míru pro všechny přípojky. Ochranný okraj displeje a kamery. Spider web na vnitřní straně pro absorbování nárazů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.47
Délka6.58
Hmotnost0.13
Šířka3.22
Číslo díluACS02681
ModelkaACS05614

8. Spigen

#ad

Spigen Ultra hybridní pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S22 -Crystal Clear

#ad
Spigen #ad - Ochranný okraj displeje a kamery. Na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Konstrukce z pC desky a silikonového rámu.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.07
Šířka0.4
Číslo díluACS03988
ModelkaACS03988
Záruka2 roky manufacturer

9. TORRO

#ad

Pravé kožené pouzdro s přihrádkami na karty a horizontální funkcí stojánku černé, TORRO Pouzdro kompatibilní s iPhone 13

#ad
TORRO #ad - Pravá kůže - torro je britská firma, které se vyrábí ručně z kvalitní hovězí kůže. Prvotřídní kůže je vyrobena z nejlepších koželužen z usa a je ošetřena minimálně, která se specializuje na luxusní kožené zboží, aby zachovala přirozené vlastnosti a vzhled luxusní kůže TORRO.

Boční magnetický uzávěr zajišťuje bezpečné uzavření u celkově štíhlého profilu. Precizní tvar zajišťuje plný, neomezený přístup k obrazovce, fotoaparátu, tlačítkům a nabíjecí přípojce. Kompatibilita – kožené pouzdro torro pro iphone 13 s integrovaným držákem na karty bylo navrženo a vyrobeno exkluzivně pro iPhone 13. Stejně tak má pouzdro na mobil iphone 13 jedinečný zvýšený okraj kolem kamery, aby bylo chráněno před poškrábáním nebo poškozením čočky fotoaparátu. Odolný – ochranné pouzdro má jedinečný torro rám z odolného tpu, který lépe tlumí nárazy a chrání váš přístroj před pády a poškrábáním.

Pouzdro na smartphone má kromě toho 3 přihrádky na kreditní karty a větší přihrádku na poznámky. Návrh skládacího pouzdra minimalizuje opotřebení obrazovky při uložení v tašce. Ochrana – displej je chráněn zvýšeným rámem, aby bylo zajištěno, že přední kryt je mimo obrazovku a na karty/poznámky jsou v přihrádce na karty dostatek místa. Vlastnosti – pouzdro na torro iphone 13 disponuje integrovanou funkcí stojánku, která umožňuje horizontální prohlížení obrazovky.
ZnačkaTORRO #ad
VýrobceB.A.M Worldwide ltd #ad
Výška0.8
Délka6
Hmotnost0.2
Šířka3
Číslo dílu5060530236541
Modelka5060530236541

10. Spigen

#ad

červené, Spigen Pouzdro pro iPhone 15 Tough Armor MagFit kompatibilní s MagSafe

#ad
Spigen #ad - Dvouvrstvé ochranné pouzdro z TPU a polykarbonátu. Integrovaný magnet pro držení bezdrátové nabíječky. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj pro displej a kameru.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.51
Délka6.06
Hmotnost0.11
Šířka3.07
Číslo díluACS06814
ModelkaACS06814