Top 10 Skibrille Kinder 13 Jahre – Lyžařské brýle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OutdoorMaster

#ad

OutdoorMaster Dětské sportovní brýle Falcon OTG, lyžařské brýle proti mlze bílý rám + VLT 10% šedá čočka, 100% UV ochrana

#ad
OutdoorMaster #ad - Bezpečnost a výkon: délka elastického popruhu na brýle je nastavitelná, vhodná pro různé přilby. Lyžařské brýle outdoor master jsou 100% odolné vůči uv záření, zatímco se rozloučí s mlhavým lyžováním a zmírňují únavu očí. Proti zamlžování a 100% uv ochrana: válcová čočka přijímá proces povrstvení revo, nabízejí vysoké rozlišení a širší výhled, s rovnoměrnou povrchovou úpravou a silným odrazem.

Co dáte. 1 x pár dětských lyžařských brýlí outdoormaster falcon, 1 x taška na sněhové brýle, 1 x taška na přenášení, 1 x uživatelská příručka pro co nejlepší využití funkcí vašich lyžařských brýlí. Díky protiskluzovému silikonovému designu na zadní straně jsou snowboardové brýle bezpečné, pevné a nejsou tak snadné při outdoorových aktivitách vypadnout. Otg lyžařské brýle: třívrstvá pěnová hmota se skládá z elastických a vlhkostních materiálů odvádějících vlhkost, které jsou prodyšné a pohodlné, aby perfektně seděly na obličeji pro útulný den.

Lyžařské brýle otg s dostatkem vnitřního prostoru pro přenos nulového tlaku na brýle, takže si děti mohou lyžování plně užít! V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat! Magnetická výměna čoček: čočka na lyžařské brýle je pevně připevněna 8 magnety na straně, díky čemuž můžete čočku během několika sekund vyměnit, aby se přizpůsobila různým světelným podmínkám.
ZnačkaOutdoorMaster #ad

2. OutdoorMaster

#ad

VLT10% šedá čočka, Mládež sněhové brýle, OutdoorMaster Kids Ski Goggles, Snowboard Goggles

#ad
OutdoorMaster #ad - Vhodné jak pro chlapce, tak i pro dívky. Co dostanete: 1 x outdoormaster kids lyžařské brýle, 6měsíční záruka a přátelský zákaznický servis. Proto mají všechny naše lyžařské brýle 100% ochranu před UV400 zářením.

K dostání v různých barevných sklech a rámečcích. Měkký tpu rám: bezpečnost je na prvním místě. 100% uv ochrana: ochrana očí je důležitá. Kompatibilní dětské lyžařské brýle: dětské sněhové brýle jsou kompatibilní s každou lyžařskou přilbou. Over glass otg design: tyto lyžařské brýle pro junior mají otvory v rámu, takže se hodí na většinu brýlí. Tyto lyžařské / snowboardové brýle pro děti mají měkký rám, který nabízí ve srovnání s tvrdším rámem dodatečnou bezpečnost v případě pádu nebo nárazu.
ZnačkaOutdoorMaster #ad
Číslo dílu803335

3. ALPINA

#ad

Extrémně robustní a nerozbitné lyžařské brýle se 100% UV ochranou pro děti, ALPINA Piney – bezzamlžovací, jedna velikost, růžovo-růžové

#ad
ALPINA #ad - Vynikající poměr cena/výkon. Optimální komfort při nošení díky flexibilnímu komfortnímu rámu. Zesílení kontrastu díky technologii Q-Lite. Vrstva fogstop na vnitřní straně skla zajišťuje výhled bez zamlžení. Aktivní řízení klimatu díky větracím otvorům v rámu.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Hmotnost0.16
Číslo díluA7268458
ModelkaA7268
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. OutdoorMaster

#ad

Snowboarding květinový vzor + růžová VLT 13%, UV ochrana, snowboardové brýle s rámem, OutdoorMaster Lyžařské brýle pro děti, lyžařské brýle pro lyžování, bruslení, 100% OTG, ochrana proti mlze

#ad
OutdoorMaster #ad - Vhodné jak pro chlapce, tak dívky od 6 let. Tyto jarní lyžařské brýle mají otvory na rámu, takže lyžařské brýle padnou na většinu brýlí. Pokud se vyskytne nějaký problém, můžeme nabídnout kompletní vrácení peněz do 30 dnů a náhradní dodání do 360 dnů.

Otg design – otg lyžařské brýle přes skla design, vhodné pro brýle. Nechte si vychutnat zábavu na lyžích naplno. Anti-fog – technologie dual layer lens a vysoce výkonná povrchová úprava na vnitřním skle minimalizují sklon kování vám poskytne zážitek z lyží bez zamlžování. Kompatibilita přilby s brýlemi – extra dlouhý elastický řemen zajišťuje velkou kompatibilitu s helmou.

Věnujte prosím pozornost popisu vlt v popisu produktu, abyste si vybrali nejvhodnější lyžařské brýle pro vás. 100% ochrana proti uv záření – bezpečná a spolehlivá s uv ochranou – měkký tpu rám s čočkami, nabízí 100% ochranu proti UV 400 let a spolehlivé používání, a také eliminuje oslnění při lyžování. Spokojenost zaručena: všechny obchody outdoormaster mají záruku 12 měsíců.
ZnačkaOutdoorMaster #ad
VýrobceOutdoorMaster #ad
Hmotnost0.24
Číslo dílu800631

5. OutdoorMaster

#ad

UV ochrana, snowboarding, snowboardové brýle s rámem, bruslení, OutdoorMaster Lyžařské brýle pro děti, ochrana proti mlze, lyžařské brýle pro lyžování, 100% OTG

#ad
OutdoorMaster #ad - Pokud se vyskytne nějaký problém, můžeme nabídnout kompletní vrácení peněz do 30 dnů a náhradní dodání do 360 dnů. Věnujte prosím pozornost popisu vlt v popisu produktu, abyste si vybrali nejvhodnější lyžařské brýle pro vás.

100% ochrana proti uv záření – bezpečná a spolehlivá s uv ochranou – měkký tpu rám s čočkami, nabízí 100% ochranu proti UV 400 let a spolehlivé používání, a také eliminuje oslnění při lyžování. Nechte si vychutnat zábavu na lyžích naplno. Spokojenost zaručena: všechny obchody outdoormaster mají záruku 12 měsíců. Otg design – otg lyžařské brýle přes skla design, vhodné pro brýle.

Kompatibilita přilby s brýlemi – extra dlouhý elastický řemen zajišťuje velkou kompatibilitu s helmou. Anti-fog – technologie dual layer lens a vysoce výkonná povrchová úprava na vnitřním skle minimalizují sklon kování vám poskytne zážitek z lyží bez zamlžování. Tyto jarní lyžařské brýle mají otvory na rámu, takže lyžařské brýle padnou na většinu brýlí. Vhodné jak pro chlapce, tak dívky od 6 let.
ZnačkaOutdoorMaster #ad
VýrobceOutdoorMaster #ad
Hmotnost0.35
Číslo dílu800427

6. SPOSUNE

#ad

SPOSUNE Skibrille Damen Herren Snowboardbrille OTG Kids Skibrille Brille Wear Anti-Fog 100% UV400 Schutz für Skifahren Rollschuhlaufen Windschutz Schlagfest Helm kompatibel

#ad
SPOSUNE #ad - Es schützt skifahrer und Snowboarder für eine bessere Schlagfestigkeit. Auch wenn wir kurzsichtigkeit sind, können wir den Sport mit Vergnügen genießen. Geeignet für Erwachsene und Jugendliche. Für ein besseres Ski-Erlebnis. Bestehend aus zwei stirnbändern für eine bessere Anpassung der Länge des Stirnbandes, gewährleisten eine hervorragende Helmkompatibilität für alle Helme.

Otg & bequemer schwamm das otg-design ermöglicht es ihnen, ihre brille unter der skibrille zu tragen. Wenn sie getroffen werden, blockiert die Linse den Aufprall der Vorderseite, und der Rahmen und der dicke Schwamm werden den Aufprall entlasten. Bieten sie ihnen eine beschlagfreie Umgebung und genießen Sie die verschneiten Tage. Gleichzeitig bietet der dicke Schwamm Ihnen ein angenehmes und versiegeltes Trageerlebnis. Achtung! entfernen Sie die Folie vor dem Gebrauch. Skibrillen bieten ein reibungsloses Luftstrom-System, das frische Luft und Feuchtigkeit schnell und effektiv beim Skifahren bringt.

Belüftungssystem entwickelt, um das beschlagen zu reduzieren und die strömende Luft über die Innenseite der Linse zu optimieren. Verstellbares kopfband & helmkompatibilität hochdichtes gewebtes stirnband mit hervorragender Elastizität. Hohe schlagfestigkeitunsere sphärische skibrille verwendet einen flexiblen tpu-rahmen und unzerbrechliche PC-Linsen, um Ihre Augen vor Outdoor-Aktivitäten zu schützen. Uv-schutz und anti-beschlag sposune skibrille verwendet italienische doppellagige Anti-Beschlag-Gläser Besserer Antibeschlag- und UV-Schutz.
ZnačkaSPOSUNE #ad
Výrobcesposune #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluUK-HX-043-White+Purple Lens

7. GlaRid

#ad

Zimní sněhové brýle se sférickým odnímatelným sklem černé, GlaRid Lyžařské brýle pro muže i mládež proti zamlžování nad brýlemi

#ad
GlaRid #ad - Ochrana proti mlžení: vysoce výkonná vrstva na vnitřní čočce minimalizuje možnost zamlžení a zajišťuje zážitek z lyžování bez zamlžování. Ochrana proti poškrábání a uv záření: super tvrzená technologie na vnějším zrcátku lyžařských brýlí zlepšuje výkon proti poškrábání a je odolná proti UV záření a nabízí 100% ochranu UV400 .

Prodyšné: 3 vrstvy měkké, prodyšné houby těsně drží na rámu, udrží vás v teple a blokují vítr. Vhodné pro muže, ženy, osoby s brýlemi. Nastavitelný elastický pásek: extra dlouhý elastický pásek zajišťuje dobrou kompatibilitu sněhových brýlí se všemi přilbami. Profesionální ventilační systém optimalizuje proud vzduchu uvnitř čočky. Maximální vhodná velikost brýlí: 12 cm x 5, dospělé, 5 cm.

Protiskluzový silikonový pásek lze pro větší stabilitu připevnit na vaši lyžařskou přilbu. Doporučujeme vám lyžařské brýle po použití setřít, osušit a zasunout do krabičky. Celoplošné otvory na horní a spodní straně mají odvádět teplo zevnitř čočky. Může také zabránit oslnění při lyžování, takže budete mít na cestách lepší a bezpečnější výhled. Otg design přes brýle: otg design lyžařských brýlí vám umožňuje nosit brýle přes lyžařské brýle.
ZnačkaGlaRid #ad
VýrobceGlaRid #ad
Číslo díluG-DE-HGR101-01
ModelkaG-DE-HGR101-01

8. Findway

#ad

UV ochrana, Findway Dětské lyžařské brýle, kompatibilní přilba, snowboardové brýle pro ty, dětské lyžařské brýle proti zamlžování, kdo nosí brýle, lyžařské brýle na lyžování/bruslení/sněžný, OTG

#ad
Findway #ad - Dejte svému dítěti nejbezpečnější zážitek z lyžování. Nastavitelný, extra dlouhý, elastický pásek může být kompatibilní s každou helmou, protiskluzový pásek se silikonem může zůstat na vaší lyžařské přilbě a nesklouzne z vaší lyžařské přilby, rozšiřující se vysoce hustý, ani v extrémním prostředí.

Válcová čočka poskytuje jasný výhled na sjezdovky, pomáhá vám vidět všechny různé sněhové krajiny. Tři měkké ochranné vrstvydětské lyžařské brýle rám se 2 vrstvami měkké houby s vysokou hustotou v blízkosti rámu a 1 vrstvou z měkké bavlněné tkaniny příjemné na dotyk, prodyšné a díky tomu se dítě cítí nejpohodlněji při nošení, teplé, ale také velmi dobře snižuje tlak lyžařských brýlí na oči. Otg design pro děti maximální velikost korekčních brýlí: 12 cm šířka x výška 4, dívky, mládež, 2 cm tyto lyžařské brýle jsou vhodné pro děti od 3 do 14 let chlapci, aby nosily korekční brýle pod brýlemi.

Ve slunečných dnech zvolte VLT10-30 V oblačných dnech zvolte VLT20-50 . Dětské lyžařské brýle 2023 trojité měkké prodyšné jsou pevně spojeny s rámem, pokročilá dvojitá čočka, déle trvající výkon proti zamlžování, aby se snížil tlak na oči pod lyžařskými brýlemi, lepší protiskluzové pásky kompatibilní s přilbou a design válcových čoček nabízí jasné a stabilní vidění sjezdovek. Při silném slunečním záření si vyberte lyžařské brýle s VLT0-10 V noci si vyberte VLT50-99.
ZnačkaFindway #ad
VýrobceFindway #ad
Výška2.36
Délka5.51
Šířka3.35

9. ZIONOR

#ad

Proti mlze, sněhové brýle pro snowboarding, ZIONOR Lyžařské brýle pro muže i mládež, bruslení, lyžování, brýle Lagopus na snowboard, zrcadlové OTG UV ochrana

#ad
ZIONOR #ad - Komfortní a teplé tkaný pásek s vysokou hustotou a velkou gumou a kvalitní houba zakryje váš obličej a nabízí nejlepší vlastnosti proti větru. Otg lyžařské brýle ski snowboardové brýle navržené nad sklem pro malé až středně velké brýle.

Kompatibilní s přilbou extra dlouhý řemínek pro lepší kompatibilitu přilby a drží sněhové brýle na místě. Optimalizované výkonnostní lyžařské brýle solidní a trvanlivá čočka, vylepšená ochrana proti poškrábání a inteligentní ventilační systém Zionor nabízí celoživotní technickou podporu pro lyžařské brýle, napište nám, pokud máte nějaké problémy a my Vám odpovíme do 12 hodin .

Křišťálový pohled na sjezdovku při lyžování a snowboardingu. Plná ochrana očí ochrana proti zamlžování glazurou proti zamlžování a 100% UV ochranou na dvouvrstvém objektivu. Design pro mládež a dospělé.
ZnačkaZIONOR #ad
VýrobceZIONOR #ad
Výška3.54
Délka6.89
Hmotnost0.31
Šířka1.38
Číslo díluYA-EU-B1-White-GreyRevoSilver
ModelkaZ-US-B1-White-GreyRevoSilver

10. Findway

#ad

OTG UV ochrana, snowboardové brýle pro ty, lyžařské brýle, kdo nosí brýle, kompatibilní helma proti zamlžování, Findway Lyžařské brýle pro dospělé pro muže i ženy, stříbrná sférická zrcadlová

#ad
Findway #ad - Technologie dvojvrstvých čoček pro jízdu na lyžích bez mlhy – lyžařské brýle proti zamlžení pro snowboarding a lyžování.

Univerzální kompatibilita helmy s extra dlouhým elastickým páskem – lyžařské brýle, které jsou kompatibilní s většinou přileb. Lyžařské brýle findway proti zamlžení otg pro dospělé a teenagery – lyžařské brýle pro muže a ženy s brýlemi. Měkký tpu rám a 100% ochrana uv400 pro bezpečné a spolehlivé použití – ochranné brýle s UV ochranou. Lyžařské brýle findway s taškou na nošení a přátelským zákaznickým servisem – kvalitní lyžařské brýle pro milovníky sněhu.
ZnačkaFindway #ad
VýrobceFindway #ad
Hmotnost0.39
Číslo dílu297WESR