Top 10 SOQKEEN Abtropfmatte Geschirr – Odkapávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MERRYBOX

#ad

Mehrzweck-Abtropfmatte, MERRYBOX Aufrollbares Abtropfgestell aus Silikon über der Spüle, 43,2 x 33 cm, rutschfest und rostfrei, Abtropfgestell, Geschirrregal für Küche, Schwarz, hitzebeständig

#ad
MERRYBOX #ad - Hinweis: bitte messen sie ihre spüle, wenn Sie ein 43, bevor Sie für eine bessere Organisation in der Küche wählen. Dieses abtropfgestell für die spüle misst 43, 6 cm betragen, 2 cm abtropfgestell wählen. Mehrzweck-abtropfgestell für die spüle: mehrzweck-abtropfgestell, abtropfen einiger überwässerter Blumentöpfe usw. Willkommen, flaschentrockner, untersetzer, um uns zu kontaktieren, Vorbereitungsbereich, Wärmedämmmatte, Sieb, wenn irgendwelche Bedürfnisse haben.

Willkommen zu vergleichen. Eine tolle ergänzung als Küchenspüle Organizer und Wohnung. Außerdem ist das Abtropfgestell robust genug, ohne sich zu verbiegen. Multifunktional mit perfekter größe und faltbarem Design: MERRYBOX aufrollbares Abtropfgestell ist in 4 Größen erhältlich, 2 x 33 cm. Platzsparend und leicht zu reinigen: mehrzweck-abtropfgestell zum aufrollen über der spüle erfordert keine montage, einfach flach über die Spüle legen und viel mehr Platz auf der Arbeitsfläche erhöhen als herkömmliche Abtropfgestell.

Vollsilikonumwickelte Stahl-Küchenspülenmatten können auf jede gewünschte Breite aufgerollt werden. So können die geschirrregale für die küchentheke auch als untersetzer verwendet werden, also verwenden Sie es, Gemüse, die direkt aus dem Ofen nehmen! Hitzebeständig 204 °C, um Arbeitsplatten vor heißen Pfannen zu schützen. Das aufrollbare abtropfgestell aus Silikon ist BPA-frei für die sichere Verwendung auf Obst, um Dinge zu platzieren, Kuchen usw. Verbessertes rutschfestes und hitzebeständiges abtropfgestell mit fda-lebensmittelqualität aus silikon: viel robuster als das edelstahl-abtropfgestell und rutscht nie wie ein Metall ohne Beschichtung.
ZnačkaMERRYBOX #ad
VýrobceMERRYBOX #ad
Výška0.3
Délka17
Hmotnost1.76
Šířka13
Číslo díluRBD-002-BLK
ModelkaRBD-002-BLK

2. Sanni Shoo

#ad

Barová rohož, Sanni Shoo Odkapávací podložka úzká a prostorově úsporná, úzká silikonová odkapávací podložka, odkapávač vhodný do myčky nádobí na lahve a kojenecké láhve. Malá odkapávací podložka,

#ad
Sanni Shoo #ad - Ruvzdorná, lze použít také jako podtácek pro horké. Antibakteriální materiál, jednoduše otřete nebo myjte v myčce. Měkký odkapávač ze 100% bez bpa, potravinářského a měkkého silikonu, šetrný k vašim brýlím a pracovní ploše, žádné škrábance. Flexibilní odkapávací podložka nabízí díky své chytré míře 43 cm x 7, 8 cm rozmanité možnosti použití pro odkapávání na malém prostoru. Design funguje jako odkapávací tyče, pracovní plocha však zůstává suchá.
ZnačkaSanni Shoo #ad
VýrobceSanni Shoo #ad
Výška0.39
Délka16.54
Hmotnost0.35
Šířka2.76
Číslo díluFMLR03
ModelkaFMLR03

3. CIOBOAN

#ad

Super absorbér křemelina kávovar odkapávací podložka, váže 1,7násobek vlastní hmotnosti na vodu, Absorpční absorpční odkapávací podložka do kuchyně, okamžitě připraven k použití, 49 x 39 cm DR1000

#ad
CIOBOAN #ad - Odkapávací podložka udrží vaši kuchyňskou linku čistou a pořádnou a ušetří vám nepříjemné čištění kuchyňské linky. Odkapávací podložka je tak chytrým příslušenstvím do kuchyně, aby mohla absorbovat vlhkost a stagnující vlhkost.

Drenážní podložka je odolná vůči oleji a rychle nasává vodu. Ve srovnání s jinými rohožemi má odkapávací rohož cioboan inovativní měkkou křemelinu, která během několika sekund rychle odpařuje vodu a snižuje tak riziko plísní a bakterií. Díky odkapávací podložce od cioboan máte rozmanité využití, jako např. Tato odkapávací podložka ze speciální pu kůže zakryje skvrny, mléčné skvrny a jiné tmavé, nevzhledné nečistoty a je tak perfektně vhodná pro kávovary nebo jiné přístroje.

Kávovar, použití pro domácí zvířata, jako je mimo jiné: osušování nádobí, podložky přístrojů, rychlovarná konvice jako koupelnová sušicí podložka. Také pomocí odkapávací rohože můžete skrýt škrábance a nevzhledné skvrny na pracovní ploše, ve které se podložka umístí nad ni. Potřebujete pouze kartáč nebo houbičku, což vám ušetří čas a námahu. Odkapávací podložku můžete jednoduše a rychle vyčistit.
ZnačkaCIOBOAN #ad
VýrobceCIOBOAN #ad
Výška0.16
Délka19.29
Hmotnost0.88
Šířka15.35

4. Idea Home

#ad

Super saugfähig, Abtropfmatte, Idea Home Abtropfmatte, 45,7 x 61 cm, Abtropfgestell, Schwarz, Küchentheke, Mikrofaser

#ad
Idea Home #ad - Absorbiert bis zum 4-fachen seines Gewichts an Wasser. Schützen sie arbeitsplatten und Tische vor dem Einfluss von Töpfen oder Elektrogeräten. Hervorragende saugfähigkeit: aus Mikrofaser. Breiter anwendungsbereich: fangen sie das tropfende wasser unter dem schüsselregal auf oder legen Sie Töpfe, Pfannen, Geschirr und Gläser direkt auf die Matte.

Maschinenwaschbar: es ist maschinenwaschbar und sehr langlebig, und kann leicht gefaltet und aufbewahrt werden, wenn es nicht in Gebrauch ist. Darüber hinaus schützt es empfindliches Geschirr und Glaswaren vor möglichen Absplitterungen und Kratzern während des Trocknungsprozesses.

Hochwertiges material: mit einem dreilagigen design schützt diese hochwertige Mikrofaser-Abtropfmatte effektiv die Arbeitsplatten vor Wasserschäden. 100% zufriedenheitsgarantie: unser engagement ist es, die Zufriedenheit unserer Kunden zu gewährleisten, indem wir zu unseren Produkten stehen. Wir bemühen uns, dass unsere Kunden unsere Produkte genauso lieben wie wir! .
ZnačkaIdea Home #ad
VýrobceIdea Home #ad
Výška0.25
Délka24
Šířka18
Číslo díluBlack18x24
ModelkaBlack18x24

5. Disnace

#ad

Odkapávač příborů a nádobí černý, 40 × 30 cm, odolná vůči teplu a protiskluzová, silikonová rohož, rohože k sušení nádobí, odkapávací podložka do kuchyně, Disnace Silikonová odkapávací podložka

#ad
Disnace #ad - Extra velká podložka na sušení nádobí chrání dřez, rychlá ztráta vody a rychlejší cirkulace vzduchu po čištění, příbory a sklenice před poškrábáním, hodí se k odložení a sušení nádobí v kuchyni. Tepelně odolnátato silikonová podložka na příbory je odolná vůči teplu až 230 °c/450 °f, takže ji můžete použít jako žáruvzdornou podložku na ochranu pracovních desek a stolů před horkými pánvemi nebo spotřebiči nebo k ochlazení.

Silikon v potravinářské kvalitě tato odkapávací podložka je vyrobena z potravinářského silikonu, bezpečná, testována a certifikována FDA, netoxická, odolná proti chladu a teplu a bez zápachu během používání, ekologického silikonu, aby bylo zajištěno, že vaše potřeby a potřeby vaší rodiny budou čisté a suché. Během používání se mohou objevit skvrny od vody, ale pokud je umyjete vodou, budou opět velmi čisté.

Jedinečný designjedinečný široký design drážek, nádobí, nádobí a sklenice rychle schnou. Použijte je také k umístění horkých hrnců a pánví, jako výstelku chladničky nebo zásuvek, pokud je nepoužíváte jako podložku do sušičky. Vícenásobné použití odkapávací rohož lze použít na kuchyňské pracovní desky nebo dřezy, tepelně odolné rohože, protiskluzové podložky na krmivo pro zvířata. Snadné čištění silikonovou odkapávací podložku lze prát přímo vodou nebo v pračce.
ZnačkaDisnace #ad
VýrobceDisnace #ad
Výška0.39
Délka11.81
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo díluA
ModelkaA

6. Rainspire

#ad

Schnell trocknend, 40,6 x 30,5 cm, rutschfest, lebensmittelechtes Silikon, Schwarz, Abtropfmatte, Rainspire Abtropfmatten für Küchentheke, Silikon-Geschirrmatte

#ad
Rainspire #ad - Weiche oberfläche schützt Geschirr und Waschbecken vor Absplittern und Kratzern. Starre konstruktion und rutschfeste füße bleiben an Ort und Stelle, 6 x 30, auch in belebten Waschbecken. Maße: 40, 5 cm L x B.

Langlebiges silikon – lebensmittelechtes, bpa-freies Silikon für zuverlässige Festigkeit und lang anhaltende Leistung. Kompakte aufbewahrung – die weiche, wenn sie nicht in Gebrauch ist – perfekt für kleine Räume wie Kabinen, biegsame Matte kann leicht aufgerollt oder gefaltet und verstaut werden, Camper oder Boote. Leicht zu reinigen – das wasserdichte design der Matte lässt sich leicht in der Spülmaschine oder von Hand reinigen einfach verschüttete Flüssigkeiten und Wasser mit einem Tuch abwischen.

Mehrzweck-abtropfmatte – neben der funktion als abtropfmatte kann sie auch als Tischuntersetzer hitzebeständig bis 220 °C, Küchenschubladeneinlage, Schrank- oder Kühlschrank-Regal oder als rutschfeste Haustierfuttermatte verwendet werden.
ZnačkaRainspire #ad
VýrobceRainspire #ad
Číslo díluLSD-HEI
ModelkaBlack

7. WAVATA

#ad

Odkapávací podložka na kávovar, rychleschnoucí, WAVATA Odkapávací podložka na nádobí, odkapávací podložka pod nádobí do kuchyně 40 × 60, podložka pod dřez, savá podložka na sušení

#ad
WAVATA #ad - Snadné čištění, otřete tuto koncentrovanou kávu pod kávovarem vodou a mýdlem. Efektivně udržujte své prostředí bez námahy suché a čisté. Voda se rychle vstřebává a speciální polyuretanový povrch dobře skrývá skvrny od kávy, mléčné skvrny a jiné skvrny.

Zabraňte rozlití a skvrnám z vašeho kávovaru nebo jiných přístrojů s touto podložkou na sušení nádobí. Multifunkční – drying mat není jen příslušenstvím pro kuchyně, podložka pod kávovar, jako je odkapávací podložka na nádobí, ale také jako rohož na vodovodní kohoutek, držák houbičky samořezný v koupelně, podložka pod misku pro domácí zvířata atd.

Kávové polštářky s pěnou eva mohou bezpečně zajistit a nahradit koncentrovaný kávovar. Protiskluzová s dlouhou životností rohož na odkapávání křemeliny se skládá z vysoce kvalitní gumové základny, která kávovar pevně zafixuje, zabraňuje průniku vody a poskytuje trvalou ochranu pro váš stůl. Odkapávací podložka na kávu – umístěte sušicí podložku vedle dřezu a použijte, když je nádobí ještě mokré.
ZnačkaWAVATA #ad
VýrobceWAVATA #ad
Výška1.97
Délka15.75
Hmotnost0.88
Šířka1.97

8. SOQKEEN

#ad

Kuchyňský koupelnový, odtoková rohož, organizér, do kuchyně, silikonový držák na houbičky, SOQKEEN Organizér do dřezu, držák na houbičky, šedá, silikonová podložka do dřezu, 2 kusy, 22,5 cm × 9 cm

#ad
SOQKEEN #ad - Tento silikonový držák houbičky je bez zápachu a neškodný pro člověka a životní prostředí. Kuchyňský organizér můžete použít jako podložku, ať už připravujete kávu nebo horké kakao nebo čaj. Pokud nejste spokojeni s naším organizérem do dřezu, kontaktujte nás kdykoliv. 2dílná sada, 2 cm d 8, měří d 22, která splňuje potřeby většiny domácností a bude dobrým pomocníkem ve vašem obvyklém životě.

Může se jednat také o silikonový držák na podtácky, mýdlo na ruce, lžíce, obracečka na pánve, přihrádky na organizéry koupelny nebo umyvadla a nabízí prostor pro řadu malých kuchyní a koupelnových potřeb, jako jsou houby, krém na ruce, pod vázy a další. Scénáře použití – silikonová odkapávací podložka se často používá ve velké míře jako organizér do koupelny, nože a jiné kuchyňské příslušenství. Velikost a balení – naše silikonová odkapávací podložka soqkeen je kompaktní a praktická, 5 cm x Š 9 cm x v 1, 5" x v 0, 8" x Š 3, 5" a nezabírá žádné další místo v koupelně nebo kuchyni.

Materiál – vyrobeno z držáku houbičky vhodné pro potraviny a vydrží teploty až 230 °c. 100% spokojenost zaručena – nabízíme 100% záruku kvality pro náš držák na dřez a kuchyňskou houbičku. Efektivní design – silikonový držák houbičky má diagonální proužkový design, který může zvýšit odolnost proti klouzání při tření, zatímco cca 1 cm hluboký pás zajišťuje dobré odvodnění a velmi snadno se čistí a suší.
ZnačkaSOQKEEN #ad
VýrobceSOQKEEN #ad
Výška0.01
Délka8.8
Hmotnost100
Šířka3.5

9. AISHN

#ad

Odkapávací podložka na nádobí, ekologická, odolná proti teplu a protiskluzová, šedá, Odkapávací podložka ze silikonu, velká

#ad
AISHN #ad - Odkapávací podložka je perfektní pro hloubku pultu. Tato silikonová odkapávací podložka je vaším pomocníkem v kuchyni, vyrobená z ekologického materiálu, jednoduchý design a snadná manipulace, na co čekáte? Vyměňte své odkapávací rohože z mikrovlákna touto silikonovou odkapávací podložkou a udělejte život ekologičtějším.

Se silikonovou odkapávací podložkou jsou možnosti nekonečné. Ruvzdorné do 230 °c. Snadné čištění a skladování; integrovaný otvor pro zavěšení nebo jednoduše složit, aby vyhovoval vašim potřebám, setřete nebo vložte do myčky. Tato odkapávací podložka je odolná vůči teplu do 230 °c, takže ji můžete použít jako podložku na ochranu pracovních desek a stolů před horkými pánvemi nebo přístroji nebo k ochlazení.

Použijte je také k umístění horkých hrnců a pánví, jako vložka do ledničky, pokud je nepoužíváte jako podložku do sušičky. Mnohostranně použitelný: nejen pro sušení nádobí, jako podložka pod stůl, ale také jako oblast přípravy na vaření, jako podložka pro krmení domácích zvířat. Netoxické, zabraňuje růstu zárodků, plísní, antibakteriální, takže vy a vaše rodina obdržíte bezpečné, ekologické, bez BPA, čisté a suché nádobí. Na výběr ze dvou velikostí: 45 x 40 cm nebo 40 x 30 cm.
ZnačkaAISHN #ad
VýrobceAISHN #ad
Výška0.59
Délka15.75
Hmotnost0.79
Šířka11.81

10. SOQKEEN

#ad

40 × 30 cm odkapávací podložka na nádobí, šedá odkapávací miska na dřez, SOQKEEN Odkapávací podložka ze silikonu, skládací protiskluzová kuchyňská rohož do dřezu, kuchyňská odkapávací podložka silikonová odolná proti horku

#ad
SOQKEEN #ad - Scénáře použití – tepelná odolnost silikonové podložky je schopna odolat teplotám až 230 °c, držák na houbičku, podložka na pracovní desku, chladicí police, čerstvě uvařených polévek a pokrmů. Skládací pro úsporu místa – odkapávací podložka na nádobí je vyrobena z měkkého silikonu a po odkapávání nádobí ji lze srolovat a uložit, takže ji můžete příště znovu použít, aniž by zanechávala záhyby nebo deformace.

Je vyroben ze 100% přírodního potravinářského silikonového materiálu a při použití je neškodný pro člověka a životní prostředí. Rychlé a efektivní vyprazdňování– naše odkapávací podložka ze silikonu má vlnitý proužek a hrany se šířkou cca 1 cm mezi oběma proužky, takže je efektivnější, když kuchyňské silikonové rohože nejsou v případě úzkých pruhů. V případě dotazů k produktu nás můžete kdykoli kontaktovat přímo e-mailem. 100% spokojenost zaručena– každá silikonová kuchyňská podložka je dodávána s ochrannou fólií, která zabraňuje poškrábání během expedice.

Perfektně se hodí také jako plocha pro přípravu vaření, stolní podložka, proto ji lze použít k servírování horkých, odkládací plocha na dřez, podložka do ledničky, podložka na nohy domácích zvířat atd. Velikost a materiál – silikonová odkapávací podložka měří d 16" × Š 12" 40 cm × 30 cm 1dílná sada. Snadno se čistí malé drobky a odpadky, vysoké tření také ztěžuje sklouznutí předmětů, které jsou umístěny na odkapávací podložce.
ZnačkaSOQKEEN #ad
VýrobceSOQKEEN #ad
Výška0.2
Délka15.75
Šířka11.81