Top 10 Staubsauger Kabellos Sony – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BuTure

#ad

Koberec, pro tvrdé podlahy, zvířecí chlupy, 450 W, lehký bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, bezdrátový s výdrží až 55 minut, BuTure Akumulátorový vysavač 38000Pa, tichý vysavač

#ad
BuTure #ad - Akumulátorový vysavač buture vc10 zajišťuje, že vaše podlahy zůstanou bezchybné. Díky tomu je čištění ještě inteligentnější a pohodlnější! design dvojitého kartáčového válce – tento bezdrátový vysavač je vybaven dvěma kartáčovými válečky, které zajišťují důkladné čištění. Vysoce výkonný filtrační systém – akumulátorový vysavač má vícevrstvý přesný filtrační systém, ale také účinně zabraňuje vniknutí prachu zpět do vzduchu v místnosti, který dokáže nejen odstranit 99, 99 % prachu, pylu a alergenů, což by mohlo vést k sekundárnímu znečištění.

Je vhodný pro všechny typy podlah a koberců. K dispozici jsou 3 režimy: 38/25/17 kpa. Inteligentní dotykový displej – přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Plné nabití trvá pouze 3, 5 – 5 hodin – o 30 % rychleji než u běžných vysavačů.

Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. 38 kpa silná sací síla – akumulátorový vysavač má zabudovaný bezkartáčový vysokorychlostní motor s výkonem 450 w, který poskytuje silnou sací sílu až 38 000 Pa a snadno a rychle absorbuje prach na podlaze a kobercích, zvířecích chlupech a jemný prach. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání. Měkký kartáč na tvrdé podlahy a nepoškrábe vaši podlahu; tvrdý kartáč na koberec, důkladně očistěte zvířecí chlupy ukryté v koberci.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Hmotnost3.97
Číslo díluVC50
ModelkaVC10

2. Buture Pro

#ad

Buture Pro Akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, 38000 PA/450 W, akumulátorový, až 55 min, barevná dotyková obrazovka, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma

#ad
Buture Pro #ad - Náhradní baterie se prodává v Buture Pro-Store. 3 roky záruka buture pro nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. A tak zajišťuje důkladné čištění vašeho domova. Samozřejmě je k dispozici také návod k obsluze v 6 jazycích. Nádoba na prach o objemu 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače bp10 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, což usnadňuje čištění.

55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze. Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění.

Výkonný sací výkon 450 w/38 kpa akumulátorový vysavač buture pro bp10 má vylepšený, stelivo pro kočky, který zajišťuje delší životnost a nižší hlučnost akumulátorového vysavače. Multifiltrační systém a 1, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. Dokáže efektivně čistit zvířecí chlupy, výkonný 450w motor, mouku, zbytky papíru, zvířecí trus, obilí, kávová zrna, prach atd. A kartáč 2 v 1. Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

3. BuTure

#ad

Lehký bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, tichý vysavač, BuTure Akumulátorový vysavač 38000Pa, bezdrátový s výdrží až 55 minut, pro tvrdé podlahy, 450 W, koberec, zvířecí chlupy

#ad
BuTure #ad - Inteligentní dotykový displej – přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání. Měkký kartáč na tvrdé podlahy a nepoškrábe vaši podlahu; tvrdý kartáč na koberec, důkladně očistěte zvířecí chlupy ukryté v koberci.

Plné nabití trvá pouze 3, 5 – 5 hodin – o 30 % rychleji než u běžných vysavačů. Vysoce výkonný filtrační systém – akumulátorový vysavač má vícevrstvý přesný filtrační systém, 99 % prachu, který dokáže nejen odstranit 99, pylu a alergenů, ale také účinně zabraňuje vniknutí prachu zpět do vzduchu v místnosti, což by mohlo vést k sekundárnímu znečištění. Akumulátorový vysavač buture vc10 zajišťuje, že vaše podlahy zůstanou bezchybné. Díky tomu je čištění ještě inteligentnější a pohodlnější! design dvojitého kartáčového válce – tento bezdrátový vysavač je vybaven dvěma kartáčovými válečky, které zajišťují důkladné čištění.

38 kpa silná sací síla – akumulátorový vysavač má zabudovaný bezkartáčový vysokorychlostní motor s výkonem 450 w, který poskytuje silnou sací sílu až 38 000 Pa a snadno a rychle absorbuje prach na podlaze a kobercích, zvířecích chlupech a jemný prach. Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. Doba provozu až 55 minut – tento bezdrátový vysavač je vybaven vyjímatelnou a vyměnitelnou lithiovou baterií s vysokou kapacitou, která umožňuje dobu čištění až 55 minut. K dispozici jsou 3 režimy: 38/25/17 kpa.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost3.97
Šířka5
Číslo díluVC10
ModelkaVC10

4. BuTure

#ad

Tvrdá podlaha, barevná dotyková obrazovka, koberce, 38000 PA/450 W, bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, akumulátorový vysavač, zvířecí chlupy, odnímatelná baterie, BuTure Akumulátorový vysavač JR700

#ad
BuTure #ad - Bezkonkurenční sací výkon 450 w a 38 kpa! nejvýkonnější akumulátorový vysavač od buture je konečně na trhu! s vylepšeným bezkartáčovým 450W motorem se jeho životnost pětkrát prodlužuje ve srovnání s kartáčovým motorem. Můžete včas zjistit stav baterie, sací sílu, zamotaného kartáčového válce a zablokovaného přívodu vzduchu.

Měkké/tvrdé štětiny jsou zabudovány. Perfektní pro všechny druhy čištění! vylepšená barevná dotyková obrazovka – inteligentní čištěnív porovnání s běžnými vysavači je vysavač buture jr700 bezdrátově vybaven barevným dotykovým displejem, se kterým lze sací výkon jednoduše nastavit o 3 dotykem obrazovky. Nádoba na prach o objemu 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače JR700 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, což usnadňuje čištění. Těrbinová hubice a kulatý kartáč pro různě úzké prostory.

Při čištění podlahy/koberce není nutné měnit hlavici kartáčku. Multifiltrační systém a 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. Univerzální elektrický kartáč ani-tangle akumulátorový vysavač buture jr700 je vybaven nejmodernějším elektrickým kartáčem Anti-Tangle. Elektrický kartáč rotující o 180° horizontálně/90° vertikálně je flexibilní pro čištění rohu. 15 min při vysokém sacím výkonu, 55 min při nízkém sacím výkonu.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

5. BuTure

#ad

Odnímatelná baterie, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, nástěnný držák, zvířecí chlupy, BuTure Akumulátorový vysavač JR400, bezdrátový vysavač 38000 Pa/450 W, až 55 min, LED elektrický kartáč

#ad
BuTure #ad - 55 minut při nízké sací síle. Jeho silný sací výkon až 38 kpa dokáže odstranit jemný prach a nečistoty najednou a zajišťuje tak tichý a efektivní zážitek z čištění. Jakmile je vysavač ucpaný, že je nutné jej vyčistit. Pro delší dobu provozu je náhradní baterie k dostání v obchodě.

Ivotnost bezkartáčového motoru je 5krát delší než u kartáčového motoru. Akumulátorové vysavače buture usilují o to, aby uživatelům poskytly pohodlný a jednoduchý zážitek z čištění. Při čištění není nutné kartáč měnit. Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. Akumulátor lze vyjmout a vyměnit stisknutím tlačítka. Vylepšená kolečka 2 v 1 bez zamotání tvrdé/měkké štětiny jsou integrovány v roli, která se nezamotává a výborně se hodí pro koberce a podlahy.

55 minut provozu a odnímatelná bateriebezdrátový vysavač buture jr400 se 7 * 2200 mah bateriemi zajišťuje dobu čištění až 55 minut upozornění: 15 minut při vysoké sací síle. Velká 1, 5l velká nádoba na prach ve srovnání s běžným 4stupňovým filtračním systémem má bezdrátový vysavač BuTure JR400 přídavný vzduchový filtr, což usnadňuje čištění. Nemusíte si dělat starosti, že se vlasy zachytí do kartáče. Silný sací výkon 38 kpa a 450 w akumulátorový vysavač buture jr400 je vybaven bezkartáčovým motorem 450 w a různými kartáčovými doplňky.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška47.24
Délka10.63
Hmotnost5.9
Šířka7.48
Číslo díluJR400
ModelkaJR400

6. Authmic

#ad

Bezdrátový vysavač až 50 minut, bezdrátový vysavač s kartáčem Anti-Tangle, 25 000 Pa, koberce a zvířecí chlupy, Authmic Akumulátorový vysavač, vakuový čistič H13, 5 × HEPA pro tvrdé podlahy

#ad
Authmic #ad - S led světlem můžete vyčistit veškerý sotva znatelný prach. Aby nedošlo k narušení běžného používání vysavače, zvířecí chlupy, je nutné HEPA filtr vyměňovat každé 2–3 měsíce. Tento produkt se dodává se 4 hepy a vystačí na 8–12 měsíců. Podlahový kartáč anti-tangle baterie do vysavače je vybavena kartáčem na podlahu a motorem, který podstatně snižuje možnost zachycení chloupků.

Inteligentní led dotyková obrazovka s led dotykovým displejem můžete jednoduše zjistit stav vysavače baterie v reálném čase, včetně zobrazení zbývajících baterií, varování při nízkém stavu baterie a ucpání kartáčů. Vysoce účinný filtrační systém 5 v 1 bezdrátový vakuový čistič je vybaven 5vrstvým filtračním systémem, vlasy, který dokáže postupně filtrovat velké částice, 2μm částice a bakterie.

Snadnější a rychlejší ovládání. 2 roky záruka a přátelský zákaznický servis tým authmic nabízí 24–7 zákaznický servis a technickou podporu pro akumulátorový vysavač. Dodatečný vysoce účinný hepa filtr h13 uvolňuje čerstvý vzduch a zabraňuje sekundárnímu znečištění. Výškově nastavitelná teleskopická trubka je vhodná pro různé výšky. Pokud máte jakýkoliv problém s výrobkem, neváhejte nás kontaktovat, my Vám poskytneme uspokojivé řešení. Istí bez problémů nečistoty, prach a drobky atd.
ZnačkaAuthmic #ad
VýrobceAuthmic #ad
Výška47.64
Délka6.3
Šířka9.45
ModelkaAkku Staubsauger A17

7. Laresar

#ad

Bezdrátový vysavač Anti-Tangle, čištění hran, Laresar Akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, 38000 Pa/55 min/450 W, výdrž až 55 minut, kapacita zásobníku prachu 1,5 l Elite

#ad
Laresar #ad - Humanizovaný design 1, příslušenství pro udržení pořádku nebylo nikdy tak snadné. Plné nabití trvá pouze 4–4, 5 hodiny. Výkonný elektrický podlahový kartáč řady 5 podporuje čištění hran pro hloubkové čištění. Stisknutím tlačítka "+/-" můžete změnit režim čištění. Pokud je válečkový kartáč/hostitel zablokován, vydá LED panel červený alarm pro připomenutí.

S nástěnným držákem pro uložení vašeho vysavače bez sáčků, abyste zdvojnásobili životnost baterie. Výkonný a s dlouhou životností vestavěný bezkartáčový motor 450 w a 7 x 2500 mah lithium-iontová baterie. Má v-váleček, který efektivně redukuje zamotání vlasů a dobře funguje na podlahách a kobercích. Bezsáčkový vysavač elite 3 může poskytnout vynikající sací výkon až 38 Kpa a dosáhnout nepřerušovaného autonomního provozu 55 minut v režimu Eco 15 minut v režimu Boost. Kupte si náhradní baterii, 5 l velká kapacita prachu může efektivně snížit frekvenci vyprazdňování a snížit přerušení.

Vysoce účinná filtracesupercyklón a dvojitý filtr pro přívod vzduchu hepa filtr + filtrační houba, dokážou co nejvíce izolovat prachové částice a čistit vzduch. Chytrý lcd panel vestavěný senzor, můžete sledovat zbývající výkon baterie a provozní stav akumulátorového vysavače přes lcd panel. Eco/standard/Boost. Kartáčový válec ve speciálním designu v akumulátorový vysavač na zvířecí chlupy elite 3 má v-váleček, který efektivně redukuje zamotání vlasů a dobře funguje na podlahách a kobercích.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška9.84
Délka48.03
Hmotnost6.61
Šířka11.02
Číslo díluElite 3
ModelkaE3-DE-S
Záruka2 roky záruka (zákaznický servis-e-mail: support03@laresar. nás).

8. BuTure

#ad

Nástěnný držák, bezdrátový vysavač 38000 Pa/450 W, odnímatelná baterie, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, zvířecí chlupy, LED elektrický kartáč, BuTure Akumulátorový vysavač JR400, až 55 min

#ad
BuTure #ad - Silný sací výkon 38 kpa a 450 w akumulátorový vysavač buture jr400 je vybaven bezkartáčovým motorem 450 w a různými kartáčovými doplňky. Sací výkon lze nastavit jednoduchým posunutím dotykové obrazovky. Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu.

Nemusíte si dělat starosti, že se vlasy zachytí do kartáče. Vylepšená kolečka 2 v 1 bez zamotání tvrdé/měkké štětiny jsou integrovány v roli, která se nezamotává a výborně se hodí pro koberce a podlahy. Akumulátor lze vyjmout a vyměnit stisknutím tlačítka. Pro delší dobu provozu je náhradní baterie k dostání v obchodě. Jakmile je vysavač ucpaný, že je nutné jej vyčistit. 55 minut při nízké sací síle. Ivotnost bezkartáčového motoru je 5krát delší než u kartáčového motoru.

Při čištění není nutné kartáč měnit. 5stupňový filtrační systém a 1, 5l velká nádoba na prach ve srovnání s běžným 4stupňovým filtračním systémem má bezdrátový vysavač BuTure JR400 přídavný vzduchový filtr, 5litrová nádoba na prach pojme více odpadu a zvířecích chlupů najednou, který dokáže filtrovat prach a uvolňovat čistý vzduch. Velká 1, což usnadňuje čištění. 55 minut provozu a odnímatelná bateriebezdrátový vysavač buture jr400 se 7 * 2200 mah bateriemi zajišťuje dobu čištění až 55 minut upozornění: 15 minut při vysoké sací síle.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška47.24
Délka10.63
Hmotnost5.91
Šířka7.48
Číslo díluJR400
ModelkaJR400
Záruka2 roky záruka.

9. HONITURE

#ad

HONITURE Akumulátorový vysavač bezdrátový s 38000 PA silným sacím výkonem, bezdrátový vysavač akumulátor výdrž až 55 minut / 450 W / pro tvrdé podlahy a koberce S14

#ad
HONITURE #ad - A pokud se vysavač rozbije, pomocí kterého můžete problém rychle vyřešit. Vysavač vydává během práce svěží vůni a nabízí tak příjemný zážitek z čištění. Vyčistěte celý dům na jedno nabití. Inteligentní displej akumulátorový vysavač je vybaven inteligentním barevným displejem, který zobrazuje stav baterie a zbývající nabití v reálném čase, obdržíte na barevném displeji intuitivní návod, takže přesně víte, jak vysavač funguje.

Výdrž až 55 minut se svou baterií 7 × 2500 mah s vysokou kapacitou nabízí tento vysavač bezdrátově vynikající čisticí výkon po dobu až 55 minut. Již žádné časté nabíjení. Zdravější životní prostředí pro vás a vaši rodinu. Efektivně filtruje více než 99, 98 % škodlivých látek, jako jsou bakterie, pyl a alergeny a zajišťuje tak čistý, čerstvý vzduch. Silný sací výkon 38 kpa se svým bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s14 silný sací výkon 38000 Pa v režimu Boost, který snadno zachytí prach, drobky a nečistoty z koberců a podlah, důkladně vyčistí každý úhel a dodá vašemu domovu nový vzhled.

Díky tomu je čištění ještě inteligentnější a pohodlnější! Perfektní směs čištění a uvolnění akumulátorový vysavač má štěrbinu na vůni, do které můžete vložit svou oblíbenou vonnou tabletu. Efektivní filtrační systém filtrační systém bezdrátového vysavače honiture s14 používá kvalitní filtrační materiály a inovativní strukturální design.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7
Délka15
Hmotnost6
Šířka13
Číslo díluALS14DE0320
Modelka‎ALS14DE0320

10. HONITURE

#ad

HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa, zvířecí chlupy, akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy, koberec, výdrž až 55 minut

#ad
HONITURE #ad - Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety.

Hladké štětiny zabraňují zamotání vlasů na válečku. Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny. 7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání.

Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, takže snadno zachytí nečistoty, drobky, prach, zvířecí chlupy a jiné nečistoty. Odnímatelný akumulátor lze nabíjet jednotlivě nebo na hlavním zařízení. Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.48
Délka19.29
Hmotnost7.94
Šířka11.42
Číslo díluLIFX24S13
ModelkaLIFX24S13