Top 10 Steckdosen Heizlüfter – Elektrické ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dreo

#ad

Dreo Energeticky úsporný topný ventilátor, termostat, elektrické topení pro místnosti ložnice, ochrana proti přehřátí a překlopení, časovač 12 hodin, atom, elektrický PTC keramika, 34 dB tichý 1500 W

#ad
Dreo #ad - Délka kabelu: 1, 8 m. Ultimativní regulace teploty: vylepšená ntc čipová sada zajišťuje větší přesnost a promění váš topný ventilátor s termostatem na inteligentní topnou elektrárnu, se kterou můžete nastavit teplotu ve větším rozsahu 5–35 °C v ±1 °C, čímž ušetříte energii a současně se budete cítit dobře. Napětí: ac 220–240 v 50 Hz.

Způsob montáže: Volně stojící. Kromě toho disponuje praktickými doplňky pro bezproblémové používání 12hodinový časovač, vypnutí zvuku, dětská pojistka a funkce paměti. Hodí se k vašemu životnímu stylu: tato přenosná topná rukojeť usnadňuje přepravu a je vybavena několika stupni topení a režimy pro vytápění podle libosti výkonové teplo, ECO, pouze ventilátor. Výkon výstup: 1500 wattů. Tulné ticho: už nemusíte volit mezi klidem a teplem. Inovativní senzor detekce sklonu zlepšuje přesnost a spolehlivost pro lepší ochranu proti převržení a je vybaven nehořlavými materiály V0, ochranou proti přehřátí a bezpečnostní zástrčkou.

Silné teplo, které se hodí všude: topný ventilátor dreo pro vnitřní prostory kombinuje pokročilý ptc systém hyperamics 1500 W s novým designem tepelného čidla, který dodává teplo během několika sekund a zlepšuje cirkulaci teplého vzduchu pro až o 200% větší dosah než běžné topení. Topný ventilátor dreo do ložnice tiše hřeje díky svému bezkartáčovému stejnosměrnému motoru s hladkým výkonem a designu ventilátoru Winglet, který snižuje turbulence a snižuje hluk na pouhých 34 dB. Nerozbitná bezpečnost: dreo překračuje neočekávané, aby zajistil bezpečnost s každým topným zařízením.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška9.65
Délka6.02
Hmotnost3.04
Šířka6.02
Číslo díluDR-HSH006
ModelkaDR-HSH006
Záruka2 roky limited warranty.

2. Dreo

#ad

12hodinový časovač, energeticky úsporný tichý, 1500 W, Dreo Topný ventilátor, 3 režimy 3 rychlosti, PTC keramický topný, elektrické topení s dálkovým ovládáním, 70° oscilační elektrické topení

#ad
Dreo #ad - Pracovní hladina hluku pouze 40 db, časovač 1 – 12 hodin a automatické vypnutí displeje jej činí uživatelsky přívětivým i v noci. Energeticky úsporný režim eco přizpůsobuje svůj výkon okolní teplotě, ECO, aby vás udržel v teple a současně snížil náklady na topení.

Rychlejší teplo než kdy dříve: díky technologii dreo hyperamics ohřívá ohřívač prostoru Atom One efektivněji až 1500 W a okamžitě dosáhne požadované teploty, takže okamžitě pocítíte rychlé, příjemné teplo. Spolu s nehořlavými materiály v-0 zajišťuje maximální bezpečnost v každém ohledu. 70° oscilující teplo: tento 70° široký oscilující infrazářič je lepší než ostatní malá topná zařízení a má exkluzivní trackballový systém, kterým může teplo tiše a jemně pokrýt více oblastí. Přesné teplo, který je nastavitelný v krocích po 1 °c od 5 do 35 °C, aby dosáhl požadované teploty a současně šetřil více energie.

Energeticky úsporné: se 4 režimy vysoký, nízký, ventilátor můžete individuálně nastavit svůj komfort. Ušetřete více nákladů na energii: režim eco automaticky upraví stupeň topení, si můžete nastavit vlastní komfort. Shield 360° ochrana: zahřejte se ve dne i v noci bez starostí. S digitálním termostatem, přesný komfort. Systém shield360° nabízí ochranu proti převržení a přehřátí a vylepšenou bezpečnostní zástrčku.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška11.42
Délka7.99
Hmotnost4.67
Šířka7.17
Číslo díluDR-HSH004
ModelkaDR-HSH004
Záruka1 rok záruky před výrobcem.

3. GoveeLife

#ad

Oscilace 75°, vícenásobná ochrana,, tiché, 3 x stupně topení, aplikace a hlasové ovládání, energeticky úsporné elektrické topení s termostatem, GoveeLife Inteligentní keramický topný ventilátor

#ad
GoveeLife #ad - Inteligentní termostat: zabudovaný senzor podporuje základní funkci termostatu. Nízká hlučnost a noční světlo rgb: v režimu eco je provozní hluk topného tělesa goveeLife tišší než 45 dB. Chraňte děti a domácí zvířata pro bezpečné použití, ochrana proti přehřátí, ložnice a kancelář.

Pro přesnější funkci termostatu jej spojte s teploměrem a vlhkoměrem. Podporuje pohodlné a rychlé duální připojení WLAN a Bluetooth, Google Assistant a IFTTT. Když se vrátíte domů, kompatibilní také s Alexami, je pokoj již teplý. Změňte různé světelné režimy pomocí aplikace GoveeHome a zahřejte celou noc. Bezpečnost: ochrana proti převrácení, vhodné do interiérů jako obývací pokoj, bezpečnostní zámek a časovač pro více překvapení.

Teploměr a vlhkoměr není součástí dodávky. 4 režimy topení a ventilátoru: topný ventilátor má energeticky účinnou ptc keramickou topnou technologii, která se zahřeje za méně než 2 sekundy. S tímto kompaktním a efektivním topným přístrojem udržíte svou kancelář nebo kancelář nebo malou místnost v teple a útulně. Aplikace a hlasové ovládání: i když nejste doma, můžete zapnout topný ventilátor.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Hmotnost4.72
Číslo díluH713B
ModelkaH713B

4. Pro Breeze

#ad

Bílá, Mini keramický topný ventilátor Pro Breeze 2000 W –automatická oscilace a dva stupně výkonu

#ad
Pro Breeze #ad - 90° oscilace zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v malých, středních a velkých místnostech. Pomocí regulovatelného termostatu lze nastavit optimální teplotu vyhřívání. Pokročilé integrované bezpečnostní funkce včetně ochrany proti přehřátí a pojistky proti převrácení. 1200 w nízký výkon a 2000 w vysoký výkon. Rozměry: 18, 5 x 15, 5 x 26 cm. 220 v - 240 v ~ 50Hz. Přístroje s keramickými topnými články poskytují rychlejší a efektivnější tepelný výkon než tradiční topné ventilátory.
ZnačkaPro Breeze #ad
VýrobcePro Breeze #ad
Výška10.31
Délka7.28
Hmotnost3.86
Šířka6.1
Číslo díluPB-H01-EU
ModelkaPB-H01

5. Dreo

#ad

70° Oszillierend Elektroheizung mit Fernbedienung, Überhitzungs-Kippschutz, 12-Std-Timer, PTC Keramik Heizlüfte Leise, Solaris Slim H3, Dreo Heizlüfter Energiesparend, 3 Modus 3 Geschwindigkeit

#ad
Dreo #ad - Dieser elektrische heizstrahler verfügt über eine niedrige H1, eine mittlere H2 und eine hohe H3 Heizstufe, so dass Sie der Kälte trotzen und gleichzeitig mehr Energie sparen können. Zusammen mit der 70°-Weitwinkel-Oszillation, die Ihren gesamten Wohnraum umspült. Maximale bequemlichkeit: der versteckte tragegriff sorgt für maximale mobilität, einen 5-35℃-digitalthermostat und mehr einzustellen, Ihr Wohnzimmer, Ihre Garage, wenn Sie die Heizung in Ihr Schlafzimmer, Ihr Büro usw.

Einstellen, speichern: der adaptive eco-modus passt die heizstufe so an, beibehalten, dass der Raum die von Ihnen bevorzugte Temperatur hat. Tauchen sie den gesamten raum ein: der drehmomentstarke motor von dreo heizt mit einer Geschwindigkeit von bis zu 10 Fuß/Sekunde. Sofortige erwärmung: die spezielle keramikheizung heizt innerhalb von 2 Sekunden auf und bringt Sie zurück in den Sommer. Bringen. Jedes geräusch verstummen lassen: eine reihe von technologien wurde eingeführt, um eine sanftere, die Luftturbulenzen reduziert, insbesondere die ObliqueAirflow-Technologie von Dreo, um diesen Heizlüfter atemberaubend leise zu machen, leisere Heizung mit nur 40 dB zu schaffen - leise wie in einer Bibliothek.

Empfohlen für den Einsatz in Bereichen unter 25㎡. 3 heizmodi sorgen für individuell anpassbare, wohlige Wärme in Ihrem Büro, Schlafzimmer, Wohnzimmer oder anderen Räumen auf energieeffiziente Weise. Sie können einfach das bedienfeld berühren oder die Fernbedienung verwenden, um einen 1-12h-Timer, um Ihren täglichen Bedürfnissen gerecht zu werden.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška15.8
Délka5.9
Hmotnost5.95
Šířka5.9
Číslo díluDR-HSH003
ModelkaDR-HSH003
Záruka1 year warranty against manufacturer defects.

6. Stiebel Eltron

#ad

STIEBEL ELTRON Rychlovarný ohřívač CK 20 Trend LCD, 2 kW pro cca 25 m², 236653, koupelna, keramický topný ventilátor, testováno TÜV, LCD displej, energeticky úsporný, týdenní časovač

#ad
Stiebel Eltron #ad - Oblast použití: kompaktní, nástěnný rychloohřívač v plastovém krytu jako kompletní topení v koupelně nebo jako efektivní přechodné a doplňkové topení pro rychlé a rovnoměrné zahřátí vzduchu v místnosti. Komfortní vlastnosti: vybaveno snadno ovladatelným LCD displejem, individuálně programovatelným týdenním časovačem a programovatelnou komfortní a nízkou teplotou.

Instalace: jednoduchá a stabilní montáž na stěnu pouze jednou osobou. Elektrické připojovací vedení topení má sériově úhlovou zástrčku. Bezpečnostní koncepce zahrnuje samoregulační topné těleso, bezpečnostní regulátor teploty a zabudovanou pojistku proti tavení.

Rozsah dodávky: elektrický ohřívač STIEBEL k obsluze a instalaci. Bezpečnost: topné zařízení má integrovanou dětskou pojistku. Spora energie: uživatelé mohou na přístroji aktivovat funkci, která rozpozná otevřená okna, aby se zabránilo zbytečným ztrátám energie. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, belgie, francie, nizozemí, Česká republika, Polsko, Rakousko, Velká Británie, slovensko, Maďarsko, .
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška15.75
Délka10.83
Hmotnost5.51
Šířka5.16
Číslo díluCK 20 Trend LCD
Modelka236653
Záruka24 měsíců.

7. Stiebel Eltron

#ad

Detekce otevřeného okna, Stiebel Eltron Nástěnný konvektor CNS 200 Trend pro cca 20 m², LC displej, týdenní časovač, 236528, 2 kW

#ad
Stiebel Eltron #ad - SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Rakousko, Česká republika, Nizozemsko. Rovnoměrné, nástěnný konvektor jako plné topení, tiché a přesné zahřívání vzduchu v místnosti. Oblast použití: kompaktní, přechodné topení nebo také při dodatečné potřebě tepla.

Rozsah dodávky: stiebel eltron konvektorové topení cns 200 Trend elektrické topení, držák na zeď, návod k obsluze a instalaci. Bezpečnost: topné těleso má integrovaný bezpečnostní omezovač teploty a nastavitelnou dětskou pojistku proti neúmyslnému nebo neoprávněnému nastavení. Instalace: jednoduchá a stabilní montáž na stěnu pouze jednou osobou.

Spora energie: senzor pohybu ke snížení teploty při opuštění místnosti nebo otevření okna. Komfortní vlastnosti: vybaveno snadno ovladatelným LCD displejem, individuálně programovatelným týdenním časovačem a programovatelnou komfortní a nízkou teplotou. Nástěnný držák se montuje odděleně od topného tělesa a lze jej dodatečně nastavit.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška3.94
Délka17.72
Hmotnost16.98
Šířka29.06
Číslo dílu236528
Modelka236528
Záruka24 měsíců.

8. AEG

#ad

AEG nástěnné konvektory

#ad
AEG #ad - SchvÁlenÍ zemĚ: Německo. Komfortní ovládání – individuálně programovatelný týdenní časovač, montáž na stěnu a připojení k zásuvce, samovysvětlující LCD displej, plochý, zakřivený design. Silný výkon – elektronické konvektorové topení, ideální jako přechodné nebo plné topení, nastavení teploty 5 ° – 30 °C.
ZnačkaAEG #ad
VýrobceAEG Haustechnik #ad
Výška18.46
Délka4.96
Hmotnost11.02
Šířka18.5
Číslo dílu238718
Modelka238718
Záruka24 měsíců.

9. Güde

#ad

Max. výkon ventilátoru 238 m³/h, keramický topný článek, topný článek PTC, 2 stupně topení 2000/3000 W + funkce ventilátoru, plynulý termostat,, Güde Elektrický ohřívač GEH 3000 P topný výkon

#ad
Güde #ad - Rychle přivede pokojovou teplotu na túry a hodí se pro mnoho možností použití. Individuální regulace teploty: plynule nastavitelný termostat umožňuje individuální přizpůsobení teplu a konstantní udržování teploty, aby vaše prostory byly komfortně temperovány.

Ideální pro použití v nejrůznějších prostředích. Ptc keramické topné články: vybaveno vysoce kvalitním topným tělesem pTC keramiky, nespaluje GEH 3000 P žádný prach. Maximální výkon: elektrický ohřívač güde geh 3000 p nabízí maximální výkon pro vaši zásuvku 230 V.

BezpeČnost: maximální bezpečnost je zajištěna integrovanou ochranou proti přehřátí, takže můžete ohřívač bez obav provozovat. Mobilní a praktický: díky praktickému držadlu je elektrický ohřívač snadno přenosný a díky tomu velmi mobilní. Tím je perfektní volbou pro vnitřní prostory, také pro alergiky.
ZnačkaGüde #ad
VýrobceGüde #ad
Výška7.87
Délka11.02
Hmotnost5.51
Šířka7.87
Číslo dílu85137
Modelka85137

10. Iris Ohyama

#ad

Koupelna, dosah 90 cm, 1500 W, obývací pokoj – keramický ventilátor JCH-15TD4 –, Iris Ohyama, Keramický topný ventilátor / energeticky úsporné elektrické topení, časovač, detektor pohybu pro úsporu

#ad
Iris Ohyama #ad - Inteligentní přídavné topení se 3 topnými silami, aby se teplota vašeho osobního prostoru přizpůsobila vašim potřebám a využila tak skutečného pohodlí. Detektor pohybu, pokud po vámi naprogramovaném čase není rozpoznána žádná přítomnost v úhlu 90 °: 90 sekund, který přístroj automaticky zastaví, 5 minut nebo 10 minut.

Bezpečnost dětí, která umožňuje zablokovat naprogramované funkce a zabránit tak nastavení přístroje během provozu. Kompaktní formát pro prostorově úsporné skladování: rozměry: d 26 x Š 13, 5 cm; Hmotnost: 2, 5 x V 38, 5 kg; maximální výkon: 1500 W. Asovač automatického vypnutí po 1 nebo 2 hodinách startování s možností prodloužit tento nastavený čas o 3 hodiny, takže celou noc spíte v teplém prostředí. Kromě toho se přístroj automaticky zastaví, pokud při sklápění dopředu spadne.
ZnačkaIris Ohyama #ad
VýrobceIris Ohyama #ad
Výška15.16
Délka10.24
Hmotnost5.51
Šířka5.31
Číslo dílu531584
Modelka531584