Top 10 Tastatur Flach Kabellos – Klávesnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Dobíjecí. Kompatibilní s Mac, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, iPad nebo iPhone; němčina, stříbrná

#ad
Apple #ad - Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle.

Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.

Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Bezdrátová, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052D/A
ModelkaMQ052D/A
Záruka1 rok

2. Apple

#ad

IPad nebo iPhone; anglicky mezinárodní, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, stříbrná, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.

Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Bezdrátová, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.

Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052Z/A
ModelkaMQ052Z/A
ZárukaZáruka 12 měsíců

3. Apple

#ad

IPad nebo iPhone; angličtina USA, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, stříbrná

#ad
Apple #ad - Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.

Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.

Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 10
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052LB/A
ModelkaMQ052LB/A
Záruka1

4. Logitech

#ad

Funkce Easy-Switch, Logitech Bezdrátová klávesnice MX Keys, italské rozložení QWERTY – grafitová, PC/Mac, osvětlení tlačítek, přípojka USB-C, výdrž baterie 5 měsíců, Bluetooth & USB přijímač

#ad
Logitech #ad - Tlačítka s perfektním dorazem: kruhové konkávní klávesy jsou přizpůsobeny konečkům vašich prstů, pro nepřetržitý příjemný pocit při psaní. Inteligentní osvětlení: podsvícení se zapne, jakmile se vaše ruce dotknou klávesnice a automaticky se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám.

Dobíjecí přes usb-c: plné nabití baterie vydrží až 10 dní s podsvícením a až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na používání. Perfektní kombinace: ve spojení s pc myší MX Master 3 zažijete absolutně bezproblémové pracovní postupy. Komfort a stabilita: klepněte bez námahy na bezdrátovou klávesnici navrženou pro pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost. Ovládání proudem: psaní, kopírování a vkládání mezi dvěma počítači je s klávesnicí MK Keys Plus bezproblémově možné, vyžaduje však software Logitech Options.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.79
Šířka17.01
Číslo dílu920-009409
Modelka920-009409
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

5. Logitech

#ad

Belgické rozložení AZERTY, Logitech MX Keys S – grafit

#ad
Logitech #ad - Automatizace opakovaných úloh. Více pohodlí, hlubší zaměření. Inteligentnější osvětlení. Plynulý zážitek ze psaní. Multi-device, multi OS Bluetooth klávesnice.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka16.94
Hmotnost1.79
Šířka5.18
Číslo dílu920-011574
Modelka920-011574
Záruka2 roky výrobce

6. Logitech

#ad

Logitech MX klíče Bezdrátová klávesnice, Tlačítko osvětlení, PC / Mac, German Qwertz rozložení, černá, funkce Snadné spínače, připojení USB-C, Bluetooth & USB přijímač, 5-měsíční čas baterie

#ad
Logitech #ad - Ovládání toku: klepněte na tlačítko, kopírování a vložení mezi dvěma počítači je hladce možné s klávesami MK plus klávesnice, ale vyžaduje software Logitech Možnosti.

Nabíjecí přes usb-c: plný náboj baterie se drží až 10 dní s až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na použití. Perfektní kombinace: ve spojení s mx Master 3 PC Mouse zaznamenáte absolutně bezproblémové pracovní postupy. Komfort a stabilita: bez námahy na pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost bezdrátové klávesnice. Inteligentní osvětlení: podsvícení je zapnuto, jakmile se rukama dotknete klávesnici a automaticky se přizpůsobí změnou podmínek osvětlení. Tlačítka s dokonalou zastávkou: kruhové konkávní klíče jsou přizpůsobeny konečným prstům, pro nepřetržitý příjemný pocit špičky.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.98
Šířka17.01
Číslo dílu920-009403
Modelka920-009403
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

7. Logitech

#ad

Linux – grafit, USB-C, Bluetooth, Microsoft Windows, Bezdrátová osvětlená klávesnice Logitech MX Keys Plus s opěrkou dlaní, dotykové ovládání klávesnice, podsvícení, Apple MacOS

#ad
Logitech #ad - Psaní bez přerušení: bezdrátová klávesnice mx keys sleduje vaši bezdrátovou myš MX Master 3 Advanced nebo jinou myš s funkcí Flow z jednoho počítače do druhého.

Napříč platformami: přes usb přijímač nebo bluetooth s PC, Linux, kompatibilní s MacOS, chytrým telefonem nebo tabletem, Windows, iOS a Android. Kvalita a pohodlí: klávesnice nabízí stabilitu a přesnost, drží pohromadě díky jedinečné kovové desce, a je speciálně vyvinutá pro designéry a programátory. Perfektní design tlačítek: konkávní klávesy s měkkými zaoblenými hranami se perfektně přizpůsobí konečkům prstů a umožňují tiché psaní. Automatické podsvícení: osvětlení kláves se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám a aktivuje se, jakmile se přiblížíte k klávesnici.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.98
Šířka16.94
Číslo dílu920-009404
Modelka920-009404
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

8. Logitech

#ad

Logitech MX klíče pro Mac bezdrátové osvětlené klávesnice, USB-C, Apple Macos Grey, kovové budovy, ovládání hmatové klávesnice, Bluetooth, 10 dní životnost baterie, LED tlačítka

#ad
Logitech #ad - Více mac zařízení: optimalizujte svůj pracovní postup na více počítačích. Jedna kovová deska zajišťuje minimalistický design, který nejen ušlechtile vypadá, ale také se tak cítí. Perfektní zapínání tlačítek: vydlabaná tlačítka se přizpůsobí vašim prstům.

Pro nabíjení klávesnice použijte nabíjecí kabel USB-C na USB-C. Mx keys vydrží 10 dní nebo až 5 měsíců s vypnutým osvětlením. Mx keys vytváří přirozené držení ruky a matný povrch zajišťuje snadné klouzání po tlačítkách. Komfort a stabilita: psaní bez problémů díky stabilní konstrukci. Jednoduché nabíjení: nepotřebujete žádný dongle. S možnostmi logitech přizpůsobíte své rozložení. Chytré osvětlení: klepněte ve dne i v noci díky reaktivnímu led osvětlení, které se pro dlouhou životnost baterie přizpůsobí světelným podmínkám.

Tlačítka se rozsvítí, když se ruce přiblíží. Mx keys sleduje myš s funkcí flow z ipadu na laptop k počítači, pro plynulé psaní, kopírování a vkládání. Přizpůsobitelná tlačítka: mx keys pro mac byly vytvořeny pro produkty apple. Individuálně konfigurovatelná tlačítka Fn pro bezproblémové pracovní postupy.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.98
Šířka17.01
Číslo dílu920-009553
Modelka920-009553
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

9. Logitech

#ad

PC/Mac, přípojka USB-C, Logitech Bezdrátová klávesnice MX Keys, Bluetooth & USB přijímač, španělské rozložení QWERTY – grafitová, funkce Easy-Switch, výdrž baterie 5 měsíců, osvětlení tlačítek

#ad
Logitech #ad - Dobíjecí přes usb-c: plné nabití baterie vydrží až 10 dní s podsvícením a až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na používání. Perfektní kombinace: ve spojení s pc myší MX Master 3 zažijete absolutně bezproblémové pracovní postupy.

Inteligentní osvětlení: podsvícení se zapne, jakmile se vaše ruce dotknou klávesnice a automaticky se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám. Komfort a stabilita: klepněte bez námahy na bezdrátovou klávesnici navrženou pro pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost. Ovládání proudem: psaní, kopírování a vkládání mezi dvěma počítači je s klávesnicí MK Keys Plus bezproblémově možné, vyžaduje však software Logitech Options. Tlačítka s perfektním dorazem: kruhové konkávní klávesy jsou přizpůsobeny konečkům vašich prstů, pro nepřetržitý příjemný pocit při psaní.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.79
Šířka17.01
Číslo dílu920-009410
Modelka920-009410
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

10. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, iPad nebo iPhone; angličtina, stříbrná, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, GB

#ad
Apple #ad - Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.

Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012.

4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.86
Šířka5.08
Číslo díluMQ052B/A
ModelkaMQ052B/A
ZárukaZáruka 12 měsíců