Top 10 Thermometer Aussen App – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inkbird

#ad

Upozornění na alarm, ovládání aplikací, INKBIRD WiFi teploměr IBS-TH5 vlhkoměr s předpovědí počasí a předpovědí v reálném čase, kancelář, elektronické zobrazení inkoustu, pro domácnost, dětský pokoj,

#ad
Inkbird #ad - Velký elektronický inkoustový displej s extrémně velkým elektronickým inkoustovým displejem, vysokým kontrastem, extrémně velkým pozorovacím úhlem, příjemný pro oči a snadno čitelný. Dobíjecí lithiová baterie 2000 mah pokud je interval nahrávání dat 60 minut, může po úplném nabití pracovat nepřetržitě 12 měsíců.

Díky přehlednému rozložení lze všechny údaje rozpoznat i na dálku. Podpořte ověření a export 2 let historických dat v aplikaci INKBIRD. Wifi dálkové monitorování sledujte data v reálném čase kdykoli a kdekoli poté, co se k vašemu chytrému telefonu připojíte přes 2, 4 GHz WLAN. Monitor teploty a vlhkosti vzduchu 8 v 1 tento monitor podporuje zobrazení počasí, vlhkosti vzduchu, teploty, data, předpovědi, času, úrovně komfortu a hodnocení životního prostředí v reálném čase při nachlazení.

Vynikající senzor sensirion vyrobený ve Švýcarsku používá vysoce kvalitní snímač teploty a vlhkosti od sensirion, který dokáže rychle každé 2 sekundy aktualizovat data s vysokou přesností měření, 36°F pro přesnost teploty a ±1, ± 0, 2 °C ± 0, 8 %RH pro přesnost vlhkosti. Není nutné kupovat další baterie nebo je často vyměňovat, čímž je přístroj ekologičtější a praktičtější. Design vše v jednom splňuje všechny vaše každodenní potřeby.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Výška1.26
Délka4.25
Šířka3.54
Číslo dílu‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

Měřič teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, vnitřní teploměr, 3 kusy, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49W-3, teploměr do místnosti

#ad
ThermoPro #ad - Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít na zřeteli teplotu a vlhkost vzduchu díky jasnému displeji a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, ložnici, dětském pokoji, např.

V obývacím pokoji, kanceláři a skladovacím prostoru. Energeticky úsporné baterie: 3 x 1, 5 v aaa baterie jsou součástí dodávky; baterie obvykle podporují používání 18 až 24 měsíců. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-3-W
ModelkaTP49-3

3. ThermoPro

#ad

Vlhkoměr, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49, teploměr, obývací pokoj, pro skleník, měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, bílý

#ad
ThermoPro #ad - Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Obývací pokoj, kde se většinou zdržujete, ložnici, dětský pokoj, kancelář a skladovací prostor.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

4. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49-2 malý digitální vlhkoměr, monitor teploty a vlhkoměr pro pohodlí kanceláře doma, pokojový teploměr, 2 kusy, teploměr na plazy, vnitřní teploměr

#ad
ThermoPro #ad - Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, kde se většinou zdržujete, např. Obývací pokoj, dětský pokoj, ložnici, kancelář a skladovací prostor.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-W-2
ModelkaTP49-2

5. DOQAUS

#ad

Vlhkost, digitální teploměr a vlhkoměr 3,05 palce, DOQAUS Teploměr, kancelář, nabíjení typu C, velký LCD displej s dotykovým podsvícením, pokojový teploměr pro dům, vlhkoměr uvnitř, zahradu bílý

#ad
DOQAUS #ad - Velmi vhodné do ložnice, kanceláře a vinného sklípku. Vlhkoměr s 3úrovňovým Air Comfort displejem, termostatů. S dobíjecí lithiovou baterií teploměr a vlhkoměr přebírá systém řízení nabíjení typu c, takže si nemusíte dělat starosti s používáním baterií. Tři flexibilní metody umístění vnitřní teploměr lze pomocí skládacího držáku na zadní straně umístit přímo na psací stůl nebo nainstalovat na stěnu pomocí závěsných otvorů na zadní straně pokojového teploměru a vlhkoměru.

Vylepšený teploměr a vlhkoměr vnitřní teploměr doqaus vlhkoměr s přesným a citlivým senzorem a 27 velkými větracími otvory, může aktualizovat naměřené hodnoty během 3 sekund. Například: kuchyně, lednice. Velký 3, 05palcový lcd displej, příjemný smajlík, suchý smutný obličej, 05palcový lcd displej a jasnější odečítání vnitřní teploměr má jasný 3, vlhký neutrální obličej, abyste mohli předem reagovat. Tím je zajištěno rychlejší a přesné měření.

Inteligentní design s bílým podsvícením vnitřní teploměr a vlhkoměr má citlivé dotykové tlačítko pro podsvícení na lunetě přímo nad / nahoře na displeji s vysokým rozlišením, je snadnější číst. Teploměr a vlhkoměr zobrazuje maximální a minimální vlhkost vzduchu a teplotní záznamy všech dob a posledních 24 hodin. Rozsah měření teploty: -50 °c ~ 70 ° c -58 °f ~ 158 ° f, skleníku, vlhkost vzduchu měří od 1 % ~ 99 % rm, 1 °C, dětského pokoje, teplota je přesná na ± 1, přesnost vlhkosti: ±2%. Příklad: nastavení zvlhčovačů vzduchu, snadno čitelný.
ZnačkaDOQAUS #ad
VýrobceDOQAUS #ad
Výška0.59
Délka2.99
Hmotnost0.15
Šířka2.87
Číslo díluHM5
ModelkaHM5

6. U UNNI

#ad

Rádiový teploměr vnitřní a venkovní se 3 dálkovými senzory

#ad
U UNNI #ad - Patentovaná technologie – u unni má pokročilou patentovanou bezdrátovou technologii, která poskytuje výkonnější a stabilní přenos dat.
ZnačkaU UNNI #ad
VýrobceU UNNI #ad
Číslo díluUN0582

7. DOOMAY

#ad

Luftfeuchtigkeitsmesser Digitaler Temperaturmonitor für Gewächshaus Babyzimmer Keller Reptilien Inkubator Closet, Humidity Gauge mit ℃, DOOMAY 2-Pack Mini Hygrometer Indoor Thermometer

#ad
DOOMAY #ad - Der übersichtliche lcd-bildschirm Ihres Innenthermometers und Hygrometers in einem zeigt die großen Ziffern an und macht sie leicht lesbar. Einfach zu installieren – digitales mini-feuchtemessgerät mit doppelseitigen 3M-Pads, z. Mini-größe: 5, 3 * 3, 4 cm. 2 packungen mini-hygrometer-innenthermometer ermöglichen es ihnen, die verschiedenen Ecken der Umgebungstemperatur und -feuchtigkeit um Sie herum leicht zu kennen.

Reptilieninkubator, sie können es an jedem beliebigen Ort anbringen oder platzieren, Theke, Büro, Küche, Büro, Babyzimmer, Gitarrenraum, Gewächshaus, Garten und Keller. Luftkomfort mit gesichtssymbol - der feuchtigkeitsmesser verfügt über Gesichtssymbole, trockener Haut, um den Zustand der Klimaanlage schnell mit nur einem Blick anzuzeigen. Einfaches und elegantes design – klein, langlebig und tragbar genug, 0 * 1, um platz zu sparen und herumzutragen.

Die temperaturgenauigkeit liegt bei etwa ± 1℃, um Ihnen aktualisierte und neueste Messwerte bereitzustellen. B. Genauigkeit - großer messbereich, während die feuchtigkeitsgenauigkeit bei ±3 % rh liegt. Bitte beachten sie, dass dieses Thermometer nur die Temperatur in Celsius anzeigt ℃/℉-Umwandlung wird nicht unterstützt. Das digitale innenthermometer wird alle 10 sekunden aktualisiert, der Temperaturen von -9, 9℃ ~ 60 ℃ und Luftfeuchtigkeit von 10% ~ 99% misst.
ZnačkaDOOMAY #ad
VýrobceDOOMAY #ad
Číslo dílu5289-2Pack-EU
ModelkaMerchat-5289

8. NOKLEAD

#ad

NOKLEAD Digital Thermometer Hygrometer-Innen Thermo Hygro Mini Raumthermometer Temperatursensor Feuchtigkeitsmesser mit Komfortanzeige ℃/℉ Umschaltbar,Datum 12/24Hr Uhr Kalibrierung,2 Stück

#ad
NOKLEAD #ad - Einzustellen. Das digitale hygrometer kann nicht nur die innentemperatur und luftfeuchtigkeit überwachen, sondern auch als Uhr und Kalender mit 12 Std. 24 std. Umschalter und aktualisiertem europäischen Datumsformat DD/MM verwendet werden. Hinweis: Keine Hintergrundbeleuchtung und Alarmfunktion.

Luftfeuchtigkeit Genauigkeit: ±3~5%, genauer und einfacher zu bedienen. Der feuchtigkeitsmonitor ist in verschiedenen installationsoptionen erhältlich: Ständer, dass Sie Platz sparen und tragen oder überall installieren können. Die mitgelieferte cr2032 Knopfbatterie ist gebaut, Magnet und Wandmontage durch Klebepad. Mit praktischem komfortniveau-indikator, trockene haut, den Luftbefeuchter Luftbefeuchter Feuchtigkeitsregler für die Verhinderung von Erkältungen, Allergie, 9 bewegliche Pfeile zeigen auf verschiedene Farbsymbole entsprechend den Feuchtigkeitsänderungen, helfen ihnen, asthma, Schimmel usw.

Mit großem lcd-bildschirm, die sie leicht lesen können, das hygrometer luftfeuchtigkeit display große Zahlen, grad celsius oder grad fahrenheit zu wählen, die Sie benötigen. Als zuverlässige Marke bieten wir den sorgenfreien Produktservice für Sie. Das luftthermometer lässt den luftstrom durch die lüftungsöffnungen strömen und misst alle 10 sekunden. Temperaturmessbereich: -9. 9~60℃ / 14.
ZnačkaNOKLEAD #ad
VýrobceNOKLEAD #ad
Výška0.55
Délka2.76
Hmotnost0.33
Šířka2.76
Číslo dílu5253
ModelkaNK5253-2 PACK

9. X-Sense

#ad

Dosah 500 m, X-Sense WLAN vlhkoměr teploměr uvnitř, monitorování teploty a vlhkosti vzduchu přes aplikaci, kompatibilní s Alexa, 4 senzory a 1 základní stanice SBS50, bezplatný export dat

#ad
X-Sense #ad - Ukládání dat a export zdarma: vychutnejte si svobodu ukládat a exportovat data jako soubory csv pro podrobné analýzy životního prostředí. Rozsáhlé grafy ukazují minimální, která nabízí každoroční, měsíční, maximální a průměrné hodnoty. UpozornĚnÍ: ujistěte se, že připojení probíhá přes 2, 4 ghz wi-fi, protože zařízení nepodporuje sítě Wi-Fi 5 GHz.

Spolehlivé diagramy a statistiky: analyzujte údaje o teplotě a vlhkosti s naší aplikací x-sense home Security, denní a hodinové zobrazení. Vylepšená citlivost: s rychlejším a přesnějším intervalem snímání 2 sekundy přístroj nepřetržitě monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu nepřetržitě. Aplikace má kromě toho funkci kalibrace dat jedním kliknutím a data jsou bezpečně uložena v Amazon Cloudu, aby byla zajištěna ochrana dat, aniž by hrozilo narušení soukromí. Rozměry: 3, 5 × 2, 4 cm. Upozornění v reálném čase: získejte okamžitá push oznámení na svém chytrém telefonu, pokud teplota nebo vlhkost vzduchu překročí přednastavené rozsahy nebo když je stav baterie nízký.

Ideální pro humidory, 2 × 9, zvířecí terária a úzké prostory. Vysoká přesnost měření: průmyslový, švýcarský vysoce přesný senzor zaručuje přesnost teploty ±0, 2 °C v rozsahu -20–60 °C a přesnost vlhkosti ±2 % relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 0–100% relativní vlhkosti vzduchu. Komplexní zakrytí pro váš doma: vychutnejte si dosah komunikace až 500 m mezi teploměrem vlhkoměrem a základní stanicí, která podporuje až 10 senzorů pro zajištění komplexního pokrytí a spolehlivé stability signálu.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-SENSE #ad
Výška3.7
Délka1.38
Hmotnost0.93
Šířka0.87
Číslo díluSTH55
ModelkaSTH55

10. FENSOL

#ad

Vnitřní teploměr se smajlíkem, vlhkoměr, vlhkoměr, obývací pokoj, pro dětský pokoj, Teploměr, kancelář, vnitřní 3 kusy, skleník, vnitřní, digitální mini LCD teploměr

#ad
FENSOL #ad - Inteligentní digitální teploměr a vlhkoměr: mini digitální vlhkoměr má 2 symboly. Přesnost měření vlhkosti: ± 5% RH. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -10 °c ~ 70 °C. Pokud je vlhkost vzduchu mezi 40 % a 70 %, abyste mohli rychle informovat o stavu vzduchu dry/coMFORT/WET tak, zobrazí se nespokojenost, aby byl váš zvlhčovač nebo odvlhčovač odpovídajícím způsobem nastaven a zajistěte, ukazuje se usmívající se obličej.

3 metody upevnění: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Přesnost měření teploty: ± 1 °c, rozsah měření vnitřní / venkovní vlhkosti: 10% RH – 99%RH. Přehledný lcd displej: pokojový teploměr nabízí ukazatel teploty/vlhkosti vzduchu v reálném čase s velkými čísly na 2, 1palcovém LCD displeji, takže teploměr můžete odečítat z jakéhokoli úhlu a jakékoli vzdálenosti.

Pokud je vlhkost vzduchu nižší než 40 % nebo vyšší než 70 %, že budete vždy žít v nejpohodlnějším prostředí. Můžete si vybrat jednotku digitálního vlhkoměru ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Ložnice, koupelna, skleník atd. Pro zdravé klima v místnosti: s digitálním mini teploměrem vlhkosti můžete díky jasnému displeji sledovat teplotu a vlhkost vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, sklep, sklad, kde se většinou zdržujete, dětský pokoj, dětský pokoj, např.
ZnačkaFENSOL #ad
VýrobceFENSOL #ad
Číslo díluYZ6050
ModelkaYZ6050