Top 10 Travel journal English – Poznámkové bloky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Moleskine

#ad

Cestovní deník, tematický zápisník, poznámkový blok s pevnou vazbou pro organizaci a vzpomínku na vaše cesty, Moleskine, velká velikost 13 x 21 cm, 400 stran.

#ad
Moleskine #ad - Poznámkový blok se stane vaším osobním cestovním deníkem, který uchová vzpomínku na vaše dobrodružství. Své cestovní plány můžete napsat před odjezdem a díky kontrolním seznamům, místním návrhům a rozpočtům se můžete jednoduše uspořádat.

Na úvodních stránkách najdete praktické návrhy a pomůcky, jako je kalendář a časový paprsek přes 8 let pro přesné a detailní plánování vašich cest. Cestovní deník vám umožní sbírat vzpomínky na vaše cesty, od víkendového výletu až po víkendová dobrodružství, která utvářila a způsobila revoluci ve vašem životě. Použijte prázdné stránky pro sbírání fotografií, lístků, karet a vzpomínek na právě ukončenou cestu.

V oblastech vzpomínky na cesty a seznamu přání můžete shromáždit všechny své sny o minulých i budoucích prázdninách. Je zabalen v elegantním úložném boxu, aby si uchoval vaše cestovní zážitky. Ideální nápad na dárek pro ty, kteří rádi cestují a objevují místa. Můžete zachytit 20 krátkých výletů a 6 dlouhých cest. Uchovávejte jej ve svém polici, spolu s doplňky a vzpomínkami na vaše oblíbené cesty.
ZnačkaMoleskine #ad
VýrobceMoleskine Germany #ad
Výška8.5
Délka5.5
Hmotnost1.2
Šířka1.13
Číslo dílu8058647620268
ModelkaPASTRAV

2. Kokonote

#ad

Kokonote Reisetagebuch mit Bleistift |Reisetagebuch zum selberschreiben 12,8 x 18 cm | Ein Planer für deine Abenteuer | Urlaubsplaner auf Englisch, PYDV001, Blau und Orange.

#ad
Kokonote #ad - Einzigartiges design - dieses reiseplaner-tagebuch hat 184 Seiten. Der einband ist mit einer strapazierfähigen Soft-Touch-Laminierung gefertigt, mit neon orange Tinte bedruckt und mit einem Gummiband, das die Innenseite zusätzlich schützt. Travel notebook - es ist zeit zu reisen! deshalb bringt kokonote diesen nützlichen reiseplaner mit Bleistift, damit Sie alle Details bei Ihrer Reisen organisieren können und Nichts wird vergessen.

Geschenk fÜr reisende - ein originelles notizbuch für globetrotter, weltwährungen, in dem sie ihre reise ganz einfach organisieren können. Im inneren finden sie taschen für ihre Karten, ein Lesezeichen und Aufkleber mit allen Ländern der Welt, es fehlt kein Detail! Dank dieser analyse können sie das reiseziel auswählen, an denen Sie reisen wollen, das Ihren Wünschen und Ihrem Budget am besten entspricht. Immer 100 % offiziellen Lizenzen. Erik - unsere produkte sind nur aus den besten Materialien gefertigt, die sich durch ihre hochwertige und langhaltige Qualität unterscheiden.

Prüfen sie den zustand und den Preis der Verkehrsmittel an den Daten, die Verkehrsmittel, die Unterkunft, das Budget. Sie können alle besuchten orte aufschreiben, um sich an sie zu erinnern oder sie erneut zu besuchen! Außerdem hat es 4 Seiten für Notizen und einzigartige Rubriken wie: wichtige Wörter für Reisende in 13 Sprachen, Zeitzonen, Kontakte und vieles mehr. Reise zubehÖr - wir lieben das reisen genauso wie sie und möchten reisetipps weitergeben, die sie benutzen werden, die die Reise an einen neuen Ort zu etwas Besonderem machen und einfach zu treiben sind.
ZnačkaKokonote #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška0.79
Délka7.09
Šířka5.04
Číslo díluPYDV001
ModelkaPYDV001

3. SEEALLDE

#ad

SEEALLDE Kožený zápisník A5, prázdné stránky, mapa světa, cestovní deník, vintage, skicák, deník, zápisník, poznámka

#ad
SEEALLDE #ad - Velikost cestovního zápisníku: velikost obalu na poznámkový blok je 23, 1 cm × 17 cm × 3 cm. Hnědý prázdný a5 doplňovací stránky, velikost je 21 cm × 14, 5 cm × 2 cm. Snadné nošení a připraveno k použití. Cestovní deník z kůže kvalitní materiály: povrch je vyroben z měkké pu kůže, vzor je perfektně potištěn, vnitřní strana je ze silného kraftového papíru a inkoust nemůže projít.

Přátelský zákaznický servis před dodáním jsme všechny díly pečlivě zkontrolovali, ale může být během expedice zničeno, neváhejte nás kontaktovat, pokud obdržíte vadný výrobek nebo narazíte na jiný problém, my vám odpovíme do 24 hodin. Sladký moderní design s plnitelnou 6kroužkovou vazbou z nerezové oceli A5.

Mnohostranné použití poznámkový blok a5: jedná se o perfektní cestovní deník, skicák a5, zápisník ve vintage stylu, cestovní zápisník, třídní notebook. Perfektní pro kancelářské pracovníky, svatební návštěvní kniha, studenty, novináře, učitele atd. Můžete také psát a skicovat. Perfektní dárek: dobrý vánoční dárek, milence, svatební dárek, dárek ke dni svatého Valentýna, narozeninový dárek pro rodinu, přítele, ke dni matek, dárek pro studenty.
ZnačkaSEEALLDE #ad
VýrobceSEEALLDE #ad
Výška1.18
Délka9.06
Hmotnost0.45
Šířka6.69
Číslo díluSWD-008

4. Kokonote

#ad

Kokonote Reisetagebuch zum Selberschreiben Pusheen | Dotted Notebook 12x19,6 cm, Einband aus synthetischem Leder und Gummiband zum sicheren Verschließen

#ad
Kokonote #ad - Ideal, gedanke, um deine Reise, oder Ziele aufzuschreiben. Tolles büro zubehör oder schreibtisch zubehör ideal als tagebuch mädchen, Notizbuch klein, Notizblock Kinder, notizbuch a5 nachfüllbar, Mini Notizbuch, Tagebuch Kinder, Notizbuch A5 ca, Dotted Journal, Reisetagebuch Kinder, Tagebuch Notizbuch, Skizzenbuch a5.

Das notizbuch mit softcover besteht aus zwei verschiedenen und austauschbaren heften eines liniert und das andere mit Punktraster. Es handelt sich um ein nachfüllbares Notizbuch und Sie können in unserem Amazon Katalog die Hefe nachkaufen. Kokonote - sparks out of routine mit unseren produkten aus den besten Materialien, die es gibt. Jedes heft 18, 5 cm verfügt über 40 Seiten je 80 g. Ein vielseitiges Produkt, dass sich Ihren Bedürfnissen anpasst.

Cover mit motiv von der großen Welle vor Kanagawa. Dieses notizbuch a5 ca. Oder notizbuch a5 nachfüllbar verfügt über ein einzigartiges Design inspiriet von der Kunst Hokusai, ein japanischer Maler. Wir sind stolz darauf, seit 1997 hochwertige und langlebige Produkte zu liefern. Die maße des journals betragen 12 x 19, 5 x 10, 6 x 1, 7 cm. Besuchen sie unseren Amazon-Katalog und entdecken Sie unser umfangreiches Angebot.
ZnačkaKokonote #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška0.59
Délka7.28
Šířka4.13
Číslo díluCTBV021
ModelkaCTBV021

5. Sophies Kartenwelt

#ad

úkoly a balicími seznamy, perfektní cestovní dárek, Cestovní plánovač k vyplnění a k vlastnímu psaní pro všechny země – s tipy, deník dovolené od Sophies Kartenwelt

#ad
Sophies Kartenwelt #ad - Praktický formát a5 se hodí do každé cestovní tašky! perfektní jako dárek pro světoběžníky, jako dárek na cestu po světě nebo dárek na rozloučenou pro semestr v zahraničí.

Stabilní díky pevnému tvrdému obalu a pevnému přírodnímu papíru 120 gsm. Praktické s mnoha tipy a stranami k vyplnění, abyste se perfektně připravili na cestu. Mnoho místa pro vaše osobní vzpomínky na cesty a fotografie na 96 stranách. Speciální stránky s praktickými úkoly a balicími seznamy, kontakty, cestovními místy a dalšími věcmi, které chcete při cestě zaznamenat.
ZnačkaSophies Kartenwelt #ad
VýrobceSophies Kartenwelt #ad
Zárukane

6. memories2make

#ad

Memories2Make® Cestovní deník – Vaše cesty jsou shromážděny na jednom místě, příští cestu/dovolenou, Vanlife nebo jako dárek, perfektní pro Instax & okamžité fotografie

#ad
memories2make #ad - Německá kvalita, udržitelná a bez zbytečného plastového odpadu – při výrobě dbáme na ekologickou šetrnost. Dárek pro milovníky cestování – skvělý nápad na dárek pro všechny průzkumníky světa. Proč si je prostě nezaznamenat v malém "deníku"? S místem pro vaše fotografie instax – nalepte si pro perfektní deník své osobní fotografie a připomenete si čas zpět a už nikdy nezapomenete na okamžik.

Deník vanlife – napište svá dobrodružství na kolech do zvláštního cestovního deníku. Ideální dárek pro milovníky cestování, kteří chtějí udělat nezapomenutelné cestování v karavanu. Chceme s našimi výrobky udělat něco dobrého pro životní prostředí. Spojte své cesty se vzpomínkami – při cestování vznikne mnoho nádherných vzpomínek.

Shromažďuje skvělé vzpomínky a drží je po celý život. Dárek pro ženy, muže, výročí, přítelkyni nebo jako svatební dárek pro páry. Nezapomenutelné okamžiky navždy – uchovejte svá dobrodružství a nezapomenutelné okamžiky z cestování navždy v jedinečné fotoknize. Vytvořeno s láskou – naše knihy jsou vždy vytvořeny s láskou, aby vám představily krásný zážitek. Perfektně se hodí na vánoce, den svatého Valentýna nebo Velikonoce.
Značkamemories2make #ad
VýrobceMemories2Make GmbH #ad
Číslo dílu4251562660911
Modelka4251562660911

7. JO & JUDY

#ad

24,0 cm x 16,5 cm x 0,5 cm, modrý, JO & JUDY Cestovní deník "Pláž", deník s vyraženým zlatou fólií

#ad
JO & JUDY #ad - Právě pro dobrodružství je cestovní deník nepostradatelný – na 21 dvoustranách si všimněte nezapomenutelných okamžiků, které tě budou doprovázet po celý život. Daje o produktu: jo & judy cestovní deník "pláž", pivo s vyražením zlaté fólie, 60 stran, nedatované, 5 cm, rozměry 24, 5 cm x 0, 0 cm x 16, obsah v angličtině.

Nabízíme výrobky v oblasti psacích potřeb, módy a domácnosti v moderním designu. Pokud hledáte stylové výrobky s láskou k detailu, jste u nás od jo & JUDY přesně to pravé. Aby se vzpomínka nezmizela – držte své nejkrásnější okamžiky dovolené na pláži v osobním cestovním deníku – protože slovy jsou emoce nejlépe zachyceny.

Krásný, že svůj cestovní deník vždy znovu vyndáš z regálu, světle modrý měkký obal s ušlechtilým zlatým potiskem zajišťuje, abyste si mohli užívat vzpomínky a zažít své cesty znovu.
ZnačkaJO & JUDY #ad
VýrobceJO & JUDY #ad
Číslo díluA002714

8. memoriecation

#ad

Cestu do světa nebo výlet do města – perfektní cestovní dárek pro světoběžníky – A5, memoriecation® Cestovní deník k vyplnění – náš cestovní deník je tvůj inspirující deník na dovolenou

#ad
memoriecation #ad - Cestovní deník k vyplnění: náš cestovní deník nabízí jak individuální šablony pro 21 dní, tak i bezplatné stránky pro vlastní kreativitu – perfektní pro zachycení vašich vzpomínek. Těšte se na svůj nový oblíbený cestovní deník! Rozlišování díky extra stránkám: cestovní hacky, seznamy balení, sebereflexe a malé úkoly a hry zajišťují skvělou změnu cestovního deníku, citáty, které vytvářejí radost z cestování.

Perfektní dárek: naše cestovní deníky jsou perfektním dárkem pro světoběžníky nebo jako dárek na rozloučenou v zahraničí pro semestr v zahraničí, cestování po světě, na cestu po Evropě nebo au pair.

Vysoká kvalita: pro našich 80 vnitřních stran používáme kvalitní 150g ofsetový papír popisovatelný, tištěný a vázaný s láskou v Německu. Inspirující a motivující: v našem cestovním deníku najdete vždy znovu a znovu podněty k zamyšlení a inspirativní citáty, které vás povzbuzují k přemýšlení a povzbudí vás k opuštění komfortní zóny.
Značkamemoriecation #ad
Číslo dílu4270003458115
Modelka4270003458115

9. UrBestSelf

#ad

The 6minutový diář 6minutový deník v angličtině | Gratitude journal, manifestation journal | Journaling for more mental health, self care & mindfulness

#ad
UrBestSelf #ad - Více než 2 000 000 uživatelů, přeloženo do 20 jazyků – využijte principy pozitivní psychologie testované v praxi pro vytvoření svého osobního projektu. Pak si budujete pozitivní návyky – jako vděčnost, optimismus a každodenní sebelásku – které toho vnesou do vašeho života více.

Zjistíš, co tě dělá opravdu šťastným. Konstantní a aktivní ve správném směru! snadný rozvoj osobnosti – proměnili jsme komplexní výsledky výzkumu na snadno použitelný deník. Doporučeno psychology, co2 neutrální tisk, veganské materiály. Tištěno a vázáno s láskou v Německu. Praktická kniha, se kterou skutečně změníte svůj život. Ijte svůj život vědoměji a pozitivněji upravte svůj všední den. Darujte více vděčnosti, pozornosti, klidu a sebelásky. Ideální nápad na dárek: vykouzlete svým nejmilejším úsměv na tváři! perfektní dárek pro každého, kdo chce – v naší hektické společnosti – vědomě věnovat čas sám sobě.

Zcela bez motivační gelu, vyvinuto s odborníky. Menší úsilí, velký účinek: soustřeďte se – krok za krokem – na to, co tě skutečně naplňuje! Kvalita uvnitř i venku: nejjemnější francouzské prádlo, vílového prachu a vytírání. Cílená sebereflexe pro větší zaměření na pokrok a dobré věci ve vás a kolem sebe – s tímto deníkem vstoupíte do komunikace se sebou samým. Jednoduchý a vědecky podložený deník pro šťastnější a naplňující život.
ZnačkaUrBestSelf #ad
VýrobceUrBestSelf #ad
Výška0.83
Délka8.66
Hmotnost0.99
Šířka5.59
Číslo díluSB 112 Parent
ModelkaSB 112 Parent

10. memoriecation

#ad

A5, memoriecation® Cestovní deník pro vlastní psaní – tvůj inspirující deník pro více cest, cestování světem nebo příští dovolenou – perfektní dárek na cesty pro světoběžníky – cestovní deník

#ad
memoriecation #ad - Volný prostor pro kreativitu: žádné pevné předlohy k vyplnění, ale spousta místa pro vlastní myšlenky, fotografie a vzpomínky. Perfektní dárek: naše cestovní deníky jsou perfektním dárkem pro světoběžníky nebo jako dárek na rozloučenou v zahraničí pro semestr v zahraničí, cestování po světě, na cestu po Evropě nebo au pair.

Vysoká kvalita: pro naše 96 vnitřních stran používáme kvalitní přírodní papír, tištěný a vázaný s láskou v Německu. Inspirující a motivující: v našem cestovním deníku najdete různé otázky k zamyšlení, které vás povzbuzují k přemýšlení a povzbuzují vás k tomu, malé úkoly a inspirativní citáty, abyste opustili svou komfortní zónu.

Těšte se na svůj nový oblíbený cestovní deník a navždy si uchovávejte své vzpomínky! Díky tomu můžete svůj cestovní deník používat jak na delší tak i několik krátkých cest. Váš osobní společník na cesty: plachtu, dokumentujte a reflektujte s naším cestovním deníkem pro vlastní psaní své cesty a vytvořte si osobní památku na věky.
Značkamemoriecation #ad
Číslo dílu4270003938532
Modelka4270003938532