Top 10 Uhr Termometeranzeige Innen Digital – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ThermoPro

#ad

Měřič teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, 3 kusy, teploměr do místnosti, vnitřní teploměr, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49W-3

#ad
ThermoPro #ad - Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Energeticky úsporné baterie: 3 x 1, 5 v aaa baterie jsou součástí dodávky; baterie obvykle podporují používání 18 až 24 měsíců. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. V obývacím pokoji, kanceláři a skladovacím prostoru. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít na zřeteli teplotu a vlhkost vzduchu díky jasnému displeji a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, dětském pokoji, ložnici, např.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-3-W
ModelkaTP49-3

2. ThermoPro

#ad

Měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, pro skleník, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49, teploměr, obývací pokoj, bílý, vlhkoměr

#ad
ThermoPro #ad - Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Obývací pokoj, kancelář a skladovací prostor. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, kde se většinou zdržujete, ložnici, dětský pokoj, např.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

3. ThermoPro

#ad

Pokojový teploměr, ThermoPro TP49-2 malý digitální vlhkoměr, monitor teploty a vlhkoměr pro pohodlí kanceláře doma, vnitřní teploměr, 2 kusy, teploměr na plazy

#ad
ThermoPro #ad - Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, kde se většinou zdržujete, kancelář a skladovací prostor.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-W-2
ModelkaTP49-2

4. MAVORI

#ad

MAVORI® 2v1 vlhkoměr, vnitřní analogový a teploměr z ušlechtilé oceli | vlhkoměr analogový a teploměr | vlhkoměr uvnitř pro vaše zdravé klima v místnosti | Ø 12,5 cm

#ad
MAVORI #ad - Kvalitní a ušlechtilý: celý kryt vč. Extra velký displej: vlhkost vzduchu a teplota na teploměru a vlhkoměru lze snadno odečíst díky 12 cm velkému analogovému displeji. Přesný návod k obsluze je přiložen k hustoměru.

V případě potřeby jsou k dispozici šrouby pro jemné seřízení. Náš měřič teploty a vlhkosti vzduchu šetří životní prostředí a ušetří vám následné náklady. Díky tomu má nejen dlouhou životnost, ale také ušlechtilý design! okamžitě připraven k použití: měřič teploty a vlhkosti vzduchu je továrně kalibrován a připraven k okamžitému použití. Barevné komfortní zóny vám ukážou, kdy je doporučeno větrání nebo zvýšení vlhkosti vzduchu.

Podstavce analogového teploměru a vlhkoměru je vyroben z ušlechtilé oceli, ciferník z hliníku a kryt z robustního pravého skla. Nevhodné do sauny. Moderní & šetrný k životnímu prostředí: tento teploměr a vlhkoměr je bez plastů a provoz bez baterií. Přesné měření bez baterie: náš analogový teploměr uvnitř vám poskytne spolehlivé výsledky – přesnost pro náročné zákazníky.
ZnačkaMAVORI #ad
VýrobceMAVORI #ad
Hmotnost233
Číslo díluUS-HTA-12
ModelkaUS

5. DOQAUS

#ad

Velký LCD displej s dotykovým podsvícením, vlhkost, pokojový teploměr pro dům, zahradu bílý, digitální teploměr a vlhkoměr 3,05 palce, DOQAUS Teploměr, vlhkoměr uvnitř, nabíjení typu C, kancelář

#ad
DOQAUS #ad - Velmi vhodné do ložnice, teplota je přesná na ± 1, může aktualizovat naměřené hodnoty během 3 sekund. S dobíjecí lithiovou baterií teploměr a vlhkoměr přebírá systém řízení nabíjení typu c, takže si nemusíte dělat starosti s používáním baterií. 200 mah lithiová baterie, lze při plném nabití používat 2–3 měsíce.

Například: kuchyně, lednice. Rozsah měření teploty: -50 °c ~ 70 ° c -58 °f ~ 158 ° f, vlhkost vzduchu měří od 1 % ~ 99 % rm, skleníku, 1 °C, dětského pokoje, kanceláře a vinného sklípku. Vylepšený teploměr a vlhkoměr vnitřní teploměr doqaus vlhkoměr s přesným a citlivým senzorem a 27 velkými větracími otvory, přesnost vlhkosti: ±2%. Příklad: nastavení zvlhčovačů vzduchu, snadno čitelný. Vlhkoměr s 3úrovňovým Air Comfort displejem, termostatů. Inteligentní design s bílým podsvícením vnitřní teploměr a vlhkoměr má citlivé dotykové tlačítko pro podsvícení na lunetě přímo nad / nahoře na displeji s vysokým rozlišením, pomocí kterého můžete podsvícení pohodlně zapnout při špatných světelných podmínkách, je snadnější číst.

Teploměr a vlhkoměr zobrazuje maximální a minimální vlhkost vzduchu a teplotní záznamy všech dob a posledních 24 hodin. Praktičtější je, že vnitřní teploměr s vlhkostí lze připevnit na kováře pomocí magnetu. Tři flexibilní metody umístění vnitřní teploměr lze pomocí skládacího držáku na zadní straně umístit přímo na psací stůl nebo nainstalovat na stěnu pomocí závěsných otvorů na zadní straně pokojového teploměru a vlhkoměru.
ZnačkaDOQAUS #ad
VýrobceDOQAUS #ad
Výška0.59
Délka2.99
Hmotnost0.15
Šířka2.87
Číslo díluHM5
ModelkaHM5

6. NOKLEAD

#ad

NOKLEAD Digital Thermometer Hygrometer-Innen Thermo Hygro Mini Raumthermometer Temperatursensor Feuchtigkeitsmesser mit Komfortanzeige ℃/℉ Umschaltbar,Datum 12/24Hr Uhr Kalibrierung,2 Stück

#ad
NOKLEAD #ad - Der ℃/℉-schalter auf der rückseite gibt Ihnen mehr Freiheit, dieses großartige Produkt für die nächsten Jahre zu verwenden! Wenn die produktplatzierung oder umgebungsfaktoren die Datengenauigkeit beeinträchtigen, können Sie den Sensor kalibrieren, um die genauesten Luftfeuchtigkeits- und Temperaturdaten zu erhalten.

Das digitale hygrometer kann nicht nur die innentemperatur und luftfeuchtigkeit überwachen, sondern auch als Uhr und Kalender mit 12 Std. 24 std. Umschalter und aktualisiertem europäischen Datumsformat DD/MM verwendet werden. Größe 70*70mm und geringes Gewicht ist genug, um lange dauern. Keine arbeit gut? kontaktieren sie uns für kostenlose garantie! sie werden sich erleichtert fühlen, die Sie leicht lesen können, Grad Celsius oder Grad Fahrenheit zu wählen, das Hygrometer Luftfeuchtigkeit Display große Zahlen, auch aus der Ferne.

Mit großem lcd-bildschirm, die sie benötigen. Als zuverlässige marke bieten wir den sorgenfreien produktservice für sie. Einzustellen. Temperatur Genauigkeit: ±1℃. Das luftthermometer lässt den luftstrom durch die lüftungsöffnungen strömen und misst alle 10 sekunden. Temperaturmessbereich: -9.
ZnačkaNOKLEAD #ad
VýrobceNOKLEAD #ad
Výška0.55
Délka2.76
Hmotnost0.33
Šířka2.76
Číslo dílu5253
ModelkaNK5253-2 PACK

7. AIMILAR

#ad

AIMILAR Innenthermometer für den Raum Digital Hygrometer Messgerät Temperatur und Luftfeuchtigkeitsmesser Magnetisch mit Hoch Tief Anzeige

#ad
AIMILAR #ad - Einfach in der anwendung - dieses innenraumthermometer und Feuchtigkeitsmesser ist einfach und unkompliziert zu bedienen! F / °c wählbar - es gibt einen schalter auf der Rückseite, um zwischen Fahrenheit und Celsius zu wechseln. Tolles geschenk - dieses innenraumhygrometer und thermometer wäre ein tolles Geschenk für einen Akustikmusiker oder Gärtner.

Er hat eine magnetische rückseite, die auf den Kühlschrank platziert werden kann, und wird mit einem Metallklebepad geliefert, mit dem der Monitor überall befestigt werden kann.33 montagemöglichkeiten - dieser feuchtigkeitsmonitor kann auf einem Tisch mit dem Kickstand stehen. Die größe des displays und der hohe Kontrast erleichtern das Ablesen auch aus einigen Metern Entfernung. Präzises innenraumthermometer mit hygrometer - Es zeigt die aktuelle Temperatur und Luftfeuchtigkeit sowie die Höchst- und Tiefstwerte der letzten 24 Stunden an.

Kalibrierung sie können die Kalibrierung sowohl für die Anzeige der Temperatur als auch für die Luftfeuchtigkeit feinabstimmen. Einfach abzulesen - dieses temperatur und feuchtigkeitsmessgerät zeigt die Werte deutlich auf einem gut lesbaren Display an. Es ist funktional und attraktiv genug, um eine nützliche Ergänzung für jeden zu sein, der es braucht.
ZnačkaAIMILAR #ad
VýrobceAIMILAR #ad
Výška2.58
Délka3.43
Hmotnost0.15
Šířka3.43
Číslo díluAB026
ModelkaAB026
Záruka2-Jahres Garantie

8. FENSOL

#ad

Vnitřní 3 kusy, kancelář, Teploměr, digitální mini LCD teploměr, obývací pokoj, vlhkoměr, pro dětský pokoj, vnitřní, skleník, vnitřní teploměr se smajlíkem, vlhkoměr

#ad
FENSOL #ad - Pro zdravé klima v místnosti: s digitálním mini teploměrem vlhkosti můžete díky jasnému displeji sledovat teplotu a vlhkost vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, sklad, dětský pokoj, např. Přesnost měření teploty: ± 1 °c, rozsah měření vnitřní / venkovní vlhkosti: 10% RH – 99%RH. Přesnost měření vlhkosti: ± 5% RH.

Ložnice, koupelna, sklep, kde se většinou zdržujete, dětský pokoj, skleník atd. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -10 °c ~ 70 °C. Pokud je vlhkost vzduchu nižší než 40 % nebo vyšší než 70 %, abyste mohli rychle informovat o stavu vzduchu DRY/COMFORT/WET tak, zobrazí se nespokojenost, že budete vždy žít v nejpohodlnějším prostředí. Přehledný lcd displej: pokojový teploměr nabízí ukazatel teploty/vlhkosti vzduchu v reálném čase s velkými čísly na 2, 1palcovém LCD displeji, takže teploměr můžete odečítat z jakéhokoli úhlu a jakékoli vzdálenosti.

Inteligentní digitální teploměr a vlhkoměr: mini digitální vlhkoměr má 2 symboly. Pokud je vlhkost vzduchu mezi 40 % a 70 %, aby byl váš zvlhčovač nebo odvlhčovač odpovídajícím způsobem nastaven a zajistěte, ukazuje se usmívající se obličej. 3 metody upevnění: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Můžete si vybrat jednotku digitálního vlhkoměru ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.
ZnačkaFENSOL #ad
VýrobceFENSOL #ad
Číslo díluYZ6050
ModelkaYZ6050

9. GoveeLife

#ad

Bluetooth LCD měřič vlhkosti s upozorněním, vinný sklep, skleník, GoveeLife Digitální teploměr a vlhkoměr uvnitř, monitorování teploty s aplikací, ukládání dat pro domácnost

#ad
GoveeLife #ad - Vysoká přesnost: vnitřní teploměr má přesnost ± 0, 54 °f ±0, 3 °c na teplotu a ±3 % rh pro vlhkost vzduchu. Informujte se včas o abnormalitách teploty a vlhkosti ve vašem bytě. Funkce alarmu: pokud hodnota měřiče teploty a vlhkosti překročí přednastavený rozsah, obdržíte v aplikaci alarm.

Například věžový ventilátor goveeLife se automaticky zapne a vypne, když se změní teplota v místnosti. Bezplatné ukládání dat: 20denní čárový graf přehledně shrnuje změny dat teploměru a vlhkoměru pro vnitřní prostory. Větší lcd displej: měřič teploty a vlhkosti goveelife zobrazuje vysoké/nejnižší hodnoty v reálném čase na větší obrazovce.

Spojení s chytrými zařízeními goveelife: bluetooth teploměr lze přes aplikaci použít s jinými chytrými zařízeními GoveeLife. Můžete exportovat data za poslední 2 roky a převést je do formátu CSV. K dispozici je také 3stupňový komfortní displej: Dry / Comfort / Wet. Díky rychlosti odezvy až 2 s jste vždy na aktuálním stavu změn životního prostředí.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5104001
ModelkaH5104

10. GoveeLife

#ad

Senzor vnitřní teploty a vlhkosti s displejem Ele Ink, 2 roky ukládání dat zdarma export, vlhkoměr H5105, 1 balení., 1 rok vyměnitelné lůžko, GoveeLife Bluetooth teploměr

#ad
GoveeLife #ad - Snadno čitelný ukazatel inkoustu: goveelife bluetooth teploměr vlhkoměr používá elektronickou obrazovku inkoustu, čtení podobné papíru přináší jasný a pohodlný výhled. Funkce inteligentního upozornění: nastavte přednastavené rozsahy teploty a vlhkosti. Vhodné pro starší lidi a děti.

Perfektní pro vinný sklep, sklep atd. Díky osvěžení při změnách je snadné zaznamenávat data v reálném čase. Teplota je přesná na ±0, 3 °C a vlhkost vzduchu je ±3% RH. 1 rok vyměnitelné bettery: s nízkou spotřebou baterie, digitální teploměr a vlhkoměr vydrží až 1 rok a ukazatel baterie v reálném čase upozorňuje, že je baterie vyměněna včas, aby se zabránilo možné ztrátě záznamů Bettery Included. Bezplatné ukládání a export dat: vychutnejte si dálkové monitorování s aplikací GoveeHome přes Bluetooth, včetně online prohlížení 20denních datových grafů a exportu dat za poslední 2 roky.

Na přesnosti záleží: tento bluetooth teploměr a vlhkoměr je vybaven senzorem vyrobeným ve Švýcarsku, který poskytuje přesné naměřené hodnoty. Jakmile je teplota nebo vlhkost vzduchu mimo rozsah, pomůže vám aplikace GoveeHome rychleji reagovat na náhlé změny. Zůstaňte ve spojení se svým domovem: se stabilním bluetooth připojením přes aplikaci GoveeHome můžete sledovat údaje o teplotě a vlhkosti vzduchu v reálném čase v celém domě a bez rušení WiFi.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5105