Top 10 Uni Rucksack Damen mit Laptopfach – Batohy na notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WENGER

#ad

WENGER Taška na laptop MX Commute, Klasický, Heather Grey

#ad
WENGER #ad - Výcarský podnik se vyznačuje tradicí, kvalitou, přesností a řemeslným uměním a může se již ohlédnout za více než 125letou historií firmy. Síťová boční kapsa zajišťuje dodatečnou možnost uložení.

Nejvyšší kvalita: wenger je výrobcem hodinek, cestovních zavazadel a pracovních zavazadel. Moderní zadní balení: tento jednoduchý batoh s přihrádkou pro rychlý přístup spojuje komfort, úložný prostor a inovativní funkce. Kromě polstrovaných přihrádek odolných proti poškrábání pro notebook s úhlopříčkou až 14" a tablet do 10" má přihrádku na organizér pro příslušenství. Komfortní vybavení: batoh je vybaven nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a příjemnou zadní stranou.

Kromě toho má vodotěsný zip. Rozsah dodávky a rozměry: batoh na notebook wenger rozměry: 18 x 28 x 42 cm, barva: Šedá Heather Grey, 6 kg, hmotnost: 0, model: MX Reloaded, číslo výrobku: 611643. Praktické přihrádky: tento batoh s uzávěrem proti krádeži vám nabízí spoustu místa.
ZnačkaWENGER #ad
VýrobceWenger #ad
Výška16.54
Délka11.02
Hmotnost1.32
Šířka7.09
Číslo dílu611643
Modelka611643

2. LOVEVOOK

#ad

Laptop školní batoh vodotěsný, školní taška pro teenagery batoh pro ženy elegantní denní batohy kabelka 2 v 1, 15,6 palců pracovní taška pro učitele cestovní batoh pro, LOVEVOOK Batoh dámský

#ad
LOVEVOOK #ad - Skvělý dárek pro vás, přátele a přítelkyně. Drátové otvory a oslí uši adé: batoh má integrovaný kovový rám, že všechny dokumenty mohou bez námahy vklouznout do hlavní přihrádky, který zajišťuje, aniž by vznikly oslí uši. Taška proti krádeži, vnitřní kapsa se zipem a přihrádkou na notebook, aby vaše kancelářské a školní potřeby byly dobře organizované.

Pokud máte dotazy nebo nejste s výrobkem spokojeni, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám nabídneme uspokojivé řešení. Ideální dárek: tento univerzální batoh lze použít jako 15, pracovní batoh, rodinu, 6palcový batoh, jako jsou výlety, školní batoh nebo ležérní batoh pro různé příležitosti, dojíždění, škola, studium a práce. Pomocí popruhu na zavazadla na zadní straně můžete batoh připevnit na své zavazadlo.

Lze ji použít jako tašku přes rameno nebo kabelku, které jsou jak estetické, aby se přizpůsobil vašemu outfitu. Boční kapsy průměr 12 cm usnadňují přívod tekutin na cestách. Vodotěsný a robustní materiál: tento batoh na den z nepromokavé, robustní a lehké polyesterové tkaniny chrání vaše věci před deštěm a stříkající vodou. Dné riziko při objednání: klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků a váš zážitek z nákupu. Design rukojeti 3 v 1: městský batoh je vybaven dlouhými úchyty, tak mnohostranné.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Výška17.72
Délka5.51
Hmotnost1.85
Šířka13.78

3. LOVEVOOK

#ad

LOVEVOOK Školní batoh černý, teenager dívky, elegantní, batoh pro učitele, školní taška, školní taška, batoh na laptop, pro dojíždění do, 15,6", dámský s přihrádkou na notebook, business městský batoh

#ad
LOVEVOOK #ad - Pomocí popruhu na zavazadla na zadní straně můžete batoh připevnit na své zavazadlo. Vodotěsný a robustní materiál: tento batoh na den z nepromokavé, robustní a lehké polyesterové tkaniny chrání vaše věci před deštěm a stříkající vodou. Velká kapacita a 14 organizovaných kapes: tento batoh s rozměry 35 cm x 14 cm x 45 cm d*Š*v je rozdělen na 3 přihrádky a 14 kapes s různými funkcemi, jako např.

Ideální dárek: tento univerzální batoh lze použít jako 15, 6palcový batoh, studium a práce. Pokud máte dotazy nebo nejste s výrobkem spokojeni, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám nabídneme uspokojivé řešení. Boční kapsy průměr 12 cm usnadňují přívod tekutin na cestách. Dné riziko při objednání: klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků a váš zážitek z nákupu. Drátové otvory a oslí uši adé: batoh má integrovaný kovový rám, který zajišťuje, že všechny dokumenty mohou bez námahy vklouznout do hlavní přihrádky, aniž by vznikly oslí uši.

Design rukojeti 3 v 1: městský batoh je vybaven dlouhými úchyty, které jsou jak estetické, tak mnohostranné. Promyšlený design pro cestující a dojíždějící: zadní přihrádka odolná proti krádeži chrání cennosti jako peněženka, pas, mobilní telefon před krádeží. Taška proti krádeži, vnitřní kapsa se zipem a přihrádkou na notebook, držák na tužky, aby vaše kancelářské a školní potřeby byly dobře organizované. Skvělý dárek pro vás, pracovní batoh, školní batoh nebo ležérní batoh pro různé příležitosti, dojíždění, rodinu, škola, jako jsou výlety, přátele a přítelkyně.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Výška17.72
Délka5.51
Hmotnost1.54
Šířka13.78

4. LOVEVOOK

#ad

školní taška pro dívky pracovní taška 15,6 palců, cestovní ruksak Backpack Women elegantní, batoh na každodenní nošení kabelka 2 v 1 do, laptop školní batoh teenager vodotěsný, LOVEVOOK Batoh dámský

#ad
LOVEVOOK #ad - Taška proti krádeži, držák na tužky, aby vaše kancelářské a školní potřeby byly dobře organizované. Dné riziko při objednání: klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků a váš zážitek z nákupu. Lze ji použít jako tašku přes rameno nebo kabelku, které jsou jak estetické, aby se přizpůsobil vašemu outfitu.

Ideální dárek: tento univerzální batoh lze použít jako 15, školní batoh nebo ležérní batoh pro různé příležitosti, rodinu, dojíždění, studium a práce. Promyšlený design pro cestující a dojíždějící: zadní přihrádka odolná proti krádeži chrání cennosti jako peněženka, pas, mobilní telefon před krádeží. Design rukojeti 3 v 1: městský batoh je vybaven dlouhými úchyty, tak mnohostranné. Velká kapacita a 14 organizovaných kapes: tento batoh s rozměry 35 cm x 14 cm x 45 cm d*Š*v je rozdělen na 3 přihrádky a 14 kapes s různými funkcemi, vnitřní kapsa se zipem a přihrádkou na notebook, jako např. Pokud máte dotazy nebo nejste s výrobkem spokojeni, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám nabídneme uspokojivé řešení.

Drátové otvory a oslí uši adé: batoh má integrovaný kovový rám, který zajišťuje, že všechny dokumenty mohou bez námahy vklouznout do hlavní přihrádky, aniž by vznikly oslí uši. Skvělý dárek pro vás, 6palcový batoh, jako jsou výlety, pracovní batoh, škola, přátele a přítelkyně. Vodotěsný a robustní materiál: tento batoh na den z nepromokavé, robustní a lehké polyesterové tkaniny chrání vaše věci před deštěm a stříkající vodou. Pomocí popruhu na zavazadla na zadní straně můžete batoh připevnit na své zavazadlo.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Výška17.72
Délka5.51
Hmotnost1.85
Šířka13.78

5. LOVEVOOK

#ad

školní batoh, pracovní taška, pro práci, elegantní, béžový, 15,6", velký, LOVEVOOK Dámský batoh, cestovní batoh, do školy, vodotěsný batoh pro učitele, do kanceláře, batoh pro učitele

#ad
LOVEVOOK #ad - Multifunkční tento batoh se hodí pro podnikání, cestování, učitel, do školy, na výlety a jako dárek, zdravotní sestra nebo jiná profese, ať už jste student, bude vaším dokonalým společníkem. Perfektní servis 24hodinový zákaznický servis, 30denní bezpodmínečné právo na vrácení zboží a 3 roky záruka.

Snadná přeprava díky zavazadlovému popruhu na zadní straně. Přihrádka na ochranu proti krádeži na zadní straně chrání cennosti. Prakticképolstrované přihrádky chrání notebooky do 15, 6". Velký otvor drátový rám na horní straně dámského batohu nabízí extra velký, obdélníkový otvor, který umožňuje snadný a rychlý přístup k vašim věcem. Usb nabíjecí přípojka s usb nabíjecí přípojkou a interním nabíjecím kabelem můžete nabíjet svůj mobilní telefon všude.

Vodotěsnátkanina je opatřena vodotěsnou vrstvou, která chrání před lehkým deštěm a stříkající vodou. Mobilní napájení není součástí dodávky. Velká kapacita velká hlavní přihrádka nabízí místo pro všechny cestovní potřeby, zatímco 10 menších přihrádek zajišťuje pořádek uvnitř. Rozměry: 42 x 30 x 18 cm, objem: 20 litrů, hmotnost: 0, 7 kg. Elastické boční kapsy pro rychlý přístup k lahvím s vodou.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceLOVEVOOK #ad
Výška17.32
Délka6.3
Šířka11.81

6. LOVEVOOK

#ad

Na, na univerzitu, batoh proti krádeži, do práce, do školy, do kanceláře, LOVEVOOK Školní batoh pro dívky teenagery vodotěsná školní taška do práce batoh na notebook s přihrádkou na laptop 15,6 palců

#ad
LOVEVOOK #ad - Usb nabíjecí přípojka s usb nabíjecí přípojkou a interním nabíjecím kabelem můžete nabíjet svůj mobilní telefon všude. Prakticképolstrované přihrádky chrání notebooky do 15, 6". Perfektní servis 24hodinový zákaznický servis, 30denní bezpodmínečné právo na vrácení zboží a 3 roky záruka.

Vodotěsnátkanina je opatřena vodotěsnou vrstvou, která chrání před lehkým deštěm a stříkající vodou. Velká kapacita velká hlavní přihrádka nabízí místo pro všechny cestovní potřeby, zatímco 10 menších přihrádek zajišťuje pořádek uvnitř. Přihrádka na ochranu proti krádeži na zadní straně chrání cennosti. Elastické boční kapsy pro rychlý přístup k lahvím s vodou. Multifunkční tento batoh se hodí pro podnikání, cestování, učitel, zdravotní sestra nebo jiná profese, do školy, na výlety a jako dárek, ať už jste student, bude vaším dokonalým společníkem.

Mobilní napájení není součástí dodávky. Snadná přeprava díky zavazadlovému popruhu na zadní straně. Velký otvor drátový rám na horní straně dámského batohu nabízí extra velký, obdélníkový otvor, který umožňuje snadný a rychlý přístup k vašim věcem. Rozměry: 42 x 30 x 18 cm, objem: 20 litrů, hmotnost: 0, 7 kg.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceLOVEVOOK #ad
Výška17.32
Délka6.3
Šířka11.81

7. Ela Mo

#ad

Batoh, pohodlný a promyšlený 18 l, Waterleaf Gold, Ela Mo Batoh dámský školní batoh Rolltop krásný

#ad
Ela Mo #ad - 100 dnů testování – prohlížej si prvních 100 dní s batohem ela mo jako testovací fáze hej, svět můžete objet na 80;. Promyšlený design: s polstrovanou přihrádkou na notebooky do velikosti 17" a pořadačem dina4, sluchátka, usB přípojkou pro nabíjení vašeho chytrého telefonu, praktické vnitřní kapsy na tužky, zatímco jste na cestách, abyste nezapomněli, dostatek pití, držákem na láhve, svačinu a tajnou přihrádku na cennosti.

Popruhy jsou dobře polstrované, aby se nic netlačilo nebo neštípalo. Decentní polstrování zad z prodyšné síťoviny zajišťuje dobré větrání zad i v teplejších dnech. Pokud nejste 100% spokojeni, nejsme. Vrátíme vám plnou kupní cenu nebo zajistíme náhradu – bez případu & Ale! Top funkce: analyzovali jsme přání tisíců zákazníků z recenzí na amazonu a na základě toho jsme vyvinuli dobře promyšleného a krásného průvodce pro téměř všechny životní situace: sport, zaměstnání, příruční zavazadlo, cestování, školu, maminky a tatínky, univerzitu, denní a víkendové výlety, jízdu na kole, nakupování atd.

Flexibilní velikost: díky variabilnímu objemu 18 až 26 litrů je batoh vhodný jako kompaktní náhrada kabelky k odlehčení ramen, stejně jako robustní batoh na každodenní nošení, který nepůsobí objemně. Komfort: lehké a příjemné na nošení, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena.
ZnačkaEla Mo #ad
VýrobceEla Mo #ad
Výška17.72
Délka5.12
Hmotnost1.65
Šířka11.81
Číslo díluJustchee

8. VANKEAN

#ad

Vodotěsný batoh, pracovní batoh na počítač, pracovní cestovní batoh,, batoh na denní nošení s USB připojením a RFID, VANKEAN Batoh na laptop pro dámy a muže 15,6 – 16,2 palců s přihrádkou na notebook

#ad
VANKEAN #ad - International products have separate terms, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, and language of product, labeling or instructions. Ideální dárek: tento stylový batoh může být skvělým společníkem na univerzitu, obchod, cestování, všední den a outdoorové aktivity.

Praktické dárky pro mládež, členy rodiny atd. Praktické: pomocí popruhu na zavazadla lze batoh snadno připevnit na vozíky nebo držadla a usnadní vám cestu, kamkoli jdete. Vysoce kvalitní materiál: tento batoh na laptop je z ekologické lněné polytkaniny, 3 x 19, která má dlouhou životnost a odpuzuje vodu; rozměry: 42, 9 x 28, 1 cm; hmotnost: 80 g.

Zesílené hrany a ocelový rám hlavní přihrádky udržují tašky v perfektním tvaru a trvanlivosti. Usb připojení k dispozici: s usb nabíjecí přípojkou na straně batohu a integrovaným nabíjecím kabelem uvnitř, nabízí snadný přístup k nabíjení Vašeho telefonu powerbanka není součástí dodávky.
ZnačkaVANKEAN #ad
VýrobceVANKEAN #ad
Výška16.93
Délka7.48
Hmotnost1.87
Šířka11.02

9. VANKEAN

#ad

VANKEAN Batoh na laptop 15,6-16,2 palců School Backpack Water Proof for Men / Women... růžová

#ad
VANKEAN #ad - Vysoce kvalitní materiál: tento batoh na laptop je z ekologické lněné polyesterové tkaniny, 3 x 19, která je odolná a vodoodpudivá. Rozměry: 42, 9 x 28, 1 cm; hmotnost: 80 g. Zesílené hrany a ocelový rám hlavní přihrádky udržují tašky perfektní tvar a trvanlivost.

Usb připojení: s usb nabíjecí přípojkou na straně batohu a integrovaným nabíjecím kabelem uvnitř poskytuje snadný přístup k nabíjení vašeho telefonu powerbanka není součástí dodávky. Praktické dárky pro mládež, cestování, rodiny atd. Praktické: pomocí popruhu lze batoh snadno připevnit na vozíky nebo na zavazadla a vaše cestování bude jednodušší, ať už jdete kamkoliv.

Mezinárodní produkty mají samostatné termy, trvanlivých výrobků, jsou závislé na pozemních výrobcích, včetně rozměrů, labeling nebo instructions. Ideální dárek: tento stylový batoh může být skvělým společníkem na univerzitu, do obchodů, pro všední den a outdoorové aktivity.
ZnačkaVANKEAN #ad
VýrobceVANKEAN #ad
Výška16.93
Délka11.02
Hmotnost0.18
Šířka7.48

10. MATEIN

#ad

Anti Diebstahl TSA Backpack Teenager Daypack Damen, MATEIN Laptop Rucksack 17 Zoll, Grau, Große Herren Wasserdicht Reisen Tasche Arbeit Business Schulrucksack mit USB Ladeanschluss

#ad
MATEIN #ad - Wasserdicht und vielseitig einsetzbar: 17. Tolle geschenkidee: geschenk zum schulabschluss für studenten, sohn, ihre tochter, schüler und Mittelschule. Mit dem gepäckgurt auf der Rückseite, sodass Sie Ihre Hände frei haben. Der laptop-reiserucksack ist groß genug für Wandern, Wochenendausflug, ohne ihn aus der Tasche zu nehmen, Übernachtung.

Usb-ladeanschluss und gepäckhülle: strapazierfähiger 17-zoll-laptop-reiserucksack mit externem usb-ladeanschluss für Damen und Herren und integriertem Ladekabel zum einfachen und bequemen Aufladen Ihres Smartphones, kann Geschäftsreisender Rucksack direkt auf den Koffer passen, Tablets und anderer elektronischer Geräte während des Gehens. International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Das beste geschenk für männer und Frauen als Valentinstagsgeschenk, Vater, Thanksgeschenk oder Weihnachtsgeschenk. Beim checkpoint entfaltet sich der laptop-reiserucksack frei 90–180 Grad und der Laptop bleibt flach, Urlaub, Reisen, so dass er leichter durch den Flughafen-Sicherheitskontrollpunkt kommt.

Besonderes geburtstagsgeschenk für Sie oder Ihn, Ihren Ehemann, Mutter und als Geschenk für Freunde. Tsa-freundlicher rucksack: tsa-freundliche funktion ist exklusiv für flugreisen im flugzeug konzipiert. Der 7, professionelle büro-arbeitstasche und andere outdoor-aktivitäten, 6 cm große laptop-reiserucksack ist gut aus wasserabweisendem und umweltfreundlichem Polyester-Stoff mit Metall-Reißverschlüssen, perfekt für Geschäftsreisen, College High School Studenten-Rucksack für Jungen und Mädchen.
ZnačkaMATEIN #ad
VýrobceEveryworth #ad
Výška19
Délka14
Hmotnost1.9
Šířka7.8
Číslo dílu103501GRY
Modelka103500GRY