Top 10 Vbrisi Geldbörse Portmonee Herren – Pánské peněženky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fa.Volmer

#ad

Hnědá nebo černá, Fa.Volmer ® Pánská kožená peněženka s RFID ochranou, stabilní švy, Klasický, Černá na šířku, hovězí kůže

#ad
Fa.Volmer #ad - Značkové zboží od Fa. Volmer. Rfid ochrana ověřená tÜv: v zadní stěně peněženky je zapracována speciální fólie, která spolehlivě chrání celý obsah burzy v uzavřeném stavu před krádeží dat a nechtěným načítáním osobních a citlivých údajů.

Přihrádka na tvrdé peníze s patentkou. V exteriéru je burza šitá extra stabilním dvojitým švem. 2 oddělené přihrádky na bankovky a 1 velká přihrádka na zip s kovovým zipem. Tato hovězí kůže nappa je krásně měkká, působí ušlechtile a je velmi odolná vůči nečistotám, poškrábání a opotřebení. Zip je z kvalitního kovu. 4 větší přihrádky na průkaz, 2 x 9, 5 x 2, technický průkaz atd. Z toho 2 s průhledným okénkem. Přihrádky na bankovky a přihrádka na mince jsou také z pravé kůže.

Mnoho prostoru: 9 přihrádek na kreditní karty. 100% pravá kůže: byla použita výhradně pravá kvalitní hovězí kůže. Všechny přihrádky na kreditní karty jsou pečlivě sešité. Dlouhá životnost: nebyla použita nejjednodušší a nejvýhodnější konstrukce, ale ta nejlepší. Kvalita: vysoké standardy kvality, neustálé kontroly kvality, zkoušky kůže externími znalci a více než 15 let zkušeností s nejrůznějšími výrobci po celém světě nás učinilo profesionály.
ZnačkaFa.Volmer #ad
VýrobceFa.Volmer #ad
Výška3.94
Délka4.72
Hmotnost0.24
Šířka0.79
Číslo díluLuxAQuer
ModelkaLuxAQuer

2. Fa.Volmer

#ad

Hnědá, Fa.Volmer ® Pánská kožená peněženka Usedlook s RFID ochranou hnědo-béžová, retro.

#ad
Fa.Volmer #ad - Zadní stěna přihrádky na mince se skládá také ze stabilní plné kůže. Kvalita: vysoké standardy kvality, neustálé kontroly kvality, zkoušky kůže externími znalci a více než 15 let zkušeností jako mezinárodní prodejce z nás učinilo profesionály.

100% pravá kůže: skládá se z buvolí kůže hladká kůže v použitém vzhledu. Značkové zboží od Fa. Volmer. 3 větší přihrádky na průkaz, technický průkaz atd. Rfid ochrana ověřená tÜv: v zadní stěně peněženky je zapracována speciální fólie, která spolehlivě chrání celý obsah burzy v uzavřeném stavu před krádeží dat a nechtěným načítáním osobních a citlivých údajů. Spousta místa: 6 přihrádek na kreditní karty.

Z toho 1 s průhledným okénkem. Měkký, jemný a velmi odolný vůči znečištění a opotřebení. 2 vnější přihrádky. 1 přihrádka na tvrdé peníze s patentkou. Přihrádky na karty jsou pečlivě překryty, lepené a sešité. Vintage design! všechny burzy jsou tmavě hnědé a mají jemné, škrábance a drobné oděrky, světlé rysy, hladký, které ale nepůjdou hluboko do kůže. Rozměry v zavřeném stavu: 12 x 9, 5 x 2 cm.
ZnačkaFa.Volmer #ad
Výška4.72
Délka0.79
Hmotnost0.04
Šířka3.74
Číslo dílu#MW82A
Modelka#MW82A

3. Fa.Volmer

#ad

Klasický, černá, Fa.Volmer ® Černá pánská kožená peněženka z pravé kůže na šířku s RFID ochranou #VO15

#ad
Fa.Volmer #ad - Z toho 2 s průhledným okénkem. Rozměry v zavřeném stavu: 12, 5 x 2, 5 cm. Zip je z kvalitního kovu. Bereme kvalitu vážně a neustále pracujeme na dalším zlepšování naší kvality. Mnoho prostoru: 9 přihrádek na kreditní karty.

Dlouhá životnost: nebyla použita nejjednodušší a nejvýhodnější konstrukce, ale ta nejlepší. 4 větší přihrádky na průkaz, 2 x 9, technický průkaz atd. Zadní stěna přihrádky na mince je také z hovězí kůže ne textil. Tato hovězí kůže nappa je krásně měkká, působí ušlechtile a je velmi odolná vůči nečistotám, poškrábání a opotřebení. 100% pravá kůže: byla použita výhradně pravá hovězí kůže. V exteriéru je burza šitá extra stabilním dvojitým švem.

Kvalita: vysoké standardy kvality, neustálé kontroly kvality, zkoušky kůže externími znalci a více než 15 let zkušeností s nejrůznějšími výrobci po celém světě nás učinilo profesionály. Přihrádka na tvrdé peníze s patentkou. Značkové zboží od Fa. Volmer. Všechny přihrádky na kreditní karty jsou pečlivě sešité. 2 oddělené přihrádky na bankovky a 1 velká přihrádka na zip s kovovým zipem.
ZnačkaFa.Volmer #ad
Výška3.94
Délka4.72
Hmotnost0.24
Šířka0.79
Číslo dílu#VO15black
Modelka#VO15black

4. Lavalen

#ad

Portemonnaie Herren Leder Handgemachte, Brieftasche Herren mit Münzfach, Geldbeutel Herren EIN Geschenke für Männer., Lavalen® Geldbörse Herren Leder RFID, Portmonee Herren Groß

#ad
Lavalen #ad - Lavalen bietet ein modernes und kompaktes Design, das es Ihnen ermöglicht, und mit mehreren Abteilungen für alles, was Sie brauchen. Kompakt und elegant: wir bieten herren-geldbörsen in verschiedenen farben an, Alltag bei sich zu tragen, urlaub, ihre brieftasche zu jeder Gelegenheit Reise, Arbeit, komplett in Schwarz oder mit einer Kombination im Inneren. Darüber hinaus können Sie die Geldbörse dank der Lasche fest verschlossen halten.

Ausgezeichnetes geschenk: wir wissen, weihnachten oder für uns selbst, valentinstag, dass die Präsentation wichtig ist und deshalb werden alle Lavalen Geldbörsen in einem schönen Beutel aus Bio-Baumwolle verpackt und in einer eleganten schwarzen Schachtel geliefert. Rfid-schutz: fortschrittliche technologie zur sicheren aufbewahrung ihrer karten auf Reisen, beim Einkaufen oder Spaziergängen. Höchste qualität: unsere geldbörsen sind handgefertigt von meisterhandwerkern, nicht wie andere Marken, unter Verwendung von echtem Leder von höchster Qualität, die Kunststoff im Inneren verwenden, um eine längere Haltbarkeit während der Nutzung zu gewährleisten und ein weiches und angenehmes Gefühl zu bieten, sowohl auf der außenseite der Brieftasche als auch auf der Innenseite, was schlechtere Ergebnisse liefert.2

24/7 kundenservice - bei allen fragen und anregungen steht ihnen unser Kundensupport Rund um die Uhr zur Verfügung und hilft ihnen auch nach ihrem Kauf sehr gerne weiter. Seit mehr als vier jahrzehnten ist lavalen ein Symbol für hervorragende Handwerkskunst und verbindet gekonnt traditionelle Handwerksmethoden mit einem unerschütterlichen Fokus auf Qualität und Arbeitsgerechtigkeit. Großer platz: größe 9 x 11 cm mit platz für 13 karten, 2 fächer für große und kleine banknoten, reißverschlussfach mit großem Fassungsvermögen für Münzen. Mit der rfid-blockierung schützen Sie Ihre Karten vor unbefugtem Scan.
ZnačkaLavalen #ad
VýrobceLavalen #ad
Výška4.72
Délka1.18
Hmotnost0.37
Šířka3.54
Číslo dílu3746
Modelka3746

5. Fa.Volmer

#ad

Formát na šířku, 01 černá, Fa.Volmer ® Pánská kožená peněženka, VO11, Klasický, extra stabilní dvojitý šev, 9 přihrádek na kreditní karty

#ad
Fa.Volmer #ad - Ze 100% pravé kůže, neobsahuje umělou kůži. 9 přihrádek na kreditní karty 1 x průhledné, 4 přihrádky na průkazy a papíry atd. V zavřeném stavu jsou rozměry cca 12, 5 x 9, 5 cm. 1 velká bezpečnostní přihrádka na zip, 2 oddělené přihrádky na bankovky a 1 přihrádka na mince s patentkou. S extra stabilním dvojitým švem ve venkovním prostoru. Z toho 2 s průhledným okénkem.
ZnačkaFa.Volmer #ad
VýrobceFa.Volmer #ad
Výška3.94
Délka4.72
Hmotnost0.22
Šířka0.79
Číslo dílu#SQ90
ModelkaVO11

6. Fa.Volmer

#ad

černá, Fa.Volmer ® Kožená peněženka z pravé buvolí kůže I velká peněženka pro muže a dámy I RFID ochrana ověřená TÜV v hnědé a černé barvě, Formát na výšku

#ad
Fa.Volmer #ad - Značkové zboží od Fa. Volmer. Měkká standardní kůže s dlouhou životností pro vysoce kvalitní výrobky. Erná černá. Rfid ochrana ověřená tÜv: v zadní stěně peněženky je zapracována speciální fólie, která chrání celý obsah burzy v uzavřeném stavu spolehlivě před krádeží dat a nechtěným načítáním osobních a citlivých údajů.

11 přihrádek na kreditní karty 1 x průhledné. KŮŽe: skládá se z pravé kůže nappa, vyrobeno z kravské kůže. Z toho 2 s průhledným okénkem. 1 velká bezpečnostní přihrádka na zip, 2 oddělené přihrádky na bankovky a přihrádka na mince. 4 přihrádky na průkazy a papíry atd.
ZnačkaFa.Volmer #ad
VýrobceFa.Volmer #ad
Výška0.79
Délka4.92
Hmotnost0.19
Šířka3.74
Číslo díluPh3
Modelka#Ph3

7. Fa.Volmer

#ad

Extra stabilní dvojitý šev, Šedá, Fa.Volmer ® Pánská kožená peněženka s RFID ochranou, 6 přihrádek na kreditní karty, formát na šířku, Klasický

#ad
Fa.Volmer #ad - Německá značka: kladeš velký důraz na německou značku? pak jste u nás správně, pro kterou je vysoká kvalita velmi důležitá. Při nedostatku kvality dokonce až dva roky po vašem nákupu! Dbejte proto lépe na novější hodnocení. Další vývoj: naše výrobky se neustále vyvíjejí.

Kvalita je pro nás velmi důležitá. Tíhlý: s praktickou velikostí 12 × 9, 2 větší přihrádky na id, 5 cm uzavřená nabízí peněženka 4 přihrádky na kreditní karty, 5 × 1, 2 samostatné přihrádky na bankovky a 1 kapsu na mince s knoflíkem. Příslib fa. Volmers: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, zcela na sebe bereme riziko a dáme ti slib. Tato peněženka dosáhla v roce 2019 a 2020 obzvlášť velké skoky ve vývoji. Díky mnoha přihrádkám můžete své peníze a karty prakticky a přehledně uložit.

Peněženka má integrovanou rfid ochrannou fólii, která chrání vaše data před krádeží dat a nežádoucím čtením. Pokud se ti z nějakého důvodu na peněžence něco nelíbí, dostanete peníze zpět. Vysoká kvalita: my ve společnosti fa. Volmer jsme kladli důraz na peněženku, která je vyrobena z robustní buvolí kůže a má extra stabilní dvojitý šev ve venkovním prostoru. Proto od nás obdržíte pouze výrobky, protože Fa.
ZnačkaFa.Volmer #ad
VýrobceFa.Volmer #ad
Výška3.54
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka0.63
Číslo dílu#Easycomfort
ModelkaGreyEasyComfort

8. Fa.Volmer

#ad

Fa.Volmer® Pánská kožená peněženka ve formátu na šířku hnědá/černá s RFID ochranou z pravé kůže peněženka #VO19, Trifold, černá

#ad
Fa.Volmer #ad - Rozměry v zavřeném stavu: 12, 7 x 2, 0 cm. Extra stabilní švy a dvojitý šev ve venkovním prostoru zajišťují delší trvanlivost a vysoce kvalitní vzhled. Zadní stěna přihrádky na mince se skládá také ze stabilní plné kůže.

Rfid ochrana: v zadní stěně peněženky je zapracována speciální fólie, která spolehlivě chrání celý obsah burzy v uzavřeném stavu před krádeží dat a nechtěným načítáním osobních a citlivých údajů. Jedna z nich má průhledné okno. 2 oddělené přihrádky na bankovky a velká přihrádka s kovovým zipem. 3 větší přihrádky na občanský průkaz, 2 x 9, průkaz vozidla atd. Spousta místa: 8 přihrádek na kreditní karty. Kapsa na mince s knoflíkem. Přihrádky na karty jsou pečlivě překryty, lepené a sešité. Dlouhá životnost: velmi stabilní konstrukce.
ZnačkaFa.Volmer #ad
VýrobceFa.Volmer #ad
Výška3.86
Délka0.79
Hmotnost0.17
Šířka4.92
Číslo díluVO19
ModelkaVO19

9. DONBOLSO

#ad

DONBOLSO Vídeň I velká peněženka z kůže pro muže s ochranou RFID, Vintage, Vintage černá.

#ad
DONBOLSO #ad - Klasický – design této peněženky byl vědomě udržován v klasickém formátu na výšku. V dnešní době vlastně samozřejmost. Zde máte místo i vaše nákupní lístky nebo seznamy úkolů – abyste na nic nezapomněli! Safety first – naše pouzdro je opatřeno blokátorem nfc, který chrání vaše karty a data před přečtením.

Kromě mnoha přihrádek na karty obsahuje také průhlednou přihrádku pro řidičský průkaz nebo občanský průkaz. Stay safe! nápad na dárek – ještě nic pro otce, bratra nebo muže? chybí vám opravdu dobrý nápad jako vánoční dárek? Už nemyslete a obdarujte je perfektním doplňkem do kapsy kalhot.

Kvalitní materiál a zpracování dělají z této pánské peněženky skvělý dárek! Clever – kromě velké přihrádky na mince obsahuje naše pánská peněženka dvojitou sponu. Skvělé – naše peněženka pojme obzvlášť mnoho kreditních karet díky výklopnému pouzdru na karty. Darujte ušlechtilou peněženku! .
ZnačkaDONBOLSO #ad
VýrobceDONBOLSO #ad
Výška0.12
Délka0.51
Hmotnost0.22
Šířka0.38

10. DONBOLSO

#ad

Racing černá, DONBOLSO Zurich I Men's Classic Leather Wallet with RFID Protection, Minimalistický

#ad
DONBOLSO #ad - Opravdu kvalitní – pro výrobu naší pánské peněženky se používá výhradně pravá kůže. Pouze skutečná kůže pro skutečné aktivní muže! nápad na dárek – ještě nic pro otce, bratra nebo manžela? chybí vám opravdu dobrý nápad jako vánoční dárek? Už nepřemýšlejte a obdarujte je perfektním doplňkem do kapsy kalhot.

Rozdíl pocítíte. Nfc blocker – díky rfid blocking jsou vaše kreditní karty a debetní karty v této kožené peněžence v bezpečí před krádeží dat a v dvojité bankovce zůstanou i velké bankovky oddělené od faktur. Klasická – naše měkká, hnědá peněženka s mnoha přihrádkami na karty přesvědčí nadčasovým designem a je proto krásným nápadem na dárek pro otce nebo přítele.

Mnoho přihrádek – naše hnědá, elegantní kožená peněženka pro muže ve formátu na šířku nahrazuje peněženku a nabízí díky mnoha přihrádkám na karty a přihrádce na mince spoustu místa na karty a peníze. Darujte ušlechtilou peněženku! Rozpoznání – naše peněženky jsou mimořádně velkorysé a prostorné a mají úložný prostor i pro větší věci, jako je řidičský průkaz, občanský průkaz a starý řidičský průkaz.
ZnačkaDONBOLSO #ad
VýrobceDONBOLSO #ad
Výška0.98
Délka4.92
Hmotnost0.25
Šířka3.94