Top 10 Western Digital 8tb – Externí jednotky HDD

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Western Digital

#ad

černá, Přenosný externí pevný disk WD Elements – 2 TB – USB 3.0 – WDBU6Y0020BBK-WESN & Amazon Basics taška na pevný disk

#ad
Western Digital #ad - Výrobek 2: vhodné pro externí pevné disky s maximální velikostí 12, 3 x 1, 0 x 9, 6 cm. Produkt 1: externí pevné disky / Externí přístroje &. Produkt 1: usb3. 0 / computing Storage /. Výrobek 2: elastický fixační pásek uvnitř a zip drží přenosný pevný disk bezpečně na svém místě. Výrobek 2: díky štíhlému designu se pouzdro hodí do každého batohu a aktovky. Produkt 1: datové úložiště/externí pevné disky. Výrobek 2: kompaktní skříň pro přepravu menších přenosných pevných disků.
ZnačkaWestern Digital #ad
Hmotnost0.03

2. Western Digital

#ad

WDBU6Y0040BBK-WESN, 4 TB, WD Přenosný prvek , externí pevný disk, USB 3.0

#ad
Western Digital #ad - Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Obsah balení: externí hdd disk wd elements 4 tb, černý, usb kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit.

Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 4 TB a vysoké přenosové rychlosti. Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 4 TB. Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS.

Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. Zvyšte výkon vašeho počítače. Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.83
Délka4.4
Hmotnost0.52
Šířka3.2
Číslo díluWDBU6Y0040BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0040BBK-WESN
Záruka2 Jahre

3. Western Digital

#ad

WD Elements prenosny externi disk 2 TB – USB 3.0

#ad
Western Digital #ad - Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Obsah balení: externí hdd disk wd elements 2 tb černý, USB kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit.

Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 2 TB. Zvyšte výkon vašeho počítače. Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3.

0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS. Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 2 TB a vysoké přenosové rychlosti. S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.59
Délka4.35
Hmotnost0.29
Šířka3.23
Číslo díluWDBU6Y0020BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0020BBK-WESN
Záruka2 Jahre

4. Western Digital

#ad

Barva cerna, WD Elements -prenosny externi disk 1 TB ,USB 3.0

#ad
Western Digital #ad - Potřebné přeformátování pro Mac OS. Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. Obsah balení: externí disk wd elements – hdd 1 tb černý, USB kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit.

Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS. Kompatibilní s windows 10, 8. 1. Disk wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách.

Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 1 TB a vysoké přenosové rychlosti. Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 1 TB. Zvyšte výkon vašeho počítače. S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce. Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška3.23
Délka4.35
Hmotnost0.29
Šířka0.59
Číslo díluWDBUZG0010BBK-WESN
ModelkaWDBUZG0010BBK-WESN
Záruka2 Jahre

5. WD

#ad

černá 1 tb, WD Elements Přenosný externí pevný disk – USB 3.0

#ad
WD #ad - Kostenlose testversion der Software WD SmartWare Pro für automatische und Cloud Datensicherung. Für festplatten mit einer maximalen größe von ca. Kompatibel mit windows 10 oder 8. 1, neuformatierung für MAC OS. Ultraschnelle Datentransfers mit USB 3. 0 . 13, 2 x 10, 13 x 1, 8 cm 5, 5 x 3, 19 x 4, 49 Zoll. Enorme Speicherkapazität.
ZnačkaWD #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.59
Délka4.35
Hmotnost0.29
Šířka3.23
Číslo díluWDBUZG0010BBK-EESN
ModelkaWDBUZG0010BBK-EESN
Záruka2

6. Western Digital

#ad

WD Přenosný prvek , externí pevný disk, WDBU6Y0050BBK-WESN, 5 TB, USB 3.0

#ad
Western Digital #ad - Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 5 TB a vysoké přenosové rychlosti. Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2.

0 Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 5 TB. Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS. Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. S externím pevným diskem můžete přenášet hd film v plné délce. Obsah balení: přenosný externí pevný disk wd elements portable 5 TB černý, USB kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit.

Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. Zvyšte výkon vašeho počítače.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.82
Délka4.35
Hmotnost0.52
Šířka3.23
Číslo díluWDBU6Y0050BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0050BBK-WESN
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Western Digital

#ad

Western Digital 6TB Elements Desktop USB3.0 Externí pevný disk -WDBWLG0060HBK-EESN

#ad
Western Digital #ad - Vysoká kapacita v kompaktním designu: kompaktní wd elements s úložným prostorem až 6 TB je ideální přídavnou pamětí pro fotografie, hudbu, videa a všechny ostatní soubory. Zvyšte výkon vašeho počítače: pokud interní pevný disk narazí na své kapacitní hranice, počítač se vždy zpomaluje.

Přesuňte soubory na externí stolní úložiště WD Elements a dostaňte svůj počítač opět do běhu. Obsah balení: externí pevný disk wd elements 6 tb, síťový zdroj, USB kabel, černý, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit. Kompatibilní s usb 3.

0 a usb 2. 0: tato mechanika je kompatibilní s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními, ale také zpětně kompatibilní s USB 2. 0 Pevný disk je chráněn robustním pouzdrem, který nabízí perfektní kombinaci stylu a ochrany. Wd kvalita uvnitř i venku: naše pevné disky splňují nejvyšší požadavky ohledně trvanlivosti, odolnosti proti nárazu a dlouhodobé spolehlivosti.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWESTERN DIGITAL #ad
Výška6.65
Délka5.31
Hmotnost0.79
Šířka1.89
Číslo díluWDBWLG0060HBK-EESN
ModelkaWDBWLG0060HBK-EESN
Záruka2 roky výrobce

8. WD_Black

#ad

WD_BLACK P10 Game Drive 5 TB externí herní pevný disk mobilní a robustní pevný disk, až 125 her černý, pro konzole a PC

#ad
WD_Black #ad - Rozsah dodávky: externí pevný disk wd_black p10 game drive 5 tb mobilní a robustní vysoce výkonný pevný disk, pro konzolu a PC, ukládání až 125 her černý; návod k rychlé instalaci.

S až 140 mb/s zvyšuje pevný disk hdd výkon vašeho PC nebo konzole – zábava při hraní bez limitů. Odolný a robustní kryt externího pevného disku vám umožňuje bezpečné hraní bez ohledu na to, kde jste. Jednoduše zasunete, přihlaste se a spusťte libovolnou hru. Wd_black game drives – game saver! hrát a zálohovat hry PS4, ukládání PS5 her pro více místa na konzole. P10 game drive: jednoduše připojte a nabijte oblíbené hry na hdD – tak máte svou sbírku her pro spontánní herní dobrodružství s přáteli vždy u sebe.
ZnačkaWD_Black #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.82
Délka4.65
Hmotnost0.51
Šířka3.46
Číslo díluWDBA3A0050BBK-WESN
ModelkaWDBA3A0050BBK-WESN
Záruka3 roky manufacturer

9. Western Digital

#ad

Kompatibilní s USB 3.0, hudbu, přídavná paměť pro fotografie, nárazuvzdorný černý, videa a všechny ostatní soubory, Stolní úložiště WD Elements 20 TB externí pevný disk

#ad
Western Digital #ad - Externí pevný disk wd elements je perfektním doplňkem k vašemu počítači. Kompatibilní s USB 3. 0 a usb 2. 0 Obsah balení: stolní úložiště wd elements 20 tb externí pevný disk, přídavná paměť pro fotografie, videa a všechny ostatní soubory, hudbu, kompatibilní s USB 3.

0, nárazuvzdorný černý. Nyní ukládejte všechny své obrázky, videa, dokumenty a hudební soubory na jednom místě. Od nynějška už nikdy nebudete muset svá data mazat, pokud chcete uložit nová data. Díky odolnosti proti nárazu a dlouhé životnosti zajišťuje wd externí pevný disk v osvědčené kvalitě WD bezpečnost vašich dat.

Externí pevný disk wd elements 20 tb vám nabízí obrovské úložiště pro všechna vaše data. S pevným diskem wd elements hdd můžete přenášet data vašeho plného počítače na stolní úložiště, abyste na vašem počítači zajistili větší výkon.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška2.7
Délka10
Hmotnost1.98
Šířka2
Číslo dílu718037894539
ModelkaWDBWLG0200HBK-EESN
Záruka2 roky výrobce

10. Western Digital

#ad

Kompatibilní s USB 3.0, nárazuvzdorný černý, Stolní úložiště WD Elements 18 TB externí pevný disk, videa a všechny ostatní soubory, přídavná paměť pro fotografie, hudbu

#ad
Western Digital #ad - Díky odolnosti proti nárazu a dlouhé životnosti zajišťuje wd externí pevný disk v osvědčené kvalitě WD bezpečnost vašich dat. Upozornění: správná kompatibilní zařízení jsou „ windows 10+, nutné přeformátování pro použití s MacOS.

Od nynějška už nikdy nebudete muset svá data mazat, pokud chcete uložit nová data. Upozornění: kompatibilita se může lišit v závislosti na hardwarové konfiguraci a operačním systému uživatele. “. S pevným diskem wd elements hdd můžete přenášet data vašeho plného počítače na stolní úložiště, abyste na vašem počítači zajistili větší výkon. Externí pevný disk wd elements 18 tb vám nabízí obrovské úložiště pro všechna vaše data.

Kompatibilní s USB 3. 0 a usb 2. 0 Obsah balení: stolní úložiště wd elements 18 tb externí pevný disk, hudbu, videa a všechny ostatní soubory, kompatibilní s USB 3.0, přídavná paměť pro fotografie, nárazuvzdorný černý. Externí pevný disk wd elements je perfektním doplňkem k vašemu počítači. Nyní ukládejte všechny své obrázky, videa, dokumenty a hudební soubory na jednom místě.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška6.53
Délka5.31
Hmotnost1.1
Šířka1.89
Číslo díluWDBWLG0180HBK-EESN
ModelkaWDBWLG0180HBK-EESN
Záruka2 roky výrobce