Top 10 Wireless Carplay Adapter – Přijímače digitálních médií do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Adelagnes

#ad

Vhodný pro auta s funkcí CarPlay, bezdrátový Carplay adaptér AI Box s Android Auto bezdrátový s Netflix YouTube, Adelagnes Adaptér C6 Wireless CarPlay pro iPhone Android 3 v 1, Plug&Play

#ad
Adelagnes #ad - Tento výrobek je však dodáván s jednoletou zárukou. Hodí se v podstatě ke všem pravým kabelovým Apple CarPlay. Informace o kompatibilitě se čas od času aktualizují. Díky použití systému Android 11. 0, cpu qualcommsnapdragon, 2 gb + 16 gb paměti a čipu qcm 2290 se výrazně zlepší rychlost zážitku ve srovnání s běžnými výrobky.

Carplay ai box kompatibilní s bezdrátovým carplay a bezdrátovým android autem! můžete používat funkce carplay a android auto volně a bez nepříjemných kabelů! po prvním připojení jednoduše zapněte své auto a automaticky se spojí s Carplay. Stabilní přenosová rychlost standard kompatibilní s wi-fi je 2, 4 ghz a 5 ghz a přenosová rychlost je rychlá, takže jej můžete bez zpoždění používat v provozu nebo v jazyce. Pokud máte dotazy k používání produktu nebo dojde k problému, takže si můžete být jisti i v případě nouze.

Rozšíření kompatibilních aplikací tento produkt se snadno používá s plug & play pro port carplay skutečné navigace. Při instalaci tohoto produktu můžete kromě toho během jízdy sledovat videa a navigovat s aplikací. Kromě toho máme technický tým s rozsáhlými odbornými znalostmi, můžete nás kontaktovat prostřednictvím chatu na Amazonu, kupte si tedy s důvěrou. 3 v 1 carplay ai box & android 11 se systémem android 11. 0 ios můžete zobrazit své oblíbené aplikace na originálním displeji tím, které jsou uloženy na microSD kartě.
ZnačkaAdelagnes #ad
VýrobceAdelagnes #ad
Záruka1

2. TPLtech

#ad

Wireless Carplay pro iOS, 2023 nejnovější stylupgrade přenosný ios Wireless Carplay, kompatibilní s auty od roku 2015 a iOS 10+, adaptér převádí kabelové CarPlay na bezdrátové

#ad
TPLtech #ad - Užijte si nastavení jednou provždy. Univerzální kompatibilitabojujete stále s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely automobilů, které mají z výroby propojený iOS CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, čímž se zbavíte problémů s kompatibilitou modelů.

Odpovídající otázka? problém s používánímprosím kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s případnými dotazy. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, když auto nastartuje. Kompatibilní pouze s ios CarPlay, nikoli pro jiné systémy. Profesionální servis buďte si jisti, že si vychutnáte kvalitní produkty. Můžete i nadále využívat plnou funkci CarPlay a zachovat původní provoz vozidla, telefonní hovory atd.

K dispozici je podpora a náhrada za tento bezdrátový adaptér CarPlay. Jednoduše plug and play, žádné další disky, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému. Snadné použití spojení provádíme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích. Obsahuje adaptér usb na usb-c, takže je možné podporovat přístup k USB i USB-C carportu. Tíhlý a kompaktní design lehký, štíhlý design tohoto adaptéru do auta je kompaktní a snadno se přenáší, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška0.47
Délka5.28
Šířka2.48
Číslo díluCarplay-TOP-DE
ModelkaCarplay-TOP-DE
Záruka1

3. TPLtech

#ad

Převod Wired Carplay nebo Android Auto na Wireless, pro iOS/Android, 2 v 1 Wireless Carplay Android Auto adaptér, 2024 Nejnovější CarPlay a Android Auto Wireless adaptér, Plug&Play

#ad
TPLtech #ad - Kompletní a stabilní bezdrátový adaptér carplay pro ios a android auto má integrovaný čip 5g pro rychlou rychlost zpracování a stabilnější spojení. Rozsáhlá kompatibilitanáš bezdrátový adaptér carplay android do auta je kompatibilní s téměř všemi modely aut iOS CarPlay/Android od roku 2016, kompatibilní s telefony s Android 11 nebo vyšším a iOS 8 nebo vyšším.

Jakmile je spojení navázáno, při každém startu vozidla se automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay / Android do auta. Vše je na zabudované obrazovce vašeho auta. Přepínání mezi carplay a android auto jedním kliknutím jedním kliknutím změňte bezdrátový adaptér carPlay a adaptér pro Android do auta. Rozlučte se s náročnými nastaveními a vítejte bezproblémová spojení. Carplay a android auto 2 v 1. Bezdrátový adaptér carplay a bezdrátový adaptér android auto jsou inteligentnější a bezpečnější způsoby, jak používat telefon během jízdy.

S bezdrátovým adaptérem carplay 2 v 1 a bezdrátovým adaptérem Android Auto můžete kabelové CarPlay a Android Auto zcela jednoduše proměnit v bezdrátová zařízení. Automatické připojení náš bezdrátový adaptér carplay 2 v 1 a bezdrátový adaptér do auta android nejsou nutné žádné další aktualizace přehrávače, aplikace nebo systému. Pokud narazíte na problémy s instalací a používáním, sdělte nám to prosím a slibujeme, že váš problém vyřešíme správně. S bezdrátovým carplay můžete bez problémů vyvolávat pokyny, volat, odesílat a přijímat zprávy a poslouchat svou oblíbenou hudbu.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška2.52
Délka5.31
Šířka0.47
Číslo díluCarplay 2 in 1
ModelkaCarplay 2 in 1
Záruka1

4. TPLtech

#ad

Kompatibilní s 11 a vyššími to musí podporovat funkci Carplay Carplay TOP, který podporuje kabelové připojení, TPLTECH Bezdrátový Android Auto adaptér

#ad
TPLtech #ad - Profesionální: odpočívejte a užívejte si kvalitní produkty. Hodně zábavy při konečném nastavení. Jednoduše plug and play, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému. Univerzální kompatibilita: máte stále problémy s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely aut, které mají z výroby Android CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, takže nemáte problémy s kompatibilitou modelů.

Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, žádné další disky, když auto nastartuje. Bezdrátový adaptér carplay: už není potřeba žádná kabelová spojení, jako je navigace, přehrávání hudby, asistent siri, telefonní hovory atd. Podporuje android verze 10 a vyšší. Tenký a kompaktní design: díky lehkému a tenkému designu tohoto adaptéru do auta je kompaktní a snadno se přenáší, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě.

Obsahuje adaptér usb na usb-c, který podporuje přístup k USB i USB-C carportu. Kompatibilní s android carplay, nyní je díky bezdrátovému teran CarPlay hardwarovému hardwarovému klíče snadné přeměnit kabelové CarPlay na bezdrátovou. Snadná obsluha: připojení provedeme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích. Můžete i nadále používat plnou funkci CarPlay a zachovat původní ovládání vozidla, nikoli pro jiné systémy.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška5.31
Délka2.48
Hmotnost0.07
Šířka0.47
Číslo díluCarplay-TOP
ModelkaCarplay-TOP
Záruka1

5. TPLtech

#ad

TPLtech Wireless Carplay pro iOS, kompatibilní s auty od roku 2015 a iOS 10+, 2023 nejnovější stylupgrade přenosný ios Wireless Carplay, adaptér převádí kabelové CarPlay na bezdrátové

#ad
TPLtech #ad - Odpovídající otázka? problém s používánímprosím kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s případnými dotazy. Tíhlý a kompaktní design lehký, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě. Snadné použití spojení provádíme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích.

Užijte si nastavení jednou provždy. Bezdrátový adaptér carplay Žádné další kabelové připojení není nutné, jako je navigace, přehrávání hudby, telefonní hovory atd. K dispozici je podpora a náhrada za tento bezdrátový adaptér CarPlay. Univerzální kompatibilitabojujete stále s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely automobilů, které mají z výroby propojený iOS CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, čímž se zbavíte problémů s kompatibilitou modelů.

Obsahuje adaptér usb na usb-c, štíhlý design tohoto adaptéru do auta je kompaktní a snadno se přenáší, takže je možné podporovat přístup k USB i USB-C carportu. Jednoduše plug and play, žádné další disky, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému. Profesionální servis buďte si jisti, že si vychutnáte kvalitní produkty. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, když auto nastartuje. Podporovaná verze iOS 10 a vyšší.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška5.31
Délka0.47
Hmotnost0.09
Šířka2.56
Číslo díluCarplay-TOP-FR
ModelkaCarplay-TOP-FR
Záruka1

6. New Village Innovations

#ad

Verlängerungskabel, Klettverschluss/3M-Aufkleber und Reisetasche, 2024 Verbessertes kabelloses Carplay-Adapter-Set – inklusive USB-Auto-Ladegerät, schnellster bewerteter Plug & Play-Adapter,

#ad
New Village Innovations #ad - Bei problemen nach dem kauf unseres Produkts zögern Sie bitte nicht, uns für Hilfe zu kontaktieren. Behalten sie ihre gesamte autosteuerung mit Siri-Sprache, Touchscreen, verbindet es sich automatisch mit Ihrem iPhone, indem er eine vollautomatische Verbindung zu Ihrem iPhone bietet. Einmal installiert, Knopf und Tastenbedienung. Vollautomatisiertes fahrerlebnis dieser kompakte carplay-dongle wurde entwickelt, um ihr fahrerlebnis zu verbessern, wenn der Automotor startet.

Außerdem erhalten sie einen usb-c-adapter, einer Reisetasche, ein umfassendes Produkthandbuch und die 3M- und Klettaufkleber bieten sichere Befestigungsmöglichkeiten. Keine zusätzlichen Apps oder Upgrades erforderlich - einfach einstecken und loslegen. Mit seinem zertifizierten 5-ghz-wlan-modul bietet es eine schnellere und bessere drahtlose Konnektivität, wodurch die Verbindungsgeschwindigkeit und die Übertragungsstabilität verbessert werden. Universell kompatibel mit über 800 automodellen: kompatibel mit über 800 automodelle und funktioniert nahtlos mit fast allen automodelle, die werkseitig CarPlay aktiviert haben, sowie den meisten Aftermarket-Versionen, geeignet für Mercedes / Audi / Chevrolet / Volvo / Lexus / Subaru / Honda / Toyota / Kia / Ford / Lincoln / Jeep / Land Rover / Nissan und mehr.

Professioneller kundenservice: profitieren sie von professionellem Kundenservice und unbegrenztem After-Sales-Support, Remote-Firmware-Updates und Unterstützung bei der Fehlerbehebung. Mit unserem kabellosen carplay-adapter der 2024 generation können Sie die Apple CarPlay-Funktionen voll ausnutzen, von der Navigation und Musiksteuerung bis hin zu Freisprechfunktion und Siri-Unterstützung. Sie behalten die volle Kontrolle und genießen Sie alle Vorteile der CarPlay-Unterhaltung.
ZnačkaNew Village Innovations #ad
VýrobceShenzhen Sunqt Technology Co., Ltd. #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluNVI-001

7. BlueMusic

#ad

Škoda MFD1 Symphony, BlueMusic Bluetooth handsfree audio adaptér kompatibilní s 8pin Mini-ISO Audi Chorus 2, Concert Symphony Navigation Plus 1/2, VW Gamma 5 MCD MFD 1, SEAT Alana Aura, RNS-D

#ad
BlueMusic #ad - Vhodné pro vw, seat až do cca 2006 a audi a2, a6 až 2003, a3/a4/tt do cca 2006, SKODA, A8 až 2002. Ovládání skladeb a hovorů na rádiu/volantu. Montuje se neviditelně za rádiem. Bezdrátové streamování hudby a hovorů do rádia.
ZnačkaBlueMusic #ad
VýrobceBlueMusic #ad
Číslo díluBM-FSE-8PIN

8. Sony

#ad

Sony XAV-AX5550D Headunit Autoradio 2-DIN + USB/Bluetooth/Apple Carplay/Weblink

#ad
Sony #ad - Herkunftsland:- Thailand. Farbe: Schwarz. Verpackungsabmessungen l x b x H: 18. 6 zm x 23. 4 zm x 23. 6 zm. Verpackungsgewicht: 2. 2 kg.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška5.47
Délka7.01
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo díluXAVAX5550D
ModelkaXAVAX5550D
ZárukaNo

9. Sixriver

#ad

Android Auto bezdrátový adaptér pro OEM kabelové Android Auto, Dongle pro telefony Android, převod Wired Android Auto na bezdrátový, Plug & Play Jednoduché nastavení

#ad
Sixriver #ad - Stylový a kompaktní design stylový, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě a pomáhá udržovat přístrojovou desku uklizenou. Hodí se k problému? prosím kontaktujte nás a my jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Obsahuje adaptér usb na usb c, štíhlý design tohoto bezdrátového dongle pro Android umožňuje kompaktní a snadnou přepravu, takže může podporovat přístup k portu USB-C i USB Car.

Užijte si nastavení jednou provždy. Po prvním nastavení se náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové bezdrátové zařízení Android Auto pokaždé, žádné další disky, když auto nastartuje. Rychlá a snadná obsluhaspojení provádíme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích. Jednoduše plug and play, aplikace nebo komplikované aktualizace systému. Můžete i nadále používat plnou funkci android Auto a zachovat původní provoz v autě, přehrávání hudby, telefonní hovory atd.

Profesionální servis buďte jednoduše pojištěni a užívejte si vysoce kvalitní produkt. Ujistěte se, které jsou vybaveny systémem Android Auto, že váš telefon podporuje také Android Auto. Upgrade android auto wireless adapter 2024už není potřeba kabelového připojení, asistent siri, jako je navigace, nyní je tak snadné převést vaše kabelové auto Android na bezdrátové s bezdrátovým adaptérem pro Android do auta. Kompatibilitabezdrátový adaptér android do auta je kompatibilní pouze s auty nebo stereosy, nikoli pro jiné systémy CarPlay jako Apple CarPlay.
ZnačkaSixriver #ad
VýrobceTop High Technology Co., Ltd. #ad
Záruka2 roky

10. Volam

#ad

Siri/Google/Bluetooth/GPS/FM/Mirror-Link/Loop Recording/64G SD-Karte, Tragbares Autoradio mit Bildschirm 6.86 Zoll, 1080P-Rückfahrkamera, Apple Carplay Wireless Android Auto Display mit 2,5K-Dashcam

#ad
Volam #ad - Außerdem befestigt die verstellbare winkel-Saugnapfhalterung das Gerät sicher an Ihrem Armaturenbrett oder Ihrer Windschutzscheibe, Sie können auch die selbstklebenden Halterungen verwenden. Kabellos apple carplay und android auto und unterstützt android und ios mirroring linksverbinden sie ihr telefon über bluetooth und WLAN mit dem Autobildschirm, um kabelloses CarPlay und Android Auto zu erreichen, Sie können die Siri/Google-Sprachsteuerung aktivieren und einfach auf mobile Karten, wie Youtube, der wireless carplay spiegelt jede App auf Ihrem Telefon wider, Musik, Anrufe zugreifen.

2023 neuestes exquisit gestaltetes 6, 86 zoll carplay-bildschirm volam apple carplay ist ein einzigartiger Auto-Bildschirm auf dem Markt. 6, 86 zoll carplay bildschirm beeinträchtigt nicht Ihre Fahrsicht aufgrund des großen Bildschirms. Antwort innerhalb von 24 Stunden, 2 Jahre Garantie. Ideales geschenk für besondere tage wie Geburtstag, Vatertag oder Weihnachten, Urlaub, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, Erntedankfest.

Dieser tragbare wireless apple car play verfügt über eingebaute Lautsprecher, hört Radio, FM-Übertragung und AUX-Kabel zum AutoradioDer tragbare Audio-Empfänger verfügt über Bluetooth 5. 0 für eine stabilere verbindung, aber für lauteren klang können Sie das Audio über FM-Frequenz-Synchronisierung oder durch Anschließen des mitgelieferten AUX-Kabels Ihres Autos an Ihre Autolautsprecher streamen. Stabile bluetooth 5. 0, wettervorhersagen und nachrichtenaktualisierungen in echtzeit.
ZnačkaVolam #ad
VýrobceVolam #ad
Výška3.94
Délka8.66
Šířka5.12
Číslo díluRC09C
ModelkaRC09
ZárukaAntwort innerhalb von 24 Stunden, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, 2 Jahre Garantie