Top 10 Xaiomi̇ 13T Pro Hülle – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor pouzdro kompatibilní s Xiaomi 13T/13T Pro -černé upgrade verze

#ad
Spigen #ad - Jednobarevný tpu s ražbou v karbonovém vzhledu. Ité na míru pro všechny přípojky. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů. Vylepšená ochrana posilujeme ochranu díky vyššímu okraji kolem otvoru kamery. Ochranný okraj pro displej a kameru. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.08
Šířka0.4
Číslo díluACS07502
ModelkaACS07502

2. Natbok

#ad

Design z uhlíkových vláken, tenký ochranný obal, odolný proti poškrábání, měkký TPU tlumení nárazů, Natbok Pouzdro pro Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro, černý, protiskluzový, pouzdro na mobilní telefon

#ad
Natbok #ad - Přizpůsobí se vašemu telefonu jako rukavice a minimálně se nanáší, aby si zachoval původní tvar vašeho smartphonu. Perfektní tvar: vyvinuto speciálně pro pouzdro xiaomi 13t/13t pro, všechny otvory jsou přesně vyříznuty jako originální mobilní telefon. Před objednáním prosím pečlivě potvrďte model vašeho telefonu.

Kromě toho pouzdro xiaomi 13t má uvnitř jemný design voštinové sítě, který vydává o 50 % více tepla než jiné obaly na mobily. Zvýšený přední okraj chrání váš fotoaparát před pádem lícem dolů nebo hodem stolu, vysoce efektivně chrání obě nejdražší a nejkřehčí části mobilu před poškrábáním a eliminuje potřebu nákladných oprav. Pouzdro xiaomi 13t z měkkého tpu materiálu nabízí příjemný pocit a pevné držení, současně může jiné obaly účinně prolomit problémy jako otisky prstů, škrábance atd. Moderní design : natbok xiaomi 13t pouzdro, horní a spodní konce se skládají z metody gravírování z uhlíkových vláken, spolu s povrchem z exkluzivní kartáčované textury, doplňuje váš telefon stylovým vzhledem.

Pouzdro xiaomi 13t/13t pro se štíhlým profilem je velmi snadné jej jednoduše vejít do tašky nebo z tašky. Pouzdro natbok xiaomi 13t/13t pro s minimální objemností pro maximální ochranu. Rozsáhlá ochrana: pouzdro xiaomi 13t, zvýšená hrana o 2 mm zvýšená kolem obrazovky a 3 mm zvýšený okraj přes kameru. Může váš xiaomi 13t chránit před náhodnými pády, nárazy a poškrábáním. 24hodinový zákaznický servis, který vám nabízí nejprofesionálnější zákaznický servis.
ZnačkaNatbok #ad
VýrobceNatbok #ad
Číslo díluDK-Xiaomi 13T-LS-hei
ModelkaXiaomi 13T/Xiaomi 13T Pro

3. Natbok

#ad

Odolné proti poškrábání pouzdro, měkké TPU pouzdro na tlumení nárazů pro Xiaomi 14 Pro, tenké ochranné pouzdro, Natbok Pouzdro na mobil pro Xiaomi 14 Pro, design z uhlíkových vláken, protiskluzové

#ad
Natbok #ad - Moderní vzhledový design: natbok xiaomi 14 pro pouzdro, současně ostatní pouzdra zvládne problémy s otisky prstů, horní a spodní konce se skládají z metody gravírování z uhlíkových vláken, spolu s povrchem z exkluzivní kartáčované textury, doplňuje váš telefon stylovým vzhledem. Rozsáhlá ochrana: pouzdro xiaomi 14 pro, 2 mm zvýšená hrana kolem obrazovky a 3 mm zvýšený okraj přes kameru.

Pouzdro natbok xiaomi 14 pro s minimální nosností pro maximální ochranu. Perfektní tvar: vyvinuto speciálně pro pouzdro xiaomi 14 pro, reproduktoru a nabíjecímu slotu bez přidání hmotnosti. Kromě toho pouzdro xiaomi 14 pro má uvnitř jemný design voštinové sítě, který vydává o 50 % více tepla než jiné obaly na mobily. Zvýšený přední okraj chrání váš fotoaparát před pádem lícem dolů nebo hodem stolu, vysoce efektivně chrání obě nejdražší a nejkřehčí části mobilu před poškrábáním a eliminuje potřebu nákladných oprav. Testováno, 6 stop a extrémních škrábanců.

Může váš xiaomi 14 pro chránit před náhodným pádem, nárazy a poškrábáním. 24hodinový zákaznický servis, který vám nabízí nejprofesionálnější zákaznický servis. Ochrana ve vojenské kvalitě: naše pouzdro xiaomi 14 pro s jedinečným designem anti-drop má 4 zabudované airbagy v rozích, které dokáží absorbovat až silně sílu nárazu, včetně víceúhlových testů pádu z 8, aby odolalo reálným situacím, a vytváří dvojitou zesílenou ochrannou bariéru pro váš Xiaomi 14 Pro. Pouzdro xiaomi 14 pro se štíhlým profilem je velmi snadné jej jednoduše vyjmout do tašky nebo z tašky.
ZnačkaNatbok #ad
VýrobceNatbok #ad
Číslo díluDK-Xiaomi 14 Pro-LS-hei
ModelkaXiaomi 14 Pro

4. TUDIA

#ad

MergeGrip Stoßfestes Dual Layer Dünn TPU Militär Grade Schlanke Passform Hochleistungsschutz Handyhülle, Grüne Lilie, TUDIA DualShield Grip kompatibel für Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro Hülle 2023

#ad
TUDIA #ad - Verbesserter griff rutschfestes strukturiertes Design auf beiden Seiten und Rückseite bietet zusätzlichen Halt beim Halten Ihres Telefons. Präzises design die tasten sind so konzipiert, dass sie schlank und leicht anklickbar sind für eine stressfreie Nutzung. Kompatibilität nur kompatibel mit Xiaomi 13T 5G / Xiaomi 13T Pro 5G. Erhöhter kantenschutz schützt Ihre Kamera und Ihren Bildschirm mit erhöhtem Rand und Kanten. Fallgetestet zertifizierte militärqualität und ToughRhino-Technologie für zweilagigen Schutz vor Stürzen und Kratzern.
ZnačkaTUDIA #ad
VýrobceTUDIA #ad
Číslo díluxiao13tmipro-parent

5. TUDIA

#ad

Indigo Blau, TUDIA DualShield Grip kompatibel für Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro Hülle 2023, MergeGrip Stoßfestes Dual Layer Dünn TPU Militär Grade Schlanke Passform Hochleistungsschutz Handyhülle

#ad
TUDIA #ad - Präzises design die tasten sind so konzipiert, dass sie schlank und leicht anklickbar sind für eine stressfreie Nutzung. Kompatibilität nur kompatibel mit Xiaomi 13T 5G / Xiaomi 13T Pro 5G. Fallgetestet zertifizierte militärqualität und ToughRhino-Technologie für zweilagigen Schutz vor Stürzen und Kratzern. Erhöhter kantenschutz schützt Ihre Kamera und Ihren Bildschirm mit erhöhtem Rand und Kanten. Verbesserter griff rutschfestes strukturiertes Design auf beiden Seiten und Rückseite bietet zusätzlichen Halt beim Halten Ihres Telefons.
ZnačkaTUDIA #ad
VýrobceTUDIA #ad
Číslo díluxiao13tmipro-parent

6. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor pouzdro kompatibilní s Xiaomi 13 – černé

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Spider web na vnitřní straně pro absorbování nárazů. Ochranný okraj displeje a kamery. Jednobarevný tpu s vyraženým karbonovým vzhledem. Na míru pro všechny přípojky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.08
Šířka0.4
Číslo díluACS05323
ModelkaACS05323

7. XINYEXIN

#ad

Panda, barevné cool umění graffiti série sladký vzor, XINYEXIN Transparentní pouzdro pro Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro, ultra tenké nárazuvzdorné TPU čiré ochranné pouzdro na mobil

#ad
XINYEXIN #ad - Přesné vyříznutí pouzdro xiaomi 13t / xiaomi 13t pro umožňuje optimální ovládání a dostupnost všech přípojek, tlačítka jsou pro ochranu zakrytá a lze je snadno ovládat. Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu.

Kompatibilní s pouzdrem xiaomi 13t / xiaomi 13t propouzdro na mobil Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro. Flexibilní tpuměkké tpu pouzdro lze snadno připevnit a sundat a umožňuje bezdrátové nabíjení, aniž by bylo nutné pouzdro Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro odstraňovat. Zvýšené rty poskytují dodatečnou ochranu obrazovky a fotoaparátu, aby se zabránilo poškrábání povrchu Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro.

Jemný vzorvzor pouzdra na mobil xiaomi 13t / xiaomi 13t pro je potištěn nejmodernějšími barevnými tiskovými zařízeními, aby byla zajištěna jasnost, rozměr a živé barvy, jeho jedinečný design vám brzy přinese komplimenty od vašich přátel. Nárazuvzdorná a ochrana kamery4 zesílené rohy nárazníku chrání před náhodným pádem a nárazy.
ZnačkaXINYEXIN #ad
VýrobceXINYEXIN #ad
Výška0.59
Délka4.72
Hmotnost0.1
Šířka2.36

8. XINYEXIN

#ad

XINYEXIN Transparentní pouzdro pro Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro, barevné cool umění graffiti série sladký vzor, ultra tenké nárazuvzdorné TPU čiré ochranné pouzdro na mobil, Sheep

#ad
XINYEXIN #ad - Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu. Nárazuvzdorná a ochrana kamery4 zesílené rohy nárazníku chrání před náhodným pádem a nárazy. Jemný vzorvzor pouzdra na mobil xiaomi 13t / xiaomi 13t pro je potištěn nejmodernějšími barevnými tiskovými zařízeními, rozměr a živé barvy, aby byla zajištěna jasnost, jeho jedinečný design vám brzy přinese komplimenty od vašich přátel.

Flexibilní tpuměkké tpu pouzdro lze snadno připevnit a sundat a umožňuje bezdrátové nabíjení, aniž by bylo nutné pouzdro Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro odstraňovat. Přesné vyříznutí pouzdro xiaomi 13t / xiaomi 13t pro umožňuje optimální ovládání a dostupnost všech přípojek, tlačítka jsou pro ochranu zakrytá a lze je snadno ovládat.

Zvýšené rty poskytují dodatečnou ochranu obrazovky a fotoaparátu, aby se zabránilo poškrábání povrchu Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro. Kompatibilní s pouzdrem xiaomi 13t / xiaomi 13t propouzdro na mobil Xiaomi 13T / Xiaomi 13T Pro.
ZnačkaXINYEXIN #ad
VýrobceXINYEXIN #ad
Výška0.59
Délka4.72
Šířka2.36

9. Filoto

#ad

Ochrana fotoaparátu nárazuvzdorné TPU Soft Silikon Pouzdro na mobil, proti otiskům prstů, odolné proti poškrábání, nárazuvzdorné, ochrana proti, Filoto Pouzdro na Xiaomi 13T/13T Pro 6,67 pouzdro

#ad
Filoto #ad - Měkká podšívka z mikrovlákna uvnitř chrání zadní stranu vašeho telefonu před poškrábáním. Krásná ochrana: speciální jednoduchý, což je skvělý dárek pro vás, vaše přátele a vaši rodinu. Bevel nabízí dostatečnou ochranu proti poškrábání citlivé čočky fotoaparátu a dotykové obrazovky.

Full body protection: speciální raised bevel nabízí dostatečnou ochranu proti poškrábání citlivé čočky fotoaparátu a dotykového displeje. Filoto after-service: podporuje 1 rok bezproblémové výměny a celoživotní podporu. Elastický silikonový materiál má lepší vyrovnávací účinek, aby byl váš telefon velmi dobře chráněn před nárazy a pády. Kompatibilní s xiaomi 13t/13t pro6, 67": přesné výřezy pro snadný přístup ke všem přípojkám. Elastický silikonový materiál má lepší vyrovnávací účinek, živý a stylový design: Jednoduše je krásný.

Silky and soft touch: hedvábné, tekuté silikonové pouzdro chrání váš mobil před nepříjemnými škrábanci, mastnými otisky prstů a prachem. Každou skvrnu lze snadno otřít vlhkým hadříkem. Neruší s použitím mikrofonu a tlačítky smyslově citlivé. Více stylových jednobarevných designů lze přizpůsobit různým šatům, náladám nebo příležitostem, aby byl váš telefon velmi dobře chráněn před nárazy a pády.
ZnačkaFiloto #ad
VýrobceFiloto #ad
Číslo díluXiaomi 13T/13T Pro
ModelkaXiaomi 13T/13T Pro

10. HS Products

#ad

HSP pouzdro pro Xiaomi 13T Pro odpuzující prach pouzdro na mobilní telefon | Premium TPU Silikon Case ochranné pouzdro | odolné proti poškrábání, nárazuvzdorné ochrana proti pádu | ochrana

#ad
HS Products #ad - Tak zůstane tvé modré ochranné pouzdro vždy skutečným poutačem pozornosti! flexibilní pouzdro s tloušťkou 1, 2 mm dosahuje nejlepší kombinace skvělého pocitu při uchopení a maximální ochrany pro tvůj smartphone! Naše pouzdro je kompletně z prémiového tpu silikonu – žádný pouhý barevný povlak! Žádné odlupování barvy.

Zbarvení je možné pouze díky vnějším vlivům! Příslib vrácení peněz do 30 dnů. Naše kvalitní pouzdro chrání fotoaparát a displej díky zvýšeným hranám! na stranách displeje jsme snížili okraje pro funkce přejetí prstem! Díky naší speciální povrchové úpravě proti prachu se na obalu téměř neulpívá prach. Pokud nebudete se svým pouzdrem 100% spokojeni, pošlete jej zpět a získejte své peníze znovu! Bez kdyby a jinak! .
ZnačkaHS Products #ad
VýrobceHS Products #ad
Výška0.61
Délka2.91
Šířka0.04
Číslo díluHSP-3397
ModelkaXiaomi 13T Pro Case
Záruka3 měsíce