Top 5 Rudy Project Nytron – Univerzální cyklistické helmy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rudy Project

#ad

Rudy Project Cyklistická helma Nytron Aero – White mat, obvod hlavy: 59-61 cm

#ad
Rudy Project #ad - Pro zlepšení bezpečnosti přileb, algoritmu, vyvinula rudy project nový zkušební protokol založený na údajích o nehodách a vědeckých zdrojích.

Kritérium "splnil/nevydrží" je založeno na hodnotě BRIC Brain Injury Criterion, 68. Bylo by prokázáno, 60 let, že hodnoty bric pro otřesy mozku u lidí mezi 0, a 0, pokud jsou odvedeny přímo od údajů o zvířatech, 68, pokud pocházejí přímo z vysokoškolských hráčů a fotbalových her. Tato hodnota musí činit méně než 0, aby bylo možné otestovat a měřit výkon přilby proti rotačnímu napětí. Testování otáčení "rudy project WG11" je protokolem, který definuje stupeň zranění mozku. Více.
ZnačkaRudy Project #ad
VýrobceRudy Project #ad
Hmotnost0.55
ModelkaHL770012

2. Rudy Project

#ad

Rudy Project Helma Nytron černá

#ad
Rudy Project #ad - Více. Pro zlepšení bezpečnosti přileb, algoritmu, aby bylo možné otestovat a měřit výkon přilby proti rotačnímu napětí. Testování otáčení "rudy project wg11" je protokolem, který definuje stupeň zranění mozku.

Kritérium "splnil/nevydrží" je založeno na hodnotě bric brain Injury Criterion, vyvinula Rudy Project nový zkušební protokol založený na údajích o nehodách a vědeckých zdrojích. Tato hodnota musí činit méně než 0, 68. Bylo by prokázáno, pokud jsou odvedeny přímo od údajů o zvířatech, 68, a 0, že hodnoty BRIC pro otřesy mozku u lidí mezi 0, 60 let, pokud pocházejí přímo z vysokoškolských hráčů a fotbalových her.
ZnačkaRudy Project #ad
VýrobceRudy Project #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluHL770001

3. Rudy Project

#ad

Red Black mat, obvod hlavy: 55-58 cm, Rudy Project Nytron Aero přilba na závodní kolo

#ad
Rudy Project #ad - Více. Tato hodnota musí být menší než 0, 68. Studie by ukázaly, 60, 68, pokud jsou odvozeny přímo od údajů o zvířatech, a 0, že hodnoty bRIC pro otřesy mozku u lidí se liší mezi 0, pokud pocházejí přímo od vysokoškolských fotbalových hráčů.

Pro zlepšení bezpečnosti přilby vyvinul rudy project nový zkušební protokol, algoritmu, který je založen na údajích o nehodách a vědeckých zdrojích. Kritérium "prošel/neprošelo" je založeno na hodnotě BRIC Brain Injury Criterion, který definuje stupeň poranění mozku. Rudy project wg11 rotační náraz' je protokol pro otestování a měření výkonu helmy proti nárazu rotace.
ZnačkaRudy Project #ad
VýrobceRudy Project #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluHL770021
Modelka655586426692

4. Rudy Project

#ad

Rudy Project Nytron helma bílá

#ad
Rudy Project #ad - Bylo by prokázáno, pokud jsou odvedeny přímo od údajů o zvířatech, že hodnoty bric pro otřesy mozku u lidí mezi 0, 60 let, a 0, 68, pokud pocházejí přímo z vysokoškolských hráčů a fotbalových her.

Testování otáčení "rudy project WG11" je protokolem, který definuje stupeň zranění mozku. Tato hodnota musí činit méně než 0, aby bylo možné otestovat a měřit výkon přilby proti rotačnímu napětí. Kritérium "splnil/nevydrží" je založeno na hodnotě BRIC Brain Injury Criterion, 68. Pro zlepšení bezpečnosti přileb, algoritmu, vyvinula rudy project nový zkušební protokol založený na údajích o nehodách a vědeckých zdrojích. Více.
ZnačkaRudy Project #ad
VýrobceRudy Project #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluHL770011
ModelkaHL770011

5. Rudy Project

#ad

Rudy Project Unisex x Sonnenbrille, Fire Red Matte, 66

#ad
Rudy Project #ad - Sichtlösungen optional. Verstellbare Nasenpads. Verstellbare Endstücke. 100% uv-schutz. Rp optics Linsen.
ZnačkaRudy Project #ad
VýrobceRudy Project #ad
Výška2.4
Délka4.92
Hmotnost0.49
Šířka5.79
Číslo díluSP631054-0000
ModelkaSP631054-0000