Top 8 Bretter Holz Zum Bauen – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gartenwelt Riegelsberger

#ad

Gartenwelt Riegelsberger Hladká lemovací deska modřín 27 x 142 mm délka 120 cm konstrukční dřevo palubovky prkna 4stranná hladká

#ad
Gartenwelt Riegelsberger #ad - Gartenwelt riegelsberger" je registrovaná slovní značka s registračním číslem 015610819. Navíc má příjemně teplý vzhled, který bez ochranného ošetření později změní na stříbřitě šedou patinu.

Díky zušlechtění technické sušení na cca 18 % vlhkosti dřeva zvyšuje tvarovou stabilitu dřeva. Díky klimatickým podmínkám převládajícím v zemi původu tento poddruh modřínu roste pomaleji a vykazuje proto větší trvanlivost a pevnost než původní modřín. Rozměry: cca 27 × 142 mm, délka 120 cm. Sibiřský modřín vykazuje velmi světlé až lehce nahnědlé jádrové dřevo. Ponecháno v přírodě | 4stranné hladké hoblované | zaoblené hrany | živá struktura | přirozená životnost | nekroutí se.
ZnačkaGartenwelt Riegelsberger #ad
VýrobceGartenwelt Riegelsberger #ad

2. REESE Kehlleisten GmbH

#ad

Velikost 20 cm × 1,9 cm × 60 cm, Plochá prkna – hoblované smrk – tloušťka 1,9 cm × šířka na přání × délka 60 cm

#ad
REESE Kehlleisten GmbH #ad - Kvalitní podlahové lišty přímo od výrobce. Vždy cenově výhodné! Nyní přístup! Made in germany přímo z výroby tesařská kvalita Objednejte nyní online! Pičková kvalita: klademe důraz na nejlepší kvalitu.
ZnačkaREESE Kehlleisten GmbH #ad
VýrobceREESE Kehlleisten GmbH #ad
Výška7.87
Délka2.36
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo dílu10201906000817.17

3. Live Distance Shopping

#ad

Dřevěná prkna MyTimber® jako stavební dřevo střešní latě | dřevo pro vlastní sestavení | 12 x 2,3 cm | 2 m dlouhé | Na stavbě jako bednící prkno | stavební dřevo pro tvůj DIY projekt 7 kusů

#ad
Live Distance Shopping #ad - Mnohostranné použití – 2 m dlouhá prkna mytimber jsou ideálním materiálem jako stavební dřevo např. SpolehlivÉ dodÁnÍ – dřevěná prkna se dostanou jako nekomplikované zaslání balíku pohodlně a rychle k vám domů.

Lehká a elastická – smrková prkna mytimber se nejlépe hodí jako konstrukční dřevo, protože smrk je elastický a přesto má vysokou nosnost. Pro střešní konstrukce, bednění, ploty pro výstavbu veletrhů a zastřešení. Udržitelné lesní hospodářství - naše dřevo odebíráme výhradně z Německa a při výběru dodavatelů vždy sázíme na ekologické lesníky a pily. Detaily výrobku: prkna ze smrkového dřeva mytimber jsou 12 × 2, 3 cm a jsou čistě řezaná na délku 2 m a sušena na zbývající vlhkost pod 20 %, abyste mohli začít přímo se svým stavebním projektem.
ZnačkaLive Distance Shopping #ad
VýrobceTischdirekt.de GmbH #ad
Výška0.91
Délka78.74
Šířka4.72
Číslo dílu02

4. ben+camilla.com

#ad

Hliník z dřevěných regálů, vodní sporty, obytný vůz, 109 × 20 × 1,8 cm, nástroje, modelářství, Dřevo Paulownia pro ruční práce, sada 2 prken

#ad
ben+camilla.com #ad - Jako dub jako. BioekonomickÝ paulovnia drží v guinnessově knize světový rekord jako nejrychleji rostoucí strom, produkuje 3x tolik kyslíku a váže přesně tolik oxidu uhličitého – důležitá surovina pro odpovědnou ochranu životního prostředí.

Nepřekonatelný 1 poloviční tak lehký jako dub, bobtnání, druhé nejlehčí dřevo na balse | 2 nesrovnatelně tvarově stabilní, protože téměř neabsorbuje vodu a rychle schne | 3 Proto obzvlášť odolné proti povětrnostním vlivům: žádné deformace, plísněmi, napadení hmyzem + izolující / tlumí + těžko vznětlivý | 4 Měkký povrch je extra snadno zpracovatelný | 5 Obzvlášť estetický. Lehká, odolná tvarově stabilní dřevěná prkna z lepeného dřeva paulovnie jsou považována za "hliník dřeva", protože má vynikající vlastnosti:.

Výhodný balíček obdržíte na prodejní jednotku: 2 kusy dřevěných desek o délce 1090 mm x 200 mm šířce x 18 mm tloušťce v balení za zvýhodněnou cenu. Baltové dřevo budoucnosti kiriwood se stále více používá v mnoha oblastech: při stavbě modelů letadel a lodí, jako tonewood pro hudební nástroje nebo při sportu jako surfovací prkno, při výrobě nábytku a vybavení interiérů obytných vozů a malých domů, lyže nebo snowboard atd.
Značkaben+camilla.com #ad
Výrobceben+camilla.com #ad
Výška0.71
Délka42.91
Šířka7.87
Číslo dílu1090x200

5. Lärche

#ad

Lärche SchwarzTENBRETT prkno BOHLE neolemované RUSTIKÁ DEKO Plot Retro 200 cm 4

#ad
Lärche #ad - Obdržíte zde čtyři prkna. Plachta modřín 200 cm dlouhá 25 mm silná. Ka: 180-320 mm, modřínová prkénka neomítaná.
ZnačkaLärche #ad
VýrobceLärche #ad
Výška0.98
Délka78.74
Hmotnost220.46
Šířka7.09

6. AUPROTEC

#ad

12 mm dřevo multiplex přířez černý melaminový povrch délka až 200 cm desky multiplexní přířezy výběr: 30 x 40 cm

#ad
AUPROTEC #ad - Rozsah dodávky: 1x 12mm multiplex přířez desky černý 30 cm x 40 cm. Pro stavbu a demontáž nábytku, stolů, kutilství a kutilství, pultů nebo stěn, obložení a opláštění barů, jakož i ve strojírenství a ve výrobě vozidel.

7 vrstev příčně lepeného tvrdého dřeva. Multiplexní desky univerzálně použitelné v oblasti řemeslníků, regálů, např. Materiál: bříza voděodolná lepená podle bfu 100, tloušťka materiálu 12 mm, hrany nejsou odstraněny otřepy, resp. Kvalitní březová překližka přesný přířez: odolný proti poškrábání, nárazuvzdorný + odpuzuje nečistoty a vodu díky melaminové vrstvě nahoře a dole – barva: černá hedvábně matná.

Podložky z březové překližky s melaminovou vrstvou jsou mnohostranně použitelné i pro hobby, jako jsou práce a tvary, modelářství, floristiku a kreativní kutilské práce, dekorace, a jsou ideální pro další zpracování.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad
Hmotnost2.43
Číslo díluAU-MPX12-MSW

7. WISYOK

#ad

Dárky, modelářství, laserové zpracování, dřevěné desky, dekorace, malby, požární malby, dřevěné desky pro ruční práce, WISYOK 10 ks překližkové desky s překližkou, A3 překližkou, pro kutilské práce

#ad
WISYOK #ad - Lze použít jako vánoční dárek pro přátele, bratry, kolegy, sestry, bratrance atd. Povrch dřevěné desky je hladký, žádné jizvy, žádné trhliny a rozměry jsou přesné. Použitelná populacedřevo pro gravírování je vhodné pro všechny stupně dovednosti – pro začátečníky v oblasti zpracování dřeva nebo zkušené profesionály.

Překližka se také výborně hodí k moření, kutilských dekorací, stavebních materiálů, laserových projektů, natírání, dřevěných plachetnic, nosných prken a kazetového obložení. Jako dárek. Materiálové lípové dřevo a střední lepená vrstva skládá se z kvalitního lipového dřeva a střední lepené vrstvy, vícevrstvá kompozitní konstrukce zajišťuje vynikající tvrdost, flexibilitu a odolnost proti vlhkosti. Snadné řezání a použití multiplexní desky lze nejen jednoduše řezat a gravírovat běžnými univerzálními noži a kotoučovými pilami, ale hodí se také pro řezání laserem a gravírování.

Specifická tolerance velikosti je přísně kontrolována do 5 %. Přátelské tipy: při řezání a gravírování bezpodmínečně dodržujte příručku k pračce. Velikost: a3–420 × 300 × 2 mm'' dřevo pro kutily je 420 mm dlouhé, žádné otřepy, 300 mm široké a 2 mm silné. Iroké možnosti použití pila na listí se perfektně hodí pro celou řadu modelů koncepčního designu, projektů spalování dřeva a jiných kutilských projektů.
ZnačkaWISYOK #ad
VýrobceWISYOK #ad
Výška0.08
Délka16.54
Šířka12.6
Číslo díluSMO-003
ModelkaA3

8. Live Distance Shopping

#ad

Dřevěné latě MyTimber® jako stavební dřevo střešní latě | dřevo pro vlastní sestavení | 3 x 5 cm široké| hranaté dřevo 2 m dlouhé | dřevěná latě jako stavební dřevo pro váš DIY projekt 3 x 5 cm | 5

#ad
Live Distance Shopping #ad - Pro střešní konstrukce, ploty pro výstavbu veletrhů a zastřešení. Mnohostranné použití – 2 m dlouhé latě mytimber jsou ideálním materiálem jako stavební dřevo např.

SpolehlivÉ dodÁnÍ – střešní latě se v nekomplikovaném balíku dopravují pohodlně a rychle k vám domů. Detaily výrobku: lamely ze smrkového dřeva mytimber mají rozměry 3 × 5 cm a jsou čistě řezané na délku 2 m a suší se na méně než 20 % zbytkové vlhkosti, abyste mohli začít přímo se svým stavebním projektem. Udržitelné lesní hospodářství - naše dřevo odebíráme výhradně z Německa a při výběru dodavatelů vždy sázíme na ekologické lesníky a pily. Lehké a elastické – smrkové střešní latě mytimber se nejlépe hodí jako konstrukční dřevo, protože smrk je elastický a přesto má vysokou nosnost.
ZnačkaLive Distance Shopping #ad
VýrobceTischdirekt.de GmbH #ad
Hmotnost3.97
Číslo dílu001