Top 8 Eeyore Patch Bügelbild – Aplikace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. alles-meine.de GmbH

#ad

Eeyore 7,5 cm * 8 cm Nášivka Aplikace Nažehlovací obrázek Patch Medvídek Pú

#ad
alles-meine.de GmbH #ad - Návod na žehlení a údržbu. Náročně vyšívaný nažehlovací obrázek – kompletní k nažehlení nebo jednoduše jen k našití! Ve světle se leskne ušlechtile a krásně; krásné výrazné barvy. Vč. Velikost: cca 7, 5 cm široká a 8 cm vysoká. K dispozici je mnoho různých dalších aplikací "Medvídek Pú".
Značkaalles-meine.de GmbH #ad
Výrobcealles-meine.de GmbH #ad

2. alles-meine.de GmbH

#ad

Eeyore 8,5 cm * 7 cm Nášivka Aplikace Nažehlovací obrázek Patch Medvídek Pú běží

#ad
alles-meine.de GmbH #ad - Náročně vyšívaný nažehlovací obrázek – kompletní k nažehlení nebo jednoduše jen k našití! Ve světle se leskne ušlechtile a krásně; krásné výrazné barvy. Návod na žehlení a údržbu. Velikost: cca 8, 5 cm široká a 7 cm vysoká. K dispozici je mnoho různých dalších aplikací "Medvídek Pú". Vč.
Značkaalles-meine.de GmbH #ad
Výrobcealles-meine.de GmbH #ad

3. Mono Quick

#ad

Mono Quick – Disney Pooh, Tigger, Našití, i pro Ah – Applikation, Iron on Patches, záplaty, nažehlení

#ad
Mono Quick #ad - Rozměry: cca 6 cm. Jednoduché použití. Také vhodné k našití. Materiál: 100% polyester. Aufbuegel záplaty nažehlovací obrázky – pro rychlé vylepšit, vyztužujeme a inovovat textilií.
ZnačkaMono Quick #ad
VýrobceMono Quick #ad

4. alles-meine.de GmbH

#ad

Nášivky / tkané záplaty, Našívání.., 9 cm * 6,8 cm, k nalepení, 8 kusů _ nažehlovací obrázky / aplikace / nažehlovačka, Disney, Našívání, k nažehlení, Medvídek Pú

#ad
alles-meine.de GmbH #ad - Vč. Přitahuje pozornost: váš oděv se stane oblíbeným kouskem ___ ideální také k opravám, opravám děr & k kutilství. Ta se při žehlení zahřeje a optimálně se spojí s podkladovou látkou ___ v závislosti na přání lze také dodatečně přišít nebo lepit textilním lepidlem.

8 kusů ____ různých ___ nákladně tkaných & vyšívaných – nažehlovací obrázky / aplikace – kompletní k nažehlení nebo jednoduše jen k našití! ___ pestrý mix motivů: "Disney - Medvídek Pú & jeho přátelé". Návod na žehlení a péči / součástí sady: Poezie žehlení. Extra silná lepicí vrstva třmenu na zadní straně! …. Pooh vaří: cca 9 cm vysoká * 6, 8 cm široká ____ materiál: bavlna a polyester ____ 40 stupňů pratelný ___ dodávka motivů probíhá pestře mix ___ např.

Medvídek poh, prasátko - osel I-Aah. Různé varianty vidíte na obrázcích ___ kupte zboží několikrát, tygr, dostanete pestrou směs. Extrémně odolné a vyrobené z velmi kvalitních materiálů a přízí s lesklým efektem ____ barvy se ve světle lesknou ušlechtile a krásně! Velikost: např.
Značkaalles-meine.de GmbH #ad
Výrobcealles-meine.de GmbH - belldessa - Bügelsticker -.. #ad

5. Mono-Quick

#ad

Mono-Quick Nažehlovací obrázek nášivka nášivka aplikace k nažehlení Outdoor Adventure Explorer 5,3 cm

#ad
Mono-Quick #ad - Jednoduše nechte volný průběh kreativitě. Aplikace k nažehlení. S našimi aplikacemi můžete oživit své oblečení a doplňky. Nebo také jen záplatu malých otvorů.
ZnačkaMono-Quick #ad
VýrobceMonoquick #ad
Hmotnost0.02

6. Comercial Mercera

#ad

Disney Winnie Pooh & Tiger Aufnäher zum Aufbügeln, 7,5 x 6,4 cm

#ad
Comercial Mercera #ad - Verschönern Sie Ihre Kleidung!1 x aufnäher zum Aufbügeln. Offizielles Disney-Lizenzprodukt. Schnell und einfach anzuwenden: Bügeln Sie das Bügeleisen in 10-20 Sekunden auf Ihre Kleidung.
ZnačkaComercial Mercera #ad
VýrobceComercial Mercera #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu1
Modelka1

7. alles-meine.de GmbH

#ad

Medvídek Pú 5,7 cm * 7 cm Nášivka Aplikace Nažehlovací obrázek Patch Pú medvídek Teddy pyžamo modré

#ad
alles-meine.de GmbH #ad - Návod na žehlení a údržbu/. Vč. Velikost: cca 5, 7 cm široká a 7 cm vysoká. Náročně vyšívaný nažehlovací obrázek – kompletní k nažehlení nebo jednoduše jen k našití! Ve světle se leskne ušlechtile a krásně; krásné výrazné barvy. Kromě toho je k dispozici ještě mnoho dalších motivů Medvídek Pú jako nažehlovací obrázky.
Značkaalles-meine.de GmbH #ad
Výrobcealles-meine.de GmbH #ad

8. Mono Quick

#ad

Aplikace Disney's Winnie the Pooh nebo I-Ah * záplaty, Iron on Patches 14507 I-Ah, Mono Quick, nažehlení, našití

#ad
Mono Quick #ad - Jednoduché použití. Nažehlovací záplaty záplaty nažehlovací obrázky – pro rychlé vylepování, posílení a oživení textilií. Vhodné také k našití. Rozměry: cca 7 × 8 cm. Materiál: 100% polyester.
ZnačkaMono Quick #ad
VýrobceMono Quick #ad